آیفون و ios

چگونه آیفون را با نت گوشی آپدیت کنیم؟ (بدون Wifi)

به روزرسانی های آیفون از آنجا که با بسیاری از پیشرفت های امنیتی و ویژگی های اضافی همراه هستند، مهم اند. در مورد Minor Updates، اپل به شما امکان می دهد نرم افزار را با استفاده از Cellular Data خود به روز کنید. اما این برای Major Updates امکان پذیر نیست. اپل شما را مجبور می کند برای به روزرسانی iOS ، اتصال WiFi داشته باشید.

این وضعیت دشوار برای کسی است که از اتصال WiFi برخوردار نیست. زیرا، نمی تواند آن را از طریق تلفن همراه خود به روز کند. درعوض، باید آیفون را با استفاده از iTunes به PC / Mac وصل کنید و سپس با استفاده از iTunes نرم افزار را به روز کنید. اما این کار هزینه زیادی از نظر زمان برای شما به همراه خواهد داشت! تقریباً ۳ برابر آنچه که هنگام به روزرسانی از طریق WiFi می گذرانید.

آیا گوشی را آپدیت کنیم؟ (اگر نکنیم چه می شود؟)

بنابراین استفاده از iTunes برای به روزرسانی iOS گزینه خوبی برای بسیاری از افراد نیست. بنابراین تصمیم گرفتیم این فوت و فن جالب را که هنگام به روزرسانی IOS تلفن همراه برای ما جواب داد، به اشتراک بگذاریم!

روش انجام کار

در این ترفند، شما در واقع اپل و آیفون خود را فریب می دهید تا گزینه WiFi only را دور بزنید. فقط کافیست این مراحل را دنبال کنید:

  • Personal Hotspot را در آیفون خود روشن کنید و USB Only را انتخاب کنید.
  • اکنون، آیفون خود را به Windows یا Mac وصل کنید (در اینجا ما از Windows استفاده می کنیم، اما این روش می تواند در Mac نیز کار کند)

ios-hotspot-usb-only

  • سیستم شما اکنون یک اتصال اینترنتی دارد که از طریق آیفون شما است.
  • اکنون، به Settings -> Network & Internet -> Mobile Hotspot در رایانه شخصی Windows (یا گزینه مشابه Internet Sharing در Mac) بروید.
  • اکنون گزینه internet sharing را روشن کنید.

mobile-hotspot-windows

  • اکنون WiFi را در آیفون خود روشن کرده و به Computer’s Hotspot که تازه ایجاد کرده اید متصل شوید.
  • خودشه! اکنون آیفون شما فکر می کند که شما در اتصال WiFi هستید. اما در واقع این Cellular Data است که از طریق WiFi ساخته شده است.

ios-wifi-connection

  • اکنون، به قسمت Software Update در آیفون خود بروید.
  • خواهید دید که دکمه Download و Install اکنون برای فشار دادن در دسترس هستند.
  • اکنون می توانید آیفون خود را از Cellular Data به روز کنید.

iphone-updating-1

تمام شد، اکنون شما آیفون و Apple Server خود را فریب داده اید. با استفاده از این ترفند می توانید هر آیفونی را به روز کنید. ما شخصاً این ترفند را در آیفون ۷ و آیفون ۶s امتحان کردیم و موفق شدیم!

۱۵ تا از پردرآمدترین شغل های دنیا در سالهای ۲۰۱۹-۲۰۲۵ چه خواهد بود؟

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا