آموزش ترفندهای موبایلی

شنیدن صدای دیگران از راه دور با 5 اپلیکیشن+ دانلود رایگان

گاهی اوقات بهترین راه برای فهمیدن چیزها فقط گوش دادن است. به عنوان مثال، شاید کنجکاو باشید بدانید که فرزندتان چگونه با همسالان خود ارتباط برقرار می کند یا همکارانتان در غیاب شما، در مورد چه چیزهایی می گویند.

برنامه های موجود در این لیست همگی گزینه های خوبی هستند، با این حال برخی از آنها ویژگی های متفاوت تری را ارائه می دهند.

در این مقاله، در مورد بهترین برنامه ها برای گوش دادن به صدای دیگران از راه دور در اندروید صحبت خواهیم کرد!

5 تا از بهترین برنامه ها برای گوش دادن به صدای دیگران از راه دور

در ادامه 5 مورد از بهترین برنامه ها برای شنیدن صدای دیگران از راه دور در اندروید را مورد بحث قرار می دهیم. اما قبل از نصب آنها روی دستگاه مورد نظر، فراموش نکنید که قوانین منطقه خود را بررسی کنید.

همچنین، مهم است که توجه داشته باشید، در حالی که برای نصب این برنامه‌ های جاسوسی لزوما مجبور نیستید دستگاه مورد نظر را روت کنید، ویژگی ‌های خاص ممکن است برای کار کردن نیاز به روت شدن دستگاه داشته باشند.

نکته مهم: این برنامه ها بسیار قدرتمند هستند در حدی که در سازمانهای جاسوسی نیز از این اپلیکیشن ها استفاده می گردد به همین دلیل پیدا کردن نسخه رایگان آنها کمی سخت است. می توانید به سایت های دانلود رایگان درخواست بدهید در سایت شان قرار دهند یا خودتان اسم را در سایت های فارسی سرچ کنید.

1- uMobix

uMobix

uMobix ممکن است در صنعت برنامه های جاسوسی نسبتا جدید باشد، اما مطمئنا رقیبی شایسته برای همه نام های بزرگ موجود است.

اساساً همه چیزهایی که در یک برنامه جاسوسی نیاز دارید را دارد. این برنامه می تواند تماس ها، پیام ها، ایمیل ها و تاریخچه مرورگر را کنترل کند و به شما اجازه می دهد فعالیت دستگاه مورد نظر را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی فوری، از جمله فیس بوک، واتس اپ و اینستاگرام ردیابی کنید.

uMobix فقط به ردیابی دیجیتال محدود نمی شود و دارای ویژگی ردیابی GPS هم هست که به شما اجازه می دهد موقعیت مکانی دستگاه مورد نظر را در زمان واقعی پیگیری کنید.

ویژگی شنیدن صدا

البته که اگر ویژگی اصلی که برای یک دستگاه شنود عالی لازم است را نداشت، وارد این لیست نمی شد.

روی Start Stream کلیک کنید.

در زیر تب Media در نوار کناری داشبورد uMobix، تبی به نام Audio Stream وجود دارد. این ویژگی ضبط فراگیر، هر صدایی را که دستگاه مورد نظر دریافت می ‌کند، به صورت زنده پخش می‌ کند، به این معنی که می ‌توانید با خیال راحت و بدون شناسایی گوش کنید. برای استفاده از این ویژگی کافی است روی Start Stream کلیک کنید.

در حال حاضر، این ویژگی هنوز آزمایشی است، بنابراین بدون نقص نیست. در واقع، تشخیص اینکه آیا فقط روی دستگاه های روت شده کار می کند یا نه دشوار است. با این حال، این یک ویژگی امیدوارکننده است که امیدوارم به زودی آماده شود.

2- FlexiSPY

FlexiSPY

FlexiSPY (لینک دانلود) یکی از بهترین و قدیمی ترین برنامه های جاسوسی موجود در بازار است. در واقع، یکی از اولین شرکت هایی بود که پای خود را به صنعت نظارت و ردیابی اپلیکیشن ها باز کرد. با این همه تجربه و تخصص، انتظارات زیادی از FlexiSPY می رود.

این برنامه جاسوسی به شما اجازه می دهد پیام های دستگاه مورد نظر، تاریخچه تماس ها، گالری رسانه ها، حساب های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر را بررسی کنید. همچنین می ‌تواند موقعیت مکانی را با استفاده از GPS ردیابی کند و از راه دور از دستگاه مورد نظر عکس بگیرد. این برنامه دارای ده ها ویژگی دیگر است که در بسیاری از برنامه های جاسوسی دیگر وجود ندارند، مانند Spoof SMS و اسکرین شات.

ویژگی شنیدن صدا

وقتی صحبت از ویژگی شنیدن صدا به میان می ‌آید، FlexiSPY درخشان ‌تر از بقیه عمل می کند. این برنامه دارای ویژگی های ضبط قوی است که می تواند همه چیز را از تماس های صوتی گرفته تا صداهای محیطی ضبط کند و به شما اجازه می دهد حتی تماس ها را در برنامه های پیام رسانی فوری مانند مسنجر، واتس اپ و اسکایپ ضبط کنید.

همچنین می ‌توانید از راه دور میکروفون دستگاه مورد نظر را در هر زمان روشن کنید. حتی اگر تماسی وجود نداشته باشد، ویژگی ضبط فراگیر به شما این امکان را می ‌دهد که بدون اطلاع مالک، آنچه را که در اطراف دستگاه مورد نظر اتفاق می ‌افتد بشنوید. سپس می توانید فایل های ضبط شده را دانلود و ذخیره کنید.

یکی از ویژگی های برجسته این برنامه Ambient Recording Scheduler است. با این ویژگی، می توانید زمانی که می خواهید ضبط کننده محیط را به طور خودکار روشن کنید، تنظیم کنید. به عنوان مثال، می توانید آن را طوری تنظیم کنید که هر روز ساعت 4 بعد از ظهر به مدت 30 دقیقه صداهای محیط را ضبط کند.

The Basics of DaVinci Resolve

برای استفاده از این ویژگی، روی تب Ambient در نوار کناری سمت چپ داشبورد FlexiSPY کلیک کنید. بسیار ساده است، اگرچه با یک اخطار همراه است: دستگاه مورد نظر باید فضای ذخیره‌ سازی کافی برای کار داشته باشد زیرا FlexiSPY صداهای ضبط ‌شده را روی خود دستگاه ذخیره می ‌کند.

3- iKeyMonitor

iKeyMonitor

iKeyMonitor یک برنامه نظارتی است که برای والدین طراحی شده است. مانند بسیاری از برنامه‌ های جاسوسی دیگر، می ‌تواند پیام‌ های دستگاه مورد نظر، تاریخچه تماس، گالری رسانه، مخاطبین و موارد دیگر را ردیابی کند. همچنین یک ویژگیgeofencing وجود دارد که در آن می ‌توانید مکان‌ها را در لیست مجاز و ممنوع اضافه کنید.

این برنامه دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است که بسیاری از برنامه های جاسوسی از آن برخوردار نیستند، مانند توانایی مشاهده یادداشت ها، تنظیم هشدارهای سفارشی و گرفتن اسکرین شات از برنامه.

ویژگی شنیدن صدا

با کلیک روی دکمه Surrounding در زیر برگه Logs در نوار کناری سمت چپ می توانید به ویژگی ضبط فراگیر دسترسی پیدا کنید

از نظر ویژگی ‌های شنیدن صدا و ضبط، iKeyMonitor دارای ویژگی Listen to Phone Surroundings است که به کاربران اجازه می ‌دهد میکروفون دستگاه مورد نظر را از راه دور روشن کنند و صدا را از داشبورد iKeyMonitor خود پخش کنند. این برنامه می ‌تواند صداهای پس ‌زمینه را دریافت کند – اساسا، هر صدایی که در اطراف دستگاه مورد نظر تولید می ‌شود.

iKeyMonitor ادعا می کند که این ویژگی نیازی به روت کردن ندارد، به این معنی که شما مجبور نیستید گوشی خود را برای به کار انداختن آن دستکاری کنید. این می تواند کمک بزرگی به کسانی باشد که به اندازه کافی در زمینه فن آوری اطلاعات ندارند.

با کلیک روی دکمه Surrounding در زیر برگه Logs در نوار کناری سمت چپ می توانید به ویژگی ضبط فراگیر دسترسی پیدا کنید.

روش فهمیدن شماره ناشناسی که تماس گرفته است (4 اپلیکیشن)

4- XNSPY

XNSPY

گزینه بعدی ماXNSPY است. این ابزار نظارتی جدید می ‌تواند کارهای زیادی از جمله بررسی پیام‌ ها، تاریخچه مرورگر، ایمیل، لیست مخاطبین و موارد دیگر را انجام دهد.

می ‌توانید هشدارهایی را تنظیم کنید تا در صورت تلاش یک شماره ناخواسته برای تماس با دستگاه مورد نظر، از آن مطلع شوید، و حتی ردیابی موقعیت مکانی و geofencing را برای نظارت و کنترل حرکات فیزیکی دستگاه مورد نظر تنظیم کنید.

ویژگی شنیدن صدا

ه تب Remote Control در نوار کناری سمت چپ داشبورد XNSPY بروید

XNSPY به عنوان یک برنامه ضبط فراگیر فوق العاده عمل می کند. ویژگی ضبط فراگیر آن، میکروفون را روی دستگاه مورد نظر فعال می کند و به شما اجازه می دهد صدا را ضبط کنید. صدای ضبط شده در داشبورد XNSPY آپلود می شود و شما می توانید به آن گوش دهید یا حتی آن را دانلود کنید.

درست مانند FlexiSPY، برای کار کردن این ویژگی دستگاه مورد نظر باید فضای کافی داشته باشد زیرا باید قبل از آپلود، ابتدا آن را ضبط کند. همچنین برای آپلود فایل نیاز به اینترنت دارد.

روی Record Surround کلیک کنید.

برای شروع استفاده از این ویژگی، کافی است به تب Remote Control در نوار کناری سمت چپ داشبورد XNSPY بروید و برای شروع روی Record Surround کلیک کنید. پس از اتمام ضبط، به تب Record Surround در نوار کناری بروید، جایی که همه صداهای ضبط‌ شده خود را پیدا خواهید کرد. برای گوش دادن به موارد ضبط شده می توانید روی نمادهای میکروفون در سمت راست ضربه بزنید.

حتما بخوانید: روش هک اینستاگرام دیگران با 3 نرم افزار

5- Ear Scout: Super Hearing (اپلیکیشن پیشنهادی من)

شنیدن صدای دیگران از راه دور با اپلیکیشن Ear Scout: Super Hearingشنیدن صدای دیگران از راه دور با اپلیکیشن Ear Scout: Super Hearing-2شنیدن صدای دیگران از راه دور با اپلیکیشن Ear Scout: Super Hearing-3شنیدن صدای دیگران از راه دور با اپلیکیشن Ear Scout: Super Hearing-4شنیدن صدای دیگران از راه دور با اپلیکیشن Ear Scout: Super Hearing-5شنیدن صدای دیگران از راه دور با اپلیکیشن Ear Scout: Super Hearing-6

کافی است هدفون بلوتوث خود را روی گوشتان بگذارید، روی دکمه وسط کلیک کنید و صدای میکروفون گوشی خود را بشنوید. همچنین این امکان وجود دارد که صداهای ضبط شده را به ایمیل خود ارسال کنید.

به این ترتیب می توانید صداهای محیط را بشنوید و نظارت کنید. توجه داشته بشید که برای انجام این کار به هدفون نیاز دارید.

حتما بخوانید: روش کنترل گوشی دیگران از راه دور

SAFETY FEATURE باعث می شود پس از راه اندازی برنامه، صدا به آرامی به سطح تنظیم شده افزایش یابد.

Ear Scout صدایی را که از طریق میکروفون تلفن شما مستقیما به هدفون می رسد تقویت می کند. برای تنظیم دقیق سیگنال ورودی، می توانید از اکولایزر صدا استفاده کنید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫17 دیدگاه ها

 1. مهندس شما تفنگ. میدید دست مردم. و میگید نزنید همو بکشید !!!! خب میزننن دیگه
  حالا کاری ندارییم که اینا قابل استفااده نیسیتن ولی فکر سو استفاده در ا اذهان مجرمین بالففطره ایجاد میشه
  موفق باشید

  1. دقیقا ?کار تفنگ کشتنه کار اینم جاسوسیه وقتی میدونی کار تفنگ کشتنه چرا میدی دست مردم ک مجبور بشی بگی نکشی !؟؟ بخاطر پول و منفعت و درآمد اونی هم ک تفنگ میده دست مردم پولشو میخاد دیگه درقید نیست ک کیو میخای بکشی با تفنگ فقط ضرراشم بهت میگه ک مشکلی برا خودش پیش نیاد ک اگه ادم کشت بگه من ک بهت گفتم نزنی نکشی خطر داره!!?

 2. جناب مهندس سلام وقت بخیر بابت آموزشهایی که در خصوص ویندوز توی سایت گذاشتید تشکر میکنم.یه سوال هم در مورد این نرم افزارهایی که معرفی کردین.این نرم افزارها توی تلفن شخصی که میخوایم دسترسی به میکروفونش داشته باشیم؛باید توی تلفن اون شخص نصب بشن؟؟توضیحاتتون خیلی کلی و ناقص بودن.اگه دقیق تر بیان کنید ممنون میشم.مثلا چگونگی گرفتن دسترسی در گوشی مورد نظر و سایر موارد.

 3. من این برنامه رو خریدم ونصب کردم ولی صدا اکو میشه .لطفا من رو راهنمایی کنید سپاسگزار میشم

 4. با سلام خدمت شما.این برنامه روی گوشی خودمان باید نصب شود یا روی گوشی هدف

 5. سلام با توجه به اینکه دسترسی به گوشیه طرف مقابل غیر ممکن هست آیا نیازی نیست که این اپلیکیشن‌هارو روی گوشیه طرف مقابل نصب کرد و یا از راه دور این امکان را می‌دهد که صدا و مکان طرف مقابل را متوجه بشویم ممنونم راهنمایی بفرمایید

 6. سلام هر شخصی حریم شخصی برای خودش داره حس اینکه یک نفر مدام در حال کنترل کردن و شنود صدای من هست عذاب اوره ..در گذشته انسان ها ارامش بیشتری داشتن چون اصلا تکلونوژی وجود نداشت .در لحظه هم رو میدیدن و جویای حال هم بودن ولی متاسفانه امروز تا جایی پیش رفتیم که دوست داریم تمام وقت عزیزانمون رو کنترل کنیم و تمام نقایصی که در وجود خودمون پنهان کردیم برای دیگری اشکار کنیم

  1. سلام دوست عزیز نه همه ولی اگه بعضی از کسایی که با شما مستقیما زندگی میکنن و یا مستقیما روی زنگی شما و هست و نیست شما تاثیر میزارن باید کنترل بشن که اگه خواست بزنت قبلش تو یا اون بزنی پ یا آماده باشی و نزاری بهت بزنه کاش منم آماده بودم و الان ۳ ساله که تنهام

 7. همه اینها در حد کنترل گوشی بچه.تون هست و فوقش گوشی خودتون را مثال داخل اطاق بغلی جا بذارید تا صدا را بشنوید بقیه برنامه های کنترل از راه دور هم نیاز به روشن بودن اینترنت در گوشی طرف مقابل دارد و صد درصد نیاز به تایید اون شخص به عبارت ساده شما فقط میتوانید افراد بیسواد در حد ريی که پنجم ابتدایی مردود شد را خر کنید و کنترل کنید حتی مکان گوشی خودتون را هم نمیتوانید با هیچ برنامه ای از راه دور پیدا کنید چه برسه مکان طرف مقابل در آخرین ورژنهای أندروید هم قابلیت روشن کردن مکان گوشی دیگر از راه دور حتی با روشن بودن اینترنت اون دستگاه هنوز فعال نشده پایدار باشید

  1. any control. com
   برنامه ای که از راه دور فیلم از محیط میگیره عکس میگیره و هرسال میکنه ردیابی میکنه هک اینستاگرام تلگرام و شبکه های دیگر را دارد وارد سایت بشوید جالبه که شخصی که تحت کنترل میباشد نمیتونه مطلع بشه

 8. با سلام و سپاس از جناب مهندس برای ارایه مطالب روز
  اکنون روی سخنم با هموطنان عزیزی است که از ارایه برخی مطالب احساس رضایت نمی کنند. گرچه در نگاه اول، حرف این عزیزان درست به نظر می رسد، اما با اندکی تعمق، بخش دیگری از ماجرا آشکار می شود:

  اولا – اگر همین اطلاع رسانی ها نباشد (در همین مورد) فرزندان ما بخاطر تماس و اطلاع بیشتر از دانش روز، می توانند از این قابلیت ها استفاده کرده و با جاسوسی از دیگران حتی به صدای والدین خود نیز پنهانی گوش کنند در حالیکه ان پدر و مادر نگون بخت، حتی روحشان خبر ندارد، همان لحظه رفتار خصوصی شان در حال استراق سمع است در حالیکه با همین اطلاع رسانی، والدین هم می فهمند چگونه از حریم خصوصی خود صیانت نمایند.

  ثانیا – به طور کلی هر وسیله یا ابزاری به طور همزمان دارای دو جنبه خوب و بد است مثلا: “کارد” که در دست جراح مفید اما در دست یک جانی، قطعا مضر است این واقعیت در مورد تکنولوژی های نوین هم صدق می کند. بنابراین هر کس واقعیت ها را نادیده بگیرد، مثل همان کبک است که سر در برف کرده به این خیال که اگر خودش نبیند دیگران هم پیرامون را نخواهند دید.

  در پایان، شاید بهتر بود با چنین شرایطی روبرو نبودیم و اینهمه اسباب نگرانی نبود، ولی، حقیقت ان است که اینجا دنیاست و انسان این موجود کنجکاو، بی وقفه در پی کاوش و کشف ابعاد آن است چه خوبست ما از ماجرا عقب نمانیم.

 9. اقا اینا چیه توضیح میدید من خانواده سراغ پاشیده شدن با همین فرستادن صدا به شیوه صحبت کردن جمع کنید خانمان سوزی رو

 10. سلام خسته نباشیدگوشی من ey54هستش وهدیه است راستش جدیداهرصحبتی میکنم توخونه متأسفانه طرف هدیه دهنده گوشی خبرداره منظورم صحبت های گدرومادرم درمنزل ومیگم آیامیتونه شنودگذاشته باشه توگوشیم؟

  1. برنامه های نصب شده روی گوشی تون رو چک کنید. بله ممکنه برنامه نظارت والدین نصب کرده باشه یا برنامه های مشابه. اگر هست حذفش کنید.اگر هم اطلاعات خاصی روی گوشی تون ندارین، برید توی قسمت تنظیمات و گزینه بازگشت به تنظیمات کارخانه رو بزنید دیگه خیالتون راحت میشه اینطوری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا