به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش های متنوع دیگر

معرفی کامل آنتی ویروس بیت دیفندر (وبسایت معتبر techradar)

آنتی ویروس بیت دیفندر ارائه کننده خدمات دقیق و قابل اعتمادی هست، به علاوه کاملا پر از ویژگی های با ارزش است. چندین سال به عنوان بهترین آنتی ویروس در دنیا هم از نظر سرعت و سبکی و هم از نظر قدرت شناسایی شناخته شده است.

نظر آزمایشگاه معتبر Techradar راجب بیت دیفندر

  • موثر برای: بسته ای از ویژگی ها، قابلیت استفاده آسان، دقیق در جلوگیری از بدافزارها، تاثیر گذاری در جلوگیری از باج افزار های چند لایه.
  • نقاط ضعف: امکان تاثیر بر بعضی از عملکردها، مشکلاتی جزئی در پاکسازی باج افزار ها.

بیت دیفندر۲۰۲۰ ساخته ی شرکت های رومانیایی است که با گروهی کامل در زمینه امنیت سایت و ساخت آنتی ویروس فعالیت میکند.

عمده مصرف کنندگان در ابتدا با نسخه رایگان آنتی ویروس بیت دیفندر کار را آغاز می کنند چرا که یک نرم افزار ساده برای ویندوز است که تمکز زیادی بر محافظت هسته اصلی دارد: حفاظت هایی از قبیل ویروس کشی، بلاک کردن سایت های کلاهبرداری و فیشینگ، و از این قبیل کارها.

آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس، از جمله محصولات تجاری درجه اول است که همانطور که از نامش حدس زده می شود، پر از موارد اضافی امنیتی و خصوصی از جمله چند لایه محفاظتی اضافه در مقابل باج افزار ها،اسکن امنیت wifi برای شناسایی مشکلات اینترنتی، بانکداری ایمن با استفاده از مرورگر امن، حذف ایمن فایل ها، یک اسکنر میزان آسیب پذیری و یک مدیریت کننده رمز می باشد.

بیت دیفندر ۲۰۲۰ ویژگی جدیدی دارد که در سیستم ویندوز و مک می توانید با استفاده از مرورگر غیر قابل ردیابی آن گستره زیادی از ردیابان اینترنتی را شناسایی و مسدود کنید؛ حتی این برنامه میزان امنیت شما را به شما یادآوری کرده و سرعت بالا آمدن صفحات اینترنتی را بهتر می کند.

قیمت این آنتی ویروس بسیار منصفانه است و با یک تخفیف اولیه ۵۰ درصدی و پرداخت فقط ۳۰ دلار شما صاحب یک مجوز برای سه دستگاه به مدت یک سال می شوید. و می توانید با اضافه نمود دستگاه و مدت زمان پول خود را ذخیره کنید.

امنیت اینترنتی بیت دیفندر با بسته که شامل یک firewall، فیلتر کننده هرزنامه و کنترل خانواده، توسعه یافته است. سیستم محافظتی دوربین قادر است دسترسی های ناشناس را به دوربین شما مسدود کند، و یک هشدار میکروفون به شما نشان می دهد که چه برنامه هایی به میکروفون شما دسترسی دارند.۴۰ دلار برای یک سال دسترسی و برای سه دستگاه هزینه ی بسیار مناسبی است.

بیت دیفندر

در وحله اول امنیت کلی، بیت دیفندر ابزار هایی برای پاک سازی و بهینه سازی دستگاه شما اضافه می کند، و برنامه هایی برای پوشش دستگاه های mac،android و ios برایتان معرفی می کند که به راحتی با ویندوز کارساز باشند. این یک امتیاز بزرگ است، و فقط میزان کمی گران تر از “امنیت اینترنتی بیت دیفندر” قیمت دارد.هزینه ی این سری از برنامه ۴۵ دلار برای یک سال و افزایش پنج دستگاه برای استفاده است.

بعضی از قیمت ها که در بالا گفته شد ممکن است به نظر کمی گران بیایند، مخصوصا زمانی که تخفیف اولیه شامل آنها نشود. اما در حالت عمومی و در طولانی مدت آنها قیمت کمتری نسبت به محصولات مشابه سایر شرکت ها دارند. برای مثال آنتی ویروس Kaspersky برای سه سال نخست و استفاده پنج دستگاه ۱۲۰ دلار می گیرد ولی برای تمدید ۲۴۰ دلار میگیرد، در حالی که آنتی ویروس بیت دیفندر برای پوشش همان سخت افزار از ابتدا ۱۵۰ دلار میگیرد و حتی برای پوشش ده دستگاه فقط ۱۸۰ دلار می گیرد.

اگر هنوز متقاعد نشدید، ایرادی ندارد: هر محصول ما دارای ۳۰ روز نسخه رایگان است. هیچ شماره کارتی نیاز نیست، فقط کافی است آدرس ایمیل خود را وارد نموده و توانایی های بیت دیفندر را خودتان تجربه کنید.

روش نصب

نصب آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس ۲۰۲۰ بسیار راحت، ساده و عمدتا خودکار است. اشاره ای می کنیم و چند کلیک می زنیم و پس از چند دقیقه با اطمینان کامل بیت دیفندر ما با موفقیت نصب شده است و سپس پیامی به ما می گوید که حالا وقت شروع به کار و استفاده است.

با بررسی سیستم خود متوجه می شویم که سیستم ضد ردیابی و کیف پول بیت دیفندر بر روی گوگل کروم و فایر فاکس ما نصب شده است. (همچنین سیستم ضد ردیاب بر روی مرورگر internet explorer و مرورگر safari کار میکند، ولی مرورگر opera و edge را تحت پوشش قرار نمی دهد)

نصب بیت دیفندر

تست های دیگر نتیجه مطلوب تری داشت. در گزارش شرکت AV-Test که برای کاربران ویندوز است در دسامبر سال ۲۰۱۹ بیت دیفندر توانست در رتبه میانی قرار گیرد و در گزارش اکتبر همان سال رتبه هفتم از بین شانزده شرکت را به دست آورد.

نتایج تست خودمان نیز رتبه میانی را نشان داد؛ برای مثال در بوت شدن برنامه ی ما کندتر از Trend Micro Antivirus بود ولی در حالت بوت بهتر از Avast عمل کرد. به هر حال ما گمان می کنیم که شما مشکل خاصی در میزان عملکرد نداشته باشید، اما به هر حال نمره ضعیف PassMark را به خاطر داشته باشید و قبل از خرید از نسخه رایگان آن را تست کنید.

ویروس کش

آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس ۲۰۲۰ مدل های اسکن فراوانی را تحت پوشش قرار می دهد. اسکن سریع اکثر قسمت های آلوده ویگر قسمت ها را بررسی می کند.به علاوه می توانید یکپارچگی مرورگر فایل اسکن اشیا را از قسمت منوی سمت راست مرورگر فعال نموده و یک محیط قابل بوت برای پاکسازی جدی ترین تهدید ها را فراهم کنید.

یک ابزار مدیریت کننده اسکن به شما اجازه ساخت اسکن مخصوص برای بررسی فایل های خاص و پوشه ها را می دهد و به همین راحتی می توانید آن را پیکربندی کرده و طبق یک برنامه مشخص و یا بر اساس نیاز آن را به اجرا در آورید. این آنتی ویروس به اندازه کافی عملکرد خوبی دارد، با این حال این آنتی ویروس امکانات حرفه ای که در آنتی ویروس هایَAvest و Avira مشاهده می کنیم را ارائه نمی دهد. متاسفانه شما نمی توانید اسکن خاصی را که خود درست کرده اید در قسمت اصلی داشبورد قرار دهید، ولی در نهایت با سه کلیک می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

manage scan bitdefender

تنظیمات آنتی ویروس بیت دیفندر نمی تواند با پیکربندی سطح حرفه ای رقابت داشته باشد، ولی به صورت کامل با عملکرد مورد نیاز شما تطبیق داده شده است.

برای مثال شما برای اسکن بایگانی های RAR تا عمق چهار تایی گزینه های ترسناک و بیش از حد فنی دریافت نمی کنید، اما TARها را نیز اسکن نمی کنید؛ برای مثال شما فقط گزینه های بله یا خیر اسکن نرمال بایگانی را دریافت می کنید.

اما با یک انتخاب ساده می توانید تعیین کنید که بیت دیفندر هم ایمیل های ورودی و هم ایمیل های خروجی شما را اسکن کند، و یا فقط ایمیل های ورودی یا فقط ایمیل های خروجی و یا تمام ایمیل ها را رد کند. این حرکت ممکن است خیلی برایتان سودمند باشد.

سرعت اسکن معمولی بسیار مناسب است. با اسکن سریع می توانید در عرض پانزده الی سی ثانیه تمام کامپیوتر را تست کنید. اسکن معمولی کمی آرام تر است و در بیستو پنج دقیقه پنجاه گیگ اطلاعات را بررسی می کند، اما در دور دوم این میزان به شش دقیقه کاهش می یابد، و در سومین دور اسکن این زمان فقط شصتو هفت ثانیه طول می کشد.

ماشین اسکن به قدر کافی باهوش است تا همزمان چند اسکن را بدون مشکل انجام دهد. به طور مثال اگر مشغول اسکن طولانی کل سیستم هستید می توانید درخواست اسکن فایل های دانلود شده اخیر یا هر چیزی که دوست دارید را بدهید. یک صفحه کوچک در بالای صفحه باز شده و نتایج اسکن دوم شما را برایتان نشان می دهد و در طول این مدت اسکن طولانی مدتان در پشت زمینه در حال اجرا می باشد.

حفاظت

بیت دیفندر نامی بزرگ در بین محصولات محافظتی دارد، و محصولات آن مرتبا با موفقیت در رده صدر جدول آزمایش های انجام شده توسط آزمایشگاه ها قرار می گیرند.

مقایسات شرکت AV که از جولای تا اکتبر سال ۲۰۱۹ انجام شد و واقعی ترین نظر سنجی جهان در مورد مسائل حفاظتی است نشان داد که بیت دیفندر از این لحاظ بسیار مطمعن و کارآمد است. برنامه قریب به ۹۹٫۷ درصد تهدید ها را مسدود نمود (حدودا ۷۰۱ تهدید از ۷۰۳ تهدید را) و در رتبه پنجم از بین ۱۶ برنامه محافظتی را به خود اختصاص داد، درست پشت سر Avira،Symantec،Trend Micro و Viper.

حتی در آزمایش نسخه ویندوز در دسامبر سال ۲۰۱۹ نتیجه بهتر از قبل بود و بیت دیفندر ۱۰۰ درصد تهدید ها را مسدود نمود.

هیچ یک از اشخاص حقیقی نمی توانند امیدوار باشند که با دقت آزمایشگاه های تست رقابت کنند. اما ما مشتاق بودیم که نظر آن ها را در مورد عملکرد آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس در مواجه با چند تهدید از طرف باج افزار ها را ببینیم.

bitdefender contextual scan

برای نمونه در ابتدا با آنتی ویروس بیت دیفندر یک باج افزار واقعی قبل از اینکه بتواند موجب آسیبی شود باید بلافاصله شناسایی و از بین برود، از بین می رود.

در دومین مورد یک باج افزار شبیه سازی شده توسط خود ما بود. که به اندازه یک بد افزار ساده بود که امکان داشت شما گرفتارش شوید. اما بیت دیفندر قبلا با همچین موردی مواجه نشده بود، در نتیجه به ما اجازه داد که عملکرد آنتی ویروس را در مواجه با تهدید های جدید ارزیابی کنیم.

ما برنامه آزمایشی را (همان بد افزار) اجرا کردیم، و در عرض چند ثانیه موتور بیت دیفندر آن را پیدا کرده و به ما هشدار داد. و این فقط قسمتی از عملکرد بیت دیفندر بود که نه تنها تهدید را پیدا و خنثی کرد بلکه توانست با موفقیت تعداد انگشت شماری از قسمت های برنامه را به صورت رمزگزاری بازیابی کند.

این شرکت به ما گفت که تهدید ها در صورت شناسی توسط سیستم تایید چند لایه ای حذف می شوند. سیستم ما بر اساس تغیرات رفتاری بهبود یافته است و روند های مختلفی را برای از بین بردن تهدید و کشتنش به کار می برد.

آمار شرکت AV

پیشرفت سایر برنامه های ویروس کشی می تواند بیشتر باشد، برای مثال برداشتن گام هایی برای جلوگیری از اجرای مجدد یک خطر، و رسیدن به توازنی که می خواهیم با آن مواجه شویم. اما این یک قرار معیار نیست، به نظر می رسد که بیت دیفندر به عنوان یک رویکرد ملایم تاثیری کاربردی در سیستم حفاظتی ندارد و جدای از این ها ما قادر هستیم که به صورت مکرر تهدیدات را دوباره اجرا کنیم و بیت دیفندر هر بار آن ها را مسدود می کند.

این یک بهبود چشمگیر در بین سایر رقبا است، همان هایی که شبیه ساز خود را کاملا از دست می دهند یا قادر به جلوگیری از نابودی فایل ها نیستند. به طور میانگین، ما فکر می کنیم که بیت دیفندر قادر به جلوگیری و محافظت در برابر بسیاری از باج افزار ها است.

مسدود سازی سایت های مخرب

بیت دیفندر قادر به محافظت از صفحات وب، دیده بانی و اندازه گیری و مسدود سازی سایت ها و لینک های مخربی است که اینترنت شما به آنها وارد می شود. بر اساس نظرسنجی سایت AV که در سال ۲۰۱۹ انجام شد، بیت دیفندر توانست ۹۸ درصد لینک های خطرناک را مسدود کرده و در اول رتبه در بین شش رتبه را کسب کند.

برای اینکه این موضوع را تصدیق کنیم، بیت دیفندر را در برابر ۲۳۳ لینک جدید که مظنون به لینک های مخربی بود قرار دادیم، این لینک ها توسط شرکت امنیتی MRG مورد ارزیابی قرار گرفته بودندکه همگی آنها جدید بوده و حتی بعضی از آنها چند ساعت پیش گزارش شده بودند و قبلا هیچ شناختی و ارزیابی نسبت به آنها وجود نداشت، این یک چالش واقعی برای مسدود سازی بود.

نتایج تست خیلی مثبت بود، بیت دیفندر توانست ۶۵ درصد لینک ها را مسدود کند. در مقابل آنتی ویروس Avast premium security فقط ۴۹ درصد همان لینک ها را مسدود کرد در حالی که windows defender 30 درصد آن ها را مدیریت کرد.

web protection by bitdefender

از درصد کم پریشان نشوید: این یک معیار است تا از واکنش سریع فروشنده در برابر تهدیدات جدید با خبر شوید، نه از حفاظت کلی شما در برابر هر گونه لینک خطرناک. نکته اصلی این تست این است که بیت دیفندر مطمعنا محافظت بهتری در برابر آخرین سایت های مخرب به شما ارائه می دهد.

وقتی شما وارد سایتی قانونی می شوید، ضد ردیاب جدید تمام ردیاب های اینترنتی سرزده را شناسایی و مسدود می کند. افزونه کروم به طور پیش فرض در تست سیستم ما روشن نشده بود، ولی ما توانستیم با موفقیت و فقط با چند کلیک از تنظیمات بیت دیفندر آن را فعال کنیم.

مدیریت رمز

قسمت Wallet (کیف پول) مدیریت کننده رمز بیت دیفندر است. علاوه بر وارد شدن به یک سایت معمولی می تواند شماره کارت های بانکی ، رمز وای فای ،کد ورود به برنامه ها ، جزئیات و گواهی سایت های ایمیل و دسته بندی اطلاعات شخصی از قبیل (نام روز ، روز تولد، آدرس مسکونی، آدرس ایمیل،شماره تلفن ها و خیلی اطلاعات دیگر) را ذخیره کنید. Wallet قادر است چندین پایگاه رمز عبور ایجاد کرده و تمام دستگاه های مجهز به بیت دیفندر شما را به همدیگر وصل کند.

آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس به صورت خودکار افزونه Wallet را بر روی اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس نصب کرده و اجازه نصب بر روی گوگل کروم را به شما می دهد؛ ولی در کل توجهی به مرورگر Edge و Opera نمی کند.

bitdefender anti tracker

ما متوجه شدیم که Wallet مانند رقیب ما Dashlane به راحتی مورد استفاده قرار نمی گیرد: اجازه اضافه کردن متن یا نوشته به آیکن ها را نمی دهد، همیشه رمز ها و نام کاربری را به شکلی که ما وارد کرده ایم نگه نمی دارد، بعضی وقت ها از پر کردن فرم ها به درستی شکست می خورد و نمی تواند به صورت خودکار فرم ها را تایید کند. به هر حال این فقط در مورد اصول پایه است و یک ارزشمندی اضافه برای بسته است.

حفاظت بانکداری آنلاین

Safepay یکی از ایمن ترین و مناسب ترین راه ها برای بانکداری آنلاین و سایر معاملات است که توسط جاسوس ها و حتی بدافزار های نصب شده بر روی سیستم شما صورت می گیرد.

بسیاری از فروشندگان محصولات امنیتی داری مرورگر ساده محافظتی هستند، اما بیت دیفندر یک قدم از آن ها فراتر است. Safepay در تلاش برای جداسازی خود از سایر عملکرد های موجود در سیستم شما است. برای مثال با اجرا بر روی یک صفحه جدا از گرفتن اسکرین شات و رمز کاوی از آنچه شما انجام می دهید جلوگیری می کند.

این یکی از برجسته ترین و مناسب ترین کارهای تبلیغ شده برای ما است که با موفقیت در برابر خطر های موجود از ما دفاع کرده و زمانی که این قسمت بسته شد هیچ اثری از فعالیت های شما به جا نمی گذارد.

ویژگی های بیشتر

اسکن آسیب پذیری، سیستم شما را همانند بررسی رمز حساب های ضعیف ویندوز و مشکلات ساده وای فایب رای به روز رسانی برنامه ها و تکه های بحرانی ویندوز بررسی می کند. این یک ابزار اساسی است اما وقتی بخواهید که آپدیت جزئی فایرفاکس یا پک های ویندوز که با تازگی اجرا شده را بررسی کنید ممکن است بخواهید که این قسمت را هر از گاهی اجرا کنید.

بخش اسکن آسیب پذیری همچنین داری یک مشاور امنیتی وای فای است، که وایرلس های موجود ما را لیست کرده و اطلاعات بیشتری به ما درباره (نوع رمزگذاری، نوع احراز هویت و استحکام رمز) می دهد و برای هر یک از آن ها چه ایمن باشند چه غیر ایمن، حکم امنتی صادر می کند.

آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس ۲۰۲۰ تنظیمات زیادی دارد. بیشتر آنها کنار گذاشته شده اند (شما می توانید از به روز رسانی خودکار پکیج جلوگیری کنید ما نیز از ارائه آنها اجتناب می کنیم) اما آنها دارای چند ویژگی کوچک هستند. اگر می خواهید که نظری بر امنیت دستگاه خود داشته باشید می توانید به صورت اختیاری این وضعیت را از طریق ویجت بر روی صفحه اصلی فعال کرده و نگاه کنید.

bitdefender vulnerability scan

نظر نهایی

این یک ابزار آنتی ویروس عالی همه جانبه است که با وجود تازه بودن عملکرد عالی در برابر دفاع از تهدیدات کشف نشده داشته است. قطعا آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس ۲۰۲۰ همان چیزی است که باید در لیست امنیتی کامپیوتر شما وجود داشته باشد.

آنتی ویروس بیت دیفندر عملکرد بیشتری نسبت به سایر برنامه های آنتی ویروسی دارد، اما همچنان ویژگی های امنیتی از دست رفته زیادی دارد. در این جا است که محافظ امنیتی بیت دیفندر وارد عمل می شود و ضروریاتی مانند دیوار آتشی، فیلتر کننده اسپم و کنترل والدین را اضافه می کند.

یک خصوصی سازی چند لایه ای با استفاده از متوقف کردن دسترسی برنامه های غیر مجاز به دوربین از شما در برابر دزدی دوربین محافظت کرده و صفحه جدید میکروفون تمام برنامه هایی که به میکروفون شما دسترسی دارند را شناسایی می کند.

bitdefender antivirus

همانطور که در بالا اشاره کردیم قیمت ها بسیار معقول هستند و با ۴۰ دلار می توانید مجوز استفاده سه دستگاه را به مدت یک سال خریداری کنید، که فقط ۱۰ دلار بیشتر از آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس قیمت دارد. در صورت استفاده از دو ویژگی امنیتی اینترنت ارزش ارتقا و خرید این محصول زیاد است. همچنین در نظر داشته باشید که این فقط قیمت مقدماتی است و در صورت تمدید باید قیمت ۸۰ دلار را پرداخت کنید.

دیواره آتش

دیواره آتشی بیت دیفندر دقیقا همان طور که شما آرزو دارید کار می کند، به صورت خودکار حملات وارده را مسدود میکند، هوشمندانه تصمیم می گیرد که چه برنامه ای برای آنلاین شدن ایمن است، و کدام برنامه واقعی و کدام غیر واقعی است. اکثر مردم می توانند اجازه دهند تا دیواره آتش کار خود را انجام دهد، و هیچوقت هیچ هشداری دریافت نکنند یا هر از گاهی هشدار کوچکی دریافت کنند.

اما اگر شما تجربه بیشتری در استفاده از اینترنت دارید می توانید تعداد کمی کنترل اعمال کنید، به طور مثال میزان قوانین را کم کنید و هشدار های تنظیمات را برای پروتکل ها و پورت ها و آدرس های آی پی فعال کنید.

تصفیه هرزنامه

امنیت اینرتنت با تعدادی تصفیه هرزنامه ساده تضمین می شود، که در اصل به صورت خودکار یک صفحه را در اجرای نصب به ما نشان می دهد. این اقدام به صورت ناخواسته صورت می گیرد و هنگام نصب به هشداری با مضمون بیت دیفندر در حال نصب ضد هرزنامه است مواجه می شویم. در نتیجه به صورت خودکار غیر فعال می شود.

فعال کردن به صورت دستی: ما متوجه شدیم که تصفیه فقط یک ویژگی ساده دارد، که کمی بیشتر از تصفیه Outlock کاربری دارد. برای مثال لیست سیاه و لیست سفید یا علامت گزاری ایمیل های ناشناس به عنوان هرزنامه یا غیر هرزنامه، یا مسدود سازی ساده پیام هایی که از کاراکتر آسیایی یا سیرکلیک استفاده می کنند.

به نظر می رسد که این عدم کنترل باعث ناکارآمدی عملکرد سیستم نمی شود. با تست مختصری که ما گرفتیم تصفیه کننده توانست ۹۰ درصد ایمیل های اضافی را مسدود کند. در حالی که به صور کاذب کمتر از ۱ درصد ایمیل های قانونی را به عنوان هرزنامه علامت گزاری می کند. این فقط یک بررسی سریع بود اما بیت دیفندر را به عنوان بهترین شناسایی کننده هرزنامه در بین سایر رقبا معرفی کرد.

کنترل والدین

کنترل والدین بیت دیفندر یکی از ویژگی های معقول است که به شما اجازه کنترل و نمایش فعالیت های اینترنتی فرزندانتان را می دهد. شما می توانید دسترسی به وبسایت ها را مسدود کنید، استفاده از برنامه را محدود کنید، برای مدتی مشخص استفاده دستگاه را مسدود کنید (مانند زمان خواب) و یا یک محدوده زمانی در طول روز برای استفاده گوشی و کامپیوتر تعیین کنید. برنامه های اندروید قادر به نمایش تماس ها و پیام های فرزاندانتان هستند و شما می توانید به صورت اختیاری تماس ها را بدون اینکه شماره تماس گیرنده مشخص شود مسدود کنید.

ما اغلب به امتیازاتی که توسط کاربران در برنامه های نظرسنجی داده می شود نوجهی نمی کنیم اما امتیاز ۲٫۱ درصد از ۵ درصد کنترل والدین بیت دیفندر در پلی استور باعث می شود که متوجه شویم برنامه مشکلاتی دارد. ما نظرسنجی مستقلی در این باره انجام نداده ایم به همین خاطر میزان صداقت این امتیاز را نمی توانیم رد یا قبول کنیم، اما اگر شما از برنامه خوشتان بیاید ما تستی را برای معیار سنجی انجام می دهیم.

کنترل والدین بیت دیفندر

محافظ دوربین و میکروفون

یک واحد محافظت دوربین به شما اجازه کنترل برنامه هایی که به دوربین شما وصل هستند را می دهد. این مورد گزینه های بیشتری نسبت به معمول دارد، برای مثال تنظیم مسدود سازی تمام دسترسی های برنامه ها به دوربین شما، یا مسدود سازی مرورگر ها یا غیر فعال سازی دوربین برای همه چیز. ما این مورد را با دستگاه سفارشی خود تست کردیم و محافظ اینترنت دقیقا به ما هشدار داد که این ابزار در تلاش برای دسترسی به دوربین ما است و زمانی که درخواست کردیم آن را مسدود کرد.

صفحه نمایشگر میکروفون رویکرد اساسی بهتری دارد، برای هر برنامه ای که به میکروفون شما دسترسی دارد هشداری می دهد، ولی به شما اجازه مسدود سازی آن ها را نمی دهد، یا تنظیماتی برای مسدود سازی همه دسترسی ها ندارد.

به طور واضح این ویژگی به مقدار کافی مفید نیست، ولی در اصل این خیلی بهتر از سایر رقبا است که به صورت معمولی هیچ ویژگی برای شناسایی میکروفون ندارند. ما از وجود این ویژگی در داخل پکیج خوشحالیم و امیدواریم که در نسخه های بعدی ویژگی بهتری به ما ارائه دهد.

محافظت کلی بیت دیفندر ۲۰۲۰ شامل مجموعه از ابزار های رده بالای نگهداری کامپیوتر شخصی است، که شامل مدل های برجسته سازی پرونده های بزرگ، حذف زباله های هارد دیسک و بهینه ساز روند اجرای بوت از جمله این ابزار ها است.

حفاظت کلی گزینه های اساسی برای پاک سازی دارد، با برنامه Ccleaner می توانید ۵۰ درصد فایل های زباله را در کامپیوتر خود پیدا کنید. این یک روند یکسان برای Startup Optimizer است، جایی که بیت دیفندر اجازه فعال سازی یا غیر فعال سازی را هنگام اجرای بوت به شما می دهد، اما Ccleaner اجازه کنترل بر میزان کارشناسی خدمات، وظایف برنامه ریزی شده و موارد دیگر را به شما می دهد.

سود اصلی ارتقا به محافظ کلی بیت دیفندر این است که اجازه دسترسی به برنامه های اندروید، Mac و Ios راهمانند کامپیوتر به شما می دهد. لازم به ذکر است که برنامه های جدید قادر به شناسایی قدرت ویندوز شما نیستند که این همان منفعت اصلی است.

bitdefender oneclick optimizer

امنیت موبایل بیت دیفندر اندروید شامل همه امکاناتی هست که برای نسخه های Mac و Ios وجود دارد، از جمله این امکانات می توان به اسکن نصب برای برنامه های خطرناک ، قفل برنامه برای جلوگیری از دسترسی دیگران به اطلاعات شخصی شما و سیستم ضد سرقت برای یافتن گوشی از فاصله دور و حتی قفل یا محدود کردن گوشی مفقود شده، اشاره کرد.

شما می توانید بسیاری از این قابلیت ها را در برنامه های دیگر به صورت رایگان به دست آورید. به عنوان مثال هیچ کمبودی در برنامه های قفل کننده یا ضد سرقت وجود ندارد، اما همانطور که قبلا گفته شد مسدود کردن لینک های مخرب ویژگی است که ممکن است به تنهایی توسط بیت دیفندر انجام شود.

در حالی که این محصول رایگان است ولی در کمال تعجب بسیار اساسی و کاربردی است. مهم ترین مسئله این است که شما حفاظت چند لایه ای در برابر باج افزار ها را به دست نمی آورید (اگرچه موتور هسته همچنان اکثر تهدیدات را ردیابی و مسدود می کند)، اما اکثر موارد اضافی را که در آنتی ویروس بیت دیفندر به دست می آورید را از دست داده و محروم می شوید. دیگر هیچ مدیریت کننده رمز، مرورگر ایمن Vpn، Safepay، هیچ سیستم امن برای جلوگیری از تغییر غیر مجاز پرونده ها، اسکنر آسیب پذیری، حذف ایمن پرونده ها، بدون مشاور امنیتی وای فای، محافظت از مرورگر در برابر ردیاب ها و حتی پشتیبانی نیز وجود ندارد.

شروع کار

نصب نسخه رایگان آنتی ویروس بیت دیفندر بسیار سریع و آسان است. بعد از اینکه آدرس ایمیل خود را برای ایجاد حساب وارد کردید مراحل نصب به پایان رسیده و آماده شروع به کار هستیم.

رابط کاربری نسخه رایگان بیت دیفندر تقریبا به همان سادگی یک آنتی ویروس معمولی است. یک دکمه اسکن سیستم برای بررسی کامل کامپیوتر شما وجود دارد، یک جعبه که می توانید از طریق آن اسکن سریع امنیتی، برش یا رها سازی هر فایل و پوشه ای که می خواهید را انجام دهید، و یک دکمه برای تنظیم گزینه های و ترفند های مختلف مربوط به حفاظت دستگاه.

نصب نسخه رایگان آنتی ویروس بیت دیفندر

متاسفانه گزینه اسکن سریع همانند آنچه که در سایر برنامه های بیت دیفندر قابل مشاهده است در این نسخه وجود ندارد تا در عرض یک یا دو دقیقه تمام نقاط آلوده دستگاه را بررسی کند. اسکن سیستم در مقایسه با اسکن سریع کند تر است اما بعد از انجام اولین اسکن کامل سرعت بهتری پیدا می کند.

اسکن هایی که از روی تقاضا انجام می شوند از اهمیت خاصی برخوردار نیستند زیرا به محض ورود به کامپیوتر بیت دیفندر به صورت خودکار تمام سیستم را اسکن می کند و در بیشتر موارد می توانید این اقدام را رها کنید تا در پس زمینه اجرا شود، و در صورت بروز هرگونه مورد مشکوکی هشدار ها را روی صفحه کامپیوتر مشاهده نمایید.

محفاظت

نسخه رایگان آنتی ویروس بیت دیفندر ممکن است ویژگی های کمی داشته باشد، اما همان هسته موتور آنتی ویروس تبلیغاتی را به شما ارائه می دهد، و ما متوجه شدیم که در تشخیص و مسدود سازی بدافزارها و لینک های مخرب به همان اندازه موثر است.

یکی از استثناهایی که در عملکرد داشت مربوط به باج افزار سفارشی ساخت ما بود. آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس به تنهایی این رفتار را شناسایی و مسدود نمود. اما نسخه رایگان این آنتی ویروس برای انجام این کار به قدر کافی هوشمند نبود و شبیه ساز باج افزار ما توانست هزاران پرونده را رمزگذاری کند. این حرکت نشان داد اگرچه نسخه رایگان قادر به شناخت و مسدود سازی باج افزار بود اما امکان داشت که از محافظت شما در برابر تهدیدات جدی موفقیت موثری نداشته باشد.

اگرچه این یک اقدام ایده آل نیست، اما آزمایش های مستقل AV-test و AV-comparatives به طور مداوم بیت دیفندر را در رده های بالای امنیتی نشان داده است و این به این معنی است که یکی از دقیق ترین موتور های اطراف را دارا میباشد.

علاوه بر این بیت دیفندر در مسدود سازی نشانی های اینترنتی مخرب عملکرد بهتری نسبت به سایر رقبا دارد، که ممکن است در وهله اول در جلوگیری از آلودگی به باج افزار و سایر تهدیدات شما را یاری رساند.

همه این ها را کنار هم بگذاریم، نسخه رایگان آنتی ویروس بیت دیفندر یک آنتی ویروس قدرتمند است که خیلی بهتر از نسخه های اصلی رقبای دیگر عملکرد دارد. اما به اندازه کافی برای محافظت بعضی نسخه ها مناسب نیست و ما توصیه می کنیم که اگر می توانید آن را به یکی از نسخه های اصلی ارتقا دهید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا