آموزش واتساپ

21 رایج ترین مشکلات واتساپ+ راه حل مشکل

واتساپ یکی از پرکاربردترین برنامه های پیام رسان در سراسر دنیاست. با اینکه واتساپ اغلب اوقات خدمات بی عیب و نقصی ارائه می دهد؛ اما ما اخیرا از سمت بسیاری از خوانندگان مان بازخوردهای زیادی در خصوص مشکلات مختلف واتساپ دریافت کرده ایم.

برای کمک به شما، ما برخی از رایج ترین مشکلات مربوط به این برنامه را در این مطلب لیست کرده ایم. برای اینکه بدانید چطور باید با مشکلات مختلف استفاده از واتساپ کنار بیایید و آنها را رفع کنید مقاله امروز ما را از دست ندهید. برای راحتی کار شما ما این مشکلات را به 4 بخش مختلف تقسیم کرده ایم.

بخش اول: راه حل های مربوط به مشکلات نصب واتساپ

۱- دستگاه با برنامه سازگار نیست

دلایل زیادی برای عدم امکان نصب واتساپ روی گوشی شما وجود دارد. اگر روی تلفن همراه شما نسخه قدیمی اندروید یا آی او اس نصب است، احتمالا واتساپ روی گوشی تان کار نکند. به عنوان مثال، دستگاه هایی که با اندروید ۲٫۲ و نسخه های قدیمی تر کار می کنند واتساپ را پشتیبانی نمی کنند.

برای بررسی نسخه اندروید یا آی او اس در گوشی تان به تنظیمات (Settings) و سپس گزینه درباره تلفن (About Phone) بروید و بررسی کنید و ببینید آیا سیستم عامل دستگاهتان از واتساپ پشتیبانی می کند یا نه.

fix whatsapp problems-Device not compatible

۲- عدم وجود حافظه کافی

در برخی مواقع کاربران به خاطر عدم وجود حافظه کافی قادر به نصب واتساپ روی دستگاهشان نیستند. در مرحله اول اطمینان حاصل کنید که موقع دانلود واتساپ از پلی استور یا اپ استور حتما به اینترنت متصل باشید. علاوه بر این باید بدانید اگر فضای کافی برای نصب واتساپ نداشته باشید برنامه روی دستگاهتان نصب نمی شود. به تنظیمات تلفن (Settings) بروید و قسمت ذخیره سازی تلفن (Storage) بروید. از این قسمت می توانید محتوای موجود در دستگاهتان را مدیریت و فضای کافی برای نصب واتساپ را ایجاد کنید.

fix whatsapp problems-Lack of storage

۳- عدم اتصال به پلی استور یا اپ استور

عدم برقراری اتصال به پلی استور یا اپ استور مشکل رایجی محسوب می شود. به خاطر همین مساله بسیاری از کاربران قادر به نصب واتساپ نیستند. می توانید واتساپ را از وب سایت رسمی آن و از اینجا دانلود کنید. البته برای این کار باید گزینه نصب از منابع ناشناس را در گوشی تان فعال کنید. برای این کار به تنظیمات (Settings) بروید. سپس گزینه امنیت (Security) را انتخاب و بعد منابع ناشناس (Unknown Sources) را فعال کنید.

fix whatsapp problems-Can’t connect to App/Play Store

۴- عدم دریافت کد فعال سازی

موقع نصب واتساپ روی تلفن همراهتان باید یک کد امنیتی دریافت کنید. بیشتر کاربران موقع وارد کردن شماره تلفنشان کد کشور را تغییر نمی دهند. حتما دقت کنید که شماره تلفنتان را درست و به همراه کد کشور وارد کنید. اگر نمی توانید پیامک دریافت کنید گزینه “Call me” را انتخاب کنید. به این ترتیب به صورت خودکار از سمت سرور واتساپ تماسی با شما گرفته می شود و کد امنیتی به شما داده می شود.

بخش دوم: رفع مشکلات اتصال به واتساپ

۱- برنامه پشتیبانی نشده

بعد از حل مشکلات مربوط به نصب واتساپ، وقت آن رسیده که یاد بگیریم چطور مشکلات مربوط به اتصال برنامه را حل کنیم. اکثر اوقات کاربران به خاطر استفاده از نسخه قدیمی واتساپ قادر به اتصال به برنامه نیستند. برای حل این مشکل فقط کافیست اپ استور یا پلی استور را در گوشی تان باز و WhatsApp را جستجو کنید. حالا باید روی گزینه “Update” بزنید تا برنامه بروز رسانی شود. بعد از نصب بروز رسانی، مجددا برنامه را راه اندازی کنید.

fix whatsapp problems-Unsupported application

۲- مشکل حافظه پنهان

یکی از دلایل عدم اتصال واتساپ فراوانی داده های حافظه پنهان است. شما باید هر چند وقت یکبار داده ها و اطلاعات حافظه پنهان تلفن همراهتان را پاک کنید. برای برطرف کردن این مشکل به تنظیمات تلفن (Settings)> اطلاعات برنامه (App info) > بروید و روی گزینه “پاک کردن حافظه نهان (Clear Cache) ضربه بزنید. حالا دوباره واتساپ را راه اندازی کنید و سعی کنید به برنامه متصل شوید.

fix whatsapp problems-Cache data issue

۳- اتصال به شبکه غیرقابل اطمینان

اگر از طریق داده های قابل اطمینان که قطعی ندارند به واتساپ متصل نشوید ممکن است هنگام استفاده از برنامه به مشکل بر بخورید. یکی از ساده ترین راه ها برای رفع این مشکل این است که مطمئن شوید ارتباط پایداری دارید. برای این کار به قسمت تنظیمات تلفن همراهتان بروید و بررسی کنید که حالت هواپیما در گوشی تان حتما خاموش باشد. اگر اتصال Wi-Fi شما قابل اطمینان نیست به جای آن از “داده های تلفن همراه” (Mobile data) استفاده کنید.

fix whatsapp problems-Unreliable network connection

۴- واتساپ پاسخی نمی دهد

با اینکه واتساپ برای رفع این مشکل چندین و چند بروزرسانی مختلف پشت سر گذاشته؛ ولی با این حال هنوز هم کابران هر چند وقت یکبار با عدم پاسخگویی و کار نکردن واتساپ مواجه می شوند. اگر چند برنامه را با هم در تلفنتان باز کرده اید احتمالا با پاپ آپ “WhatsApp isn’t responding ” مواجه می شوید. در این شرایط و فقط کافیست روی گزینه “Ok” ضربه بزنید تا پیام رد شود.

fix whatsapp problems-WhatsApp isn’t responding

حالا تسک منیجر (task manager) گوشی تان را باز کنید و همه برنامه ها را به صورت دستی ببندید. بعد سعی کنید واتساپ را دوباره راه اندازی کنید. اگر هنوز هم با این مشکل روبرو می شوید دوباره برنامه را نصب کنید.

بخش سوم: حل مشکلات مربوط به مخاطبین در واتساپ

۱- عدم مشاهده مخاطبین

اگر بعد از نصب واتساپ قادر به مشاهده مخاطبین گوشی تان نیستید نگران نباشید. به راحتی می توانید این مساله را برطرف کنید. در برخی مواقع واتساپ مخاطبین گوشی را نشان نمی دهند. برای برطرف کردن این مشکل به تنظیمات برنامه (Settings) > مخاطبین (Contacts) بروید و گزینه “نمایش همه مخاطبین” (Show all contacts) را فعال کنید.

fix whatsapp problems-Can’t see contacts

۲- عدم مشاهده مخاطب تازه اضافه شده

اگر اخیرا مخاطب جدیدی به لیستتان اضافه کرده اید و می خواهید فورا در اکانت واتساپتان نمایش داده شود باید واتساپتان را رفرش (Refresh) کنید. از آنجایی که مراحل تازه سازی خودکار واتساپ زمان می برد، برای نمایش مخاطبین جدید باید این کار خودتان به صورت دستی انجام بدهید تا مشکل مربوط به این قسمت حل شود. برای این کار فقط روی بخش “Options” ضربه بزنید و گزینه “Refresh” را انتخاب کنید. کمی صبر کنید و بعد دوباره مخاطب مورد نظرتان را جستجو کنید.

fix whatsapp problems-Can’t see a newly added contact

۳- مخاطبین تکراری

اگر در لیست واتساپتان چند مخاطب تکراری دارید نگران نباشید. برای حل این مساله به قسمت مخاطبین تلفن همراهتان بروید و به صورت دستی مخاطب های تکراری را پاک کنید. علاوه بر این می توانید به قسمت Contact Options بروید و با استفاده از گزینه merge/join، دو یا چند مخاطب را در یک نام ادغام کنید. برای این کار می توانید از نرم افزارهای دیگری هم استفاده کنید.

fix whatsapp problems-Duplicated Contacts

۴- نحوه اضافه کردن مخاطبین بین المللی به واتساپ

برای افزودن مخاطبین بین المللی به اکانت واتساپ، باید کد کشور را به طور صحیح وارد کنید؛ حتی اگر شماره فعلی خودتان هم از همان کد استفاده می کند. شخص دیگری که می خواهد شما را ادد یا اضافه کند هم باید همین کار را انجام بدهد.

۵- نحوه مسدود کردن مخاطبین در واتساپ

برای مسدود یا بلاک کردن یک مخاطب به هر دلیلی، باید وارد صفحه چت مخاطب مورد نظرتان شوید. بعد روی قسمت سه نقطه ضربه بزنید و گزینه بیشتر یا More را انتخاب کنید. حالا گزینه Block را بزنید تا مخاطب مسدود شود.

whatsapp problems

بخش چهارم: حل مشکلات مربوط به چت و گفتگوی واتساپ

۱- عدم امکان جستجوی کلمات در چت

واتساپ این امکان را به کاربرانش می دهد تا در مکالماتشان کلمات خاصی که می خواهند را جستجو کنند. این کار باعث می شود تا چت مورد نظرشان را به راحتی پیدا کنند. اما اگر این امکان برای شما وجود ندارد می توانید آن را حل کنید. در حقیقت مشاهده شده که این مشکل بیشتر در دستگاه هایی که سیستم عاملشان iOS است اتفاق می افتد. برای برطرف کردن این مشکل به Settings > General > Spotlight Search بروید و گزینه واتساپ را در قسمت نتایج جستجو روشن کنید.

fix whatsapp problems-Can’t search words in conversations

۲- عدم پخش فیلم ها در واتساپ

ما می توانیم خیلی راحت فیلم ها و فایل های چند رسانه ای مختلف را در واتساپ تبادل کنیم. با این حال واتساپ برای باز کردن این فایل ها به یک برنامه دیگر نیاز دارد؛ مثلا اگر قادر به باز کردن عکس ها و فیلم ها در واتساپ نیستید احتمالا در Google Photos مشکلی ایجاد شده است. اگر نمی توانید فیلم ها را در واتساپ پخش کنید به Play Store مراجعه کنید و برنامه “Google Photos” را بروز رسانی کنید. می توانید به سادگی به تنظیمات پلی استور بروید و مطمئن شوید که گزینه بروز رسانی خودکار برنامه ها فعال است.

fix whatsapp problems-Can’t play videos on WhatsApp

۳- عدم لود شدن نقشه در واتساپ

علاوه بر موارد گفته شده، واتساپ به کاربرانش اجازه می دهد که مکان و موقعیتشان را با دوستانشان به اشتراک بگذارند. اگر از نسخه قدیمی Google Maps استفاده می کنید ممکن است نتوانید مپ یا مکان دوستانتان را مشاهده کنید. یکی از ساده ترین رفع این مشکلات واتس اپ ، به روز کردن برنامه “Maps” از پلی استور است.

fix whatsapp problems-Can’t load Maps from WhatsApps

۴- عدم غیر فعال شدن تیک خوانده شدن پیام

واتساپ همچنین به کاربرانش اجازه می دهد تا در صورت دلخواه علامت دو تیک آبی رنگ که در پایین پیامشان برای مخاطب ارسال می شود را فعال یا غیر فعال کنند. با اینکه این کار راحت است ولی ممکن است برای خیلی ها هم به مشکل تبدیل شود. خوشبختانه به راحتی می توانید تیک آبی رنگ را در واتساپ غیر فعال کنید؛ اما یادتان باشد با این کار، خودتان هم نمی توانید متوجه شوید که دیگران پیام های شما را خوانده اند یا نه. برای رفع این مشکل به Settings > Accounts > Privacy بروید و گزینه Read Receipts را غیر فعال کنید.

fix whatsapp problems-Can’t disable the Read Receipts

۵- عدم غیر فعال شدن گزینه آخرین بازدید

درست مثل تیک خوانده شدن پیام، خیلی از کاربران دلشان نمی خواهد آخرین بازدیدشان در واتساپ برای دیگران نشان داده شود. شما می توانید به راحتی آخرین بازدیدتان را از چشم دیگران مخفی کنید. فقط کافیست که به Settings > Account > Privacy بروید. در این قسمت به سادگی می توانید حریم خصوصی تان را تنظیم کنید.

fix whatsapp problems-Can’t disable the “last seen” option

۶- دانلود نشدن فایل ها در واتساپ

اگر دوستتان برای شما یک فایل صوتی یا تصویری در واتساپ فرستاده و شما نمی توانید آن را دانلود کنید، به این معنی است که در اتصالتان به اینترنت یا در استفاده از داده ها با مشکل مواجه شده اید. اطمینان حاصل کنید که گزینه دانلود خودکار مدیا را در گوشی تان فعال کرده اید. اکثر اوقات این مساله فقط برای شبکه Wi-Fi فعال است. برای این کار به تنظیمات (Settings) گوشی تان بروید و از قسمت استفاده از داده ها (Data usage) انتخاب های مربوطه را انجام بدهید.

fix whatsapp problems-Can’t download WhatsApp media content

۷- نحوه مخفی کردن خوانده شدن پیام

در نسخه های جدیدتر واتساپ می توانید خوانده شدن پیامتان را مخفی کنید. برای این کار به Settings > Account > Privacy > Read Receipts بروید. لطفا توجه داشته باشید که با این کار شما هم نمی توانید متوجه شوید که دیگران پیامتان را خوانده اند.

حتما بخوانید: ۸ ترفند بسیار کاربردی برای همه کاربران گوشی های اندروید

۸- عدم برقراری تماس صوتی یا تصویری

با برنامه واتساپ می توانید به راحتی با دوستانتان تماس صوتی یا تصویری برقرار کنید. برای این کار، صفحه گفتگو با مخاطب مورد نظرتان را باز کنید و روی نماد تلفن در بالای صفحه ضربه بزنید. در این قسمت می توانید گزینه برقراری تماس صوتی یا تصویری را انتخاب کنید.

fix whatsapp problems-Can’t make voice/video calls

اگر هنگام برقراری تماس صوتی و تصویری در واتساپ مشکل دارید احتمالا شما یا مخاطبتان اینترنت قوی و پایداری ندارید. اگر مشکل از خود واتساپ است می توانید برنامه را ببندید و دوباره آن را باز کنید یا واتساپتان را به روز رسانی کنید.

۹- نحوه حذف اکانت واتساپ

لطفا توجه داشته باشید که حذف برنامه واتساپ و حذف اکانت واتساپ دو چیز کاملا جدا از هم هستند. برای حذف برنامه واتساپ به تنظیمات گوشی بروید و قسمت برنامه (Apps) را باز کنید و بعد واتساپ را انتخاب و آن را لغو نصب کنید. برای حذف کامل اکانتتان در واتساپ مسیر WhatsApp > Menu > Settings > Account > Delete my Account را دنبال کنید.

whatsapp problems

امیدواریم راه حل های گفته شده در این مطلب برای حل مشکلاتتان هنگام استفاده از برنامه واتساپ مفید باشند و بعد از خواندن این مطلب بتوانید هر گونه مشکل پیش آمده در خصوص این برنامه را برطرف کنید. اگر شما هم هنگام استفاده از واتساپ با مشکل روبرو می شوید پیشنهاد می کنیم حتما این راه حل ها که متخصصان آنها را ارائه کرده اند امتحان کنید. اگر هنوز هم با مشکل روبرو هستید آن را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫47 دیدگاه ها

 1. سلام.
  لینک صفحات وب رو که از شخصی در واتساپ دریافت کردم، واسم باز نمیشه.
  هر چی روش کلیک میکنم فایده ای نداره.

    1. سلام مشکلتون رو تونستید حل کنید؟
     چون بره منم ارور میده از وقتی فیلترشده ولی درست نمیشه

 2. سلام وقت بخیر.من واتسآپمو دیلیت اکانت کردم دوباره نصب کردم.در گروه هایی که عضو بودم دوباره نمیتونن منو عضو کنن.علت چیست با تشکر

  1. سلام.چند وقتی هست تو بعضی از چت های بنده چند تا پیامم به صورت تک تیک میره و با اینکه دارم صحبت هم میکنم ولی بعدا میبینم که اون پیام برای مخاطبم ارسال نشده .کسی میدونه مشکل چیه؟

   1. روی گزینه استوری که میرم میخوام ویدئو یا عکس انتخاب کنم صفه نمیاد بالا فقط بصورت کشوویی هست.
    مشکل چیه.??

   2. سلام

    من دیروز حین چت متوجه شدم نام یکی دیگر از مخاطبان بر روی مخاطب دیگر در واتساپ افتاده.
    یعنی نام مخاطبم تغییر کرده

    علت چیست ؟

   3. بعضی ها از واتساپ جیبی و … استفاده میکنند و این هم جز قابلیت های این نسخه هاست که رسمی نیست

 3. دوستم و من شماره همو سیو داریم ولی اون نمیتونه استاتوس من و ببینه تمام تنظیمات و چک کردم دوتایی واتساپ پا کردیم شماره هامون پاک کردیم دوباره نصب کردیم فایده نداشت چیکار کنیم

 4. سلام یه سری مشکلات توی گوشیم پیش اومده از دوستم همین طور من ودوستم از وقتی که یو واتساپ 2رو ریختیم روی گوشی هامون رنگ بنفشی هست ووقتی پیامی رو پاک میکنم اختلال پیش میاد راه حل اینکه درست بکنیم چیه ؟واینکه من نمی‌فهمم که از یو واتساپ2هست که اینجوری شده یا از شاد چون تعدادی گفتن فقط به خاطر شده‌است

 5. سلام و خسته نباشید
  یکی از دوستان من با استفاده از سیم کارتی که گم کرده اند از نرم افزار واتساپ روی گوشیشون استفاده می کردند. اشتباها نرم افزار رو از گوشی حذف می کنند. توی چت هاشون اطلاعات با ارزشی دارند که می خوان بهش دسترسی داشته باشند. آیا راهی هست که بشه اطلاعات سیم کارت گم شده رو بازگردانی کرد؟

 6. سلام خسته نباشید.
  از وقتی واتساپم بروز کردم اعلان ها دیگه بالای صفحه نمیاد . باید برم واتساپ تا بفهمم پیام اومده.
  قسمت اعلان های باز شونده در تنظیمات هم رفتم مینویسه ( پنجره های اعلان دیگر در نسخه اندروید شما نیستند)
  ولی گوشیمو به روزهم کردم اندرویدش ۱۱ هست.
  نمیدونم مشکل از چیه

  1. سلام خسته نباشید من گوشیم افتاد تو آب و سوخت. گوشی رو عوض کردم و واتساپ رو که نصب کردم هیچکدوم از گروه هایی که عضو بودم رو نمیاره و انگار تازه و برای اولین بار هست که نصب میکنم. چکار کنم ؟قبلا چت های گروه حذف میشد ولی خود گروه که میموند. میتونید کمکم کنید. به ایمیلم جواب بدین؟

 7. باسلام
  لطفا کمک بفرمایید به من.
  هنگامیکه کسی برایم ویس ارسال می کنه با زدن پلی صدای ویس ندارم و خط ویس هم اصلا جلو نمیره

 8. سلام
  گوشی من redmi note8 هست. اندروید گوشی رو اپدیت کردم
  بعد از اون واتساپ عکس و ویدیو اپلود یا دانلود نمیشه و ارور میده که عکس موجود نیس! یا برای رکورد ویس میزنه
  cant set up recorder now
  تو نسخه وب و بیزینس این مشکل وجود نداره . clear cache با vpn هم فایده نداشت
  لطفا راهنمایی کنین

  1. سلام منم دقیقا از دیروز که آپدیت سیستم انجام دادم باهمین مشکل روبرو شدم. منم ردمی نوت ۸تی دارم. اگه مشکلتون حل شد به منم کمک کنید ممنون میشم.

   1. سلام من نسخه جدید واتساپ جی بی رو نصب کردم ولی گزینه حریم خصوصی فعال نشده مثلا برای پنهان کردن تیک دوم را که میزنم ، همچنان تیک آبی برای طرف مقابلم قابل رؤیت

 9. سلام
  وقت بخیرمخاطبایی ک شماره منو سیو ندارن انلاینیشون برام بالانمیادحتی مخاطبایی ک بازدیدشون رو همه بازه ولی شماره منو سیو ندارن

 10. سلام من گوشی جدید گرفتم و واتساپمو نصب کردم اولش ک استفاده کردم درست بود اما الان چند وقته وقتی یکی تگم میکنه @ نمیاد واسم و وقتی ویسمو قفل میکنم اون ولوم صدارو نشون نمیده
  یه بارم حذف نصب کردم درست شد اما باز برگشت به این مشکل
  چیکار کنم؟!

 11. ففط یکی از مخاطبین من ساعت بازدیش نشون داده نمیشه چت میکنیم ولی برای من نشون نمیده برا ا‌ون نشون میده ساعت بازدید منو

 12. سلام واتساپ من هر یک ماه بک آپ میگرفت از پیام ها. امروز که واتساپ من پاک شد و دوباره نصب کردم پیام های یک ماه پیش تا الان آن برای من نمی آیند و با بک آپ گیری هم نیومدن باید چیکار کنم

 13. سلام من وقتی افلاین میشم در واتساپ ۱۰ دقیقه بعد می‌زنه که من افلاین شدم و خیلی اذیت کرده لطفا راهنمایی کنید

 14. با سلام
  ی مشکلی که هر چند وقت یکبار برای من در واتساپ ایجاد میشه این که در صفحه چت هام در صفحه شخصی دوستانم چت میکنم از صفحه چت حذف میشود و برای ادامه چت کردن باید به صفحه مخاطبینم برم ولی وقتی طرف مقابلم پیامی را برام میفرسته در همان صفحه چت دیده میشود اما وقتی من جواب آن پیام را میدم در صفحه چت نمایش داده نمیشود لطفا راهنمایی بفرمایید

 15. سلام واتساپ من چند روزیه لینکهایی که از اینستاگرام برام میفرستن یا خودم میفرستم رو باز نمیکنه کسی علتش رو میدونه؟

 16. سلام من دانلود خودکار رو میبندم ولی بعد از وارد شدن دوباره به واتساپ دوباره خود به به خود باز میشه
  کسی میتونه کمک کنه؟

 17. سلام از وقتی واتساپم رو بروز کردم لیست انتشارم روی صفحه گوشی هست ولی روی واتساپ وب کامپیتور نمایش داده نمیشه و نمیتونم فایل های کامپیوتری رو انتقال بدم لطفا راهنمایی بفرمایید
  باتشکر

 18. سلام
  تا الان دوتا گوشی شیایومی گرفتم ، بعد از نصب واتساپ ، مخاطبینم به می‌ریزه

  شماره میاد جای اسم میشینه
  یا اینکه شماره کلاً جایگزین میشه

 19. سلام وقت بخیر
  من واتساپ جی بی داشتم و دیلیت اکانت زدم
  وقتی دوباره اکانت ساخام پروفایل و لست سین و … بعضی از مخاطب هام برام نمیاد طوری که انگار بلاک شدم و وضعیت منم برای اون ها نمیره
  چن بار هم حذف کردم و دوباره نصب گردم یا وات اصلی رو امتحان کردم درست نشد
  باید چیکار کنم؟

 20. سلام یه چیز خیلی عجیب تو واتساب برام اتفاق افتاده – امروز بصورت خودکار به کلی از مخاطبینم پیام ارسال شده اونم پیامهایی که مثلا 3دو سه ماه پیش بهشون فرستادم دوباره به هر مخاطب همون پیام امروز ارسال شده و جالب اینکه تو گوشی خودم پیاام ارسال شده نمیبینم فقط از نحوه جواب دادن اونها متوجه شدم

 21. سلام یه چیز خیلی عجیب تو واتساب برام اتفاق افتاده – امروز بصورت خودکار به کلی از مخاطبینم پیام ارسال شده اونم پیامهایی که مثلا دو سه ماه پیش بهشون فرستادم دوباره به هر مخاطب همون پیام امروز ارسال شده و جالب اینکه تو گوشی خودم پیاام ارسال شده نمیبینم فقط از نحوه جواب دادن اونها متوجه شدم

 22. سلام من همین دیشب دوباره واتساپ آیفون برای اندروید رو دانلود کردم ولی وقتی توی ی برنامه ی دیگه هستم واتساپم خود به خود باز میشه توروخدا راهنمایی کنیدد

 23. سلام،از دیشب صفحه واتساپم دو قسمت شده سمت چپ مخاطبین و گروهها و سمت راست صفحه چت لطفا بفرمایید چطوری میشه به حالت اصلی برگشت.

 24. سلام عرض ادب
  واتساپم الکی خودش دوتا تیک آبی میخوره
  بدون اینکه پیام شخص رو خونده باشم
  میشه بگین مشکل چیه؟

 25. سلام اگه میشه یکی ازدوستان منوکمک کنه خیلی درگیراین موضوعم.من گوشیم آیفون ۱۱پرو هستش وتو واتساپ فروش آنلاین دارم و تهدادمخاطبینم بالای ۱۲هزاره و روزی حدود۳۰۰پیام دارم .الان بعداز ۱سال واردواتساپ که میشم واتساپم هنگ میکنه و تکون نمیخوره وبایدخیلی باهاش کلنجاربرم و منتظربمونم تا پیامها واستوریهام بروز بشن و واتساپم از هنگی دربیاد.حتی یکباربکاپ از واتساپم گرفتم و واتساپم رو پاک ودوباره نصب وبکاپ رو واردش کردم ولی فایده ای نداره وبازهمون مشکل رو دارم.اگه ممکنه کسی ازدوستان وارده بهم کمک کنه.ممنون

 26. با سلام و احترام
  گوشي موبايل من ايفون ٦ پلاس هست و لذا تا IOS 12 بيشتر قابل آپديت نيست. چند روز قبل كه واتساپ آپديت شد گزينه سرچ براي پيدا كردن افراد جهت چت در گوشي من ناپديد شده بعبارتي در صفحه چت، گزينه سرچ را ندارم. ممنون ميشم راهنمايي كنين

 27. سلام عزیز من در واتساپم مشکل پیش اومده
  یهو همه استوریاا مخاطبینم رف استوریام زیاد بود یهو خود به خود حذف شد بازدید مخاطبین تغییر کرد /۸/۲۰۱۹۹۲ اینجوری نوشته میشه پیام جوید میاد میره آخر چرا آخه لطفا پاسخگو باشید ممنون میشم ؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا