تبلیغات

جالب آموز،جزو پربازدیدترین و باکیفیت ترین وب سایت اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی آموزش های متنوع نرم افزاری، کامپیوتر، موبایل و … است که کاربران مختلف علاقه مند به یادگیری ترفندهای کامپیوتر، اینترنت، موبایل و … را همواره به خود جذب کرده است.

بازدید متوسط روزانه: ۳۰ تا ۶۰ هزار – آمار دقیق را در زمان خواندن از الکسا ببینید.

تبلیغات در وب سایت

جالب آموز به دلیل کیفیت بالای مطالب، از سوی کاربران به عنوان یک منبع معتبر شناخته می شود و طبق تجربه، تبلیغات در این وب سایت بازده بسیار بالایی دارد، از این بابت مطمئن باشید!

به دلیل اهمیت بالای تجربه کاربری برای مجموعه “جالب آموز”، تبلیغات بنری در وب سایت ما نسبت به رسانه‌های دیگر با دقت تر انتخاب می‌شود و تعداد آن نیز بسیار محدود است (حداکثر ۳ بنر در یک صفحه!). در طراحی جایگاه‌ها تلاش بر این بوده است که فضایی مدرن، ساده و اثربخش برای متقاضیان تبلیغات در نظر گرفته شود تا در عین احترام به کاربر، بهترین نتیجه امکان برای ایشان حاصل شود.

۸۰ درصد ترافیک وب سایت جالب آموز به صورت کاملا ارگانیک بوده و بازدید حدود ۳۰-۶۰ هزار نفر روزانه (تعداد دقیق را از الکسا مشاهده نمایید)، در یک ماه تبلیغ شما حداقل به چشم ۱-۲ میلیون کاربر می رسد و از آن آگاهی پیدا می کنند. بنابراین از بازدهی تبلیغات بنری در وب سایت کاملا مطمئن باشید.

جایگاه های تبلیغاتی

adn

  • بنر  در تمام صفحات سایت بعنوان تصویر اول نمایش داده می شود. همینطور در صفحات موبایل (قیمت: یک میلیون و دویست هزار تومان برای یک ماه)
  • بنر B در ابتدای تمام پست ها نمایش داده می شود. همینطور در ابتدای صفحات موبایل (قیمت:  یک میلیون تومان برای یک ماه)
  • بنر C در انتهای تمام پست ها نمایش داده می شود. همینطور در انتهای صفحات موبایل (قیمت: ۷۰۰ هزار تومان برای یک ماه)
  • بنر D در کنار تمام پست ها نمایش داده می شود. در انتهای صفحات موبایل (قیمت: ۶۰۰ هزار تومان برای یک ماه)
  • بنر E در کنار تمام پست ها نمایش داده می شود. در انتهای صفحات موبایل (قیمت: ۵۰۰ هزار تومان برای یک ماه)

نکته مهم ۱: دقت کنید که به هیچ وجه امکان فسخ تبلیغات در هیچ زمانی بعد از واریز هزینه و قرار گرفتن تبلیغ شما وجود ندارد.

نکته مهم ۲: بنر قرار داده شده در این تبلیغ دارای لینک Nofollow می باشد، در صورتیکه تمایل به دریافت بک لینک follow یا مستقیم از طریق این بنرها هستید (بیش از صدها بک لینک معتبر)، هزینه اضافی ماهیانه ۱۵۰ هزارتومان به مبالغ بالا افزوده می شود.

ریپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های جالب آموز در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب جالب آموز معرفی کرده و ۳ لینک مستقیم و Follow همیشگی به وب‌سایت خود دریافت کنید.

رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات جالب آموز در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از جالب آموز را خواهید داشت. جالب آموز مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و در جالب آموز تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم جالب آموز نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد.

ریپورتاژ آگهی را فقط برای هدایت ترافیک به صفحه مورد نظرتان استفاده نکنید بلکه برای بالا بردن اعتبار سایت خود از طریق بک لینک های دائمی نزد گوگل به کار ببرید! در ریپورتاژ کیفیت بک لینک سایت را بیشتر مدنظر دهید تا اینکه ترافیک یا الکسای یک سایت (که به راحتی قابل دستکاری ست).

شما در هر ریپورتاژ می توانید ۳ لینک مستقیم (فالو) بسیار ارزشمند برای یک دامنه دریافت کنید و وب سایت خود را از نگاه گوگل به شکل چشم گیری معتبرتر کنید. وبسایت ما به کمتر از ۱۰ وبسایت خارجی لینک فالو داده است و از این بابت از بسیاری از وبسایت های فارسی اعتبار بیشتری از نظر ارزش لینک دهی دارد.

قیمت ریپورتاژ آگهی برابر ۶۵۰ هزار تومان خواهد بود.

تبلیغات متنی

تبلیغات متنی در بخش فوترسایت و در همه صفحات وبسایت نمایش داده می شوند و می توانید بیش از صدها لینک معتبر دریافت نمایید. هزینه تبلیغات متنی ماهیانه ۷۳۰ هزار تومان، دو ماهه ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سه ماهه ۲ میلیون تومان می باشد.

برای رزرو تبلیغات با شماره ۲۸۴۲۶۹۲۹ -۰۲۱ یا ایمیل maxer.ir@gmail.com تماس بگیرید.