آموزش اینستاگرام

روش بازیابی رمز اینستاگرام (اگر آن را فراموش کرده اید)

رمز ورود اینستاگرام خود را فراموش کرده اید؟ نگران نباش این پست سه روش آسان برای بازیابی رمز ورود خود برای اینستاگرام و یک نکته جایگزین برای اینکه رمز ورود اینستاگرام خود را هرگز فراموش نکنید به شما نشان می دهد.

۱- چگونه می توانم هرگز رمز ورود اینستاگرام خود را فراموش نکنم (اختیاری)

همه ما می دانیم که رمزهای عبور طولانی تر و پیچیده تر از امنیت بیشتری برخوردار هستند. اما به سختی می توان تمام این رمزهای عبور پیچیده و طولانی را که از رشته های مختلف تشکیل شده اند و برای شما معنایی ندارند به خاطر سپرد.

حدس بزن چی شده؟! اکنون می توانید به راحتی و به صورت خودکار تمام رمزهای عبور خود را با Dashlane مدیریت کنید.

با Dashlane ، به طور خودکار وارد وب سایت ها می شوید و فرم های طولانی وب را با یک کلیک پر می کنید. فقط لازم است که رمز عبور Master Dashlane خود را به خاطر بسپارید و Dashlane بقیه کارها را انجام می دهد. دیگر نیازی به یادآوری گذرواژه دیگری نخواهید داشت. از همه بهتر، Dashlane کاملا ایمن است و استفاده از آن آسان است.

۱- Dashlane را بر روی دستگاه خود دانلود و نصب کنید. لینک دانلود

۲- Dashlane را در دستگاه خود اجرا کنید.

۳- اکنون می توانید گذرواژه های خود را ذخیره کنید، گذرواژه های خود را تغییر دهید و به طور خودکار رمزهای عبور قوی ایجاد کنید (می توانید این کار را انجام دهید و موارد دیگر را با نسخه رایگان انجام دهید).

همچنین می توانید گذرواژه ها و داده های خود را در همه دستگاه های خود همگام سازی کنید (این به Dashlane Premium نیاز دارد) تا در وقت و حوصله خود صرفه جویی کنید.

مدیریت رمزها با Dashlane

اکنون می توانید با فراموش کردن گذرواژه ها و مبارزه با فرایندهای طولانی و خسته کننده بازیابی رمز عبور خداحافظی کنید.

۲- رمز ورود اینستاگرام را با آدرس ایمیل بازیابی کنید

از آنجا که اکثر حساب های اینستاگرام شما با آدرس ایمیل ثبت شده است، می توانید با استفاده از آدرس ایمیل خود به راحتی رمز ورود اینستاگرام خود را بازیابی کنید. برای انجام این کار:

۱-برنامه Instagram را در تلفن یا رایانه خود باز کنید و باید صفحه ورود به سیستم را ببینید.

۲- گزینه ?Forgot password را روی صفحه انتخاب کنید

گزینه ?Forgot password را روی صفحه انتخاب کنید

۳-در بخش صفحه ورود به سیستم با مشکل روبرو می شوید؟ روی نام کاربری ضربه بزنید و مطمئن شوید که نام کاربری اینستاگرام شما درست است.

نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید

۴- گزینه Send Login Link را انتخاب کنید.

گزینه Send Login Link را انتخاب کنید.

۵- اینستاگرام لینکی را به آدرس ایمیل شما ارسال می کند تا رمزعبور حساب اینستاگرام شما را مجدداً تنظیم کند.

ارسال لینک بازیابی رمز عبور توسط اینستاگرام

توجه داشته باشید که اگر دیگر به آن آدرس ایمیل خود دسترسی ندارید، می توانید بازیابی Instagram را با شماره تلفن یا بازیابی Instagram با حساب Facebook را امتحان کنید، در غیر این صورت برای دسترسی به آن حساب ایمیل باید با ارائه دهنده خدمات ایمیل خود تماس بگیرید.

tap to Open Email Received

۶- اکنون برای بررسی، به صندوق ورودی آدرس ایمیل خود بروید (یا اگر نامه الکترونیکی را دریافت نمی کنید به بخش spam بروید)، و روی Reset your Instagram password یا بازنشانی گذرواژه اینستاگرام خود کلیک کنید.

۷- وارد مرورگر دستگاه خود شوید، رمز ورود جدید و تأیید رمز ورود جدید خود را تایپ کنید، سپس برای پایان دادن روی گزینه Reset Password کلیک کنید.

اطمینان حاصل کنید که از رمز عبوری برای هک نشدن قوی استفاده می کنید در حالی که به خاطر سپردن آن برای شما آسان باشد.

مشخص کردن رمز عبور جدید و زدن reset password

۸- پس از بازنشانی، اکنون می توانید به برنامه Instagram در دستگاه خود بروید و با رمز ورود جدید وارد شوید.

این باید به شما کمک کند با بازنشانی گذرواژه حساب Instagram خود را بازیابی کنید. اگر این روش برای شما مناسب نیست، نگران نباشید. ما راه حل های دیگری را برای شما داریم.

۶ روش دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل

۳- رمز ورود اینستاگرام را با شماره تلفن بازیابی کنید

اگر حساب اینستاگرام خود را با شماره تلفن خود پیوند داده اید، می توانید از شماره تلفن خود برای بازنشانی گذرواژه اینستاگرام نیز استفاده کنید. برای انجام این کار:

۱- برنامه Instagram را در تلفن یا رایانه خود باز کنید و باید صفحه ورود به سیستم را ببینید.

۲- گزینه Forgot password? را روی صفحه انتخاب کنید

صفحه ورود اینستاگرام

۳- صفحه Trouble log in (ورود به سیستم) را مشاهده خواهید کرد، سپس بخش Phone را انتخاب کنید و مطمئن شوید شماره تلفن شما درست است.

وارد کردن شماره تلفن برای بازیابی رمز عبور اینستاگرام

۴- گزینه Send Login Link را انتخاب کنید.

گزینه Send Login Link را انتخاب کنید.

۵- اینستاگرام برای شما یک پیام متنی با یک لینک ورود به شماره تلفن شما ارسال می کند.

ارسال بیتک بازیابی رمز عبور اینستاگران به شماره تلفن

۶- به برنامه Message در تلفن خود بروید و لینک زیر متن را انتخاب کنید: برای بازگشت به حساب اینستاگرام خود آن بخش را انتخاب کنید.

به برنامه Message در تلفن خود بروید و لینک زیر متن را انتخاب کنید

اگر از دستگاه Android استفاده می کنید، می توانید برای بازنشانی گذرواژه اینستاگرام خود آن لینک مورد نظر را باز کنید ، سپس می توانید با گذرواژه جدید اینستاگرام خود وارد شوید.

۷- شما قادر خواهید بود اینستاگرام خود را باز کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که اگر به بازنشانی گذرواژه حساب Instagram خود دسترسی ندارید، باید به profile، سپس Profile سپس Change your Email address یا نمایه اینستاگرام خود> ویرایش نمایه> تغییر آدرس ایمیل خود در اطلاعات خصوصی خود بروید.

تغییر آدرس ایمیل خود در اطلاعات خصوصی اینستاگرام

باز هم موفق نشدید؟ نگران نباش ما راه حل دیگری برای شما داریم.

۴- اینستاگرام را با حساب فیس بوک بازیابی کنید

اگر رمز ورود اینستاگرام خود را گم کردید، وحشت نکنید. شما همچنین می توانید حساب اینستاگرام خود را با حساب فیس بوک خود بازیابی کنید، زیرا بسیاری از افراد حساب اینستاگرام خود را با حساب فیس بوک خود پیوند داده اند. برای انجام این کار:

۱- برنامه Instagram را در تلفن یا رایانه خود باز کنید و باید صفحه ورود به سیستم را ببینید.

۲- گزینه Forgot password? را روی صفحه انتخاب کنید

صفحه ورد به اینستاگرام

۳- صفحه Trouble log in (ورود به سیستم) را مشاهده خواهید کرد، سپس بخش Continue as your Facebook name را انتخاب کنید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با حساب فیسبوک

۴- شما به بخشی برای باز کردن برنامه Instagram خود خواهید رفت.

لطفاً توجه داشته باشید که اگر به بازنشانی گذرواژه حساب Instagram خود دسترسی ندارید، باید به profile، سپس Profile سپس Change your Email address یا به نمایه اینستاگرام خود> ویرایش نمایه> تغییر آدرس ایمیل خود در اطلاعات خصوصی بروید. بنابراین در صورت نیاز می توانید رمز ورود اینستاگرام خود را مجدداً تنظیم کنید.

مراحل تغییر آدرس ایمیل در اینستاگرام

تمام شد. سه روش آسان برای بازیابی اینستاگرام در صورت فراموش کردن رمز ورود به سیستم برای حساب اینستاگرام، و یک نکته مفید دیگر برای اینکه هرگز رمزهای عبور خود را فراموش نکنید.

۱۹ ترفند افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام (۱۰K فالوور واقعی در یک ماه)

نکاتی برای تنظیم رمز ورود اینستاگرام خود

۱- یک رمز عبور قوی تنظیم کنید

این مهمترین نکته ای است که باید هنگام تنظیم رمز ورود اینستاگرام به خاطر داشته باشید. شما باید مطمئن شوید که رمز ورود شما تا حد ممکنی قوی است. بسیاری از شما عادت دارید تاریخ تولد یا نام خود را به عنوان رمز عبور خود تعیین کنید. خب، حدس زدن این نوع رمزهای عبور آسان است و می توان آن ها را به راحتی هک کرد.

رمز ورود شما باید ترکیبی از حروف و رقم باشد. حداقل باید ۱۰ یا ۸ رقم داشته باشد. همچنین باید شامل هر دو حرف بزرگ و کوچک باشد. نکته اصلی این است که رمز عبوری تنظیم کنید که به راحتی نمی توان حدس زد. به این ترتیب می توانید حساب خود را از شر هکرها و افراد دیگر در امان نگه دارید.

۲- رمز عبور خود را مرتباً تغییر دهید

نکته مهم دیگری که باید بخاطر بسپارید این است که رمز را مرتباً تغییر دهید. بیشتر ما نیازی به تغییر رمز عبور خود را نادیده می گیریم. اما این می تواند حساب شما را در برابر هکرها آسیب پذیر کند. توصیه می شود پس از هر ماه یا سه ماه رمز ورود خود را تغییر دهید. به این ترتیب می توانید امنیت حساب خود را حفظ کنید.

۳- از یک رمز عبور منحصر به فرد استفاده کنید

این نکته نه تنها برای حساب Instagram شما بلکه برای حساب های دیگر شما نیز قابل استفاده است. همیشه باید یک رمز عبور منحصر به فرد تنظیم کنید تا افراد نتوانند به راحتی آن را حدس بزنند.

همیشه هکرها نیستند که پروفایل شما را هدف قرار می دهند. حتی گاهی ممکن است دوستانتان به فکر این باشند که با شما شوخی کنند. اگر از نام قهرمانان یا تاریخ تولد مورد علاقه خود به عنوان رمز عبور خود استفاده کنید، دوستانتان به راحتی آن را حدس می زنند. بنابراین، شما باید رمزی کاملاً منحصر به فرد تنظیم کنید که هیچ کس به جز شما نمی تواند آن را حدس بزند.

۴- هرگز رمز ورود خود را با کسی به اشتراک نگذارید

هرگز نباید رمز ورود اینستاگرام خود را با کسی به اشتراک بگذارید. بگذارید در نظر بگیریم که شما رمز ورود خود را با بهترین دوستان خود به اشتراک می گذارید. آن ها ممکن است از حساب شما استفاده کنند و حتی از طرف شما عکسی برای دیگران ارسال کنند. در بدترین موارد، حتی ممکن است پیام های اشتباهی برای افرادی که فالوئرهای شما هستند، ارسال کنند. این ها شوخی های رایجی است که توسط مردم روی دوستانشان انجام می شود. اگر نمی خواهید چنین اتفاقی برای شما بیفتد ، پس باید رمز ورود خود را برای خود نگه دارید.

اگر از طریق دستگاه دوست خود وارد حساب اینستاگرام خود می شوید، اطمینان حاصل کنید که از آن خارج شده و حساب خود را از حساب او خارج کنید. اگر چنین کاری را فراموش کنید، آن ها به راحتی می توانند به حساب کاربری شما دسترسی پیدا کنند. این موضوع به آن ها امکان می دهد پیام های خصوصی شما را بررسی کرده و کارهای بد دیگری را از طریق حساب شما انجام دهند.

۸ روش حل مشکل ورود به اینستاگرام و باز نشدن اکانت

بنابراین این ها برخی از نکاتی است که باید هنگام تنظیم حساب اینستاگرام خود رعایت کنید یا آن ها را بخاطر بسپارید. اگر نمی خواهید حساب خود را گم کنید، باید به امنیت حساب خود توجه کنید.

اکنون که مراحل تغییر یا بازنشانی رمز ورود اینستاگرام خود را می دانید، برای تکمیل مرحله مشکلی نخواهید داشت. می توانید آن را از طریق وب سایت یا از طریق برنامه تنظیم مجدد کنید. هر یک از روش هایی را که فکر می کنید برای شما راحت تر است انتخاب کنید. همچنین، فراموش نکنید که رمز ورود خود را گاهی اوقات تغییر دهید. این موضوع مهم، برای جلوگیری از هک شدن و سو استفاده از حساب شما است.

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا