به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش اینترنت

تبدیل عکس به آیکون (7 سایت رایگان)

وقتی از وب سایت صحبت می کنیم، استراتژی شرکت تجاری برای تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتری بسیار مهم است. هیچ کدام از جزئیات کوچک نباید نادیده گرفته شود.

عکسی که به آیکون تبدیل می شود را فاوآیکون می نامند. فاو آیکون ها آیکون های تصویری کوچکی هستند که در کنار عنوان وب سایت در پنجره مرورگر دیده می شوند. چون از آنها به عنوان آیکون های برنامه در دسکتاپ نیز استفاده می شوند، حداقل به چند اندازه مختلف نیاز دارید که در یک فایل با نوع ICO قرارمی گیرند. در بیشتر موارد از یک فایل PNG به عنوان فاو آیکون استفاده می شود.

6 روش حذف استیکر/شکلک از روی عکس (موبایل کامپیوتر سایت)

فاو آیکون ضروری است زیرا کاربران مدام در بین تب های مرورگر به طور همزمان به دنبال جستجوی اطلاعات در چند وب سایت می باشند. فاو آیکون ها به کاربران کمک می کند تا محتوا و برند سایت را سریعتر تشخیص دهند و همچنین تجربه کاربری را جذاب تر می کند.

سازنده های فاو آیکون رایگان زیادی وجود دارد که به ساخت آنها کمک می کنند. در اینجا 7 ابزار آنلاین رایگان سازنده فاو آیکون را معرفی خواهیم کرد.

فقط دقت کنید بعضی از این سایت ها با آی پی ایران مشکل دارند! به همین دلیل اگر سایتی باز نشد وی پی ان را روشن کنید

بهترین راهکار ها برای فایل ICO

اولین قدم قبل از ایجاد فاو آیکون ها یادگیری بیشتر در مورد آنها از جمله بهترین راهکارها و نیازمندی های آنها است.

اصطلاح “favicon” ترکیبی از دو گلمه “favorite icon” است. آیکون هایی که با عنوان وب سایت در بالای مرورگر نمایش داده می شدند.

فاو آیکون باید اندازه خاصی داشته باشد. در غیر این صورت مرورگرها و دستگاه ها از آنها استفاده نمی کنند.

حداقل اندازه های مورد نیاز عبارتند از:

  • 16 × 16 پیکسل برای مرورگرها
  • 32 × 32 پیکسل برای نوار وظیفه دسکتاپ
  • 96 × 96 پیکسل برای فاو آیکون برنامه دسکتاپ
  • 180 × 180 پیکسل برای دستگاه های iOS و اندروید

بین 16 × 16 پیکسل و 32 × 32 پیکسل می توانید یکی را انتخاب کنید. اگر نام تجاری و سایت برایتان اهمیتی ندارد، استفاده از یکی از اندازه ها کافی است.

برای ایجاد فاو آیکون بهتر است که از بهترین راهکارهای زیر نیز پیروی کنید:

  • باید ساده باشند و بیش از حد نیز استایل دهی نشده باشند تا در اندازه های کوچک به راحتی دیده شوند.
  • از یک یا دو رنگ برای رنگ بندی استفاده شود، حداکثر سه رنگ.
  • فاو آیکون ها باید در دو رنگ 8 یا 24 بیتی باشند.
  • طراحی فاو آیکون ها نباید شامل خطوط یا حروف زیادی باشد.
  • در حالی که می توانید یک پس زمینه شفاف داشته باشید، به این نکته هم دقت کنید که دستگاه های اپل این اجازه را نمی دهند.
  • فاو آیکون ها باید با برند و لوگو مطابقت داشته باشد.

تشخیص سن شما از روی عکس و ویدیو (ابزار جدید مایکروسافت)

بهترین سازنده های رایگان فاو آیکون

اگر می خواهید فاو آیکون های ساده بسازید یا فقط می خواهید تصویری را بارگذاری کنید که اندازه آن مناسب بوده و به یک فایل تصویری ICO تبدیل شود، کارتان را ساده کرده ایم و در اینجا چند سازنده رایگان فاویکون را معرفی خواهیم کرد.

هیچ ترتیب خاصی وجود ندارد چراکه همه اینها گزینه های فوق العاده ای هستند که فقط با چند کلیک فاو آیکون را می سازند. پس از اینکه ایجاد فاویکون ها می توانید آنها را دانلود کرده و استفاده از آنها رایگان است.

1- Favicon

Favicon

این سازنده می تواند فاویکون را از متن، تصویر یا یک ایموجی ایجاد کند.

با گزینه مبتنی بر متن می توانید رنگ و شکل پس زمینه، قلم و اندازه قلم و همچنین رنگ فونت را انتخاب کنید. سازنده فاو آیکون از فونت های گوگل با بیش از 800 فونت استفاده می کند.

می توانید یک فایل برای سازنده فاو آیکون بارگذاری کنید تا به اندازه مناسب تبدیل شود. یا اینکه یک فاو آیکون ایموجی را از بین گزینه های بسیار دانلود کنید.

فاویکون ایجاد شده برای همه مرورگرها و پلتفرم ها کار می کند.

2- Favicon-Generator.org

Favicon-Generator.org

این سازنده رایگان فاویکون امکان بارگذاری یک فایل تصویری و انتخاب بین اندازه استاندارد 16 × 16 پیکسل برای مرورگرهای وب یا اندازه بزرگتر مناسب برای اندروید، مایکروسافت و iOS را فراهم می کند.

گزینه ای دارد که می توانید ابعاد تصویر فعلی را به جای مربعی کردن آن حفظ کنید. البته این را هم به یاد داشته باشید که نتیجه نهایی فاو آیکون در صورت علامت زدن یا نزدن این گزینه فرق دارد.

4 روش تبدیل عکس به استیکر (ساده ترین متدها)

بنابراین بهتر است مطمئن شوید که تصویر انتخابی به مربع بسیار نزدیک است.

3- Real Favicon Generator

Real Favicon Generator

این سازنده فاویکون بسیار منحصر به فرد است زیرا از معدود مواردی است که شامل قسمت پیش نمایش شبیه ساز مرورگر می باشد و در نتیجه می توانید اندازه و تبدیل فاوآیکون را ببینید.

علاوه بر این می توانید آن را در همه اندازه ها برای همه مرورگرها، سیستم عامل ها و اکثر فناوری ها دریافت کنید.

با این حال فقط گزینه انتخاب تصویر را برای تبدیل به فاوآیکون دارد.

4- Favicon.cc

Favicon.cc

با استفاده از این سازنده می توانید یک تصویر برای ایجاد یک فاویکون بارگذاری کنید یا اینکه تصویر را با ماوس به صفحه بکشید.

می توانید رنگ های موردنظرتان را انتخاب کنید و میزان شفافیت فاو آیکون را تغییر دهید.

۵ تا از آسان ترین راههای تبدیل عکس به PDF

یک گزینه نیز برای ایجاد فاو آیکون با انیمیشن وجود دارد. همچنین تنظیماتی مانند قرار دادن انیمیشن در یک حلقه تکرار، ویرایش و حذف فریم ها را ارئه می دهد..

حالت پیش نمایش نیز دارد و می توانید ظاهر فاو آیکون را پس از آماده شدن و قبل از دانلود بررسی کنید.

5- FaviconGenerator.com

FaviconGenerator.com

در این سایت پس از بارگذاری تصویر می توانید اندازه مورد نظر را انتخاب کنید. این بسیار اساسی است، وقتی می خواهید فاوآیکون را سریع و بدون تعیین تنظیمات و گزینه ها ایجاد کنید، یک گزینه خوب است.

می توانید فاوآیکون های شبکیه چشم ایجاد کنید که با دستگاه های لمسی اپل کار می کنند. به کمی کار بیشتر نیاز دارد اما همه دستورالعمل های آن در صفحه به طور کامل توضیح داده شده است.

6- Favicomatic (پیشنهاد من)

Favicomatic

Favic-o-Matic هر دو ICO و PNG (همچنین موارد شفاف) را ایجاد می کند.

پس از بارگذاری تصویر می توانید انتخاب کنید که آیا فایل ICO 16 × 16 پیکسل و 32 × 32 پیکسل را دانلود کنید یا اندازه های مختلف سازگار با همه دستگاه ها.

همچنین تنظیمات پیشرفته ای مانند ویرایش رنگ پس زمینه را ارائه می دهد.

7- Icon-Generator

Icon-Generator

در سایت icon-generator.ne می توانید انواع مختلف آیکون ها را با کمک طرح های مختلف آماده موجود ایجاد کنید. اینها HTML5، CS5، CS5 ، CS4 و Star Badge هستند. همه دارای تنظیمات پایه و پیشرفته نیز می باشند. پس از اتمام ویرایش و انجام تغییرات می توانید مجموعه آیکون ها را در یک فایل ZIP دانلود کنید.

این فایل ZIP شامل آیکون های دسکتاپ، اندروید و آیفون است. برای مثال مجموعه آیکون های دسکتاپ شامل 16 × 16، 32 × 32، 48 × 48، 128 × 128، 256 × 256 و 512 × 512 پیکسل است.

روش آنلاین تبدیل عکس به فایل گیف متحرک

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا