به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش اینستاگرام

۸ اپلیکیشن تشخیص افرادی که از اینستاگرام مان بازدید کردند

این روز ها برنامه اینستاگرام، پر طرفدارترین شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری عکس ها و ویدیو ها محسوب می شود. ویژگی ها و قابلیت های جذاب اینستاگرام، علت اصلی محبوبیت این برنامه است و جزئی از برنامه فیسبوک محسوب می شود. اگر کاربر ایسنتاگرام باشید، می توانید پروفایل تمام کاربران عضو آن را ببینید، اما خیلی از ما مشتاق هستیم تا بفهمیم چه کسانی از صفحه ما در اینستاگرام بازدید کرده اند.

امروزه اکثر افراد مشهور از طریق اینستاگرام با هواداران خود ارتباط برقرار می کنند و زندگی شخصی خود را با آن ها به اشتراک می گذارند. همچنین برنامه اینستاگرام به رشد و رونق کسب و کارها، بازاریابان، وب مستر ها و بلاگر ها کمک می کند و باعث می شود تا برندها بیشتر دیده شوند.

آیا می توانم بفهمم چه کسانی از صفحه اینستاگرامم بازدید کرده اند؟

یکی از پر تکرارترین سوالات اینترنت این است که چه کسانی از صفحه ما در اینستاگرام بازدید کرده اند. در پاسخ این سوال باید بگوییم که کاربران اینستاگرام به کمک برنامه اینستاگرام نمی توانند به هویت کسانی که از صفحه آن ها بازدید کرده اند پی ببرند.

با توجه به قوانین شبکه های اجتماعی، کاربران اجازه ندارند تا به هویت افرادی که از صفحه و پروفایل آن ها بازدید می کنند پی ببرند؛ بنابراین به کمک برنامه اینستاگرام نمی توانید چک کنید که چه کسانی به پروفایل اکانتتان در اینستاگرام سر زده اند.

حتما بخوانید: کاربردی ترین ترفندها از شروع تا حرفه ای شدن در اینستاگرام

اما اگر همچنان مشتاق هستید تا بفهمید چه کسانی از پروفایل یا اکانت اینستاگرامتان بازدید کرده اند، چند توصیه برایتان داریم.

اگرچه برنامه اینستاگرام به کاربران امکان شناسایی افرادی که از اکانت یا پروفایلشان بازدید کرده اند را نمی دهد، اما همچنان ممکن است سوالی از قبیل سوالات زیر در ذهنتان داشته باشید:

 • چه کسانی از اکانت اینستاگرام من بازدید می کنند؟
 • چه کسانی به طور مرتب پروفایل اینستاگرام من را چک می کنند؟

برای پاسخ دادن به سوالات شما چندین روش معرفی می کنیم تا به کمک آن بتوانید به جواب سوالات خود برسید.

روش های شناسایی افرادی که از اکانت یا پروفایل اینستاگرام بازدید می کنند

در این مقاله سعی کرده ایم تا به معرفی روش ها و نرم افزارهایی بپردازیم که به طور رایگان، این امکان را به کاربران می دهند تا بفهمند چه کسانی از پروفایل و اکانت اینستاگرام آن ها بازدید کرده اند.

اما سوال اصلی این است که چرا مردم مشتاق هستند تا بفهمند چه کسانی از اکانت و پروفایل اینستاگرام آن ها بازدید می کنند.

در پاسخ باید بگوییم که انسان ها شیفته ی محبیوبیت هستند. حتی دانش آموزان مدرسه نیز عاشق محبیوبیت هستند و دوست دارند بدانند چه کسانی از آن ها خوششان می آید.

حتما بخوانید: چطور از اینستاگرام بیشترین درآمد را داشته باشیم؟ (روشهای عملی در ایران)

اگر بتوانید بفهمید که چه کسانی از پروفایل و اکانتتان در اینستاگرام بازدید می کنند، در واقع می توانید میزان محبیوبیت خود را بسنجید.

اگرچه در مجموع داشتن فالوور و طرفدار اتفاق بسیار خوشایندی است، اما فراموش نکنید که با زیاد شدن تعداد فالورهایتان، ممکن است حریم شخصی تان به خطر بیفتد.

اپلیکشین های اندروید

در ادامه به معرفی ده تا از بهترین اپلیکیشن ها می پردازیم که با نصب آن ها به راحتی می توانید به هویت کسانی که از پروفایل و اکانتتان بازدید کرده اند پی ببرید.

۱ـ اپلیکیشن Follower Analyzer for Instagram

اگر مشتاق هستید تا جواب سوال هایی از قبیل؛

 • چطور بفهمیم چه کسانی از پروفایل اینستاگرام ما بازدید کرده اند؟
 • چطور بفهمیم چه کسانی پست ها و عکس هایمان را در اینستاگرام دیده اند؟
 • چطور بفهمیم چه کسانی استوری های اینستاگرام ما را دیده اند؟
 • چطور بفهمیم چه کسانی ویدیوهای ما را در اینستاگرام دیده اند؟

بگیرید، می توانید با نصب اپلیکیشن Follower Analyzer به جواب تمام سوال هایتان برسید. نسخه iOS این اپلیکیشن را نیز می توانید از اپ استور دانلود کنید.

برای استفاده از این اپلیکیشن تنها کافی است تا نام کاربری و رمز عبور یک اکانت اینستاگرام را وارد کنید تا شروع به آنالیز اطلاعات کند.

حتما بخوانید: ۱۶ ترفند مخفی اینستاگرام برای داشتن موفق ترین اکانت

این اپلیکیشن یکی از بهترین نرم افزارها برای شناسایی بازدید کنندگان اینستاگرام می باشد و به کمک آن می توانید کسانی که عکس ها و استوری هایتان را مشاهده کرده اند را نیز شناسایی کنید.

به کمک این اپلیکیشن، شناسایی افرادی که پیگیر شما هستند کار بسیار ساده ای است، بنابراین دست از حدس و گمان بردارید و شروع به استفاده از آن کنید تا طرفداران خودتان را بشناسید.

۲ ـ اپلیکیشن Insights for Instagram Ghosts Followers Stories

اصلا نگران نباشید. اگر به دنبال یافتن جواب این سوال هستید که چه کسانی استوری های اینستاگرامتان را می بیند، این اپلیکیشن کمکتان خواهد کرد تا به جواب سوالتان برسید.

چگونه بفهمیم چه کسی استوری های اینستاگرام ما را می بیند؟

بیشتر کاربران اینستاگرام، به صحت و اعتبار این اپلیکیشن اعتماد کرده اند و از آن استفاده می کنند. این نرم افزار را به کسانی که به دنبال شناسایی افراد بازدید کننده از پروفایل و اکانت اینستاگرام خود هستند، پیشنهاد می کنیم.

همان طوری که از نام این اپلیکیشن پیدا است، به کمک ان میتوانید فالور ها، جاسوس ها و بازدید کنندگان استوری اینستاگرام خود را شناسایی کنید.

حتما بخوانید: دو روش ساده برای یافتن کسانی که در اینستاگرام شما را فالوبک نکرده اند! 

۳ ـ اپلیکیشن Follower Analyzer for Instagram – Follower Tracker

اگر به دنبال یک اپلیکیشن پیشرفته برای شناسایی افراد بازدید کننده از پروفایل و اکانت اینستاگرام خود هستید، این اپلیکیشن را به شما پیشنهاد می کنیم.

بنابراین دست از پرسیدن این سوال که چه کسی پروفایل اینستاگرامم را می بیند بردارید و هر چه سریع تر با نصب این برنامه، جواب سوال هایتان را بگیرید.

استفاده از این نرم افزار بسیار راحت است و به راحتی به کاربران امکان شناسایی بازدیدکنندگان پروفایل را می دهد.

حتما بخوانید: آموزش ۱۵ ترفند بسیار جالب اینستاگرام که هر کسی نمی داند!

۴ ـ اپلیکیشن FollowMeter for Instagram

به کمک این اپلیکیشن می توانید عکس العمل فالور ها و حتی کسانی که اکانتتان را فالو ندارند، زیر نظر بگیرید.

در واقع این اپلیکیشن را می توان به عنوان یک نرم افزار برای مدیریت اینستاگرام نیز در نظر گرفت، زیرا به کاربران امکان مدیریت بهتر فالورها و شناسایی بازدید کنندگان را می دهد.

از قابلیت های دیگر این اپلیکیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • شناسایی افرادی که به طور محرمانه از پروفایل اینستاگرامتان بازدید می کنند
 • شناسایی فالوورهایی که فعالیت های اکانت اینستاگرامتان را زیر نظر گرفته اند
 • شناسایی افرادی که پست های اینستاگرامتان را دوست دارند و آنها را لایک می کنند
 • شناسایی کسانی که شما را فالو و آنفالو می کنند
 • به دست آوردن فالوورهای بیشتر با بررسی قسمت Discover

شاید باور نکنید، اما این اپلیکیشن بیشتر از سه میلیون نفر کاربر دارد.

حتما بخوانید: آموزش رفع سریع ریپورت در اینستاگرام در ۵ گام ساده

اپلیکشین های iOS

۵ ـ اپلیکیشن Ig Analyzer: Follower Analysis

بعد از نصب این اپلیکیشن، گزارشاتی درباره فالوورهایی که اکانت ایسنتاگرامتان را بازدید می کنند و به استوری ها و پست هایتان علاقمندند دریافت خواهید کرد.

این اپلیکیشن به محض این که کسی پست هایتان را ببیند، نوتیفیکیشنی به گوشیتان ارسال خواهد کرد.

اگر همچنان این سوال را از خودتان می پرسید که آیا واقعا می توانم بفهمم که چه کسی پست های اینستاگرامم را می بیند، باید بگوییم که بله به کمک این نرم افزار می توانید افرادی که مشتاق دیدن پست هایتان هستند را شناسایی کنید.

این اپلیکیشن فضای بسیار ساده ای دارد، استفاده کردن از آن بسیار راحت است، به سرعت جواب سوال هایتان را می دهد و جزو بهترین اپلیکیشن های شناسایی افراد بازدید کننده از اینستاگرام محسوب می شود.

۶ ـ اپلیکیشن SocialView for Instagram

اگر به دنبال یک اپلیکیشن پیشرفته تر هستید، حتما اپلیکیشن SocialView را امتحان کنید. به کمک این اپلیکیشن می توانید بفهمید که چه کسانی به طور مرتب پروفایل و اکانت اینستاگرامتان را دنبال می کنند.

این اپلیکیشن رایگان است و استفاده کردن از آن نیز راحت از آن چیزی است که فکرش را بکنید.

حتما بخوانید: آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام (گام به گام)

۷ ـ اپلیکیشن Visitor Pro

اگر ذهنتان با سوال هایی از قبیل چطور بفهمم چه کسی از پروفایل اینستاگرامم بازدید می کند؟ چه کسی عکس های اینستاگرامم را می بیند؟ چه کسی استوری های اینستاگرامم را دنبال می کند؟ درگیر است، این اپلیکیشن را نصب کنید تا جواب این سوالات را بگیرید.

تنها کافی است تا این نرم افزار را نصب کنید تا شروع به جمع آوری این اطلاعات بکند و بعد از چند دقیقه، افراد بازدید کننده از پروفایل اینستاگرام و افرادی که به عکس ها و استوری هایتان علاقه مند هستند را شناسایی کند.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫32 دیدگاه ها

 1. ببخشید اگر صفحه پابلیک باشه، بدون دیدن استوری یا پست، صرفا وارد شدن به صفحه، ادمین مطلع میشه؟

   1. سلام تا جایی ک اطلاع دارم افراد میتونن بدون اینکه طرف متوجه بشه حالا با برنامه ی خاصی استوری طرف رو ب صورت پنهانی ببینن سوال من اینه که برنامه ای هست که نشون بده این فردی که پنهانی استوریم رو دیده کیه؟

  1. سلام من میخام بدونم الان پیج من خصوصی نیست، راحت عکساش قابل رویته،الان میخام بدونم، آیا میتونم اشخاصی که بدون فالو کردنم پیج منو دنبال کردم ببینم

 2. سلام ببخشید من برنامه دانلود کردم که ببینم کیا بازید کردن از صفحم فقط کدوم گزینه میشه به انگلیسی؟

   1. سلام من وارد پیج یک نفر شدم و پروفایل و چند تا پستش رو نگاه کردم بدون اینکه لایک کنم اون شخص میتونه با اپ خاصی بفهمه که من دیدم؟

 3. سلام میخام ببینم کیا ویدئوهای اینستارو دیدن
  منظورم همون بازدیدکننده های ویدئو باید چی کنم

 4. سلام حتی آگه پیج کسی خصوصی باشه بازم پروفایل چکر و پیج چکر داره؟ یا فقط برای پیج عمومی ها هست این نرم افزارها؟ خواهش میکنم جواب بدین لطفااااا

 5. سلام اگه مثلا پنجمین اپی که نام بردید را نصب کنیم وکسی که پست یا استوری ما را دیده وبعدش اکانتش را حذف کنه باز هم برای ما نمایش میده که چه کسی بازدید کرد؟؟

 6. سلام اونی پولی هست که اتفاقا نیاز هست بهش، کی پروفایل رو ویزیت کرده ایا امکانش هست خرید به چه روشی یا یه اپ معرفی کنید که این بخشش رایگان باشه

 7. وقت بخیر…کاش طرز استفاده از نرم افزار ها رو میگفتید… وقتی رو see profile… کلیک میکنیم که ببینم کیا پروفایل ما رو دیدن یه مشت عکس مات میاد ….لطفا بیشتر راهنمایی کنید و طرز استفاده از سافر رو لطف کنید بفرمایید

 8. سلام ،پروفايل اينستا من شخصي است، وروزي چندبار ويديوهاي من ويو ميخورد، ميخوام بدونم چطور ميتونم تشخيص بدم ك چ كسي است؟

 9. سلام ،پروفايل اينستا من شخصي است، وروزي چندبار ويديوهاي من ويو ميخورد، ميخوام بدونم چطور ميتونم تشخيص بدم ك چ كسي است؟
  سوال دوم اين ك، ايا ميشه ك كسي ما را فالو كند و بعد تو ليست فالور هاي بتواند خودش را مخفي كند،يعني انفالو نكرده باشد؟
  سوال سوم
  ايا كسي ميتواند با برنامه اي خاص بدون فالو كردن از پيج شخصي من ديدن كند؟
  سپاس از راهنمايي شما

 10. سلام وقت بخیر .. گوشی من اندورید هست و متاسفانه نمیتونم هیچ کدوم از این برنامه ها رو داشته باشم و دانلود کنم .‌امکانش هست راهنمایی بفرمایید.

 11. سلام روزتون بخیر من یه سوال داشتم اینکه دنبال شونده های پیجم همش کم و زیاد میشه هر از گاهی در حالی که خودم خبر ندارم یهو میام میبینم یدونه زیاد شده یا حتی پیجایی رو میبینم که میدونم خودم فالوشون نکردم احتمال این هست که هک شده باشم؟ و اینکه میتونم بفهمم که چه کسی تو پیجم سرک میکشه؟ راهی هست بدون برنامه و این داستانا؟

  1. سلام بله شما تو همون اینستا توی پیجتون برید تنظیمات بعد سکوریتی بعدش لوگین اکتیویتی رو بزنید اونجا به شما موقعیت مکانی به همرا مدل گوشی رو نشون میده با موقعیت کار نداشته باشید چون معمولا اشتباه نشون میده مدل گوشی هارو چک کنیو اونجا خودتون رو هم که آنلاین هستین رو نشون میده و اکتیو مینویسه اگه دیدین یه جز خودتون یه اشخاص و اکانت های دیگه هم هستن و مدل گوشیشون مثل خودتون نیست یعنی یه گوشی دیگست یعنی یه نفر توی اکانتتون هست اون رو بزنید روش و از پیج بندازینش بیرون فقط مواظب باشید خودتون رو خارج نکنید از پیج‌حتما به مدل گوشی توجه کنید بعد ش برید ریست پسور بزنید بهتره قبل اینکارم یبار ریست پسور بزنید تا پسور پیج دستتون باشه و اگه خودتونو انداختید بیرون دوباره بتونید برگردید

 12. سلام وقت بخیر میخواستم ببینم من داخل دایرکت اینستا قسمت سرچ ک میزنم اسم ی سری افراد میاد بالا یعنی ی سری پیج ها میاد بالا که من اصلا بهشون دایرکت ندادن و اونا هم ب من دایرکت ندادن فقط ی مدت اونا دنبال میکردم و وضعیت اینستاشون رو چک میکردم اونا رو فالو هم نکرده بودم ولی الان میزنم توی قسمت سرچ میان بالا واسم میشه بگید دلیلش چیه من که چت نکردم باهاشون

 13. من برنامه یک ماهه پولی این نرم افزار رو خریدم ولی کلا خطا و اشتباه داره فقط الکی بصورت رندم یه اشخاصی رو نشون میده که از پست هات بازدید کردن اونم‌کاملا بصورت اشتباه و تصادفی
  یک ماهه ده دلار
  اصلا استفاده نکنید خوب نیست

 14. سلام، والله ما که چند تا از این برنامه ها رو روی لینک دانلود کلیک کردیم که کلا باز نشد بعد خودمون رفتیم توی گوگل پلی همین نام‌ها رو سرچ کردیم اصلا نمیاد چیزهای دیگری بود مثلا اون سومی که گفتید همه حتی کسانیکه فالو نکردن و سه میلیون هم نصب داره همچین چیزی نبود خوب البته بنده که میخواستم ببینم اگر به کسی پیام بدم و بعد بخوام ببینم عکس العملش در مورد پیجم چیه چطور انجام بدم چون میدونم که او فالوورم نیست شما از تمام این ها تعریف و تمجید کردید اما حتی عکس پروفایلش رو نزدید که حداقل ما بدونیم چه شکلیه چون درپلی نمیاد لطفا راهنمایی کنید ممنون

 15. سلام وقت بخیر.
  من میخوام ببینم کیا پروفایل اینستاگرامم رو چک میکنن ولی همه اپلیکشن ها پولی هست برای این قضیه. قسمت پروفایل ویزیتور نیاز دارم.
  اپلیکشنی میشناسین که پولی نباشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا