آموزش اینستاگرام

۱۱ نکته برای عکاسی با گوشی آیفون برای اینستاگرام

با وجود بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر در اینستاگرام، این برنامه امکانات عظیمی را برای عکاسی با گوشی آیفونتان به شما ارائه می دهد. این برنامه، یک مکان عالی برای به اشتراک گذاشتن تصاویر شماست و این امکان را برای شما فراهم می کند که جزئی از یک جامعه عکاسان هم فکر باشید که به طور روزمره از شما الهام می گیرند. اما با وجود تعداد زیادی کاربر، چگونه باید شروع کنید تا بتوانید بیننده های خیلی خوبی را برای خود جذب کنید؟

در این مقاله ۱۱ نکته درباره استفاده بیشتر از برنامه اینستاگرام برای به اشتراک گذاری تصاویر خود و ارتباط با دیگر عکاسان با استعداد را مطالعه خواهید کرد.

۱-فقط بهترین عکس های خود را به اشتراک بگذارید

وقتی در اینستاگرام تازه وارد هستید، وسوسه می شوید عکس های زیادی را برای پر کردن فید عکس خود به اشتراک بگذارید، حتی اگر آن عکس ها عالی نباشند.

با این وجود، شما همیشه باید یک قاعده کنترل دقیق کیفیت را اعمال کنید تا مطمئن شوید که فقط بهترین عکس هایی را که گرفته اید، در اینستاگرام به اشتراک می گذارید.

عکس بابونه برای اشتراک در اینستاگرام

شما باید ترجیح دهید عکس کمتری را در پیج خود داشته باشید، اما تمامی آن عکس ها، همگی با کیفیت بالا باشند.

فقط تصاویر با کیفیت بالا و شارپ را به اشتراک بگذارید؛ زیرا موضوعی شفاف و معنی دار، نورپردازیی عالی و ترکیبی قوی دارند.

عکس طبیعت اینستاگرامی

مردم بر اساس کیفیت عکس هایتان، شما را دنبال کرده و عکس هایتان را لایک می کنند. بنابراین با خودتان سخت گیر باشید و فقط بهترین کارهای خود را به اشتراک بگذارید.

۲- سبک پست های خود را مداوم در پیجتان نگه دارید

اگر اینستاگرام را مرور کنید، به سرعت مشاهده خواهید کرد که حساب هایی که بیشترین دنبال کننده را دارند، در نوع تصویرهایی که ارائه می دهند سازگار هستند. به این معنی که کاربران و مدیران این پیج، از یک سبک پیروی می کنند. مانند سپک عکس های خیابانی، سیاه و سفید، عکس چهره و غیره.

عکس پل در طبیعت برای اشتراک در پست های اینستاگرام

به دست آوردن موارد زیر برای حساب شخصی خود بسیار دلگرم کننده است و احتمالا اگر کسی از عکس های شما خوشش بیاید، از عکس های شما اسکرین شات گرفته و آن ها را ذخیره می کند و حتی این کار باعث می شود شما بتوانید فالوئر بیشتر و لایک بیشتری جذب کنید.

برای به حداکثر رساندن موارد زیر و جذب افراد هم فکر، در مورد انتخاب سبکی برای حساب اینستاگرام خود تصمیم بگیرید و به آن سبک بپردازید.

شاید بخواهید فقط عکس هایی از منظره، عکس هایی به شکل پرتره یا عکس هایی از خیابان را به اشتراک بگذارید. یا شاید شما عکاسی از فضای زندگی را ترجیح می دهید.

عکس گندم زار برای اشتراک در اینستاگرام

یا شاید انواع مختلفی از تصاویر را به اشتراک بگذارید، اما همه آن ها با جلوه های مشابه ویرایش می شوند تا ظاهر و احساس خاصی را ایجاد کنند.

اگر به بیش از یک نوع عکاسی یا سبک ویرایش علاقه دارید، پس چرا بیش از یک حساب کاربری اینستاگرام برای خود، نمی سازید؟

۳-تغییر حالت با فیلترهای اینستاگرام

یکی از راه های ایجاد اکانت اینستاگرام با ظاهری مداوم و یکسان استفاده از فیلترهای داخلی اینستاگرام است که می توانید قبل از ارسال آن، روی یک تصویر اعمال کنید.

اینستاگرام یکی از بهترین برنامه های فیلتر عکس برای گوشی آیفون است. چسباندن عکس به فیلترهای مورد علاقه شما می تواند حال و هوای تصاویر را به طرز چشمگیری تغییر دهد و از حفظ قوام و زیبایی عکس در گالری شما اطمینان حاصل کند.

عکس کودک تنها برای اینستاگرام

هنگامی که تصویری را برای ارسال به حساب اینستاگرام خود انتخاب کرده اید، گزینه بعدی در گوشه بالا سمت راست را انتخاب کرده تا شما را به طیف وسیعی از فیلترهایی که می توانید از طریق آن ها عکس خود را ادیت و تغییر دهید، ببرد.

در تصاویر زیر به ترتیب از فیلترهای X-Pro II ، Nashville و Willow استفاده شده است.

استغاده از فیلتر ها برای ایجاد یک تصویر اینستاگرامی زیبا

فیلتر applies، یک فیلتر صافی ۱۰۰٪ را اعمال می کند. بار دوم ضربه زدن به فیلتر، یک کشویی را به وجود می آورد که به شما امکان می دهد شدت اعمال فیلتر را تعیین کنید. به عنوان مثال شدتش کم یا زیاد باشد.

تنظیم فیلتر های عکس

همیشه مراقب باشید که فیلترها را با مقدار بسیار بالا اعمال نکنید. فیلتر باید عکس را تقویت کند، نه اینکه بیش از آن را تحت تأثیر قرار دهد.

۴-ایجاد تصاویر زیبا با استفاده از ابزارهای ویرایش اینستاگرام

اینستاگرام همچنین به شما امکان می دهد تصاویر خود را با استفاده از مجموعه ای از ابزارهای تنظیم دستی، تنظیم کنید. برای دسترسی به لیست ابزارهای ویرایش، نماد آچار را انتخاب کنید.

ایجاد تصاویر زیبا با استفاده از ابزارهای ویرایش اینستاگرام

این ابزارها به شما امکان می دهند مواردی مانند قرار گرفتن در معرض، رنگ و وضوح و همچنین چرخش، ویگنت و تاری را تنظیم کنید. می توانید از این ابزارها به تنهایی یا قبل یا بعد از استفاده از فیلتر استفاده کنید.

همچنین ممکن است بخواهید از ابزار Lux استفاده کنید که به عنوان یک ویژگی خودکار، به صورت صحیح عمل می کند. روی نماد آفتاب در سمت چپ نماد آچار زیر عکس خود را انتخاب کنید، سپس از اسلایدر ابزار Lux برای کاهش یا افزایش اثر خودکار استفاده کنید.

گل های زرد زیبا برای پست اینستاگرام

۵-از هشتگ استفاده کنید

برچسب زدن تصاویر با استفاده از هشتگ باعث می شود که عکس های شما بیشتر دیده شوند. نوعی سیستم نمایه سازی برای میلیون ها تصویر در اینستاگرام است.

به سادگی از نماد # استفاده کنید و به دنبال آن کلمه یا عبارت مورد نظر بگردید و آن را در بخش نظرات و کامنت و کپشن خود بنویسید و عکس را به اشتراک بگذارید.

عکس جنگل برای اینستاگرام

انتخاب هشتگ باید تصویر را توصیف کند. هشتگ توصیفی برای عکس فوق می تواند شامل # درختان ، # جنگل ، # مأموریت ، # ماسک ، # اسرارآمیز و # سفره_جنوبی باشد.

این هشتگ هزاران بار استفاده شده است و تصویر شما را با مجموعه ای از تصاویر دیگر در هر یک از این مضامین قرار می دهد. هرکسی که این برچسب ها را مرور می کند، عکس شما را خواهد دید.

استفاده از هشتگ برای انتشار تصاویر در اینستاگرام

اینستاگرام شما را در استفاده از حداکثر ۳۰ هشتگ در هر تصویر محدود می کند، با این وجود، نیازی به استفاده از هشتگ زیاد نیست.

غالبا کافی است فقط تعداد انگشت شماری از مهم ترین هشتگ ها را به عکس های خود اضافه کنید. داشتن هشتگ خیلی زیاد می تواند توضیحات عکس شما را بسیار طولانی و خواندن آن را دشوار کند.

و بالاخره، چرا از ایجاد هشتگ های شخصی خود استفاده نمی کنید؟ هیچ قانونی برای گفتن وجود ندارد که شما باید از برچسب های موجود استفاده کنید و چه کسی می داند، شما ممکن است یک روند هشتگ گذاری جدید را شروع کنید.

۶-موقعیت مکانی را به پست های خود اضافه کنید

هنگام آماده سازی برای به اشتراک گذاری تصویری در اینستاگرام، می توانید مکانی که در آن عکس گرفته شده است را اضافه کنید. قبل از اشتراک گذاری، به سادگی گزینه افزودن موقعیت مکانی را انتخاب کرده و مکان مربوط را جستجو کنید.

موقعیت مکانی را به پست های خود اضافه کنید

درست مانند هشتگ ها، هنگام انجام جستجو در “مکان” ، تصویر شما با سایر تصاویر گرفته شده در همان مکان نمایش داده می شود.

وقتی در حال مشاهده اینستاگرام هستید، برای الهام گرفتن از عکس ها در یک مکان خاص، برچسب های “Places” را کاوش کنید. شما اغلب می توانید ایده هایی عالی برای مکان های کاوش شده و بهترین دیدگاه ها برای عکس برداری از آن ها بدست آورید.

تصویر زیبا برای انتشار در اینستاگرام

۷-تگ کردن افراد

برای جلب توجه کسی به یک پست، می توانید از نماد @ و نام کاربری شخصی که می خواهید به آن اشاره کنید، استفاده کنید.
به عنوان مثال، نام اینستاگرام من bodneyboo است، بنابراین اگر می خواهید از من در یک اظهار نظر نام ببرید یا مرا در یک عکس برچسب گذاری کنید، لازم است کهbodneyboo@ را تایپ کنید.

می توانید در یک عنوان عکس یا یک نظر، یک شخصی را در بخش نظرات ذکر کنید. سپس آن ها می بینند که در ارتباط با یک پست آن ها را منشن کردید.

تگ کردن افراد

در هنگام پاسخ دادن به نظرات در مورد عکس های خود، همیشه از نام کاربری شخصی که قبل از نماد @ بر روی آن قرار دارد استفاده کنید تا آن ها از نظراتی که شما برای آن ها نوشته اید، مطلع شوند.

عکس پدر و کودک در مه برای انتشار در اینستا

همچنین می توانید از این ویژگی استفاده کنید تا افرادی که در عکس های شما وجود دارند را برچسب گذاری کنید. هنگام ارسال تصویری در اینستاگرام، می توانید همزمان با اضافه کردن یک مکان، افراد را برچسب گذاری کنید.

نگ کردن در پست اینستاگرام

۸-Themed Hubs را دنبال کنید

اینستاگرام دارای یک جامعه بسیار پر و پررونق است. هابها صفحاتی هستند که تصاویر مختلفی از هنرمندان در یک موضوع خاص را نشان می دهند.

با وجود هزاران مرکز در آنجا، ما تضمین می کنیم که شما برخی از موضوعاتی که به آن ها علاقه مند هستید را پیدا می کنید.

عکس جنگل اینستاگرامی

هاب ها با نمایش بهترین تصاویر، کار بسیار خوبی را انجام می دهند و به شما کمک می کنند تا کاربران اینستاگرامی را که می خواهید بیشتر ببینید، پیدا کنید.

اما آن ها همچنین فرصتی را برای شما فراهم می کنند که تصاویر خود را در مراکز مربوطه نشان دهید. به سادگی تصاویر خود را با هشتگ توپی تبلیغاتی که معمولاً در اطلاعات زیست صفحه برای آن پیدا می شود را برچسب گذاری کنید.

مجریانی که مراقب هاب ها هستند، تصاویر برچسب خورده را مرور می کنند و بهترین عکس ها را برای همه به اشتراک می گذارند. عکس شما به شما اعتبار می دهد، به طوری که هرکسی که عکس را مشاهده می کند می تواند از طریق فید اینستاگرام شما و عکس های دیگر شما را ببیند.

پست های اینستاگرام

گرفتن تصویری از وسط، برای نمایش کارهای شما در جامعه گسترده اینستاگرام بسیار عالی است زیرا همه افرادی که آن صفحه را دنبال می کنند، عکس را مشاهده می کنند.

دریافت این ویژگی، همچنین تقویت کننده اعتماد به نفس بزرگی است. بنابراین و همچنین می توانید به عنوان برچسب زدن به تصویر خود با هشتگ های توصیفی، از فرصت هشتگ مناسب برای استفاده از عکس خود استفاده کنید.

جای خوب برای شروع یافتن مراکز مورد علاقه شما، استفاده از عملکرد جستجوی “افراد یا people” است.

جستجو افراد در اینستاگرام

به سادگی نماد جستجو (ذره بین) در پایین صفحه اینستاگرام خود را انتخاب کنید و کلمه کلیدی مورد نظر خود را تایپ کنید (مانند “درخت”) و سپس نتایج را مرور کنید.

۹-از لینک بیوگرافی خود استفاده کنید

اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا در بالای نمایه اینستاگرام خود اطلاعاتی را به بخش bio اضافه کنید، بنابراین چرا از این موضوع استفاده نمی کنید و پیوندی به وب سایت یا مراکز اینستاگرام خود که درگیر آن هستید اضافه نمی کنید؟

بیوگرافی در پروفایل در اینستاگرام

این کار، یک روش عالی برای هدایت مردم به بیشتر تصاویر شماست که در جای دیگر بصورت آنلاین، مانند وب سایت شخصی یا وبلاگ شخصی خود، یا مجموعه بزرگتر از تصاویر ذخیره شده در فیس بوک، فلیکر، تامبلر و غیره آن ها را به اشتراک می گذارید.

عکس اینستاگرامی بدون چهره

۱۰-اکانت اینستاگرام خود را عمومی/Public کنید

اگر می خواهید حداکثر بازدهی را برای عکاسی خود داشته باشید، مطمئن شوید که حساب اینستاگرام شما به جای خصوصی، عمومی تنظیم شده است.

اگر یک حساب خصوصی دارید، افراد نمی توانند عکس های شما را ببینند مگر اینکه درخواستی به شما بدهند تا شما را دنبال کنند و شما درخواست آن ها را قبول کنید. اگر آن ها نتوانند عکس های شما را ببینند، بعید است که بتوانید درخواست های خود را به دیگر صفحات بفرستید.

عکس اینستاگرامی بدون چهره در مه

برای اطمینان از تنظیم شدن حساب کاربری خود، نماد تنظیمات در سمت راست بالای نمایه اینستاگرام خود را انتخاب کنید، سپس اطمینان حاصل کنید همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید، گزینه Private Account خاموش شده باشد.

اکانت اینستاگرام خود را عمومی/Public کنید

۱۱-در Instameets محلی شرکت کنید

اینستاگرام فقط یک جامعه مجازی نیست. بسیاری از دوستی های زندگی واقعی از طریق همین برنامه مشترک مورد علاقه همگان، شکل گرفته است.

جلسات کاربران اینستاگرام Instameets نامیده می شود. آن ها در سراسر جهان سازماندهی شده اند بنابراین مراقب ملاقات هایی باشید که در نزدیکی شما تبلیغ می شوند.

عکس زیبا برفی برای انتشار در اینستاگرام

شما آن ها را در صفحات شخصی اینستاگرام و صفحات اصلی و همچنین توسط خود اینستاگرام در وبلاگ اینستاگرام ذکر می کنید.

Instameets فرصتی عالی برای دیدار با افرادی در منطقه شما که عشق مشترکی به عکاسی دارید را فراهم می کند.
شما از آموختن تجربه دیگران سود خواهید برد و شاید سعی کنید سوژه هایی را که احتمالا قبلا در نظر نگرفته اید را اکنون در نظر گرفته و از آن ها عکس برداری کنید.

عکس های خلاقانه برای تولید محتوا در اینستاگرام

هنگامی که با دیگر اینستاگرام های هم فکر خود دوست شدید، مطمئنا آن ها عکاسی و پیج شما را دنبال می کنند و کارهای شما را با دیگران به اشتراک می گذارند.

هشتگ های خاص معمولاً برای هر Instameet تنظیم می شود، به این ترتیب مجموعه ای از تصاویر گرفته شده در طول این رویداد برای همه جمع می شود تا همه آن ها را ببینند.
اگر نمی توانید یک Instameet در نزدیکی خودتان پیدا کنید، همیشه می توانید در مورد تنظیم ملاقات خود با دیگران، فکر کنید.

عکس زیبا برای اینستاگرام

نتیجه

اگر تازه وارد اینستاگرام شدید، ممکن است فکر کنید که در ابتدا می توانید عکس های گوشی آیفون خود را با میلیون ها پیج های اینستاگرامی دیگر به اشتراک بگذارید.

اما هنگامی که چند عکس به اشتراک گذاشتید و تعدادی دنبال کننده به دست آوردید که به موضوعات عکاسی شما علاقه مند بوده و به آن ها نظر می دهند، به زودی متوجه خواهید شد که نمی توانید منتظر عکس برداری و به اشتراک گذاشتن تصاویر بیشتر باشید.

عکس اسب در دشت برای اینستاگرام

به یاد داشته باشید که اینستاگرام درباره تعداد دنبال کنندگان، لایک ها و اظهار نظرهایی که می کنید نیست. اینستاگرام جامعه ای است که می توانید با افراد همفکر دیگری ارتباط برقرار کنید.

به یاد داشته باشید تصاویر دیگر کاربرانی را که دوست داشتید را لایک کرده و برای آن ها نظر بنویسید. آن ها نه تنها از نظرات شما قدردانی می کنند، بلکه اگر شما یک عضو فعال در پیجشان باشید، بیشتر احتمال دارد که عکس های شما را بررسی کنند.

عکس زیبا طبیعت گردی در اینستاگرام

از برقراری ارتباطات جدید و الهام گرفتن از دیگران لذت ببرید. این برنامه، یک مکان عالی برای یادگیری از دیگران و همچنین بستر مناسب برای به اشتراک گذاشتن عکس های گوشی آیفونتان است.

برای عکاسی آیفون

برای اینستاگرام

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا