آموزش واتساپ

۲ روش گذاشتن آهنگ روی استوری واتساپ

همه کاربران اندروید و آیفون، برنامه واتس آپ را می شناسند، زیرا این اپلیکیشن انقلابی در پلتفرم های پیام رسان به وجود آورده است و در نتیجه توانسته قلب میلیون ها نفر را با ویژگی های شگفت انگیز خود، تسخیر کند. از زمان راه اندازی واتس آپ تا کنون، استفاده ی آن در بین مردم افزایش و رشد زیادی داشته است. از جمله برترین ویژگی های این برنامه می شود به ویژگی تماس های صوتی و تصویری آن اشاره کرد.

ویژگی اضافه کردن استوری که کمتر از یکسال پیش به قابلیت های این برنامه اضافه شده است، به کاربران اجازه می دهد اتفاقات روزمره خود را با جهانیان به اشتراک بگذارد. استوری های صوتی تصویری یا استوری هایی که فقط عکس های کاربر را نمایش می دهند؛ ۲۴ ساعت بعد از گذاشته شدن، پاک می شوند و به این ترتیب کاربر می تواند از نظر حفظ حریم خصوصی ایمنی داشته باشد.

نکات کاربردی واتساپ: ۱۰ ترفندی که هر کسی نمی داند!

همه ما می دانیم که چگونه تصویری را به عنوان استوری واتس آپ اضافه کنیم و یا این که چگونه ویدئوهای یوتیوب را به عنوان به روز رسانی استوری واتس آپ استفاده کنیم. انجام این کارها برای ما به سادگی آب خوردن شده است، اما آیا می دانید چگونه می توان یک آهنگ را به عنوان موزیک پس زمینه به استوری واتس آپ اضافه کنید؟

برای این منظور برنامه های زیادی را می توانید در فروشگاه گوگل پلی پیدا بکنید که در واقع چنین کاری را بری شما انجام می دهند. اما ساده ترین راه آن است که بیاموزید چگونه می توان بدون نصب کردن برنامه های دیگر، از طریق خود واتس آپ، موزیک دلخواه تان را به استوری خود اضافه کنید. اکنون می خواهیم دو روش اصلی را مطرح کنیم که خیلی واضح توضیح می دهند که چگونه می توان به استوری واتس آپ موزیک اضافه کرد تا استوری شما جذاب تر و خلاقانه تر شود.

روش۱: استفاده از پخش کننده موزیک (تکنیک ساده)

گاهی اوقات می خواهیم هنگامی که در حال ضبط ویدئوی استوری هستیم، یک موزیک دلخواه به عنوان موسیقی پس زمینه به آن استوری واتس آپ اضافه کنیم.

خود برنامه واتس آپ یک ویژگی درون برنامه ای ندارد که با استفاده از آن بتوان به استوری ها یک موزیک اضافه نمود و این امر می تواند آزار دهنده باشد. به همین دلیل، درحالی که ویدئوی استوری واتس آپ را ضبط می کنیم، می توانیم موزیک های mp3 را با کمک پخش کننده موسیقی پخش بکنیم.

ضبط فیلم با استفاده از واتس آپ و ضبط کردن آهنگ همزمان، تقریباً کاری ساده است؛ این ترفند به ما اجازه می دهد که بتوانیم از توانایی ضبط صدای واتس آپ استفاده کنیم تا موزیک را به ویدئوی خود اضافه کنیم. در ادامه توضیح می دهیم که چگونه می توان به این شیوه ی ساده موزیک را به استوری واتس آپ اضافه کرد.

 • ابتدا پخش کننده موسیقی تان را که روی دستگاه اندروید یا آیفون تان است، باز کنید تا آماده باشید آهنگ دلخواه تان را به عنوان موسیقی پس زمینه به استوری خود اضافه کنید.
 • اکنون باید اطمینان حاصل کنید که آهنگ را از بلندگوی گوشی پخش می کنید نه از هدفون های بی سیم یا سیمی. همچنین باید تصویری که برای استوری کردن مدنظر دارید، آماده کرده باشید.
 • در حالی که موزیک با انتهای صدا در حال پخش می باشد، واتس آپ را باز کنید تا استوری را با استفاده از آهنگ مورد علاقه تان به روز رسانی کنید.
 • اکنون، به قسمت Status (استوری) بروید و روی آیکون دوربین ضربه بزنید که در قسمت پایین صفحه سمت راست قرار دارد، برای عکس گرفتن روی آن ضربه بزنید و برای فیلم گرفتن، دکمه را نگه دارید.
 • اکنون زمان آن است که دکمه قرمز رنگ ضبط کردن را نگه دارید و از تصویری که از پیش آماده داشتید به عنوان پس زمینه استفاده کنید. فیلم را به همراه موسیقی پس زمینه ضبط کنید تا آهنگ در حال پخش را به عنوان آپدیت وضعیت، تنظیم کنید. زمانی که ضبط را به پایان رساندید، پیش نمایش ویدئو، قبل از این که آپدیت را انجام بدهید، آغاز می شود و شما سپس می توانید آن را به عنوان استوری واتس آپ قرار بدهید.

هنوز هم چگونگی قرار دادن موزیک روی استوری واتس آپ برایتان دشوار است؟ بیایید روش شماره ۲ را استفاده کنیم: روش حرفه ای

دانلود بهترین نرم افزارهای آهنگ گذاشتن روی عکسها در کامپیوتر و موبایل

روش ۲: استفاده از اپلیکیشن محبوب Inshot

برای اضافه کردن موسیقی، باید نرم افزار سوم ویرایشگر ویدئو را به دستگاه تان نصب بکنید. قابل اعتماد ترین و نیز سبک ترین اپلیکیشن برای ویرایش کردن استوری ها یا ویدئوهای کوچک، نرم افزار اینشات (InShot) می باشد. این برنامه هم برای سیستم عامل اندروید و هم برای سیستم عامل آیفون در دسترس است. این نرم افزار ۱۰۰% ایمن است و نیازی نیست که با حساب واتس آپ خود لینک شوید.

استفاده از اپلیکیشن محبوب Inshot

این برنامه همچنین به شما اجازه می دهد که ویدئوهایتان را ویرایش کنید، مثلاً می توانید مدت زمان بخش های ویدئو را کوتاه کنید، افکت ها را تغییر بدهید، صدای خود را ضبط کنید و آن را به پس زمینه اضافه کنید.

انتخاب تصویر یا ویدئو

 • قبل از هر چیزی برنامه اینشات (Inshot) را برای اندروید از این لینک و برای آیفون از این لینک دانلود کنید.
 • پس از نصب اپلیکیشن، برنامه را راه اندازی کنید. پس از راه اندازی برنامه از شما اجازه می خواهد که به حافظه دستگاه تان دسترسی داشته باشد. بر روی عبارت Grant Permission (اجازه دادن) کلیک کنید.
 • سپس می توانید گزینه های آن را مشاهده کنید که شامل Photo (عکس)، Video (ویدئو) و Collage (کلاژ) می باشد. برای اضافه کردن موسیقی پس زمینه به ویدئو روی گزینه Video ضربه بزنید و کلیپ تصویری مد نظرتان برای ویرایش را انتخاب کنید. برای اضافه کردن موسیقی به یک عکس، روی گزینه Photo ضربه بزنید و آن عکسی را که می خواهید به استوری واتس آپ اضافه کنید، انتخاب نمایید.

اضافه کردن موسیقی پس زمینه به استوری واتس آپ

 • اکنون روی گزینه Music Tool (ابزار موسیقی) ضربه بزنید و گزینه add Track (اضافه کردن آهنگ) را انتخاب کنید.
 • برای اضافه کردن یک آهنگ به پس زمینه، می توانید فایل موسیقی را از حافظه دستگاه خود انتخاب کنید، همچنین می توانید فایل صوتی را از دیگر ویدئوهای ذخیره شده در دستگاه تان استخراج کنید، یک روش دیگر آن است که موزیک را از کتابخانه موسیقی خود اینشات انتخاب بکنید.
 • بعد از انتخاب کردن آهنگ، باید افکت های Fade in (فید-این به کم کم بلندشدن صدا می گویند) و Fade out (کم کم محو شدن صدا را می گویند) را شخصی سازی کنید، صدا، زمان و … را تنظیم نمایید. اگر ویدئوی اصلی شما، یک صدای پس زمینه دارد، توصیه می شود که ابتدا ویدئو را به حالت قطع صدا ببرید، زیرا آهنگی که انتخاب می کنید با صدای اصلی ویدئو ترکیب و درهم می شود.

ویرایش ویدئو، عکس ها با استفاده از افکت ها، فیلترها و استیکرها

 • بعد از اضافه کردن افکت ها، پیش نمایش عکس/ویدئو را مشاهده کرده و روی گزینه Save (ذخیره سازی) ضربه بزنید و کیفیت را انتخاب کنید.

ذخیره و تنظیم به عنوان استوری واتس آپ

 • تا زمانی که عملیات تکمیل شود، صبر کنید. سپس گزینه WhatsApp Status (وضعیت واتس آپ) را انتخاب کنید تا آن را مستقیماً در واتس آپ خود پست کنید؛ همچنین می توانید گزینه ذخیره در گالری (Save to gallery) را انتخاب کنید تا خودتان بعداً آن را پست کنید.

این بود تمام اطلاعات این پست در مورد اضافه کردن موسیقی پس زمینه یا آهنگ به استوری واتس آپ، اگر در حین اضافه کردن آهنگ های موسیقی با هر مشکلی مواجه شدید، سؤال خود را در زیر، در قسمت کامنتها، یادداشت کنید. روشی که در این پست گنجانیده شده است، توسط تیم ما تست و بررسی شده است و شما می توانید آن را بدون هیچ اشکالی در دستگاه خود اجرا کنید. به زودی با نکته ها و ترفندهای بیشتری بازمی گردیم، تا آن زمان؛ با ما در ارتباط بمانید.

۱۰ اپلیکیشن ضدجاسوسی برتر موبایل (آیفون اندروید)

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام روی آیفون این اپلیکیشن رو دانلود کردم اما اصلا قسمت سوم رو که مربوط به آهنگ گذاری هست نداره منم میخوام روی استوری های واتس اپ و اینستاکه عکس و تکست هستند آهنگ بزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا