آیفون و ios

ساده ترین روش پاک کردن تاریخچه اینترنت در آیفون و آیپد اپل

اینجا نحوه ی پاک کردن تاریخچه مرور اینترنت در آیفون و آیپد با استفاده از سافاری در دو نسخه ی iOS10 و iOS11 آمده است. چه در حال جستجوی یک هدیه سالگرد هستید یا به دنبال وب سایت های dodgy هستید ، پاک کردن تاریخچه مرور اینترنت در سافاری در آیفون و آیپد به راحتی امکان پذیر است.

چگونه به طور انتخابی تاریخچه مرور را پاک کنیم؟

با فرض اینکه آیفون یا آیپد خود را به روز کرده و آخرین نسخه iOS را اجرا میکنید ، می توانید با انجام موارد زیر تاریخچه مرور را پاک کنید:

  • Safari را باز کنید ، و روی آیکون بوک مارک ها (کتاب باز) ضربه بزنید. در آیفون این آیکن در پایین صفحه و در آیپد در سمت چپ بالا است.
  • در بالای صفحه ی بوک مارک ها سه آیکن خواهید دید، برای باز کردن تاریخچه روی نماد ساعت در سمت راست ضربه بزنید.
  • در پایین صفحه ی تاریخچه روی Clear ضربه بزنید سپس از بین گزینه های یک ساعت اخیر( The last hour)، امروز(Today)، امروز و دیروز (Today and yesterday)، به طور کلی و تمام آنها (All time) یک گزینه را انتخاب کنید.
  • همچنین میتوانید موارد خاصی را پاک کنید: URL را به سمت چپ سوایپ کنید تا قرمز شود و عبارت delete را نمایش دهد.

How to delete internet browsing history on iPhone & iPad: iOS 11

در نرم افزار قدیمی تر iOS 10 روند تقریباً یکسان است ، اما شما با کمی متفاوت به صفحه History دسترسی دارید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

  • سافاری را باز کنید و روی نماد بوک مارک ها در پایین(آیفون) یا بالای (آیپد) صفحه ضربه بزنید.
  • روی گزینه ی Clear در پایین ضربه بزنید و انتخاب کنید که تا چه اندازه می خواهید تاریخچه را حذف کنید ، یا برای حذف یک مورد، آن را به سمت چپ سوایپ کنید.

نحوه حذف تمام تاریخچه مرور

در صورتی که می خواهید ورودی های خاص را از تاریخچه خود حذف کنید ، یا فقط برای حذف ساعت یا روز گذشته وب سایت ها ، روش فوق ضروری است. اما اگر می خواهید تاریخچه خود را به طور کامل پاک کنید ، می توانید این کار را از طریق تنظیمات نیز انجام دهید.

برنامه تنظیمات را باز کنید ، سپس به پایین بروید و روی Safari ضربه بزنید.به سمت پایین بروید و Clear History and Website Data را انتخاب کنید.سپس رویClear History & Data که iOS برای تایید درخواست ارائه میدهد، ضربه بزنید.

ساده‌ترین روش پشتیبان‌گیری از مخاطبان در گوشی‌های آیفون

توجه داشته باشید که این روش همچنین کوکی ها و سایر داده های مرور را حذف می کند. اگر ترجیح می دهید آنها را نگه دارید ، بهتر است همانطور که در بالا توضیح داده شد ، تاریخچه را در سافاری حذف کنید – از گزینهAll Time برای پاک کردن همه موارد استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا