آموزش اینترنت

پیدا کردن آدرس از روی اسم و فامیل (5 سایت رایگان)

تلاش برای پیدا کردن اطلاعات یک فرد مخصوصا وقتی تنها چیزی که در موردش می دانید یک اسم است، گاهی می تواند دردسر ساز باشد. خوشبختانه، همیشه راه هایی برای به دست آوردن اطلاعات مورد نظر با استفاده از منابع آنلاین وجود دارد.

این پست به شما آموزش می ‌دهد که چه طور از روی اسم و فامیل یک فرد آدرس و سایر اطلاعاتش را به صورت آنلاین پیدا کنید.

اگر با روشهای زیر موفق به پیدا کردن آدرس نشدید، دنبال هیچ راه دیگری هم نباشید مگر از طریق پیگیری قانونی! هیچ روش دیگری وجود ندارد خیالتون راحت! ضمنا اگه سایتی باز نشد، وی پی ان روشن کنید مجدد امتحان بفرمایید همه شون سالم هستن:

1-جستجوی معکوس اسم با کمک سایت رایگان BeenVerified

جستجوی معکوس اسم با کمک سایت رایگان BeenVerified

سایت BeenVerified یکی از بهترین ابزار های جستجوی معکوس نام است. جستجوی معکوس نام با BeenVerified به شما امکان می دهد تا اطلاعات تماس (مثل شماره تلفن، آدرس ایمیل ، آدرس حضوری)، حساب های رسانه های اجتماعی و جزئیات دیگر را در زیر آن نام پیدا کنید.

نحوه جستجوی معکوس نام با استفاده از BeenVerified به این صورت است:

1-به قسمت BeenVerified بروید.

2- نام را در نوار جستجو تایپ کرده و روی Search Now کلیک کنید.

3- BeenVerifiedگزارش ‌های مرتبط با بخشی از اطلاعاتی که وارد کرده ‌اید را بر می‌گرداند. هر گزارش شامل اطلاعات تماس ، شماره تلفن، آدرس ایمیل، آدرس فیزیکی، سوابق جنایی و غیره خواهد بود.

BeenVerifiedگزارش ‌های مرتبط با بخشی از اطلاعاتی که وارد کرده ‌اید را بر می‌گرداند.

توجه داشته باشید که BeenVerified یک سرویس مبتنی بر اشتراک است، بنابراین برای دسترسی به گزارش باید عضو باشید.

۲۵ سایت جالب و سرگرم کننده برای رفع بی حوصلگی

2- جستجوی نام با Social Catfish

جستجوی نام با Social Catfish

سایت Social Catfish یک سرویس آنلاین دوستیابی است که بانک اطلاعاتی بزرگی در مورد افراد و سوابق شان دارد.

این سایت به شما امکان می دهد تا هویت شخصی که به صورت آنلاین ملاقات کرده اید را بررسی کنید، پروفایل های شخصی را در رسانه های اجتماعی یا سایت های دوست یابی مختلف بررسی کنید و سوابق دقیق شان را فقط با استفاده از یک نام مشاهده کنید.

کافی است که به Social Catfish بروید. نام شخص را در نوار جستجو تایپ کرده و روی Search Now کلیک کنید.

3- پیدا کردن افراد با TruthFinder

بهترین ابزار جستجوی افراد در بازار، قطعا وبسایت TruthFinder است. میلیون‌ ها سابقه را از سر تا سر وب بررسی می ‌کند تا اطلاعات افراد، سوابق جنایی و پروفایل ‌های شان در سایت های دوست یابی یا رسانه ‌های اجتماعی را پیدا کند.

تنها کاری که باید انجام بدهید؛ این است که نام کامل شخصی که می‌ خواهید پیدا کنید را وارد کرده تا TruthFinder میلیارد ها سابقه را در طیف وسیعی از پایگاه‌ های اطلاعاتی سوابق عمومی جستجو کند و سپس گزارشی از آن شخص به شما ارائه بدهد.

پیدا کردن افراد با TruthFinder

پیدا کردن مشخصات مزاحم تلفنی (4 روش موجود)

4- جستجوی عمیق با Spokeo

جستجوی عمیق با Spokeo

وبسایت Spokeo یکی دیگر از ابزار های شخص یاب است که می توانید در صورت نیاز به یافتن اطلاعات یک فرد به آن مراجعه کنید.

جزئیاتی که دریافت می ‌کنید ممکن است شامل شماره تلفن ، آدرس فیزیکی، ایمیل، پروفایل های رسانه‌ های اجتماعی، سابقه شغلی و تحصیلی، بستگان ، سوابق کیفری و موارد دیگر باشد.

طریقه جستجوی نام برای نمایش جزئیات مرتبط با شخص با Spokeo به این صورت است:

1-به برنامه Spokeo بروید.

2- اطلاعاتی که در مورد آن شخص دارید را در نوار جستجو تایپ کرده و روی Search Now کلیک کنید.

روی Search Now کلیک کنید.

3- سپس Spokeo، نام کامل، سن ، آدرس، جزئیات مربوط به اطلاعات خانواده و موارد دیگر را جستجو می ‌کند.

5- ردیابی یک فرد با PeopleFinders

سایت PeopleFinders یک ارائه دهنده پیشرو Data-as-a-Service است که یکی از جامع ترین مجموعه اطلاعات سوابق عمومی موجود را دارد. راه های مختلفی برای جستجوی محرمانه اطلاعات در مورد شخصی که می خواهید پیدایش کنید ارائه داده و به شما امکان می دهد تا به اطلاعات دقیق مربوط به آن فرد دسترسی پیدا کنید .

چیزی که بیشتر از همه این ابزار را شگفت انگیز می کند اینست که برخلاف بسیاری از بقیه سایت‌ های جستجوی افراد، توضیح می ‌دهد که گزارش قبل از پرداخت هزینه ، چه کاری انجام داده و چه چیزی را پیدا نکرده است و حتی به شما امکان می ‌دهد تا مقداری از جزئیات مثل سن فرد ، اعضای خانواده و چند رقم اول شماره تلفن او را در نتیجه جستجو به صورت رایگان مشاهده کنید.

1-به PeopleFinders بروید.

2- نام، شماره تلفن، ایمیل یا آدرس شخص را تایپ کنید و Search را بزنید.

3- اطلاعات به روز در مورد شخص مثل نام، آدرس ، شماره تلفن و سایر اطلاعات کاری یا تحصیلی مربوطه را دریافت خواهید کرد.

این روشها رو هم تست کنید: پیدا کردن نام و عکس صاحب شماره موبایل با 4 اپلیکیشن

6- جستجوی شخص با گوگل (بهترین روش)

جستجوی شخص با گوگل

گوگل خیلی بیشتر از یک موتور جستجو است و ابزار های جستجوی مختلفی ارائه می دهد که می توانید از آن ها برای ردیابی شخصی آنلاین از میلیارد ها پایگاه داده استفاده کنید.

اگر از قبل نام شخصی که می ‌خواهید پیدا کنید را دارید، کافی است که آن را در قسمت جستجوی Google تایپ کنید. حتما در اطراف نام علامت نقل قول قرار بدهید. به طور مثال اگر می خواهید اطلاعات مربوط به علی حقانی را پیدا کنید، عبارت “علی حقانی” را در نوار جستجو تایپ کنید . این کار به گوگل می گوید که شما به جای صفحاتی که حاوی نام علی یا حقانی هستند، به دنبال یک تطبیق دقیق هستید.

اگر اطلاعات دیگری مثل آدرس، نام شرکت و غیره مرتبط با آن شخص را می ‌دانید ، سعی کنید آن قسمت از اطلاعات را با نام ترکیب کنید تا جستجوی تان محدود تر و دقیق تر شود. به احتمال زیاد، اگر فرد ترکیبی از این موارد را در پروفایل های رسانه های اجتماعی اش ذکر کرده باشد ، ممکن است در نتیجه ظاهر شود!

7- جستجو در رسانه های اجتماعی بخصوص تلگرام و اینستاگرام

در ایران اکثر افراد یا تلگرام دارند یا اینستاگرام. کافی ست نام و نام خانوادگی طرف را هم به انگلیسی و هم فارسی در قسمت جستجوی تلگرام و اینستاگرام وارد کنید، اگر شخص پیدا شد، با یک شماره ناشناس شروع به چت کردن با او کنید و سعی کنید آدرس او را بفهمید یا اینکه گاهی افراد ادرس یا شهر خود را در قسمت پروفایل خود می نویسند این هم راهی ست برای پیدا کردن از طریق شبکه های اجتماعی.

اگر نام کامل، شماره تلفن یا آدرس ایمیل فردی را دارید، رسانه های اجتماعی می توانند برای ردیابی او کمک تان کنند. پس سعی کنید نام شخص مورد نظر تان را در رسانه های اجتماعی اصلی مثل فیسبوک، توئیتر و لینکدین جستجو کنید تا ببینید آیا می توانید پروفایل های متعلق به شخص را پیدا کنید یا خیر.

این روشها رو هم بخونید: ۱۰ سایت برای پیدا کردن افراد از طریق نام یا شماره موبایل

کلام پایانی

پیدا کردن آدرس و اطلاعات یک شخص فقط با نام و فامیلی او زمانی امکان پذیر است که ابزار مناسبی در اختیار داشته باشید. اگر می‌ خواهید به دقیق ‌ترین و جامع ‌ترین جزئیات در مورد یک شخص دسترسی داشته باشید، از ابزار های جستجوی پیشرفته استفاده کنید . اگر هم دوست ندارید که خیلی به خرج بیفتید، می توانید از تکنیک های قدیمی تر مثل جستجوی گوگل کمک بگیرید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. سلام خسته نباشید من میخواهم با استفاده از اسم و فامیل کسی نام پدر و مادر اورا بفهمم چگونه میتوانم انجام دهم

  2. ممنون از آموزش های خوبتون بیشتر این سایت‌هایی که فرمودین باز نمی‌شدن آیا میشه برای پیدا کردن یک نفر از شما کمک گرفت ؟
    لطفا بهم پیام بدهید منتظرم و کارم بسیار مهمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا