به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش اینترنت

ساخت نظر سنجی با 16 سایت آنلاین (رایگان)

نظرسنجی ها یکی از موثرترین ابزارها برای به دست آوردن بازخورد مشتریان است. با این حال ساخت و توزیع آنها می تواند شما را با یک چالش کاملا متفاوت رو به رو کند.

یک گروه بدون استفاده از یک نرم افزار مناسب باید روزها و حتی هفته ها را صرف ایجاد یک نظرسنجی کامل کند. حتی در این حالت ممکنه کیفیت و قالب بندی پرسشنامه دستی با استانداردهای صنعت مورد نظر مطابقت نداشته باشد. به جای آن استفاده از یک ابزار ساخت نظرسنجی می تواند به ایجاد یک حلقه بازخورد موثر کمک کند.

اتفاق خوب در مورد استفاده از این ابزارها این است که هزینه ای برای آن پرداخت نمی کنید و گزینه های رایگان زیادی برای ایجاد نظرسنجی های خوب وجود دارد. به همبن دلیل در اینجا لیستی از بهترین سازندگان نظرسنجی آنلاین آورده شده است.

دقت کنید بعضی از این سایت ها آی پی های ایران را مسدود کرده اند پس بهتر است قبل از شروع و همین الان وی پی ان روشن کنید که بتوانید وارد همه سایت ها بشوید

1- HubSpot

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: نامحدود
 • تعداد پاسخ های مجاز: پاسخ نامحدود (تا یک میلیون مخاطب مجاز است)

HubSpot

فرم ساز HubSpot به عنوان بخشی از CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) رایگان آن در دسترس است. با استفاده از این ابزار می توانید نظرسنجی هایی ایجاد کنید که به طور خودکار داده های مشتری را به طور مستقیم به CRM منتقل می کند. سوالات فرم با استفاده از ویرایشگر “کشیدن و رها کردن” قابل سفارشی سازی است و بیش از دوازده نوع سوال ارائه می دهد. پس از ارسال فرم امکان دریافت اعلان ها در قالب ایمیل وجود دارد.

2- SurveyMonkey (معروف ترین)

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: 10
 • تعداد پاسخ های مجاز: 40

SurveyMonkey

ایجاد یک نظرسنجی ساده با SurveyMonkey کار آسانی است و می توانید بلافاصله آن را با یک لینک یا کد جاسازی به اشتراک بگذارید. یک گزینه خوب برای مشاغل کوچکتر با مشتریان کمتر است زیرا در نسخه رایگان آن برای هر نظرسنجی فقط امکان ایحاد 10 سوال و جمع آوری 40 پاسخ وجود دارد. با این حال به تعداد دلخواه می توانید فرم های نظرسنجی 10 سوالی ایجاد کنید.

3- SurveySparrow

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: 10
 • تعداد پاسخ های مجاز: پاسخ نامحدود 100 فرم در ماه

SurveySparrow

SurveySparrow گزینه ای است که می تواند به بهبود کسب و کارتان کمک کند. بسته رایگان، کاربرد در سطح سازمانی و هر چیزی بین این دو را ارائه دهد. در نسخه رایگان امکان ایجاد 10 سوال در هر نظرسنجی و جمع آوری 100 فرم پاسخ در ماه وجود دارد. همچنین می توانید نظرسنجی خود را در داخل یک صفحه جاسازی کنید و آن را با HubSpot و سایر ابزارها ترکیب کنید.

4- ProProfs Survey Maker

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: نامشخص
 • تعداد پاسخ های مجاز: 10

ProProfs Survey Maker

ProProfs Survey Maker یک برنامه رایگان است که به ایجاد نظرسنجی نامحدود کمک می کند. این ابزار با ارائه ویژگی گزارش دهی پیشرفته امکان تجزیه و تحلیل نتایج نظرسنجی به صورت گرافیکی را فراهم کرده است. به راحتی می توانید جزئیات نظرسنجی مثل افراد شرکت کننده در نظرسنجی، روز یا ماه تکمیل نظرسنجی و … را بررسی کنید. علاوه بر این می توانید آن را به راحتی با سایر برنامه ها مانند MailChimp، Zendesk، Freshdesk و … ترکیب کنید.

5- SoGoSurvey

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: نامشخص
 • تعداد پاسخ های مجاز: 200 فرم در سال

SoGoSurvey

SoGoSurvey یک ابزار جامع و رایگان است. علاوه بر امکان ایجاد نظرسنجی های نامحدود مانند SurveyMonkey می توانید سوالات نامحدود نیز داشته باشید. با ارائه بیش از 20 نوع سوال مختلف می توانید هر قدر که بخواهید از مشتریان خود سوال بپرسید. با SoGoSurvey می توانید 200 فرم پاسخ داده شده در سال جمع آوری کنید، بنابراین آن را به عنوان یک نظرسنجی عمیق یا مجموعه ای از نظرسنجی های کوتاه و هدفمند در نظر بگیرید.

6- Typeform

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: 10
 • تعداد پاسخ های مجاز: 100 فرم در ماه

typeform survey builder with custom survey design

این ابزار امکان ایجاد نظرسنجی رایگان را ارائه می دهد و می توانید طرح نظرسنجی خود را سفارشی کنید. اضافه کردن برند به فرم آن را جذاب تر می کند. با Typeform می توانید نظرسنجی های نامحدود و سفارشی بدون محدودیت در تعداد سوالات ایجاد کنید.

یک ویژگی بسیار جالب این است که می توانید پاسخ ها را در متن نظرسنجی خود جاسازی کنید. یعنی به طور مثال اگر یک مخاطب نام خود را در یک سوال وارد کرده باشد، امکان اشاره به نام آن در سوالات بعدی وجود دارد. این ویژگی نظرسنجی ها را سفارشی تر می کند و رابطه قوی تری با مشتریان ایجاد خواهد کرد.

7- Survicate

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: نامحدود
 • تعداد پاسخ های مجاز: 100

survicate homepage that reads "surveys that are a joy to make and take"

Survicate نظرسنجی های حرفه ای و قابلیت NPS را ارائه می دهد. با 100 فرم پاسخ رایگان در ماه و سوالات نامحدود در هر نظرسنجی شروع می شود. حاوی بیش از 125 الگو برای ایجاد نظرسنجی ها است و می توانید به راحتی از بین آنها انتخاب کنید. Survicate با HubSpot، Intercom و موارد دیگر قابل ترکیب است. بهترین بخش آن این است که می توانید همه دیدگاه های خود را در یک مکان با Feedback Hub (مرکز بازخورد) سازماندهی کنید.

8- Qualtrics

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: نامشخص
 • تعداد پاسخ های مجاز: 100

Qualtrics

ویژگی هایی مانند استفاده آسان، ابزار ” کشیدن و رها کردن” و همچنین قالب های آماده باعث شده تا ابزار Qualtrics به یکی از گزینه های محبوب تبدیل شود. علاوه بر این حاوی بیش از 100 نوع سوال است و برای افراد حرفه ای نیز ویژگی های پیشرفته تری ارائه می هد. امکان پیش بینی و قابلیت تجزیه و تحلیل آماری دارد که در به دست آوردن اطلاعات بیشتر از داده های فرم ها کمک می کند.

۲۰ تا از پربیننده ترین سایتهای ایرانی به تفکیک موضوع سایت

9- SurveyPlanet

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: نامحدود
 • تعداد پاسخ های مجاز: نامحدود

SurveyPlanet

نسخه رایگان SurveyPlanet امکان ایجاد نظرسنجی ها، سوالات و پاسخ های نامحدود را فراهم کرده است. نداشتن محدودیت ها باعث شده تا کسب و کارهای بزرگتر آن را به عنوان یک گزینه فوق العاده در نظر بگیرند زیرا بیشتر این کسب و کارها به طور مداوم به دنبال بررسی مخاطبان با تعداد زیاد هستند. یکی از معایب این ابزار، خروجی گرفتن دشوار از داده ها است مگر اینکه از نسخه حرفه ای و پولی آن استفاده کنید.

10- Google Forms (پیشنهاد ما)

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: نامحدود
 • تعداد پاسخ های مجاز: نامحدود

Google Forms

فرم های گوگل یکی دیگر از ابزارهایی است که امکان نظرسنجی ها، سوالات و فرم های پاسخ نامحدود ارائه می دهد. چون Google Forms نسخه پولی ندارد بنابراین همه قابلیت های آن در دسترس کاربران قرار می گیرد. یعنی اینکه می توانید به گزینه های زیادی طراحی سفارشی و خروجی گرفتن از داده ها دسترسی داشته باشید.

با استفاده از فرم های گوگل به راحتی می توانید از داده ها خروجی بگیرید زیرا به طور خودکار با صفحات گوگل همگام سازی می شود. Google Forms با داشتن قابلیت هایی فوق العاده مانند اضافه کردن عکس و فیلم یک انتخابیمطمئن برای مشاغل کوچکتر است که به دنبال استفاده از ویژگی های زیاد در یک رابط کاربری ساده هستند. آموزش گوگل فرم: روش استفاده و 6 ترفند کاربردی (برای مبتدیان)

11- Alchemer

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: نامحدود
 • تعداد پاسخ های مجاز: 100

alchemer free online survey maker

Alchemer سه نظرسنجی رایگان با سوالات نامحدود در طرح رایگان خود ارائه می دهد. با این حال برای هر نظرسنجی می توانید فقط 100 فرم پاسخ جمع آوری کنید. بنابراین بهتر است از این ابزار با گروه های بسیار هدفمند استفاده کنید مانند یک تیم داخلی خاص یا گروهی از مشتریان که اخیرا یک محصول را خریداری کرده اند.

12- SurveyLegend

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: نامحدود
 • تعداد پاسخ های مجاز: نامحدود

surveylegend example survey with "rank your experience" question and star rating system

با SurveyLegend می توانید نظرسنجی ها، سوالات و پاسخ های نامحدود با گزینه های جاسازی یا اشتراک گذاری ایمیل ایجاد کنید. نسخه های پولی برای شرکت های بزرگتر انتخاب خوبی است و توسط شرکت هایی مانند سامسونگ و Airbnb نیز استفاده می شود. با این حال در نسخه رایگان هم می توانید طرح نظرسنجی خود را سفارشی کنید و کیفیت آن را در سطح سازمانی حفظ کنید.

چطور قدمت و اعتبار یک وبسایت را چک کنیم؟ (ساده ترین روش)

13- Zoho Survey

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: 10
 • تعداد پاسخ های مجاز: 100 فرم برای هر نظرسنجی

Zoho Survey

در حالیکه نسخه های پولی Zoho Survey ویژگی های ارزشمندی مانند نظرسنجی های چند زبانه، نظرسنجی های آفلاین، گزارش های پیشرفته و .. ارائه می دهد، نسخه رایگان نیز اجزای لازم برای ایجاد یک نظرسنجی موثر را دارد. با استفاده نسخه رایگان آن می توانید نظرسنجی نامحدود ایجاد کنید اما هر نظرسنجی محدود به 10 سوال و 100 فرم پاسخ است. یک گزینه خوب برای مشاغل کوچکتر است که نیاز به ایجاد نظرسنجی های سریع و کوتاه بدون موارد اضافی دارند.

14- Crowdsignal

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: نامحدود
 • تعداد پاسخ های مجاز: 2500 “سیگنال” (سیگنال معادل یک نقطه داده است)

crowdsignal homepage that reads "creating surveys and polls should be simple and fast"

Crowdsignal هیچ محدودیتی در ایجاد تعداد نظرسنجی ها، رای گیری ها و رتبه بندی ها ندارد. رابط کاربری آن ساده و آسان است و شامل 14 نوع سوال مختلف از جمله انتخاب های چند گزینه ای است. همچنین قابلیت بررسی شرط ها برای امکان بررسی مسیرهای چندگانه را دارد. نسخه رایگان 2500 نقطه داده دارد.

15- Survs

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: 10
 • تعداد پاسخ های مجاز: 200 فرم برای هر نظرسنجی

survs homepage that reads "create online surveys with ease. get valuable feedback"

Survs نه تنها برای ایجاد نظرسنجی ها بلکه برای توزیع آنها در چندین کانال با گزینه های اشتراک گذاری برای ایمیل، جاسازی در وب سایت، شبکه های اجتماعی، از طریق لینک و حتی به طور دستی بسیار مناسب است. می توانید نظرسنجی نامحدود ایجاد کرده و برای هرنظرسنجی نیز حداکثر 200 فرمپاسخ جمع آوری کنید.

16- FreeOnlineSurveys

 • تعداد سوالات در نظرسنجی یا فرم: نامشخص
 • تعداد پاسخ های مجاز: 1000

freeonlinesurveys example with a scale question type, star rating question type, and multiple choice question type

FreeOnlineSurveys یک ابزار منحصر به فرد است که از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل موارد تایپ شده استفاده می کند تا بتواند نوع سوال و طرح در نظرسنجی را پیشنهاد کند. این ویژگی باعث شده تا روند ساخت نظرسنجی سریع و آسان شود. علاوه بر این ارئه ویژگی های فوق العاده کار با آن را رویایی کرده است.

7 تا از بهترین سایتهای ویرایش پی دی اف آنلاین

نظرسنجی از مشتریان تنها یک بخش از ایجاد یک سیستم بازخورد است. می توانید با استفاده از ابزار جمع آوری پاسخ ها اطلاعات خیلی خوبی از داده های فرم ها به دست آورید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. سلام من شیوه نظرسنجی ای که مد نظرم هست اینه که می‌خوام کاربران از یک تا ده به هر سوال یا جمله امتیاز بدن.
  میشه راهنمایی کنید از کدوم سایت بهتره استفاده کنم و اسم این نوع نظرسنجی چی هستش؟
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا