آموزش ترفندهای موبایلی

آموزش ساخت پاورپوینت با گوشی برای مبتدی ها

اپلیکیشن پاورپوینت (مایکروسافت) در تلفن های هوشمند برنامه ای رایگان است هنگامی که آن را نصب کردید ، از شما خواسته می شود ثبت نام کنید. شما مجبور نیستید این کار را انجام دهید ، اما اگر این کار را انجام دهید ، امکانات بیشتری در دسترستان خواهد بود. همچنین می توانید به مکان هایی ذخیره سازی آنلاین مانند OneDrive وصل شوید. هم در گوشی اپل و هم اندرویدی می توانید به راحتی با این برنامه پاورپوینت بسازید.

دانلود بهترین و ساده ترین برنامه ساخت پاورپوینت در گوشی

کار کردن با این برنامه بسیار راحت هستش. تم های آماده داخلش هست و به راحتی مثل خود پاورپوینت کامپیوتر می تونین باهاش پاور بسازید. فعلا برنامه ای از این ساده تر، قوی تر وبهتر برای اندروید وجود نداره.

powerpoint-tips-android-phone-app-1

همه چیز کوچک است!

بدیهی است ، همه چیز کوچک است و حین کار کردن ، منوها محو می شوند تا زمانی که آنها را باز کنید. در سمت چپ بالا ، ۳ خط (نماد منو) را مشاهده می کنید که همانطور که در اینجا مشاهده می کنید ، فهرست فایل را باز می کند. برای بستن آن ، می توانید از دکمه برگشت تلفن های خود استفاده کنید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

powerpoint-tips-android-phone-app-2

هنگامی که از منوی File گزینه New را انتخاب می کنید ، تم های نسبتاً زیادی را مشاهده خواهید کرد. من یکی را به نام برلین انتخاب کردم. اولین اسلاید خود را با دستور برای اضافه کردن عنوان اسلاید دوبار ضربه بزنید ، مشاهده می کنید. این کار نحوه ورود به حالت ویرایش متن را نشان می دهد. صفحه کلید روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود و می توانید تایپ کنید که سرعت خوبی هم دارد.

. powerpoint-tips-android-phone-app-4

وقتی تایپ کردن تمام شد ، می توانید دوباره از دکمه برگشت استفاده کنید. اگر از نمای عمودی استفاده می کنید ، اسلاید فعلی خود را در وسط ، منوی File و سایر نمادهای موجود در بالا و برخی از اسلایدهای خود در پایین مشاهده خواهید کرد. اگر اسلاید زیاد هم وجود دارد ، می توانید برای نمایش آنها را به چپ یا راست بکشید. برای حرکت از اسلاید به اسلاید ، در امتداد اسلایدها در پایین انگشت خود را بکشید و یا به یک اسلاید ضربه بزنید.

اگر تلفن خود را به صورت افقی نگه دارید ، می توانید منظره ای تقریباً شبیه به آنچه در رایانه خود مشاهده می کنید ، با تصاویر کوچک در سمت چپ و اسلاید فعلی در سمت راست ببینید.

استفاده از آیکون ها

در بالای اسلاید نمادهای زیر را دارید:

powerpoint-tips-android-phone-app-4

  • Edit Text (اولین از سمت چپ)، گزینه های ویرایش متن را در پایین باز می کند. برای بستن آنها ، دوباره روی نماد آن ضربه بزنید
  • Notes صفحه یادداشت ها را باز و بسته می کند
  • Slide Show view اسلاید شما را به نمایش در می آورد. این نمای همیشه افقی است. برای حرکت از اسلاید به اسلاید ، انگشت خود را بکشید.
  • Save فایل شما را ذخیره می کند
  • Share به شما امکان می دهد فایل را به عنوان پیوست با ایمیل ارسال کنید یا آن را با سایر برنامه ها به اشتراک بگذارید.
  • Undo (اولین از سمت راست) آخرین اقدام خود را لغو کنید.

powerpoint-tips-android-phone-app-6

هنگامی که از نماد Edit Text استفاده می کنید ، یک منوی Home نیز مشاهده می کنید. برای باز کردن آن کلیک کنید و برخی از گزینه های Insert, Design, Transitions, Slide Show, Review and View را در اختیار خواهید داشت.

هنگام انتخاب یک شیء ، مانند یک شکل یا تصویر ، یک منو با گزینه هایی مانند Cut, Copy, Paste, Duplicate, Delete, and Copy Formatting ظاهر می شود.

می توانید تلفن خود را روشن کرده و صفحه را به صورت عمودی یا افقی مشاهده کنید. بعضی اوقات بسته به آنچه که انجام می دهید ، یکی از دیگری بهتر عمل می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا