به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش اینستاگرام

روش افزودن لینک خرید/اطلاعات بیشتر به استوری اینستاگرام

به مدت زمان طولانی، شما برای اینکه داستان های خود و زندگی روزمره خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش استوری استفاده می کردید. در بخش پروفایل خود، بیوگرافیتان را می نوشتید و امروزه هم اکثر افراد همین کار را انجام می دهند.

در بخش پروفایل خود، از لینک هایی استفاده می کردید که کاربران پیج شما می توانستند با کلیک بر روی آن، آن چیزی که شما در پروفایلتان قرار داده اید را مشاهده کنند. هم اکنون شما می توانید در استوری های خود، لینک هایی را قرار دهید تا کاربران با کشیدن استوری شما به سمت بالا، سایت و وب مورد نظرتان را مشاهده کنند.

این ویژگی در نسخه های اندروید و iOS برنامه اینستاگرام موجود است، اما فقط کاربران خاص هم اکنون می توانند از این ویژگی استفاده کنند.

دسته اول کاربرانی هستند که توسط اینستا تایید شده هستند. این کاربران می توانند لینکی را به استوری خود اضافه کنند. شما نمی توانید یک نشان تأیید شده را بخرید یا درخواست کنید، یک علامت چک آبی در کنار نام نمایه شما ظاهر می شود، اما حتی اگر دنبال کننده های کمی هم داشته باشید، باز هم ممکن است تیک آبی را از اینستاگرام دریافت کنید.

در مورد گروه دوم، آن ها پروفایل های تجاری هستند که بیش از ۱۰،۰۰۰ دنبال کننده دارند. پیش از این، این عدد قبلا ۱ میلیون دنبال کننده بود، اما اینستاگرام این محدودیت را کاهش داد، بنابراین ممکن است در آینده نیز این عدد کمتر شود.

اگر در حوزه یکی از این دو گروه هستید، بهتر است که مراحل زیر را دنبال کنید. اگر جز این دو گروه نیستید، باید یا توسط اینستاگرام تأیید شوید یا به یک نمایه تجاری محبوب تبدیل شوید. در حال حاضر، هیچ هک و یا حالت شناخته شده ای وجود ندارد که بتواند لینکی را به یک استوری یا داستان در پروفایل غیرقابل تأیید یا غیرتجاری اضافه کنید.

ویدیوی آموزشی

 

اگر ویدیوی بالا سودمند نبود مراحل زیر را دنبال کنید:

پست ها و استوری های قابل خرید چیست؟ انواع و مثالها

محتوای قابل خرید نوعی تجارت بصری است که در آن بازاریابان با استفاده از تخیلات جذاب با نقاط قوت خرید یا توصیه های محصول ، مراحل بررسی تا خرید محصول را ساده می کنند.

پست های قابل خرید مانند پست های معمولی به نظر می رسند اما به استثنای یک مورد – محصولات نمایش داده شده تگ می شوند و به وب سایتی لینک شده اند که کاربران می توانند آنها را خریداری کنند. در اینستاگرام ، می توان چنین محتوایی را از یک آیکون کوچک “سبد خرید” واقع در گوشه سمت راست تشخیص داد.

۱۵ نکته و ترفند درباره استوری اینستاگرام برای اینکه کاملا مسلط شوید

وقتی روی یکی از این پست ها کلیک کنید ، پنل دیگری ظاهر می شود که محصولات تگ شذه را به همراه قیمت آنها نمایش می دهد. در حالی که کاربر در پروفایل اینستاگرام شما ست ، این باعث پیشرفت در قابلیت پیدا کردن محصول می شود

به عنوان مثال Olivia Burton ، یک برند معروف در لندن که در زمینه فروش اکسسوری ، ساعت و جواهرات فعالیت می کند را درنظر بگیرید. با ضربه زدن روی یک پست ، کاربران می توانند بفهمند کدام محصولات در تصویر قابل خرید هستند. آنها می توانند قیمت و نام محصول مورد نظر را ببینند و با ضربه زدن روی یکی از این موارد مبهم ، محصول را بخرند.

قابل ذکر است که نه تنها تصاویر بلکه فیلم ها هم میتوانند قابل خرید باشند. به عنوان مثال ، UBTECH Robotics از اینگونه فیلم ها به نفع خود استفاده می کند. تیم آنها برای عرضه یک محصول جدید در قالب تجاری ، از ویدئویی استفاده کردند که فالوورها می توانند برای خرید روی آن ضربه بزنند.

بعلاوه اضافه کردن لینک به استوری های اینستاگرام ، راهی عالی برای نشان دادن محصول شماست. این ویژگی نسبتاً جدید ، بازاریابی اینستاگرام را به سطح کاملا جدیدی می برد.

فرقی نمی کند این پست ها ویدئو باشند یا عکس ، اضافه کردن لینک “به سمت بالا بکشید ” در پایین استوری نشان داده می شود چون عبارت “see more” به فالوورها اجازه می دهد از صفحه وب لینک شده بازدید کنند. داشتن استوری ها ی اینستاگرام با قابلیت لینک با CTAs گزینه خوبی برای مشاغل است چون آنها تبلیغ محصولات در وب سایت ها را بسیار ساده تر می کنند و به بازدید کنندگان شما می گویند اقدامات ویژه ای انجام دهند.

به حساب (Ali Manno ( @Alifedotowsky . نگاهی بیندازید. این لیسانسه به یک بلاگر محصول تبدیل شده و لینک های به سمت بالا بکشید را در استوری های خود جاسازی کرده است. او به عنوان یک وبلاگ نویس ، محصولات مختلفی را که استفاده می کند تبلیغ می کند تا فالوورها بتوانند با لینک های به سمت بالا بکشید ، محصولات را بصورت آنلاین خریداری کنند.

روش اضافه کردن لینک به استوری های اینستاگرامتان

بله ، استوری های قابل خرید اینستاگرام ابزاری قدرتمند برای بازاریابی است که به وسیله افزایش تعداد نقاط تماس ، ارتباط مستقیمی بین مشتریان و مارک های تجاری بوجود می آورد. با این حال ، همه حق استفاده از آن را ندارند. دو پیش شرط وجود دارد:

 • حساب شما بیش از 10000 فالوور دارد.
 • حساب شما تأیید شده است و شما یک بلاگر یا نماینده برند هستید.

اگر حساب شما حداقل یکی از این پیش شرط ها را دارد ، تبریک های ما را بپذیرید – برای شروع اضافه کردن URL ها در استوری های خود ، این مراحل ساده را دنبال کنید.

شماره 1 برای شروع استوری ، روی آیکون دوربین ضربه بزنید

ابتدا باید برنامه را در دستگاه همراه خود باز کرده و در صورت نیاز به

business account خود بروید. سپس باید یک عکس / فیلم را از گالری آپلود کنید یا یک عکس بگیرید و آن را در استوری های خود بارگذاری کنید.

شماره 2 روی آیکونی که شبیه زنجیر است کلیک کنید

آیکون زنجیری شکل در گوشه بالا سمت چپ فقط درصورتی که یک حساب تأیید شده یا پروفایل کسب و کار با بیش از 10 هزار فالوور داشته باشید ، نشان داده می شود. ما برای نظارت بر آمار خود توصیه می کنیم از byt.ly یا هر شکل دیگری از URL های قابل ردیابی استفاده کنید. هنگامی که روند کار به پایان رسید ، شما به استوری ایجاد شده بر می گردید .

با ضربه زدن روی این آیکون (، یک پنجره جدید ظاهر می شود جایی که میتوانید URL را که می خواهید فالوورهای شما به آن هدایت شوند ، وارد کنید.

input the URL

شماره 3  استوری خود را ویرایش کرده و CTA اضافه کنید

قبل از ارسال استوری ، مطمئن شوید که جذاب است. شما می توانید با استفاده از فیلترها عکس خود را روشن تر و جذاب تر کنید ، از ابزارهای نوشتاری استفاده کنید تا فالوورها را در مورد این پست را هنمایی کنید . استیکرهایی را برای مناسب ترکردن ظاهر عکس به آن اضافه کنید – گزینه های شما در اینجا نامحدود است.

علاوه بر این ، از آنجا که لینک “see more ” در پایین پست شما ظاهر می شود ، به راحتی می توان از آن غافل شد ، بنابراین هنوز هم باید افراد برای کلیک کردن روی گزینه موردنظر،هدایت شوند تا روی آن کلیک کنند. شاید واضح به نظر برسد ولی توصیه می کنیم که این موضوع را که همه کاربران اینستاگرام می دانند که برای آگاهی بیشتر در مورد یک محصول نیاز به به سمت بالا بکشید دارند ، جدی نگیرید . بنابراین ، جایی برای شک در ذهن آنها باقی نگذارید و تا آنجا که ممکن است کارها را برای آنها ساده کنید.

در صورت تمایل، درخواست خود را تنظیم کرده یا یکی از عبارات CTA زیر را انتخاب کنید:

 • برای دانستن بیشتر به سمت بالا بکشید!
 • برای جزئیات بیشتر به سمت بالا بکشید !
 • برای دیدن پیشنهاد ما به سمت بالا بکشید !
 • بیشتر می خواهید؟ به سمت بالا بکشید !
 • برای بررسی این محصول کافی است از به سمت بالا بکشید استفاده کنید!

حالا می توانید محتوا را به استوری خود اضافه کنید.

و تمام! حالا می توانید محتوا را به استوری خود اضافه کنید.

اگر هنوز 10 هزار فالوور ندارید چه می کنید؟

اگر حساب کاربری شما تعداد مورد نیاز فالوور ندارد ، نگران نباشید. در اصل ، این ویژگی با کسانی که بیش از 1 میلیون فالوور داشتند راه اندازی شد. اینستاگرام تعداد مورد نیاز را کاهش داده و مطمئن هستیم که خیلی زود در دسترس همه قرار خواهد گرفت (همچنین می توانید برای دریافت فالوورهای بیشتر اینستاگرام این پست را بخوانید). یک خبر خوب این است که روشهایی وجود دارد که می توانید لینک های قابل کلیک را به استوری های خود اضافه کنید حتی اگر در حال حاضر ویژگی ” به سمت بالا بکشید ” گزینه موردنظرشما نباشد.

در اینجا این روش ها وجود دارد:

استفاده از IGTV

با IGTV ، آپلود فیلم هااز تلفن همراه ، حداقل 60 ثانیه و حداکثر 15 دقیقه طول می کشند. الگوریتم کاملاً ساده است:

1.یک کانال IGTV ایجاد کنید

2.یک کلیپ تبلیغاتی 15 ثانیه ای ایجاد کنید که دستورالعمل هایی را در مورد چگونگی پیدا کردن شخص برای فیلم شما نشان می دهد.

این کلیپ را با مشخص کردن عنوان خود در IGTV آپلود کنید. در قسمت توضیحات ، لینکی را که می خواهید افراد را به سمت آن جلب کنید قرار دهید. برای جلب توجه و بیشتر دیده شدن پیام خود ، ایموجی اضافه کنید.

کلیپ را به استوری های اینستاگرام خود ارسال کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، یک لینک قابل کلیک در گوشه سمت چپ پست ویدیویی قرار دارد. اگر می خواهید یک دستورالعمل ویدئویی دقیق در مورد چگونگی استفاده از IGTV برای ساختن استوری های قابل خرید داشته باشید ، اینجا ضربه بزنید.

۸ اپلیکیشن تشخیص افرادی که از اینستاگرام مان بازدید کردند

استفاده از استیکر های قابل خرید برای استوری های اینستاگرام

استیکر های قابل خرید شبیه به استیکر های معمولی است. آنها را می توان در دو فیلم و تصویر قرار داد تا مشاغل بتوانند محصولات را از طریق کاتالوگ یا تجارت الکترونیکی خود تگ کنند.

Using shoppable stickers

الگوریتم افزودن استیکر ها به استوری ها و پست های شما کاملاً ساده است اما به اتصال حساب کاربری اینستاگرام به فهرست محصولات نیاز دارد. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. ساده ترین راه این است که آن را مستقیماً از طریق پلتفرم تجارت الکترونیکی یک فروشگاه در فیسبوک راه اندازی کنید. این روند به CMS مورد استفاده شما بستگی دارد. بنابراین ، ادغام فروشگاه Magento 2 با فیسبوک ساده ترین کار نیست و در بعضی موارد ، برای پشتیبانی باید به یک آژانس مشاور تجارت الکترونیکی Magento مراجعه کنید.

برای اضافه کردن استیکر به استوری ها ، باید موارد زیر را انجام دهید:

1.با دوربین خود عکس یا فیلم بگیرید یا از گالری یکی را انتخاب کنید.

2.سپس دکمه استیکر را بزنید و استیکر “محصول” را انتخاب کنید.

3.محصولی را از فهرست خود انتخاب کنید.

آموزش مشاهده استوری دیگران در اینستاگرام بصورت کاملا مخفیانه

برای یک پست sponsored تعیین کنید

این گزینه برای همه افرادی است که حساب تجاری اینستاگرام دارند. پستی که با عنوان “sponsored ” تگ شده است برای افرادی که در محدوده هدف تعیین شده شما قرار دارند ظاهر می شود.

sponsored

چطور لینک های محصول را در پستهای اینستاگرام خود بگنجانیم؟

اگر می خواهید محصولات فیزیکی را در این شبکه اجتماعی تبلیغ کنید ، یکی از ساده ترین راه ها ایجاد پست های قابل خرید است. به نظر می رسد که آنها پست های معمولی هستند اما وقتی مردم روی آنها ضربه می زنند ، لینک محصولات ویژه را مشاهده می کنند. با کلیک بر روی لینک ها ، کاربران به صفحه محصول وب سایت برند هدایت می شوند.

برای ایجاد چنین پست هایی ، حساب شما باید برای خرید تأیید شود ، به این معنی که محصولات شما باید با قوانین سیستم عامل مطابقت داشته باشد و به کاتالوگ فیسبوک متصل شود. بعد از تأیید ، در صورت تمایل ، تگ کردن محصول را در تنظیمات خود فعال کنید و لینک ها را به استوری ها و پست ها اضافه کنید.

به منظور فعال کردن قابلیت لینک دادن به محصولات از برنامه اینستاگرام:

 1. بهbusiness account خود بروید و روی این آیکون در پروفایل ضربه بزنید.
 2. روی ” Settings ” کلیک کنید
 3. بر روی ” Business ” کلیک کنید
 4. روی « Shopping » ضربه بزنید. بخاطر داشته باشید که این گزینه فقط برای حسابهایی که برای خرید تأیید شده اند وجود دارد. اگر گزینه را نمی بینید ، به این معنی است که حساب شما هنوز در دست بررسی است یا هنوز تأیید نشده است. این فرآیند تا 2 روز طول می کشد.
 5. روی « Continue » ضربه بزنید
 6. یک کاتالوگ محصول را انتخاب کنید تا به حساب حرفه ای خود متصل شوید.
 7. روی « Done » ضربه بزنید.

چطور بفهمیم اینستاگرام هک شده و بعد از آن چه کنیم؟

سخن پایانی

لینک های اینستاگرام به عنوان یک ابزار بازاریابی می تواند ارزش زیادی برای مشاغل تجارت الکترونیکی فراهم کند. بنابراین ، لینک کردن به محصولات برجسته در پست ها یا استوری ها می تواند با ریشه یابی دقیق خریداران برای کالایی به دنبال آن هستند ، به میزان قابل توجهی باعث بهبود بازدید از وب سایت یا وبلاگ شما از اینستاگرام شود.

تصمیم برای خرید اغلب تکانشی است – وقتی به چیزی نیاز داریم ، دقیقاً آن را در همان لحظه میخواهیم .با ایجاد لینکهای مستقیم از حساب اینستاگرام خود به صفحات مربوطه ، مراحل فروش را کوتاه کرده و فرایند تصمیم گیری را ساده کنید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا