آموزش اینستاگرام

چگونه یک لینک به استوری خود در اینستاگرام اضافه کنیم؟

به مدت زمان طولانی، شما برای اینکه داستان های خود و زندگی روزمره خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، از بخش استوری استفاده می کردید. در بخش پروفایل خود، بیوگرافیتان را می نوشتید و امروزه هم اکثر افراد همین کار را انجام می دهند. در بخش پروفایل خود، از لینک هایی استفاده می کردید که کاربران پیج شما می توانستند با کلیک بر روی آن، آن چیزی که شما در پروفایلتان قرار داده اید را مشاهده کنند. هم اکنون شما می توانید در استوری های خود، لینک هایی را قرار دهید تا کاربران با کشیدن استوری شما به سمت بالا، سایت و وب مورد نظرتان را مشاهده کنند.

این ویژگی در نسخه های اندروید و iOS برنامه اینستاگرام موجود است، اما فقط کاربران خاص هم اکنون می توانند از این ویژگی استفاده کنند.

دسته اول کاربرانی هستند که توسط اینستا تایید شده هستند. این کاربران می توانند لینکی را به استوری خود اضافه کنند. شما نمی توانید یک نشان تأیید شده را بخرید یا درخواست کنید، یک علامت چک آبی در کنار نام نمایه شما ظاهر می شود، اما حتی اگر دنبال کننده های کمی هم داشته باشید، باز هم ممکن است تیک آبی را از اینستاگرام دریافت کنید.

در مورد گروه دوم، آن ها پروفایل های تجاری هستند که بیش از ۱۰،۰۰۰ دنبال کننده دارند. پیش از این، این عدد قبلا ۱ میلیون دنبال کننده بود، اما اینستاگرام این محدودیت را کاهش داد، بنابراین ممکن است در آینده نیز این عدد کمتر شود.

اگر در حوزه یکی از این دو گروه هستید، بهتر است که مراحل زیر را دنبال کنید. اگر جز این دو گروه نیستید، باید یا توسط اینستاگرام تأیید شوید یا به یک نمایه تجاری محبوب تبدیل شوید. در حال حاضر، هیچ هک و یا حالت شناخته شده ای وجود ندارد که بتواند لینکی را به یک استوری یا داستان در پروفایل غیرقابل تأیید یا غیرتجاری اضافه کنید.

ویدیوی آموزشی

 

دانلود ویدیو 

اگر ویدیوی بالا سودمند نبود مراحل زیر را دنبال کنید:

افزودن لینک به استوری اینستاگرام

هنگامی که یک عکس یا ویدئو آماده کردید تا در استوری اینستاگرام خود آن را قرار دهید و لینکی مرتبط به آن استوری اضافه کنید، تمام کاری که باید انجام دهید این است که نماد پیوند زنجیره ای از بالا را انتخاب کنید. اگر این نماد را نمی بینید، هنوز تأیید نشده اید یا نمایه تجاری ندارید.

پس از انتخاب نماد اضافه کردن لینک، صفحه ای برای شم به نمایش درآورده می شود که می توانید URL صفحه وب مورد نظر برای بازدیدکنندگان خود را وارد یا جایگذاری کنید. (نکته: برای این که مطمئن شوید لینک شما درست کار می کند، گزینه “Preview Link” یا “پیوند پیش نمایش” را انتخاب کنید.)

گزینه “Done” یا “انجام شد” (گوشی آیفون) یا علامت تیک رنگی یا بررسی رنگی (Android) را زمانی که لینکتان آماده شد را انتخاب کنید، سپس نماد پیوند زنجیره ای شما در بالا به رنگ سفید تغییر رنگ خواهد داد تا به شما نشان دهد URL در استوری شما وجود دارد. زمانی که شما استوری خود را قرار دهید، لینک شما در استوری به مخاطبان، نشان داده خواهد شد.

ویرایش لینک قرار داده شده در استوری اینستاگرام

در حالی که بعد از انتشار مطلب نمی توانید لینک را تغییر دهید، می توانید از قبل آن را تغییر دهید. هنگام ویرایش داستان خود، فقط به عکس یا فیلم موجود در داستان خود که دارای لینک است، برگردید، سپس نماد پیوند زنجیره ای سفید را انتخاب کرده تا این منو به نمایش درآورده شود. برای جابجایی پیوند، “Edit” یا “ویرایش” را انتخاب کنید، سپس گزینه “Done” یا “انجام شد” را انتخاب کنید یا “Clear Link” یا “پاک کردن پیوند” را انتخاب کنید تا بلافاصله آن را حذف کنید.

واضح تر کردن لینک در اتوری اینستاگرام

شما می توانید همین جا کار را متوقف کنید و نگران نباشید، مشکلی پیش نمی آید. وقتی کسی داستان یا استوری اینستاگرام شما را می بیند، گزینه های “Learn More” یا “یادگیری بیشتر” ، “See More” یا “مشاهده بیشتر” ، “Sign Up” یا “ثبت نام” یا برچسب مشابهی را در پایین تصویر یا فیلم موجود در داستان یا استوری شما مشاهده می کند، که می توانند در ادامه یا آن گزینه ها را انتخاب کنند و یا از آن خارج شوند.

با این حال، اگر می خواهید مطمئن شوید که آن متن کوچک را در پایین صفحه از دست نمی دهند، باید با استفاده از ابزارهای نشانه گذاری موجود، یک پیام مرتبط در بالای عکس یا فیلم اضافه کنید. تایپ کنید، بکشید و یا هر چیز دیگری … فقط مطمئن شوید که آن ها می دانند اطلاعات بیشتری وجود دارد و زمانی که لینک را ببینند، اطلاعات بیشتری را کسب خواهند کرد.

اگرچه به این نتیجه می رسید که اینستاگرام هنوز این ویژگی را در دسترس همگان قرار نداده است، اما شاید چیز خوبی است، یا چیز بدی است، زیرا هر داستان یا استوریی که می بینید، مملو و پر از لینک های اسپم است و این کار می تواند تجربه دیدن استوری را برای شما خراب کند. با این حال، بهتر است که اینستاگرام، فکری درباره کسانی که فالوئر کمتری نیز دارند، بکند. گذشته از همه این موارد، اگر فالوئرهای ما کم باشند، ممکن است لینکی که قرار می دهیم بازدید کننده زیادی نداشته باشد. درسته؟

بسیار کاربردی برای استوری اینستاگرام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا