آموزش ترفندهای موبایلی

۷ بهترین اپلیکیشن برای برنامه ریزی روزانه+ دانلود رایگان

آیا دنبال برنامه‌ های کاربردی رایگان و سازنده همراه با برنامه‌ریزی آسان هستید؟ آیا برای برنامه‌ ریزی جهت انجام فعالیت‌ های روزانه خود از نظر زمانی مشکل دارید؟ آیا به دنبال زیباترین اپلیکیشن های برنامه‌ریز روزانه مخصوص سال ۲۰۲۰ هستید؟

یادآوری مسائل زمانی که سرتان شلوغ است، سخت است. باید برای تهیه مواد غذایی بیرون بروید، سالگرد ازدواج دوستتان است. قرارتان را با دندان ‌پزشک را فراموش کردید؟

داشتن یک اپلیکیشن برنامه ریز روزانه با کاربرد آسان می تواند کارها را روان و حتی فضا را برای فعالیت های دیگر ایجاد کند. در ادامه، برخی از بهترین اپلیکیشن هایی را ارائه می دهیم که شما را در روند برنامه ریزی با داشتن یک خروجی صدا راهنمایی می کنند.

۱-Any Do، اپلیکیشنی برای ایجاد لیست، دارای تقویم، یادآوری کننده و برنامه ریز

Any Do، اپلیکیشنی برای ایجاد لیست، دارای تقویم، یادآوری کننده و برنامه ریز

Any Do از محبوب ترین اپلیکیشن های برنامه ریزی روزانه با طراحی زیبا و ویژگی های برجسته است که باعث می شود در هنگام برنامه ریزی با علاقه کارهایتان را وارد آن کنید. از راحت ترین برنامه هایی است که شامل: ایجاد لیست، تقویم یادآوری ها و برنامه ریز است و می تواند به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه برنامه ریزی کند. پس از آن لذت ببرید.

Any Do با Android و IOS سازگار است و همین ویژگی استفاده از آن را راحت تر می کند. علاوه بر این، Any Do با هر یک از سیستم های UI و Ux به راحتی ادغام شده و با نرم افزارهایی مانند Siri و Alexa که استفاده از آن را راحت تر می کنند، سازگار است.

این برنامه هیجان انگیز با بسیاری از نسخه های Android سازگار است، ورژن ۲٫۲ این برنامه با بیش از یک میلیون دانلود و بیش از ۳۰۰۰۰۰ بررسی قابل دریافت است.. Any Do یک انتخاب ایده آل برای استفاده شخصی و عمومی است.

۲- Todoist: با قابلیت ایجاد لیست برای کارها و کنترل کننده فعالیت ها (پر امتیاز)

Todoist

این اپلیکیشن یکی دیگر از برنامه های رایگان باورنکردنی است که به شما این امکان را می دهد بسیاری از فعالیت هایتان را فقط با اختصاص وظایف به یک تاریخ و ساعت خاص برنامه ریزی و هماهنگ کنید. این برنامه با اکثر دستگاه ها سازگار است. todoist تجربه کاملی را در زمینه برنامه ریزی به شما می دهد و آن را به گزینه ای عالی برای برنامه ریزی روزانه تبدیل می کند.

Todoist به شما فضای بسیار لوکسی را نشان می دهد؛ بعلاوه نظارت بر زمان و فعالیت های مناسب را با سازگاری بر سیستم های UI و Ux تضمین می کند که در کل تجربه آن را برای شما کارآمد می کند. Todoist با Android 5.0 یا بالاتر سازگار است. علاوه بر این اپلیکیشنی رایگان است و می تواند برای استفاده شخصی یا عمومی مناسب باشد.

۳- Trello، با این برنامه هر چیزی را در مورد هر کسی یا هر جایی سازمان دهی کنید!

برنامه Trello

Trello هنگام جست و جو برای یک گزینه خوب از نظر اپلیکیشن های برنامه ریزهای روزانه، یک گزینه عالی است. این برنامه را به صورت رایگان در دستگاه Android یا iOS خود نصب کنید و آن را به یک انتخاب طبیعی برای خود تبدیل کنید. trello برای سازمان ها نیز مناسب است زیرا به برنامه ریزی فعالیت ها برای اجرای راحت و سریع کارها کمک می کند. با استفاده از trello می توانید پیوست ها و نظرات را مستقیما به افزونه های برنامه اضافه کنید و می توانید این کار را از نقطه شروع تا نقطه پایان یک پروژه انجام دهید.

Trello با Android 5.0 یا بالاتر از Google play یا iOS 10 یا بالاتر سازگار و قابل دسترسی است. برنامه Trello برای هر پروژه تیمی، اعم از فعالیت های مربوط به کار، برنامه ریزی تعطیلات یا پروژه های جانبی مناسب است، بنابراین برای انواع شرکت ها بهترین انتخاب است. Trello عمدتا خدمات رایگان ارائه می دهد، اما هر کسی می تواند با بیش از ۵۳۰۰۰۰۰ دانلود و حدود ۸۱۰۰۰ بررسی، هزینه خدمات اضافی را در هر یک از سه گزینه پولی که برنامه ارائه می دهد پرداخت کند.

۴- Evernote ، سازمان دهنده، برنامه ریز و یادداشت بردار

برنامه Evernote

Evernote یک اپلیکیشن برنامه ریزی است که به شما این امکان را می دهد ضمن تمرکز روی کارهای اصلی خود، یادداشت برداری کرده و اطلاعات قابل دسترسی ضروری را نیز همیشه همراه خود داشته باشید. Evernote در Android ، macOS ، Microsoft Windows و iOS قابل دسترسی است. شما می توانید یادداشت برداری کنید و آن ها را به هر شکل مناسبی که نیاز دارید قالب بندی کنید و هم چنین سبک و سیاق دلخواه خود را ایجاد کرده و یک گزینه برنامه ریزی روزانه خوب داشته باشید.

تاکنون، این برنامه تقریبا ۱٫۶ میلیون بار بررسی با بیش از ۱۳۰۰۰۰ دانلود داشته است. برای استفاده طولانی مدت می توانید به سرویس های رایگان محدود به مدت یک ماه و خدمات پولی دسترسی داشته باشید. Evernote برای افراد و گروه هایی مناسب است که سه طرح برای انتخاب شما ارائه می دهند. Evernote برای همه کسانی که هنگام برنامه ریزی برای رویدادها، عاشق یادداشت برداری و خلاقیت هستند بهترین گزینه است.

۵- Ticktick، ایجاد لیست با قابلیت یادآوری و برنامه ریزی روزانه

برنامه Ticktick

Ticktick یک اپلیکیشن بر پایه مدیریت وظیفه است که به صورت رایگان ایجاد لیست کارها، تقویم و یادآوری را به شما ارائه می دهد. برنامه Ticktick نزدیک به ۳۸۰۰۰ بررسی و یک میلیون بار دانلود در وب، iOS و برنامه های افزودنی کروم و اندروید داشته و برای شما در دسترس است و تقریبا همه افراد با برنامه های روزانه و هفتگی می توانند از آن استفاده کنند و آن را به یک اپلیکیشن عالی برنامه ریز روزانه تبدیل کنند.

Ticktick به شما این امکان را می دهد در مسیر درست قدم بردارید، بازه های زمانی قانونی را رعایت کنید و بهره وری بیش تری داشته باشید. Ticktick در گروه بهره وری قرار دارد و دانلود و استفاده از آن رایگان است، مگر این که بخواهید از طریق پرداخت هزینه خریدهای درون برنامه ای، به ticktick pro برنامه را ارتقا دهید. علاوه بر این، برنامه Ticktick با iOS 8.0 یا بالاتر سازگار است.

۵ اپلیکیشن برتر برای افزایش تمرکز

۶- Google keep، یادداشت برداری و ایجاد لیست (پیشنهاد ما-پشتیبانی از تاریخ شمسی)

برنامه Google keep

Google Keep به شما این امکان را می دهد هر آ نچه را که در ذهن دارید ضبط کنید، آن را در یک لیست یا به صورت یادداشت ذخیره کنید و هم چنین آن ها را به راحتی با دوستان و یا خانواده خود به اشتراک بگذارید. برنامه Google Keep در هر دو دستگاه Android و iOS قابل اجراست و به طور خودکار با درایو Google کاربر همگام سازی می شود به طوری که فرد می تواند از هر جایی با استفاده از حساب Google خود به آن دسترسی داشته باشد و آن را به یک برنامه ریز روزانه خوب برای خود تبدیل کند.

این اپلیکیشن با بیش از ۱۲۰۰۰۰،۰۰۰ میلیون دانلود و به طور متوسط ۸۰۲۶۷۰ بررسی به درجه ای رسیده است که Google به خود می بالد که در میان بهترین برنامه های برنامه ریز روزانه قرار دارد. Google Keep بدون نسخه های بالاتر، اشتراک یا خرید درون برنامه ای برای شما کاملا رایگان است.

۷- Microsoft to do (پرطرفدار)

برنامه Microsoft to do

Microsoft to do ابزاری برای مدیریت وظایف است که به شما اجازه می دهد برنامه ریزی خود را برای انجام فعالیت ها با برنامه هفتگی، روزانه و سالانه انجام دهید. Microsoft to do هم چنین شما را قادر می سازد تا از آدرس های ساده موارد خاص مانند کتاب هایی که می خواهید بخوانید و موارد دیگر را یادداشت برداری کنید و آن را به یک اپلیکیشن کارآمد برنامه ریز روزانه تبدیل کنید.

برنامه Microsoft to do باعث می شود کارهایی که دوست ندارید، برایتان لذت بخش و راحت شوند و بهره وری شما را افزایش می دهد. Microsoft to do قابل استفاده و رایگان است و می توانید آن را در چندین دستگاه همگام سازی کنید. Microsoft to do برای هر کاری بهترین است و درAndroid و iOS با بیش از ۳۶۰۰۰ بررسی و بیش از ۱٫۲ میلیون بار دانلود قابلیت دسترسی دارد.

نتیجه گیری

برنامه ریزی خوب برای فعالیت های خود و داشتن یک اپلیکیشن عالی به شما کمک می کند تمام فعالیت هایتان را راحت تر دنبال و پیگیری کنید و به دنبال آن تحقق اهدافتان نیز آسان می شود. با این اپلیکیشن های برنامه ریز روزانه به راحتی می توانید تمام فعالیت های خود را در هر مکانی که هستید انجام دهید.

۸ تا از بهترین اپلیکیشن ها برای مدیریت زمان

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

 1. سلام
  کدام نرم افزار قابلیت اینو داره اطلاعاتش share بشه؟ مثلا وقتی من یادآوری میزنم تو گوشی همکارم هم ثبت شه

  1. هر نرم افزار کلادبیسی این امکان رو داره. الان دیگه اکثر نرم افزارها کلادبیس هستند مثل: ترلو،‌ جیرا، میزیتو، دوایتیفای و …

 2. سلام خیلی ممنون، ابزارهای کاربردی معرفی شدند.
  بهتون پیشنهاد میکنم به نرم افزار ایرانی دوایتیفای (Doitify.com) هم سر بزنید و باهاش کار کنید، میتونه برای شما و کاربران سایتتون مفید باشه.
  ما خودمون پشت دوایتیفای هستیم و از انتقادات، پیشنهادات و امکانات درخواستی شما استقبال می کنیم.

 3. من با تسکینو کار می کنم . اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت کار هست . رابط کاربری مناسب داره و هم نسخه وب داره هم اندروید . به صورت شرکت . شخصی و تیم کاری می شه ازش استفاده کرد. taskino

 4. نتیجه گیری اینه که چرا از مارکت ایرانی صحبتی نمی کنید. مثلا تسکینو که هم اپلیکیشن داره هم نسخه وب . تبدیل گفتار به متن . درخواست مرخصی . حضور و غیاب بر مبنای لوکیشن . تقویم فارسی . هم نسخه رایگان داره و هم نسخه اشتراکی و کلی امکان دیگه. این خارجی ها که تو ایران خیلی کاربردی نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا