آیفون و ios

سریعترین راه انتخاب چند عکس بصورت همزمان در آیفون

خواه برای پاک کردن چند عکس و یا اشتراک آنها در یک نرم افزار، مواقعی بوده که نیاز به انتخاب چند عکس در آن واحد داشته اید. این امر از آنجایی که برای انتخاب هر عکس باید روی آن ضربه بزنید، ممکن است آزار دهنده باشد ولی راه های سریعتری وجود دارد.

Photos را باز کنید و از گوشه بالا سمت راست گزینه select را انتخاب کنید. حال انگشت خود را بچپ یا راست روی عکس هایی که میخواهید بکشید تا انتخاب شوند و تیک آبی رنگ بروی آن نشان داده میشود. میتوانید با انتخاب اولین عکس ها برای جا ب جا شدن بین عکس ها انگشت خود را به بالا و پایین بکشید.

برای دیدن تصویر متحرک نحوه انتخاب چندین عکس کلیک کنید

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

زیبایی این روش این است که نیازی نیست در یک حرکت این کار را انجام دهید. به عنوان مثال، میتوانید انگشت خود را بروی یک ردیف بکشید، انگشت خود را از روی نمایشگر بردارید، به ردیف هایی دیگری بروید و دوباره آن را انتخاب کنید. اینگونه میتوانید ردیف عکس هیی که میخواهید را انتخاب کنید و از آنهایی که نمی خواهید بگذرید.

میلاد حیدری

سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا