آموزش یاهو

آموزش ساده ترین روش حذف ایمیل یاهو به صورت کامل

به منظور حذف ایمیل های خود ؛ شما باید صفحه ی به پایان رساندن حساب تان را دنبال کنید و سپس با ارائه ی درخواست حذف حساب یاهو میل خود به پیش بروید. اگر تمام ویژگی های امنیتی دیگر مانند Account Yahoo Key (رمز حساب یاهو) و تأیید دو مرحله ای را حذف و غیرفعال کرده باشید، این کار برای شما بسیار آسان خواهد بود.

اولین قدم برای حذف حساب ایمیل یاهوی شما؛ تهیه نسخه پشتیبان از داده های تان در حساب شما می باشد. این عمل برای حذف حساب تان بسیار حیاتی است زیرا پس از حذف دائمی حساب یاهوی خود، نمی توانید هیچ یک از داده های تان را بازیابی کنید. بنابراین، قبل از هر چیز؛ از همه ایمیل ها، پیام ها ، پیوست ها و لیست مخاطبین حساب یاهو میل خود پشتیبان تهیه کنید.

پس از آن که نسخه پشتیبان را تهیه و داده های خود را ذخیره کردید، باید برای حذف حساب کاربری خود درخواستی بدهید. به آسانی می توانید حساب خود را با یک راهنمایی سریع؛ به طور دائم حذف کنید. به سادگی مراحل را با دقت دنبال کنید تا حساب یاهو خود را برای همیشه پاک کنید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

چگونه حساب یاهو میل خود را بطور دائم حذف کنیم؟

  • اولین قدم شما ورود به صفحه خاتمه حساب یاهو می باشد.
  • در اینجا بر روی دکمه Continue کلیک کنید تا ادامه دهید.
  • مرحله آخر شما تأیید هویت خود و کلیک بر روی دکمه ی yes (بله) می باشد؛ تا این حساب را خاتمه دهید.
  • درخواست شما برای حذف این حساب ایمیل یاهو به طور دائم پذیرفته شده است، اکنون ۴۰ روز دیگر صبر کنید تا این حساب به طور کامل حذف شود.

به این ترتیب؛ شما با موفقیت حساب یاهوی خود را حذف کرده اید. در اینجا شما باید بدانید که هر ورود موفقیت آمیز به حساب کاربری خود؛ فعالیت آن را از سر می گیرد و پس از آن شما باید همان درخواست خاتمه ی حساب را مطرح کنید و حداقل ۴۰ روز آینده را برای حذف دائمی حساب تان؛ منتظر باشید. درواقع، این امر برای آن در نظر گرفته شده است که اگر به طور تصادفی حساب تان را حذف کردید؛ با ورود دوباره می توانید حساب خود را فعال نگه دارید.

میلاد حیدری

سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا