آموزش اینترنت

چطور قدمت و اعتبار یک وبسایت را چک کنیم؟ (ساده ترین روش)

شخصی از من در مورد قدمت سایت پرسید و من از او پرسیدم منظورش از قدمت سایت چیست. اگر می خواهید قدمت و اعتبار یک سایت را متوجه می شوید می توانید این موضوع را از روی نام دامین اش بفهمید. به عبارت دیگر ممکن است نام دامین به چند دهه گذشته اختصاص یافته باشد ولی ممکن است همین دامین در طول زمان به افراد مختلفی فروخته شده باشد.

بررسی قدمت یک سایت

 

برای چک کردن قدمت سایت کافی ست آدرس آن را در این وبسایت (کلیک کنید) وارد نمایید تا قدمتش را نمایش دهد. دامنه سایت بهتر است بالای ۱ سال سابقه داشته باشد. مانند تصویر زیر:

بررسی اعتبار یک سایت

اگر سایتی معتبر باشد باید سایت های مختلف دیگر به آن لینک داده باشند (یعنی به عنوان منبع معرفی شده باشد). سایت های معتبر اغلب از طریق لینک به همدیگر پیوند داده می شوند. با جستجوی اختصاصی در گوگل می توانید بفهمید سایتی که در آن در حال تحقیق هستید در چه سایت های دیگری پیوند داده شده است. متن زیر را در قسمت جستجوی Google وارد کنید و به جای کلمه WEBSITE ، اسم سایت مورد نظرتان را بنویسید:

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

link:http://www.[سایت مدنظرتان].com

نتایج جستجو به شما نشان می دهند چه سایت هایی به سایتی که در آن مشغول تحقیق هستید لینک شده اند. اگر لینک سایت مورد نظرتان در سایت های زیادی قرار گرفته است و آن سایت ها معتبرند نشانه خوبیست.

میلاد حیدری

سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا