آموزش اینستاگرام

آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام (گام به گام)

اگر اکانت اینستاگرام خود را حذف کرده باشید، با توجه به قوانین و سیاست های اینستاگرام، دیگر نمی توانید پیج حذف شده خود را بازگردانی و یا از نام اکانت قبلی خود استفاده کنید؛ اما اگر اکانت اینستاگرام خود را برای مدتی دی اکتیو کرده باشید، هر زمانی که بخواهید می توانید آن را بازگردانی کنید.

آموزش گام به گام بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام

۱ ـ برنامه اینستاگرام را باز کنید. برای بازگردانی اکانتی که برای مدتی دی اکتیو شده، ابتدا باید در برنامه اینستاگرام با همان اکانت Log In کنید.

شاید این مرحله آسان به نظر برسد، اما در واقعیت ممکن است کمی پیچیده تر باشد، چون اینستاگرام قوانین سختی را برای دی اکتیو کردن اکانت ایسنتاگرام در نظر گرفته است.

توجه داشته باشید که با توجه به قوانین اینستاگرام، تنها به مدت یک هفته می توانید اکانت اینستاگرام خود را به طور موقت دی اکتیو کنید.

صفحه ورود اینستاگرام

۲ ـ نام کاربری و رمز عبورتان را وارد کنید. در صورتی که نام کاربری و رمز عبورتان معتبر باشد، با موفقیت می توانید اکانت دی اکتیو شده خود را بازگردانی کنید.

اما اگر نتوانید نام کاربری یا رمز عبور صحیح خود را وارد کنید، در این صورت باید رمز عبورتان را بازگردانی کنید.

آموزش گام به گام بازگردانی رمز عبور اینستاگرام

در صورتی که رمز عبورتان را فراموش کرده باشید و نتوانید در اکانت اینستاگرام خود Log In کنید، می توانید رمز عبورتان را بازگردانی کنید. برای بازگردانی رمز عبور اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید.

۱ ـ روی عبارت Forgot Password که در زیر گزینه Log In قرار دارد کلیک کنید.

۲ ـ نام کاربری یا آدرس ایمیلی را که برای ساخت اکانت اینستاگرام خود از آن استفاده کرده بودید وارد کنید. در صورتی که آدرس ایمیلتان درست باشد، یک ایمیل برای بازگردانی رمز عبور خود دریافت خواهید کرد.

وارد کردن ایمیل یا یوزر نیم برای ریست کردن پسورد اینستاگرام

اگر در مرحله Log In رمز عبور و نام کاربری خود را درست وارد کرده باشید و فقط بخواهید رمز عبور خود را تغییر دهید، باید از قسمت پروفایل اکانت خود اقدام کنید. برای تغییر دادن رمز عبور اکانت اینستاگرام خود روی آیکون سه نقطه ای که در گوشه سمت راست و بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید. سپس گزینه Change Password را انتخاب کنید.

انتخاب گزینه Change Password

شرایط و مقررات اینستاگرام

در صورتی که با دنبال کردن مراحل ذکر شده، نتوانید رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را بازگردانی و در نتیجه اکانت دی اکتیو شده خود را فعال کنید، باید شرایط و مقررات اینستاگرام را مطالعه کنید، چون ممکن است به دلیل رعایت نکردن قوانین اینستاگرام، از بازگردانی اکانت خود منع شده باشید. بسته به نوع خطا و نقض قوانین صورت گرفته توسط کاربران، ممکن است دیگر قادر نباشند اکانت اینستاگرام خود را بازگردانی کنند.

رهنمودهای اجتماعی اینستاگرام را رعایت کنید

در ادامه به چند مورد از رهنمودهای اجتماعی اینستاگرام اشاره می کنیم:

 • عکس ها و ویدیوهایی را پست کنید که متعلق به خودتان باشد، یعنی محتوای پست هایتان دزدی نباشد.
 • تمام عکس ها و ویدیوهایی که در اکانت اینستاگرام خود پست می کنید، باید مناسب تمام گروه های سنی باشد. از منتشر کردن محتوای جنسی یا وحشیانه یا تصاویر برهنه خودداری کنید. همچنین نباید محتوایی را منتشر کنید که کاربران دیگر را تشویق به خود آزاری کند.
 • با سایر کاربران ایسنتاگرام با احترام رفتار کنید.
 • اسپم نفرستید: از فرستادن کامنت های تکراری خودداری کنید.

قوانین و شرایط اینستاگرام را زیر پا نگذارید

در صورتی که قوانین و شرایط زیر را رعایت نکنید، اینستاگرام می تواند اکانتتان را برای همیشه دیسبیل کند:

 • حداقل سن کاربران باید ۱۳ سال باشد.
 • نباید اکانت اینستاگرام خود را به شخص دیگری واگذارید کنید و یا بفروشید.
 • نباید از ایسنتاگرام اطلاعات ورود به اکانت سایر کاربران را بخواهید.
 • از پست کردن محتوای جنسی، تبعیض گرایانه و وحشیانه خودداری کنید.
 • از فرستادن اسپم به سایر کاربران خودداری کنید.
 • از ساخت اکانت از طریق روش های غیر معتبر مانند بات ها یا دستگاه های خودکار خودداری کنید.
 • نباید برای سایر کاربران اینستاگرام محدودیت ایجاد کنید.
 • از پخش کردن ویروس یا کدهای تخریبی در فضای اینستاگرام خودداری کنید.
 • از تلاش برای دسترسی به API خصوصی اینستاگرام خودداری کنید.
 • هرگز برای اهداف غیر قانونی از اینستاگرام استفاده کنید.
 • مسئولیت تمام فعالیت های اکانت اینستاگرام به عهده ی کاربر آن است.
 • هرگز رمز عبور ایسنتاگرام خود را با کسی در میان نگذارید. بعضی از نرم افزارها ممکن است از کاربران رمز عبور آن ها را درخواست کنند. با منتشر کردن رمز عبور خود، امنیت خود را در فضای مجازی به خطر خواهید انداخت.

بک آپ گرفتن از اینستاگرام چه فایده ای دارد؟

با بک آپ گرفتن از اینستاگرام می توانید تمام فایل ها، عکس ها و ویدیوهایی را که در اینستاگرام منتشر کرده اید، در تلفن همراه خود ذخیره کنید.

چه باید کرد اگر با دنبال کردن مراحل ذکر شده، همچنان نتوانیم اکانت دیسیبل شده خود را بازگردانی کنیم؟

اگر بعد از دنبال کردن مراحل گفته شده، همچنان نتوانستید اکانت دیسیبل شده خود را بازگردانی کنید، بهترین کار این است که مستقیما با اینستاگرام ارتباط برقرار کنید و علت آن را جویا شوید. برای برقراری ارتباط با اینستاگرام می توانید از یکی از روش های زیر اقدام کنید:

 • وارد قسمت Help اینستاگرام شوید: در این قسمت می توانید مشکلات خود و اکانت های مزاحم را گزارش دهید و راهنمایی های لازم را به دست آورید.
 • در اکانت خود روی گزینه Something’s not working کلیک کنید: در صورتی که نتوانستید در اکانت خود Log In کنید، روی این عبارت کلیک کنید تا دستورات و راهنمایی های لازم را به دست آورید.
 • وارد قسمت Privacy and Safety Center شوید و روی عبارت Report Something کلیک کرده و سپس مشکل خود را به اینستاگرام گزارش دهید.
 • وارد صفحه ی فیسبوک شوید. به آدرس www.facebook.com/instagramEnglish مراجعه کنید. این روش بهترین کار برای برقراری ارتباط مستقیم با اینستاگرام می باشد. برای مطمئن شدن از گرفتن پاسخ از سوی اینستاگرام، نکات زیر را رعایت کنید:
 • با عصبانیت ارتباط برقرار نکنید: سعی کنید گزارش خود را به طور شفاف و بدون قصد و غرض ارسال کنید.
 • شفاف باشید: نگویید نمی توانم وارد اکانتم شوم. در عوض سعی کنید به طور کامل و شفاف، مشکل خود را گزارش دهید تا در اسرع وقت جواب خود را بگیرید.
 • یک اسکرین شات از قسمتی که مشکل دارید بفرستید: با ارسال اسکرین شات، تیم حمایتی اینستاگرام می توانند به طور کامل و دقیق مشکلتان را حل کنند.
 • نام کاربری خود را ارسال کنید (نه رمز عبور).
 • منتظر پاسخ نباشید!

بعد از بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام چه کارهایی انجام دهیم؟

اگر با انجام نکات گفته شده موفق به بارگردانی پیج دیسیبل شده خود شدید، می توانید با رعایت نکات زیر، موفقیت خود را در اینستاگرام تضمین کنید:

 • آمارهای اینستاگرام را بررسی کنید: با بررسی آمار ببینده ها، لایک ها و… اکانت ایسنتاگرام خود می توانید از موفق بودن استراتژی های اینستاگرامی خود مطمئن شوید و در صورت نیاز آن ها را تغییر دهید.
 • برای مقایسه فعالیت ها و نتایج آن ها، از گزارش های ماهانه اینستاگرام استفاده کنید.
 • برای تولید محتوا برنامه ریزی منظمی داشته باشید.

بسیار کاربردی برای اینستاگرام

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه ها

 1. سلام خدمت شما پیج من چند روز پیش اینستاگرامر شد ( فکر میکنم به خاطر استفاده از آنفالویاب) و پیغام من ربات نیستم اومد مراحلی که خواسته بود انجام دادم به شماره من کد اومد و گفت تا 24 ساعت بعد در دسترس قرار گرفته میشود.بعد از 1 روز که یوزرنیم و پسورد رو وارد کردم با این پیغام مواجه شدم Your account has been disabled for violating our terms.learn how you may be able to restore your account
  مراحل رو در این قسمت learn how you may be able to restore your account هم انجام دادم و یک پیغام در جیمیلم از طرف فیسبوک اومد که کد و ارسال عکس میخواست و کد و ارسال عکس رو فرستادم ولی هنوز صفحه من در دسترس نیست و وقتی یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنم با همون پیغام قبلی Your account has been disabled for violating our terms.learn how you may be able to restore your account
  مواجه میشم و صفحه من در دسترس نیست، آیا اکانتم در دسترس قرار میگیره و اگر قرار میگیره نهایتا تا چه مدت ؟ لطفا راهنمایی کنید. تشکر بسیار

  1. منتظر جواب اینیستا باشید ممکنه 3 روز طول بکشه ممکنه 2هفته طول بکشه ممکنه 1 ماه طول بکشه ممکنه اصلا برنگرده!شما سعی کنین حداقل هر سه رو یه بار دوباره درخواست بدین دوباره کد بدن دوباره عکس بدین و منتظر باشین که انشالله برگرده.

  2. سلام.. منم دقیقا همین مشکل رو دارم و عکس هم فرستادم ولی هنوز چیزی دریافت نکردم و اکانتم همچنان غیر فعاله
   لطفا اگر راه حلی پیداکردید در میون بذارید

 2. سلام من همه اینادو گفتین رفتم الان میگه حساب خود را از طریق برنامه ایسنتا گرام تایید کنین ولی من پیجم غیرفعاله نمیتونم به اکانتم برم چیکار کنم راهی نی

 3. سلام پیج اینستای من با پیغام فعالیت های غیرمعمول از اکانتتون دریافت شده پس ما اونو لوگ اوت میکنیم بعد گفته یه سری کارا انجام بده قبل از اینکه پیجت غیر فعال بشه و وقتی رو گزینه ی من روبات نیستم میزنم اصلا عکس تصاویر و سوال هارو نمیاره برام که بتونم عکسارو انتخاب کنم و با لبتاب وقتی انجام میدم مدام هی این روند تکرار میشه و مرحله بعد نمیره میشه راهنماییم کنید؟

 4. سلام پیج اینستاگرام من کاملا بدون دلیل دیسیبل شده..رمزش رو هم قبول نمیکنه میگه اشتباهه..چند بار ایمیل زدم به پشتیبانی یه جوابی اومد که عکس خواسته بودن دقیقا با شرایطی که گفته بودن عکس فرستادم ولی دیگه جوابی نیومد..چی کار باید بکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا