به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش اینستاگرام

استوری کردن استوری دیگران (حتی اگر تگ نشده اید)

پست مجدد استوری ها در اینستاگرام روشی عالی است تا مخاطب خود را ترغیب به مشارکت کنید، داستان یکی از برندهای معروف را تعریف کنید و از محتوای تولیدی کاربران اعتبار کسب کنید. فرقی نمی کند بخواهید نقل قولی برای تقویت برندتان استوری کنید، یا مجموعه‌ای از ویدئوهای پشت صحنه یک همکاری را به نمایش بگذارید و یا خدمات و محصولاتتان را به مخاطبین نشان بدهید؛ در هر صورت استوری کردن استوری دیگران می تواند کمک بزرگی برای شما باشد.

با همه اینها، خیلی ها هنوز نمی دانند چطور باید استوری دیگران را به اشتراک بگذارند. ممکن است استوری را از کسی دیده‌ باشید که خودش نداند اما شما عاشق اشتراک گذاری مجدد آن باشید، یا مربوط به حسابِ خصوصی فرد دیگری باشد و یا تیم کسب و کارتان فراموش کرده باشد شما را در استوری تگ کند و بخواهید استوری آنها را پست مجدد کنید. خبر خوب این است که حتی در این مواقع هم می توانید استوری های اینستاگرام را دوباره پست کنید.

پرطرفدارترین پیچ های اینستاگرام ایرانی 

ما در این مطلب راهنمای سریع و مفیدی برای استوری کردن مجدد استوری دیگران در اختیارتان می گذاریم. با ما همراه باشید.

چگونه پست دیگران را به صورت مستقیم استوری کنیم؟

تا الان روشی معرفی نشده که بتوانید با آن استوریِ شخصی دیگران را به نام خودتان و بدون تگ کردن آنها دوباره پست کنید (ولی ما روش ساده ای برای این کار به شما معرفی می کنیم!) اما خبر خوب این است که به آسانی می توانید پست های فید شخصی را در استوری خودتان دوباره به اشتراک بگذارید.

وقتی با یک پست محشر روبرو می شوید می بینید و دلتان می خواهد آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، فقط کافیست روی آیکن موشک کوچک کنار حباب کامنت کلیک کنید. با این کار فهرستی به همراه نام افرادی که می توانید پست را برای آنها بفرستید ظاهر خواهد شد. به جای این کار می توانید روی «افزودن پست به استوری تان » (Add post to your story) کلیک کنید. به این ترتیب حالت ویرایش برایتان فعال می شود.

استوری کردن پست دیگران استوری کردن پست دیگران-2

در این قسمت دو گزینه خواهید داشت. می توانید پست را به صورت استوری با ظاهر مینیمالیست دوباره پست کنید یا می توانید روی تصویر بزنید تا پیش نمایشی از پست با کپشن آن به شما نشان داده شود. هر دو گزینه به صورت خودکار شخصی که محتوایش را دوباره به اشتراک می‌گذارید را تگ خواهد کرد. ولی شما می توانید از تگ مشهودتر و بزرگتر نیز با استیکر «mention» استفاده کنید. این کار نه تنها خوب است بلکه باعث می شود اکانت اصلی و صاحب پست هم به احتمال زیاد پست مجدد شما را دوباره کند و این برای شما خیلی خوب است!

پخش فیلم ضبط شده در لایو اینستاگرام (2 روش ساده تر)

علاوه بر این، می توانید از این استراتژی برای پست کردن مجدد پست های فید خودتان برای استوری تان استفاده کنید. فرایند کار هم به همان سادگی است- فقط کافیست روی پست مورد نظر بروید و روی آیکن موشک کاغذی کوچک ضربه بزنید تا آن را در استوری های تان دوباره پست می کنید. این روش برای حداکثرسازی افزایش دسترسی و مخاطب بالقوه پست فید شما بسیار مناسب است و باعث صرفه جویی در وقتتان هم می شود.

چگونه زمانی که در استوری دیگران تگ شده ایم آن را دوباره استوری کنیم؟

استوری کردن استوری که در آن تگ شدیم

وقتی شما برند یا اسم خاصی را در استوری تان می آورد طبیعتا دلتان می خواهد که این نام برجسته شود و به چشم بیایید. اگر در استوری تان اکانتی را تگ کنید، در دایرکت مسیج آن فرد این مورد نشان داده می شود. برای این کار فقط کافیست روی Add post to your story «افزودن پست به استوری من» کلیک کنید تا به حالت ویرایش بروید و بعد می توانید استوری آن شخص را استوری کنید.

فقط یادتان باشد تا وقتی که استوری آن شخص قابل رویت باشد (در بازه زمانی 24 ساعته) می توانید آن را استوری کنید.

چطور وقتی تگ نشده ایم استوری دیگران را استوری کنیم؟

چطور وقتی تگ نشده ایم استوری دیگران را استوری کنیم؟

خب، حالا سوال اینجاست که اگر در استوری شخصی تگ نشده باشیم و بخواهیم آن را استوری کنیم چکار باید کنیم؟ مثلا ممکن است از استوری کسی خوشتان بیاید و دلتان بخواهد خودتان هم آن را استوری کنید اما تگ نشده باشید و ندانید که باید چکار کنید.

با اینکه همه ما می دانیم استوری ها بعد از 24 ساعت ناپدید می شوند، اما خبر خوب اینجاست که شما می توانید عکس از صفحه بگیرید. بسته به مدل گوشی تان، به روش های مختلفی می توانید از استوری دیگران اسکرین شات بگیرید. با این کار عکس گرفته شده به صورت خودکار در عکس های گالری ذخیره خواهد شد و می توانید بعدها آن را استوری کنید.

سایز پست اینستاگرام (و روش ساده برش آن)

اگر محتوای مورد نظرتان ویدئو باشد، باید از قابلیت فیلمبرداری از روی صفحه گوشی استفاده کنید (این مساله هم به مدل گوشی تان بستگی دارد). با این کار می توانید ویدئوی مورد نظرتان را ضبط کنید و در موقع مناسب آن را پست نمایید. فقط یادتان باشد که اگر می خواهید از پست یا استوری دیگران استفاده کنید بهتر است در دایرکت از آنها اجازه بگیرید. به این ترتیب هم مطمئن می شوید که آنها از این کار راضی اند و هم اگر لازم بود آن شخص را در استوری تگ می کنید.

نحوه پست مجدد استوری در فید اینستاگرام

خب، فرض می کنیم که استوری مورد نظرتان را استوری کردید و الان می خواهید آن را در صفحه اینستاگرامتان هم پست کنید. خوشبختانه این کار را نیز می توانید انجام بدهید! فقط کافیست به آرشیو استوری های تان بروید، استوری مورد نظر را انتخاب و روی سه نقطه سمت راست کلیک کنید. در ادامه، «اشتراک به صورت پست» (share as post) را انتخاب کنید. این کار استوری را در ابزار ویرایش عکس باز خواهد کرد که در آن گزینه کوچک کردن استوری مطابق ابعاد صحیح برای فید در اختیار شما قرار گذاشته می شود. در ادامه، می توانید متن و ایموجی های مورد نظرتان را به پست اضافه کنید و بعد آن را ارسال نمایید.

نحوه حداکثر سازی مشارکت در بازپست های استوری

اقزایش مشارکت در استوری ها

پست مجدد استوری دیگران یک سمت قضیه است و به دست آوردن ویو یا همان مشاهدات بیشتر برای آن و ایجاد مشارکت سمت دیگر ماجراست. در اینجا چند روش هست که می توانید مشارکت در پست های مجدد استوری تان را به حداکثر برسانید:

  • هشتگ های هدفمند: می توانید هشتگ های هدفمند را در متن یا در استیکرهای «هشتگ ها» اضافه کنید تا افراد را جذب موضوع مورد نظرتان کنید.
  • استیکرها: از رای گیری گرفته تا استیکرهای مربوط به سوال، گزینه های بی پایانی برای اضافه کردن به استوری هایتان وجود دارد.
  • متن: می توانید با فونت های جدید اینستاگرام متن های خودتان را بنویسید و به آنها جزئیات جذابتری اضافه کنید.
  • گیف: گیف ها (GIFS) آیکن های متحرکی هستند که استوری های شما را بامزه و جالب می کنند.
  • تگ کردن صاحب اصلی استوری: یادتان باشد هر جا که لازم بود باید اکانت اصلی و صاحب پست یا استوری را تگ کنید.

با کمی بیشتر وقت گذاشتن برای مجدد پست کردن استوری تان، با خالق اصلی استوری به شکلی منصفانه برخورد کرده اید و مخاطبین خود را برای دیدن آن ترغیب می کنید.

خب، به این ترتیب دیگر می دانید که چطور باید استوری دیگران را حتی اگر تگ هم نشده باشید استوری کنید. امیدواریم این مطلب برایتان مفید بوده باشد. همین الان دست به کار شوید و با استفاده از نکات گفته شده در این مقاله، استوری های دلخواهتان را استوری کنید!

نشانه بلاک شدن در اینستاگرام چیست؟ چند علامت واضح

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. من میخوام بقیه استوری هامو ، استوری کنن ولی پیجم گزینه ادد استوری نداره پست هام تو پیج های دیگه استوری میشه ولی استوری هام نه
    اون گزینه ی allow reshairing فعال هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا