به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش های متنوع دیگر

بهترین و پربازده ترین سایت های ایرانی برای تبلیغ کالا

تبلیغات در اینترنت و وب سایت ها، یکی از موثرترین و پربازده ترین نوع تبلیغات شناخته شده در سرتاسر دنیاست. در این پست بهترین و پربازده ترین وب سایت های ایرانی برای تبلیغ محصول، کالا یا خدمات شما را معرفی خواهیم کرد. مثلا بخواهید بهترین آموزشگاه ماساژ را تبلیغ کنید یا کلاسهای آموزش برنامه نویسی را. هر چیزی بخواهید تبلیغ کنید قبلش این چند نکته را بخوانید.

یک تجربه

می دانید که تبلیغ در وبسایت هایی با بیشترین تعداد آی پی یکتا بیشترین بازده را برای شما خواهد داشت. (این سایت ها در همین مطلب معرفی شده اند-باید با کمک الکسا چنین سایت هایی را پیدا نمود که ما ان را اماده کرده ایم)

همچنین توضیح دادیم که تبلیغ در سایت های اینچنینی بازده بسیار بالاتری نسبت به اینستاگرام و تلگرام و شبکه های اجتماعی دارد به این دلایل.

بطور خلاصه تجربه بنده ثابت کرده است که تبلیغ در سایت های پربازده (که در همین مطلب معرفی شده اند) یا در این سایت های رایگان (شماره ۱ همین صفحه) و سپس اینستاگرام و تلگرام پربازده تر است. در سایت ها هزینه اندکی می پردازید و بنرتان را در آن تبلیغ می کنید یا لینک اینستاگرام و تلگرام تان را در سایت ها تبلیغ می کنید تا مشتریان و اعضای کانال تان افزایش یابند. بهتر است همه این موارد را در کنار هم انجام دهید.

چه نوع وب سایتی برای تبلیغ پربازده تر است و چرا؟

  • موضوع عادی یا جدید بودن وب سایت. تحقیقات مختلف ثابت کرده است که هر چقدر یک وب سایت برای شما تکراری تر و مرسوم تر باشد، توجه شما به تبلیغات و موضوعات جنبی آن کمتر است. یعنی چه؟ فرض کنید وب سایت مورد علاقه ای در زمینه اخبار ورزشی دارید. هر زمان که به این وب سایت مراجعه می کنید، چون ساختار وب سایت را کاملا بلد هستید، مستقیما بدون توجه به جزئیات دیگر، به سراغ خواندن خبرها در بخش مورد علاقه خود می روید. در این میان به احتمال زیاد هیچ توجهی به تبلیغات تکراری آن که هراز چندگاهی عوض می شوند، نخواهید کرد! طبیعی ست چون برای شما این محیط پر از تبلیغات تکراری شده است. پس جزئیات و تبلیغات موجود در چه وب سایتی برای شما موثرتر است؟ جواب کاملا واضح می باشد، وب سایتی که شما برای اولین بار از طریق گوگل با آن آشنا می شوید یا اصلا برای اولین بار یا دومین بار آن را مشاهده می کنید. ضمنا توجه کنید که افرادی که به وب سایت های شلوغ مراجعه می کنند افراد تکراری هستند ولی وب سایت های با سئو قوی، به مراتب تبلیغ شما را به افراد غیرتکراری نشان خواهند داد!
  • بحث قیمت تبلیغات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آیا به همان میزان که پول می دهید، مخاطب دریافت می کنید؟ بنابراین ما در اینجا وب سایت هایی را معرفی می کنیم که نه تنها میزان تبلیغات در آنها کم است بلکه بیشترین ترافیک خود را به واسطه گوگل دریافت می کنند و اکثر مخاطبان آنها، آن وب سایت ها را برای بار اول مشاهده می کنند. همچنین بهترین قیمت برای تبلیغات را ارائه می کنند.
  • مخاطبان و نوع آنها نیز در این زمینه بسیار مهم هستند. مثلا بهیچوجه به شما پیشنهاد نمی کنیم که تبلیغات خود را در وب سایت ها دانلود نرم افزار قرار دهید. چرا؟ مشخص است چون اکثر کاربران این وب سایت ها بدنبال کالای رایگان و دانلود می باشند و نه بدنبال یافتن کالای جدید! ضمنا کالایی که ارائه می کنید سعی کنید در وب سایتی با موضوع مشابه باشد چون نوع مخاطبان شما در آن وب سایت ها بسر می برند.

تبلیغات جالب

بهترین وب سایت ها برای قرار دادن تبلیغات شما

۱-وب سایت های نیازمندی ها

website-icon-18   وب سایت دیوار: این وب سایت کاملا برای درج تبلیغات شما تهیه شده است و همه می توانند تبلیغات خود را بصورت رایگان یا صرف مقدار اندکی پول در معرض دید عموم قرار دهند.

website-icon-18   وب سایت راهنما: این وب سایت هم از سری وب سایت های نیازمندی ها می باشد که شما می توانید کالای خود را بصورت رایگان یا با قیمت اندکی برای تبلیغات قرار دهید.

website-icon-18   وب سایت شیپور: از سری وب سایت های بدردبخور نیازمندی ها می باشد که اگر تبلیغی عمومی و با قیمت کم می خواهید در اینترنت قرار دهید اینجا هم مثل دو گزینه بالا یکی از بهترین هاست.

۲-در زمینه اخبار مختلف

website-icon-18   وب سایت کلیک: در زمینه تکنولوژی یکی از بهترین ها برای قرار دادن تبلیغات شماست زیرا هم محیط ساده و کم تبلیغاتی دارد و هم اکثر مخاطبان آن بواسطه گوگل دریافت می شوند.

website-icon-18   دیجیاتو: وب سایتی معروف است که ترجیحا برای تبلیغات شما در صورتی که وب سایت کلیک را ترجیه نمی دهید پیشنهاد می شود. هم رنکینگ الکسای بالایی دارد و هم نسبتا دارای سئو و دریافت مخاطب از گوگل بالایی می باشد.

website-icon-18   خبربان: آی پی های یکتای مناسبی نسبت به سایر سایت های خبری دارد و موضوعات آن عمومی ست و اگر تبلیغ و خدمات شما مخاطب عام دارد گزینه مناسبی ست.

website-icon-18   آفتاب نیوز: آی پی های یکتای مناسبی نسبت به سایر سایت های خبری دارد و موضوعات آن عمومی ست دقیقا مانند خبربان. اما هزینه ها بسیار بیشتر است.

۳-در زمینه آموزش زبان

website-icon-18   چرب زبان: یک وب سایت تقریبا بدون تبلیغات می باشد که بیشترین آمار و بازدیدکننده در زمینه آموزش زبان در ایران را دارد و در عین حال بیشترین ترافیک آن از گوگل است و قطعا بهترین وب سایت در این دسته می باشد.

website-icon-18   بیاموز: این وب سایت هم از این جهت که الکسای بالایی دارد و محیط آن کم تبلیغات است پیشنهاد می شود. هرچند ممکن است تبلیغات کمی گران باشند.

۴-در زمینه سرگرمی، هنر و آشپزی

website-icon-18   هنرفردی تعداد کاربران با آی پی یکتا کاملا قابل توجه و طیف متنوعی از موضوعات را پوشش می دهد. پیشنهاد می کنیم در صورتی که مخاطب عام نیاز دارید این سایت را در درجه اول مدنظر قرار دهید.

website-icon-18   آکا ایران: مانند وب سایت های بالا دارای آمار بازدید بالا از گوگل، محیط کم تبلیغات، مخاطبان متنوع در زمینه سرگرمی هنری و قیمت های نسبتا مناسب تبلیغات می باشد.

website-icon-18   آلامتو:  در زمینه هنر و سرگرمی یکی دیگر از این وب سایت ها، آلامتو می باشد که محیط ساده و توجه پذیری برای تبلیغات دارد و نوع مخاطبان آنها، مخاطبان متنوع و مشتاقی هستند که برای سرگرمی بدنبال وب سایت ها و کالاهای جدید می باشند.

۵-در زمینه آموزش نرم افزار و کتاب

website-icon-18   سریع آسان: ایده آل ترین و پربازده ترین وب سایت در زمینه آموزش نرم افزارهای مختلف می باشد. اگر قرار است آموزشگاهی راه اندازی کنید، نرم افزاری را آموزش دهید و … این وب سایت با رنکینگ نسبتا مناسب و مخاطبان جویای موضوعات جدید بسیار به شما کمک می کند.

website-icon-18   کتابناک: وب سایتی که همه می شناسید و با رنکینگ و الکسای قوی، ترافیک نسبتا خوبی از گوگل گرفته و محیط آن هم خیلی شلوغ نیست. هر چند قیمت تبلیغات در آن مانند وب سایت های پربازدید دیگر کمی بالاست اما در زمینه کتاب به صرفه است.

۶-در زمینه ویدیو و مالتی مدیا

website-icon-18   نماشا: وب سایتی ساده و کم تبلیغات با ترافیک بالا! بله وب سایت نماشا را قطعا به جای آپارات به شما پیشنهاد می کنیم چون نه تنها تا سر و مغز آن پر از تبلیغات نیست بلکه مخاطبان خاص و جدیدتری دارد و تعرفه تبلیغات آن هم خیلی بالا نیست.

website-icon-18   نمایش: اگر بتوانید کمی بیشتر هزینه کنید، وب سایت نمایش محل خوبی برای قرار دادن تبلیغات شماست. نه تنها بازدید مناسبی دارد بلکه محیط آن کاملا استاندارد و به لحاظ بصری جلب توجه کننده است.

۷-در زمینه آموزش موسیقی

website-icon-18   سازی ها: بزرگترین وب سایت آموزش آلات موسیقی در کشور می باشد که بیشترین ترافیک و بازدیدکننده جدید را داشته است و اگر کالایی در زمینه مربوط به موسیقی برای تبلیغ دارید، این وب سایت بهترین است.

website-icon-18   کانون موزیک: این وب سایت اموزش موسیقی هم در نوع خود حرفی برای گفتن دارد اگر با تعرفه تبلیغات در آن کنار بیایید! محیط ساده و کاربر پسند و کاربران عمدتا بدنبال دریافت موضوعات جدید می باشند.

۸-در زمینه مذهبی

website-icon-18   شهید آوینی: یک وب سایت پربازدید و کم تبلیغات است که ترافیک زیادی در زمینه موضوعات مذهبی دارد و اگر کالا و محصول شما در زمینه مشابه می باشد اینجا را به شما پیشنهاد می کنیم.

website-icon-18   هدانا: اگر قرار است جایگزینی برای وب سایت آوینی پیدا کنید ما هدانا را پیشنهاد می کنیم به دلیل الکسای خوب و ترافیک زیاد و همچنین محیط کاربر پسند و ساده همچنین قیمت های مناسب.

حتما بخوانید: تبلیغات در اینستاگرام بهتر است یا تلگرام یا وب سایت های اینترنتی؟ چرا؟

۹-وب سایت های دیگر

وب سایت های دیگر ایرانی که برای تبلیغات به شما پیشنهاد می کنیم عبارتند از:

website-icon-18   سرویس وبلاگ نویسی فارسی بلاگ: یک سرویس ارائه دهنده ساخت وبلاگ است که ترافیک نسبتا مناسب، محیط خوب، کاربران فعال و قیمت های مناسبی دارد.

website-icon-18   سرویس وبلاگ نویسی رویابلاگ: مانند پارسی بلاگ، این وب سایت هم امکانات ساخت وبلاگ را دارد و مخاطبان آن عمومی و در زمینه های مختلف هستند. اگر کالایی عمومی دارید، سرویس های وبلاگ ساز محل خوبی برای تبلیغات شما هستند.

website-icon-18   فرهنگ نیوز: وب سایت خبری فرهنگ نیوز از خبرگذاری هایی است که معمولا تبلیغات را خیلی زیاد در وب سایت خود قرار نمی دهد ولی تبلیغات در آن بسیار موثر هستند نمونه اش وب سایت آوینی که در فرهنگ نیوز قرار گرفته است…

website-icon-18   استخدامی:  استخدام یکی از پربازدید ترین وب سایت ها برای افراد جویای کار می باشد که پیشنهاد ما به شما برای تبلیغ کالاهای اشتغال زا و … است که برای این مخاطبان مفید می باشد. قیمت ها نیز معقول می باشند.

website-icon-18   پزشکی و کودکان: نی نی بان یکی از وب سایت های خوب در زمینه بارداری و پزشکی و همچنین پرورش کودکان می باشد. اگر کالای شما مخصوص این موضوعات است این وب سایت از بهترین ها می باشد.

website-icon-18   ایرانگردی وجهان گردی: وب سایت همگردی را قطعا در این زمینه به شما پیشنهاد می کنیم.

website-icon-18   وب سایت چطور: در زمینه موضوعات مختلف و سرگرمی نیز این وب سایت یکی از گزینه های مناسب می باشد.

سایت های زیر را هم می توانید مدنظر داشته باشید

Khabarban.com Sid.ir
Samanbourse.com Daftareshoma.com
Chap.sch.ir Fipiran.com
Bki.ir Lendo.ir
Noornegar.com Digimoviez.bid
Salamcinama.ir Exchange24.ir
Karanmovie.org Piroozinews.com
Technolife.ir Par30games.net
Radcom.co Drdr.ir
Naghshealmas.com Elitland.com
Wp-parsi.com Pec.ir
Rahbordemoaser.ir Vananews.com
Baztab.ir Farachart.com
Subf2m.co Khabarbebar.com
Inre.ir Akharinkhabar.ir
۴kia.ir Gajmarket.com

جمع بندی

می بینید که این وب سایت ها لزوما وب سایت های اول تا دهم ایرانی نیستند ولی بسیار پربازده تر و مفیدتر برای قرار دادن تبلیغات شما می باشند. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از قرار دادن تبلیغات، به قیمت، نوع مخاطبان و موضوع وب سایت هدف توجه بیشتری کنید. اگر شما هم وب سایت بدردبخوری در این زمینه می شناسید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

  1. ممنون بابت سایت هایی که معرفی کردید. برخی از این سایت ها کمتر برای عموم شناخته شده هستند و در فیلد کاری مشخصی فعالند که برای اون صنعت خاص می تونه کمک کننده باشه.

  2. مونی و آگهی شما در همون لحظه در صفحه اول و اصلی قرار می گیرد. در حالیکه در سایتهای دیگه
    باید منتظر تایید بمونی و پس از تایید هم، آگهی شما در گروههای مربوطه قابل مشاهده است نه در
    صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا