معرفی و آموزش ترفندهای تلگرام

۱۰۰ بهترین کانال انگلیسی زبان تلگرام برای عضویت رایگان

آیا به فکر عضویت در Telegram Channela List بوده‌اید؟ اگر همین طور است پس این مقاله آموزشی برایتان مناسب است. امروز بیش از ۱۰۰ کانال تلگرام با موضوعات مختلف را به شما معرفی می‌کنم.

تلگرام یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن های پیام رسان و بسیار سریعتر از سایر پیام رسان‌ها است و در چهارچوبهای زیادی شامل اندروید، iOS، مک، لینوکس و ویندوز فون در دسترس است.

گروه‌ها و لینک‌های دعوت گروهی زیادی برای واتس اپ وجود دارد که می‌توانید به راحتی در آنها عضو شوید. به همین صورت لینک کانالها و گروههای تلگرامی هم وجود دارند که بهترین این کانالها را به شما معرفی خواهم کرد.

بسیاری از افراد به خاطر محبوبیت و کاربری مطلوب تلگرام، از آن استفاده می‌کنند. بعلاوه کانالهای محبوب زیادی برای عضویت در تلگرام وجود دارند.

بهترین موضوع در مورد تلگرام این است که هیچ اطلاعاتی از اعضا وجود ندارد. بعلاوه دارای هزاران ویژگی از جمله استیکرها، بوت ها، کانال‌ها، چت‌های خصوصی، پیام‌های ابری، تماس‌های صوتی و غیره است. این کانال ها اکثرا انگلیسی زبان هستند.

همچنین قابلیت جستجوی تلگرام هم به شما برای یافتن فهرست بهترین کانالهای تلگرام کمک می‌کند. قبل از بررسی فهرست کانالهای تلگرام اول باید نگاهی به کانالهای تلگرام بیاندازیم.

فهرست مطالب

۱/۰- کانال تلگرام چیست؟

۲/۰- چگونه عضو کانالهای تلگرام شوم؟

۳/۰- چگونه کانال تلگرام بسازم

۱-فهرست ۱۰۰ تا از بهترین کانالهای تلگرام

۱/۱-فهرست کانالهای تلگرام

۲/۱-۱#.کانال‌های فناوری تلگرام

۳/۱- ۲#.کانال‌های خبری تلگرام

۴/۱-۳#. کانال‌های سرگرمی تلگرام

۵/۱-۴#.کانال‌های کتاب الکترونیک تلگرام

۶/۱-۵#.کانال‌های کاغذ دیواری تلگرام

۷/۱-۶#.کانال‌های تناسب اندام تلگرام

۸/۱-۷#.کانال‌های فیلم تلگرام

۹/۱-۸#.کانال‌های بامزه تلگرام

۱۰/۱-۹#.کانال‌های انگلیسی تلگرام

۱۱۱/۱-۱۰#.کانال‌های ریاضی تلگرام

۱۲/۱-۱۱#.کانال‌های موسیقی تلگرام

۱۳/۱-۱۲#.کانال‌های نقل قول تلگرام

۱۴/۱-۱۳#.کانال‌های GIF تلگرام

۱۵/۱-۱۴#.کانال‌های بهترین اپلیکیشن های تلگرام

۱۶/۱-۱۵#.کانال‌های تلگرام اندونزی

۱۷/۱-۱۶#.کانال‌های معماری تلگرام

۱۸/۱-۱۷#.کانال‌های مد تلگرام

۱۹/۱-۱#.کانال‌های هنری و عکاسی تلگرام

۲۰/۱-۱۹#. کانال‌های بزرگسال (۱۸+) تلگرام

۲۱/۱-۲۰#. کانال‌های برنامه نویسی تلگرام

دو نکته نهایی

کانال تلگرام چیست؟

تلگرام به عنوان یک اپلیکیشن پیام رسان فوری هزاران ویژگی از جمله پیام رسانی، چت‌های خصوصی، بوت ها، تماس‌های صوتی، پیام‌های ابری، ساخت کانالها و غیره را در اختیارتان قرار می‌دهد.

در اصل کانالهای تلگرام به عنوان فهرست پخش اطلاعات هستند که در آن ادمین های کانال قادر به مدیریت و به روزرسانی کانال به وسیله‌ی محتوای مفید هستند. هنگامیکه در یک کانال عضو می‌شوید به محتوای آن و تمام محتوایی که وارد این باکس شما می‌شود، دسترسی پیدا خواهید کرد.

چگونه عضو کانالهای تلگرام شوم؟

اگر در مورد موضوع خاصی به دنبال اطلاعات مفیدی هستید در اینجا دریافت لینک کانال تلگرام و عضویت در آنرا یاد می‌گیرید. این راهنمای گام به گام، نحوه‌ی عضویت در کانال تلگرام را به شما نشان می‌دهد.

 1. در ابتدا نرم افزار تلگرام را دانلود و نصب کنید.
 2. به اکانت تلگرامتان متصل شده یا اکانت جدیدی بسازید.
 3. به فهرست کانالها مراجعه کنید.
 4. یکی از کانالهای مدنظرتان برای عضویت را انتخاب کنید.
 5. روی View Channel کلیک کنید.

عضویت در کانال های تلگرامی انگلیسی زبان

چگونه کانال تلگرام بسازیم؟

اگر می‌خواهید کانال تلگرام خودتان را بسازید با گام‌های زیر، به سادگی این کار را انجام می‌دهید. بنابراین راهنمای گام به گامی را برای ساخت کانال در تلگرام ارائه نموده‌ایم.

 1. اپلیکیشن تلگرام را باز کنید.
 2. از قسمت چپ بکشید یا روی آیکون سه نقطه در گوشه‌ی چپ سمت بالا بزنید.
 3. به سادگی روی New Channel کلیک کنید.
 4. جزئیات کانال از جمله نام کانال، توصیف آن و غیره را وارد کنید.
 5. از میان Public Channel (هر کسی با سرچ کردن در آن عضو می‌شود) و Private Channel (تنها با لینک دعوت، عضو می‌شوند) یکی را انتخاب کنید و بعد Username/Link را انتخاب کنید.
 6. در نهایت تصویر پروفایل خودتان را انتخاب کنید، حالا کانال تلگرام جدید شما ساخته شده است.

انجامش دادید! با این گام‌های به سادگی کانال جدیدی را در تلگرام ساخته‌اید، بعد از ساخت کانال تلگرام، لینک کانال خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید تا بتوانند در کانال شما عضو شوند.

حالا بدون اتلاف وقت، ۱۰۰ تا از بهترین کانالهای تلگرام را به شما معرفی می‌کنیم.

فهرست ۱۰۰ تا از بهترین کانالهای تلگرام

۱۰۰+ Top Telegram Channels List To Join In 2018

Show  entries

Search:

No. Channel Name Category
۱ Technology Telegram Channels Technology
۲ Telegram News Channels News
۳ Telegram Entertainment Channels Entertainment
۴ Telegram Ebook Channels Ebook
۵ Telegram Wallpaper Channels Wallpaper
۶ Telegram Fitness Channels Fitness
۷ Telegram Movie Channels Movie
۸ Funny Telegram Channels Funny
۹ English Telegram Channels English
۱۰ Math Telegram Channels Math

Showing 1 to 10 of 20 entries

PreviousNext

 

Telegram Channels List

کانال‌های فناوری تلگرام

از کانالهایی که باید در آن عضو شوید، کانال فناوری است. چون با فناوری می‌توانیم از گوشی‌های هوشمندمان استفاده کنیم. علاوه بر گوشی‌های هوشمند، موضوعات زیادی در ارتباط با فناوری وجود دارند که می‌توانید از آنها بهره ببرید.

اگر به اخبار فنی در مورد گوشی هوشمند، تلویزیون‌ها، هدفون‌ها و سایر ابزارهای فنی علاقمند هستید پس باید عضو این کانالها شوید. در این کانالها، مطالب مرتبط با فناوری را برای تقویت دانش خودتان دریافت خواهید کرد.

کانال‌های خبری تلگرام

آیا به مطالعه‌ی آنلاین خبرها علاقمند هستید؟ اگر همین طور است پس کانالهای خبری تلگرام به شما در این زمینه کمک می‌کنند. مطالعه‌ی اخبار، شما را از امور سراسر جهان مطلع می‌کند.

با اینکه اپلیکیشن های تلویزیونی زیادی با قابلیت نمایش زنده وجود دارند ولی دلایل زیادی هم برای مطالعه‌ی اخبار آنلاین وجود دارد مثلاً شاید حجم داده‌ی کمی دارید یا می‌خواهید به جای تماشای اخبار به مطالعه‌ی آنها بپردازید:

کانال‌های سرگرمی تلگرام

کانال‌های سرگرمی تلگرام شما را سرگرم می‌کنند و هزاران خبر را به صورت به روز و در مورد بالیوود و هالیوود در اختیارتان قرار می‌دهند.

این کانالهای سرگرمی در حال رشد هستند و در میان مردم، محبوبیت زیادی دارند. بعد از یک روز خسته کننده می‌توانید این اخبار سرگرم کننده را در شب مطالعه کنید.

کانال‌های کتاب الکترونیک (Ebook) تلگرام

این کانالها در هنگامیکه می‌خواهید کتابها را به همراهتان داشته باشید، به کار می‌آیند. امروزه اکثر مردم از کتاب الکترونیک استفاده می‌کنند چون در هر جایی قابل مطالعه است و می‌توانید کتاب محبوبتان را به طور آنلاین و با گوشی خودتان مطالعه کنید.

مطالعه‌ کتاب‌ها به ما امکان بهبود مهارتهای خواندن را می‌دهد. همچنین هزاران داستان روی یک کتاب الکترونیک قرار می‌گیرد. کانال‌های کتاب الکترونیک تلگرام یکی از ابزارهای مفید در این زمینه است. می‌توانید به طور رایگان به کتاب‌های الکترونیک زیادی دسترسی پیدا کنید.

کانال‌های کاغذ دیواری (Wallpaper) تلگرام

ما می‌خواهیم گوشی هوشمند خودمان را با بهترین کاغذ دیواری تزئین کنیم. انواع مختلف کاغذ دیواری‌ها شامل کاغذ دیواری‌های HD، ۴k ، ساده، سه بعدی، متحرک و غیره وجود دارند.

جستجو و دانلود کاغذ دیواری از اینترنت، بسیار زمان بر است. همچنین شما باید کاغذ دیواری مورد علاقه خودتان را جستجو کنید. اگر هر روز کاغذ دیواری متفاوتی بخواهید چه باید کرد؟ با اینکه اپلیکیشن های خوبی برای کاغذ دیواری وجود دارند ولی می‌توانید از کانالهای تلگرام کاغذ دیواری هم استفاده کنید.

کانال‌های تناسب اندام تلگرام

آیا بدنساز هستید؟ پس کانالهای تناسب اندام تلگرام برایتان مناسب خواهند بود. حتی اگر بدنساز نیستید باز هم می‌توانید عضو این کانالها شوید تا نکات مرتبط با تناسب اندام را دریافت کنید. همانگونه که می دانید، سلامت سرمایه است پس نباید به آن لطمه بزنید.

اگر به باشگاه می‌روید خوب است ولی اگر نمی‌روید با نکات تناسب اندام و برنامه‌ی غذایی، تناسب اندامتان را حفظ کنید. جستجوی نکات تناسب اندام در اینترنت هم خسته کننده است. پس در این مورد می‌توانید از کانالهای تناسب اندام تلگرام استفاده کنید و با نکات تناسب اندام، به روز بمانید.

کانال‌های فیلم تلگرام

اگر عاشق تماشای فیلم هستید، پس این کانالها برایتان مناسب هستند. فیلم‌ها یکی از بهترین روش‌های سرگرم نمودن ما هستندو چیزهای جدید زیادی از فیلم‌ها می‌آموزید. فرقی نمی‌کند که این فیلم‌ها مربوط به هالیوود یا بالیوود هستند باز هم اخبار و مطالب مرتبط زیادی را می‌آموزید.

کانال‌های فیلم زیادی در تلگرام وجود دارند ولی اغلبشان فعال نیستند ولی با این کانالهای فیلم از آخرین فیلم‌های بالیوود و هالیوود و سایر اخبار مرتبط با فیلم‌ها آشنا می‌شوید.

کانال‌های بامزه تلگرام

اگر از روز کاری خودتان خسته شده‌ای و می‌خواهید استراحت کنید، جوک‌های بامزه‌ی تلگرام در این زمینه به شما کمک خواهند کرد. هر فردی می‌تواند برای سرحال نگاه داشتن ذهنش به مطالعه‌ی جوک‌های بامزه و لطیفه‌ها بپردازد. اگر چه می‌توانید به صفحات جوک فیسبوک دسترسی پیدا کنید ولی کانالهای بامزه‌ی تلگرام، امروزه خیلی محبوب شده‌اند.

عضویت در کانالهای بامزه‌ی تلگرام ذهن شما را سرحال نگاه داشته و تصاویر، ویدئوها، لطیفه‌ها و سایر مطالب خنده دار را هم دریافت خواهید کرد. اگر به این مطالب بامزه، علاقمند هستید پس کانالهای زیر را بررسی کنید.

کانال‌های انگلیسی تلگرام

امروزه، اغلب محتوای قرار گرفته روی اینترنت به زبان انگلیسی است. اما اگر انگلیسی بلد نباشید چه باید کرد؟ اگر انگلیسی ندانید، خواندن و نوشتن بسیار دشوار خواهد شد. بسیاری از کانالها دارای محتوای انگلیسی هستند.

پس اگر به دنبال یادگیری انگلیسی هستید می‌توانید عضو کانالهایی شوید که به شما برای تقویت زبانتان کمک می‌کنند. کانال‌های انگلیسی زیادی در تلگرام وجود دارند که می‌توانید برای یادگیری و تقویت زبانتان به آنها ملحق شوید در زیر تعدادی از آنها مطرح شده‌اند.

کانال‌های ریاضی تلگرام

بعد از کانالهای انگلیسی حالا نگاهی به کانالهای ریاضی تلگرام می‌اندازیم. اگر ریاضیات شما ضعیف است پس باید کانالهای ریاضیات تلگرام را بررسی کنید.

مشکلات ریاضی خودتان را با کارشناسان این حوزه در میان گذاشته و راه حل‌های آنها را به طور مرتب دریافت می‌کنید. اگر دانش آموز هستید هم آنها برای حل مسائل دشوار ریاضی به شما کمک می‌کنند.

کانال‌های موسیقی تلگرام

آیا عاشق موسیقی هستید؟ اگر همین طور است پس از عضویت در کانالهای موسیقی تلگرام هم لذت می‌برید. موسیقی حس بهتری به ما می‌دهد و برای کاهش استرس به ما کمک می‌کند.

اگر عاشق گوش دادن به موسیقی هستید پس اپلیکیشن هایMusic Downloadingو Music Player را امتحان کنید. در کانالهای زیر آخرین موسیقی‌ها و اخبار مرتبط با آنرا مشاهده می‌کنید.

کانال‌های نقل قول تلگرام

با کانالهای نقل قول تلگرام می‌توانید به طور مستقیم، نقل قول‌ها را روی گوشی هوشمند خودتان دریافت کنید. نقل قولهای مختلفی از جملات انگیزشی، بامزه و غیره را دریافت کنید.

نقل قول‌ها با خط مشی‌های انگیزشی و عاطفی تأثیر مثبتی روی فرد دارند. اگر ناراحت و بی انگیزه هستید این نقل قولها برای خروج از این حال به شما کمک می‌کنند. همچنین می‌توانید این نقل قول‌ها را برای دوستان و خانواده ارسال کنید تا انگیزه بگیرند.

کانال‌های GIF تلگرام

امروزه GIF ها بسیار محبوب شده‌اند. ایموجی ها و GIF ها بهترین روش برای بیان احساسات شما بدون بیان کلمات هستند. از این رو می‌توانید از اپلیکیشن Best Emojis اندروید به منظور ارسال ایموجی های جدید استفاده کنند.

گیف ها دارای طبقات زیادی مثل بامزه، انگیزشی، الهام بخش، جوک‌ها و غیره هستند. این کلیپ‌های کوتاه را می‌توانید برای دوستانتان ارسال کنید. اگر دوست دارید که GIF را به اشتراک بگذارید می‌توانید عضو کانال GIF تلگرام شوید. تا هزاران گیف مختلف را دریافت کرده و آنها را روی واتس اپ هم ارسال کنید.

کانال‌های بهترین اپلیکیشن های تلگرام

آیا دوست دارید که اپلیکیشن های جدید را روی گوشی هوشمند خودتان امتحان کنید؟ اگر پاسخ شما مثبت است پس به کانال بهترین اپلیکیشن های تلگرام علاقمند خواهید شد. در اینجا هزاران اپلیکیشن پولی و رایگان وجود دارد که کارتان با گوشی هوشمندتان را تقویت می‌نماید.

این کانالها شما را در جریان آخرین اپلیکیشن های روی اینترنت قرار می‌دهند و اپلیکیشن هایی مثل  Lock Screen Reward App, Free Recharge App, Paypal Cash Earning Apps, Icon Changer App و غیره را دارد.

کانال‌های معماری تلگرام

اگر یک معمار یا دانشجوی معماری هستید پس کانال معماری تلگرام برایتان مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معماری عضو این کانالها شوید.

کانال‌های معماری زیادی در تلگرام وجود دارند ولی اغلب آنها غیرفعال هستند. در اینجا کانالهای فعال را به شما معرفی کرده‌ام.

کانال‌های مد تلگرام

اگر به مد علاقمند هستید، پس این کانال برای شما مناسب است. می‌توانید اطلاعات مفید و مرتبط با مد و نکات مربوط به آنرا در آنها پیدا کنید.

در این کانالها آخرین ایده‌های مربوط به آرایش، لباس پوشیدن، سبک زندگی، کفش‌ها، عینک‌های آفتابی، عطرها و سایر محصولات را مشاهده می‌کنید. اگر عاشق مد هستید، عضو این کانالها شوید.

کانال‌های هنری و عکاسی تلگرام

امروزه هر کسی عاشق عکاسی است. گوشی‌های هوشمند بسیار پیشرفته شده‌اند و دوربین‌ها هم پیشرفت بیشتری داشته‌اند، پس همه عکاسی را دوست دارند. اگر شما هم عاشق عکاسی هستید ولی دانش زیادی در موردش ندارید پس کانال هنری و عکاسی برایتان مناسب است.

کارشناسان زیادی در این کانالها به حل مشکل شما می‌پردازند. شما نکات و حقه‌های زیادی در مورد هنر و عکاسی خواهید آموخت که مهارتهای عکاسی شما را تقویت می‌نمایند.

کانال‌های بزرگسال تلگرام (۱۸+)

اگر به دنبال کانالهای بزرگسال تلگرام هستید به نتایج زیادی در جستجو خواهید رسید. می‌توانید در کانالهای بزرگسال تلگرام عضو شوید.

اگر به سن قانونی نرسیده‌اید نباید عضو کانالها شوید. این فهرست کانالهای بزرگسال تلگرام مخصوص سنین بالای ۱۸ سال است و محتوای مناسب این طیف سنی در قالب تصویر و ویدئو ارائه می‌شود.

کانال‌های برنامه نویس تلگرام

اگر یک برنامه نویس هستید پس کانال برنامه نویس تلگرام برایتان مناسب است و می‌توانید مطالب مرتبط با برنامه نویسی و رمز گردانی را در آن آموزش ببینید.

حتی اگر در حوزه‌ی رمزنگاری مبتدی هستید باز هم با یادگیری در این کانالها به یک کارشناس تبدیل می‌شود. می‌توانید نکات و اطلاعات زیادی در مورد برنامه نویسی یاد بگیرید و جوک‌های مربوط به برنامه نویسی و کامپیوتر هم در برخی از این کانالها وجود دارند.

لینک عضویت کانال دخترانه باحال تلگرام (لباس، شعر، عکس، زیبایی)

معرفی بهترین کانال عکس تلگرام (عکس های زیبای روز، خبری، نشنال جئوگرافی)

نتیجه گیری

این مقاله در مورد ۱۰۰ کانال برتر تلگرام بود. علاوه بر این کانالها، کانال‌های محبوب زیاد دیگری هم در تلگرام وجود دارند که مربوط به موضوعات متفاوتی هستند.

امیدوارم این مقاله برایتان مفید واقع شود. نظرات خودتان در مورد سایر کانالهای محبوب تلگرام را با ما در میان بگذارید.

 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا