به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش توییتر

بازیابی پسورد حساب کاربری توییتر (بدون دسترسی به ایمیل)

ممکن است شما یکی از شرکت های پیشرو در بازاریابی دیجیتال باشید که حساب کاربری چندین مشتری را مدیریت می کنید. اکثر مواقع، مشتریان شما بیش از یک حساب کاربری دارند و رمز ورود به سیستم یکی از حساب هایشان را به شما می دهند تا به عنوان ادمین آن را مدیریت کنید، پست های جدید بگذارید و اخبار شرکت آنها را به مخاطبانشان اعلام کنید.

بسیار اتفاق می افتد که مشتریان حساب کاربری توییتر دارند اما نام کاربری و رمز عبور را فراموش کرده اند یا دیگر به اکانتشان دسترسی ندارند و یا آدرس ایمیلی که موقع ساخت حساب کاربری از آن استفاده کرده اند را نمی دانند. این اتفاق ممکن است به دلایل مختلفی رخ بدهد. یکی از رایج ترین دلایل از دست دادن دسترسی به حساب توییتر این است که مدیر شبکه های اجتماعی شرکت که حساب توییتر را مدیریت می کرد تغییر کرده و یا شرکت دیگر با آنها همکاری نمی کند.

How to recover a Twitter account if you lost access to the email, phone number and password

این احتمال هم وجود دارد که فردی که اکانت توییتر را ساخته، پسورد حساب کاربری را فراموش کرده و حساب توییتر از دسترس او خارج شده یا حتی ممکن است شما حتی ندانید چه کسی اکانت را ساخته و از چه ایمیلی برای ساخت آن استفاده شده.

در این مطلب ما نحوه بازیابی پسورد حساب کاربری توییتر را در اختیارتان قرار می دهیم.

رمز عبورهای احتمالی را امتحان کنید

به عنوان اولین قدم، سعی کنید به یاد بیاورید که رمز عبورتان چه بوده و حدس هایتان را امتحان کنید. تمام رمزهای عبوری که احتمال می دهید ممکن است به حساب کاربری تعلق داشته باشند را آزمایش کنید. اگر ترکیب نام کاربری با رمز عبور درست نباشد، توییتر به شما می گوید که “نام کاربری و رمز عبوری که وارد کرده اید با سوابق ما مطابقت ندارد. لطفاً دوباره بررسی و مجددا امتحان کنید”.

https://www.spiderworks.ae/wp-content/uploads/2018/08/Twitter-Login-Issues-2.png

وقتی دیگر کاملا مطمئن شدید که پسورد حساب کاربری را فراموش کرده اید می توانید روند بازیابی رمز عبور استاندارد را شروع کنید.

رمز عبور توییتر خود را با استفاده از ایمیل ، تلفن یا نام کاربری بازیابی کنید

اولین مرحله برای بازیابی رمز ورود توییتر این است که پسوردتان را با وارد کردن نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تلفن بازیابی کنید. برای این کار به صفحه بازیابی رمز عبور توییتر بروید.

ابتدا در کادری که مشاهده می کنید، نام کاربری تان را وارد نمایید. اگر نام کاربری تان معتبر باشد توییتر از شما می خواهد که آدرس ایمیل مرتبط با این حساب کاربری خودتان را وارد کنید. اگر ایمیلتان درست و معتبر باشد، توییتر لینک تنظیم مجدد رمز عبور را به همان آدرس ایمیل می فرستد. به جای ایمیل می توانید در این مرحله از شماره تلفن مرتبط با حساب کاربری تان هم استفاده کنید.

https://www.spiderworks.ae/wp-content/uploads/2018/08/Twitter-Login-Issues-3.png

اگر ایمیلی که امتحان کردید کار نکرد، ایمیل های دیگر مرتبط با حساب کاربری مثل ایمیل کسی که اکانت شما را مدیریت می کرد را امتحان کنید. شانستان را با همه ایمیل ها امتحان کنید.

اگر هیچ کدام از ایمیل ها موثر واقع نشد، گزینه بعدی امتحان شماره تلفن های احتمالی است. به این ترتیب توییتر کدی به شماره شما می فرستد که از آن می توانید برای بازیابی رمز عبور حساب کاربری تان استفاده کنید.

پیغام “We found more than one account with that phone number”

ممکن است موقع انجام مراحل بازیابی رمز عبور اکانت توییتر خودتان، با چنین پیغامی روبرو شوید. معنی این پیغام این است که : “ما با این شماره تلفن بیش از یک حساب کاربری پیدا کردیم”. متاسفانه اگر از یک شماره تلفن برای ساخت چند اکانت توییتر استفاده کرده باشید، نمی توانید رمز عبورتان را با آن شماره تلفن بازیابی کنید. در چنین شرایطی باید آخرین روش ذکر شده در این مطلب را امتحان کنید.

آشنایی با توییتر و اصطلاحات اصلی آن

نحوه بازیابی رمز عبور حساب کاربری توییتر هنگامی که به ایمیل و شماره تلفن مرتبط دسترسی ندارید

اگر یک اکانت قدیمی در توییتر دارید اما به آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که در حساب استفاده شده دسترسی ندارید، نمی توانید از روش های قبلی برای بازیابی رمز عبورتان استفاده کنید. در این حالت کار سخت می شود. ممکن است حساب توییترتان را شخصی سالها پیش ساخته باشد و دیگر به او دسترسی نداشته باشید. اما جای نگرانی نیست، برای بازیابی رمز عبور اکانت توییترتان در چنین شرایطی، مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- ابتدا با مراجعه به این صفحه ببینید آیا می توانید با استفاده از نام کاربری تان اکانت خودتان را پیدا کنید یا نه. وقتی وارد این صفحه شدید تصویر زیر برایتان نمایش داده می شود:

https://www.spiderworks.ae/wp-content/uploads/2018/08/Twitter-Login-Issues.png

اگر نام کاربری معتبری در کادر بالا وارد کنید، گزینه ارسال درخواست پشتیبانی به توییتر برایتان ظاهر می شود. در این مرحله باید ایمیلتان را وارد کنید و توضیح مختصری هم درباره وضعیت فعلی تان ارائه بدهید. اگر حسابی که می خواهید رمزش را بازیابی کنید مربوط به کسب و کارتان است، از آدرس ایمیل رسمی شغلی تان استفاده کنید. این کار روند بازیابی رمز را راحت تر می کند.

به محض ارسال درخواست فوق، یک ایمیل خودکار برایتان ارسال می شود. از آنجایی که آدرس ایمیلی که داده اید با آدرس ایمیلی که حساب کاربری با آن ساخته شده مطابقت ندارد، توییرت پیامی مانند متن زیر برای شما می فرستند:

“The email address used to file this request does not match the email on the account you mentioned “

https://www.spiderworks.ae/wp-content/uploads/2018/08/Twitter-Login-Issues-1.png

این ایمیل به شما پیشنهاد می دهد تا از اپلیکیشن توییتر روی گوشی تان استفاده کنید تا بتوانید آدرس ایمیلتان را به روز رسانی و رمزتان را بازیابی کنید. اما اگر قبلا حساب کاربری توییترتان با نسخه مخصوص گوشی توییتر پیکربندی نشده باشد این روش برایتان مفید نیست.

اگر اکانت توییتر شما متعلق به یک شرکت یا کسب و کار باشد، شانس بیشتری برای بازیابی رمز عبور آن دارید. در این حالت می توانید به ایمیل خودکاری که توییتر فرستاده پاسخ بدهید و وضعیت خودتان را بیان کنید.

روش ثبت نام، ورود و استفاده از توییتر برای افراد مبتدی (به زبان کاملا ساده)

با این حال ، توجه داشته باشید که فقط درصورتی که اکانت توییتر شما نشان دهنده یک شرکت تجاری یا کسب و کار باشد و از آدرس ایمیل تجاری برای بازیابی رمز ورود آن استفاده کنید می توانید این مسیر را دنبال کنید.

در ضمن یادتان باشد که در پاسخ به ایمیل خودکار توییتر باید جواب قانع کننده ای بنویسید. در ادامه نمونه ای از پاسخ به ایمیل توییتر را مشاهده می کنید:

Dear Twitter Team,

Thank you for the quick response to our email regarding the official Twitter account of our business “<نام شرکت>”.

I am <نام کامل خودتان>, brand manager at <نام شرکت> and is authorized to represent the company on the issue regarding the recovery of the official Twitter account (<یوزرنیم حساب کاربری توییتر>) of the company.

<نام شرکت> is a registered company in <کشور> (<منطقه >) with its head office at the following address:

<آدرس کامل شرکت>

Our Twitter account < یوزرنیم حساب کاربری توییتر > was created a while ago by our previous social media manager as our official account for the company. The social media team which worked behind our social media initiatives has changed. We do not have access to the Twitter account any longer and do not have the options to recover using the default recovery mechanism provided by Twitter since we do not have access to the email and phone number used for creating the account.

I request you to change the email address for the Twitter account to <آدرس ایمیل جدید> so that we can recover the account and start using it as our official Twitter account.

I hereby confirm that all the information provided above is true and accurate to the best of our knowledge.

If you have any questions, kindly contact us at <شماره تلفن> or <آدرس ایمیل>.

Regards,
<نام>
<منصب>

پس از ارسال ایمیل منتظر ایمیل توییتر بمانید. توییتر بعد از یک یا دو روز کاری به شما جواب می دهد و به احتمال زیاد می توانید رمزتان را بازیابی کنید.

امیدواریم با استفاده از روش هایی که در این مطلب گفتیم بتوانید خیلی راحت و سریع رمز عبور حساب کاربری توییترتان را بازیابی کنید. موفق باشید.

بهترین اکانت های توییتر که باید فالو کنید +لیست پرطرفدارترین اکانت ها

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

  1. سلام لطفا جواب من روبديد

    من ميخوام به اكانت قديميم وارد بشم. رمز رو هم يادم مياد! اما براي ورود ميگه بايد صحت سنجي بشيد كدي كه به ايميلتون ارسال ميكنيم رو وارد كنيد. ولي مشكل اينجاست كه من به اون ايميل دسترسي ندارم و كلا ايميل رو خيلي سال پيش غيرفعال كردم و هيچ جوره برنميگرده.

    الان بايد چيكار كنم ؟

  2. سلام من تویترم و پاک کردم الان میخوام وارد شم ایمیلم و میزنه میگه شناسه یا شماره تلفن هرچی میزنم میگه نادرست چجوری میتونم حسابم و برگردونم؟

  3. سلام من میخوام اکانت قدیمیمو برگردونم اما یوزرنیم و پسوردش رو یادم نیست توی صفحه ریست پسورد که میرم ایمیل رو میزنم بعدش میگه باید یوزرنیم بزنی ولی من یوزرنیم یادم نیست چیکار کنم لطفاً کمک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا