آموزش اینستاگرام

روش حذف اکانت ها یا فالوورهای فیک در اینستاگرام

تقریباً همه ما حداقل تعداد کمی دنبال کنندگان جعلی اینستاگرام داریم. حتی اگر اصلاً متوجه نشوید .شما ممکن است فکر کنید ، چه کسی اهمیت می دهد؟ و دنبال کننده جعلی و اصلی نداریم ، درست است؟

متأسفانه ، فالوورهای جعلی می توانند عواقب منفی داشته باشند ، می توانند برای شما اسپم بفرستند یا حسابتان را هک کنند ، یا با فرستادن تعداد بسیار زیادی پیام از جانب شما به اینستاگرام منجر شود تا حساب شما را مسدود کنند.

دنبال کنندگان Fake Instagram چیست؟

دنبال کنندگان جعلی اینستاگرام مربوط به شخصیت های جعلی هستند ، که اغلب توسط رباتهایی ایجاد می شوند که صدها یا هزاران حساب هرزنامه را ایجاد می کنند.

چرا افراد یا رباتها این حسابهای جعلی را ایجاد می کنند؟ اغلب فروشندگان به دنبال فالورهای جعلی با هزینه کم است. بسیاری از کاربران واقعی اینستاگرام برای افزایش تعداد فالور های خود برای افزایش نفوذ در اینستاگرام ، خرید دنبال کننده های جعلی ارزان قیمت را انتخاب می کنند. آیا باید دنبال کننده های جعلی بخرید؟ نه ، احتمالاً اینطور نیست.

اگرچه به نظر می رسد با کمی تلاش ، می توانید فالور های جعلی خود را در اینستاگرام به طرز چشمگیری افزایش دهید ، اما در نهایت این یک ایده بد است. فالور جعلی واقعاً پستهای شما را دوست ندارد یا به طور معناداری به تعامل کلی شما آسیب می رسانند. سرگرم کنندگی عاملی در الگوریتم اینستاگرام است که می تواند در نحوه مشاهده پست های شما توسط افراد در تأثیر بگذارد.

اگر می خواهید یک تأثیرگذار در اینستاگرام باشید ، مردم تمایل دارند که اندازه مخاطبان شما زیاد باشد. اگر شما ۱۰،۰۰۰ دنبال کننده دارید ، اما یک عکس شما فقط ۱۰۰ لایک دارد، مشخص است که محتوای شما عالی و تأثیرگذار نیست ، و سایر و مارک های تجاری نمی خواهند با شما همکاری کنند. بویژه آنها مایل نیستند که اگر فالور جعلی خریداری کرده باشید بطور منظم با شما همکاری کنند.

حتی اگر نگران تعاملات نباشید ، پیروان جعلی قوانین اینستاگرام را می شکنند و می توانند منجر به ایجاد مسدودی در حساب شما شوند. اگرچه بسیاری از فالور های جعلی نسبتاً بی ضرر هستند اما آنها همچنین می توانند به طور بالقوه اکانت شما را هک کنند .

چگونه فالور های جعلی را پیدا کنیم؟

چگونه می توانید بگویید کدام فالور ها جعلی هستند؟ اغلب ، بسیار واضح است. فالورهای جعلی تمایل دارند که مطالبی در صفحه خود نداشته باشند ، تعداد زیادی افراد را دنبال می کنند و تقریباً هیچ فالوری ندارند و نام های اسپم گونه و واضح دارند.

نام حساب های اسپم اینستاگرام

هنگامی که یک دنبال کننده جعلی را می بینید ، نام حساب آنها را آسان میتوانید تشخیص دهید بسیاری از حساب های جعلی دارای نام هایی هستند که به طور تصادفی تولید می شوند ، بنابراین به دنبال نام هایی مانند dgg1938539 بگردید. بعضی اوقات با یک نام واقعی مثل mary664349632 کمی واقعی تر می شوند.

فعالیت Fake Follower در اینستاگرام

فالور های جعلی از طریق فعالیتشان نیز می توانند مورد توجه قرار گیرند. همانطور که قبلاً گفته شد ، آنها تمایل دارند تعداد پست های بسیار کمی داشته باشند ، و بسیاری از آنها به هیچ عنوان پستی ندارند. آنچه آنها ارسال می کنند نیز معمولاً ناخواسته است تصاویر معمولاً مشخص نمی کنند که مالک واقعی پروفایل چه کسی است یا اغلب محتوای نامناسبی را به اشتراک می گذارند.

تعامل فالور های جعلی چگونه می تواند آنها را کنار بگذارد. آنها یا هرگز چیزی را لایک نمی کنند ، یا پست های شما را برای مدت کوتاهی لایک می کنند و سپس کاملاً از کار می افتند. بسیاری از آنها نیز اظهار نظرهایی ارسال می کنند که مفهومی ندارد. نظرات آنها می تواند کاملاً بی ربط باشد ، یا یک ایموجی منفرد که هیچ ارتباطی با محتوای پست شما ندارد.

بررسی فالور های جعلی

همچنین اگر نمی توانید به تنهایی متوجه آنها شوید ، برنامه ها و وب سایت هایی نیز وجود دارند که می توانند بررسی فالور های جعلی را انجام دهند. یک وب سایت رایگان برای آزمایش IG Audit است ، اما فقط به شما درصد فالورهای واقعی در مقابل جعلی را می دهد و نام کسانی که جعلی هستند را نمی دهد.

یک برنامه محبوب برای بررسی و حذف فالور های جعلی IG Cleaner است ، اگرچه بیشتر روی فالور های بدون پروفایل تمرکز دارد تا پیروان جعلی ، بنابراین ممکن است افراد واقعی نیز در بین تشخیص آن باشند .

چگونه از فالور های جعلی خلاص شویم؟

هنگامی که فالور های جعلی را پیدا کردید ، می توانید آنها را از لیست فالور های خود حذف کنید. می توانید دنبال کننده های اینستاگرام را حذف کرده یا آنها را مسدود کنید.

برای حذف فالور های جعلی اینستاگرام به صورت دستی ، این مراحل را دنبال کنید

۱ – به لیست دنبال کنندگان خود بروید و دنبال کننده ای را که می خواهید حذف کنید را پیدا کنید.

۲ – روی سه نقطه در سمت راست نام آنها ضربه بزنید.

۳- روی حذف کلیک کنید

instagram followers

remove fake instagram followers

به شما هشدار داده می شود شخصی که حذف کرده اید دیگر شما را دنبال نمی کند .

همچنین می توانید از برنامه هایی برای پاک کردن انبوه فالور ها استفاده کنید ، مانند Cleaner برای IG که در بالا گفته شد.

نحوه مسدود کردن هرزنامه اینستاگرام

متأسفانه ، فالور های جعلی به ناپدید نمی شوند. اینستاگرام در تلاش است تا پروفایل های جعلی را حذف کند ، اما با حدود ۹۵ میلیون حساب کاربری بات و جعلی در اینستاگرام ، مطمئناً کار ساده ای نخواهد بود.بنابراین چگونه می توانید در وهله اول جلوی فالور های دروغین را خودتان بگیرید؟

برای محدود کردن تعداد دنبال کنندگان جعلی در نمایه خود ، این مراحل را انجام دهید:

دنبال کنندگان جعلی خریداری نکنید

پیروان جعلی را خریداری نکنید. از خرید تعداد زیادی دنبال کننده از وب سایت ها با قیمت های بسیار ناچیز فاصله بگیرید و حساب اینستاگرام خود را به صورت طبیعی رشد دهید.

اگر قبلاً دنبال کننده های جعلی را خریداری کرده اید ، سعی کنید آنها را به صورت دستی یا از طریق یک پاک کنید.

تنظیمات اینستاگرام را به خصوصی تغییر دهید

برای محافظت از خود در برابر فالور جعلی ، تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام خود را تغییر دهید. وقتی نمایه شما خصوصی است ، فالور های جدید باید درخواست کنند که شما را دنبال کنند ، بنابراین می توانید موارد جعلی را رد درخواست کنید.

پروفایل های تجاری در اینستاگرام نمی توانند خصوصی باشند ، بنابراین متأسفانه این گزینه برای آنها نیست.

گزارش دنبال کنندگان جعلی اینستاگرام

دنبال کنندگان جعلی اینستاگرام را گزارش دهید تا به اینستاگرام تا در جهت خلاص شدن از شر آنها کمک کنید. اگرچه کاملاً مشخص نیست که هنگام گزارش یک نفر در اینستاگرام چه اتفاقی می افتد ، گزارش دادن آنها اولین قدم خوب برای پاک کردن ربات ها است.

دنبال کنندگان واقعی را پیدا کنید

برای رشد حساب کاربری اینستاگرام خود در Social Buddy ثبت نام کنید. Social Buddy از فرآیندهای رشد طبیعی برای یافتن دنبال کننده های واقعی اینستاگرام و رشد حساب کاربری در طول زمان ، برخلاف سایت های جعلی بات که هزاران دنبال کننده را به شما پیشنهاد می دهند استفاده می کند.

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا