آموزش اینستاگرام

۱۹ ترفند افزایش تعداد فالوور اینستاگرام (10K واقعی در 1 ماه)

این که آیا شما به تازگی یک شرکت یک نفره راه اندازی کرده اید یا در یک تیم ۱۰۰ نفره عضو هستید، اگر می خواهید تجارت خود را در سال ۲۰۲۰ توسعه دهید، باید بدانید که چگونه می توانید باعث افزایش فالوئر در پیجتان شوید.

چرا؟ زیرا روزانه ۵۰۰ میلیون نفر در اینستاگرام فعال هستند و ۷۹٪ آنها در شبکه اجتماعی برای یافتن محصول یا خدمات در این برنامه جستجو می کنند. این شخص، یک مخاطب بزرگی است که به طور فعال در جستجوی چیزهایی است که می فروشید. برای شروع کار ، ما ۲۱ استراتژی برای افزایش فالوئر در اینستاگرام را انتخاب کرده ایم که به شما کمک می کند دنبال کنندگان بیشتری بگیرید.

واقعیت: برخی از موفق ترین شرکت های دنیا از اینستاگرام، برای ایجاد مشاغل فوق العاده با رشد و پسشرفت سریع استفاده می کنند. به عنوان مثال نام تجاری Beauty و Unicorn Glossier D2C تلاش های رسانه های اجتماعی خود را بر روی اینستاگرام متمرکز کردند و از سال ۲۰۱۴ تاکنون ۲٫۸ میلیون فالوئر کسب کرده اند.

۱۳ عکس که در تاریخ اینستاگرام بیشترین لایک را دریافت کرده اند! 

با این وجود رقابت شدید است. شما در برابر بیش از ۲۵ میلیون شرکت دیگر با حساب های اینستاگرام قرار دارید. و استفاده از میانبرها را مانند خرید لایک و دنبال کننده فراموش کنید. این تاکتیک های فریب دهنده جواب نمی دهد و در واقع می تواند به تجارت شما آسیب برساند.

نه، اگر می خواهید رشد اجتماعی مبتنی بر Glossier داشته باشید، به استراتژی های محکمی نیاز خواهید داشت تا دنبال کنندگان اینستاگرام بیشتری را به روش صحیح بدست آورید.

خوشبختانه، اینستاگرام همچنان به ایجاد روش های بیشتری برای جذب و رشد مخاطبان خود ادامه می دهد. این ترفند ها با استفاده از گزینه های جدید و یادگیری نحوه استفاده از آنها به نفع شماست.

۱-دنبال کنندگان هدف اینستاگرام خود را پیدا کنید

وقتی مخاطبی را پیدا کنید که به نوع محتوای شما علاقه مند است، طرفداران شما به سرعت رشد می کنند.

Instagram Insights، ابزار تجزیه و تحلیل پلت فرم، اطلاعات مفید زیادی را در اختیار شما قرار می دهد، بنابراین می توانید درباره اینکه این افراد چه کسانی هستند بیشتر بدانید.

محدود کردن مخاطب فعلی خود بر اساس اطلاعات جمعیتی، پیگیری فالوئرهای جدید با ویژگی های مشابه را نیز آسان می کند. اگر محصول شما برای مخاطب زیر ۲۵ سال نیست، نمی توانید وقت خود را صرف افراد زیر ۲۵ سال کنید . آن وقت را هدر دهید.

هنگامی که مخاطبان خود را تعریف کردید، وقت آن است که به نوع محتوایی که باعث می شود آنها با آن درگیر شوند، نگاهی بیندازید.

۲- از تصاویری با کیفیت بالا استفاده کنید

اینستاگرام یک پلتفرمی است که دیگران با استفاده از چشم خود به آن پیج جذب می شوند، بنابراین استفاده از تصاویر با کیفیت بالا که خودنمایی می کنند باعث جذب مخاطبان بیشتری می شود.

فقط به این تصویر از گرافیست Kilian Eng نگاه کنید.

https://www.instagram.com/p/CDHbecmAFYK/?utm_source=ig_embed

تصور کنید این پست در حالی که شما در حال جستجو هستید جلوی شما ظاهر می شود. این تصاویر باکیفیت و زیبا است که در اینستاگرام خودش را نمایش می دهد. حالا، ما نمی گوییم که شما باید برای هر پست عکس هنری بسازید، اما کیفیت باید در نظر گرفته شود.

از فیلترها و ابزارهایی مانند Layout یا Boomerang برای ایجاد تصاویری که برند شما را متمایز می کند استفاده کنید. هرچه تصویر شما بیشتر جلب توجه کند، طرفداران بیشتری را به خود جذب می کنید.

۳- هشتگ های مناسب را پیدا کنید

هشتگ ها یکی از توابع اصلی مرتب سازی برای محتوای اینستاگرام هستند. هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاص در هشتگ ها می تواند میزان دسترسی شما به هدفتان را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

هشتگ دستبند

اگر یکی از کاربران اینستاگرام به دنبال هر یک از این موضوعات باشد، این پست به او نشان داده می شود. درباره بازار خود تحقیق کنید و هشتگ هایی را که مشتریان و رقبا از آنها استفاده می کنند، پیدا کنید. بهترین و پرطرفدارترین هشتگ های فارسی در اینستاگرام در این مطلب لیست شده اند.

آموزش ۱۵ ترفند بسیار جالب اینستاگرام که هر کسی نمی داند!

با نگاهی به بهترین هشتگ هایی که برای هر روز هفته استفاده می کنید، شروع کنید. سپس، مواردی را که بیشترین معنی را برای هر پست دارند، استفاده کنید.

فقط مطمئن شوید که یک گروه خاص را هدف قرار داده اید و فقط از همه هشتگ هایی که فکر می کنید استفاده نمی کنید. و اگر می خواهید از هشتگ های زیادی استفاده کنید، همیشه می توانید پس از پست کردن عکس، برخی از آنها را در بخش نظرات یا کامنت اضافه کنید، بنابراین پست شما در اینستاگرام به معدن هشتگ ها تبدیل نمی شود و کسی را آزار نمی دهد.

۴-بیش از حد معمول پست نگذارید

به محض این که حساب کاربری شما شروع به رشد کرد و فالوور های بیشتری جذب کردید به تعداد پست هایتان یکی اضافه کنید؛ مثلا یک پست هم در بعد از ظهر بگذارید. در اینجا فرمول فوق العاده ای وجود دارد که به شما کمک می کند تا تعیین کنید چه تعداد پست را باید در هر روز در حساب کاربریتان قرار دهید:

  • ۱ تا ۱۰۰۰ فالوور > 1-2 پست در روز.
  • ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ > 2-3 پست در روز.
  • ۱۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ > سه تا چهار پست در روز.
  • ۱۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ > پنج تا شش پست در روز.
  • ۵۰۰۰۰۰ تا ۱ میلیون > هشت تا ۱۰ پست در روز.

۵- برای حداکثر دسترسی از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید

اینستاگرام به شما امکان می دهد تبلیغات فید و استوری را برای تبلیغ پروفایل خود ایجاد کنید.

مارک سلامت مردان Wiser Minds از تبلیغات IG برای تبلیغ محتوای مکمل ها استفاده می کند.

Wiser Minds با استفاده از تبلیغات برای تبلیغ پست وبلاگ، مخاطب مورد نظر خود که می خواهد این پست بخواند، وادار می کند که با استفاده از متن هایش تحت تاثیر قرار بگیرد و او را فالو کند.

از تبلیغات خبره و استوری برای ایجاد کمپین هایی استفاده کنید که دامنه دنبال کننده های شما را گسترش می دهد، آگاهی از نام تجاری را افزایش می دهد و پست های خود را در برابر فالوئرها زیبا جلوه می دهد. وقتی مخاطب مناسب را با این تبلیغات هدف قرار می دهید، شانس یافتن دنبال کننده جدید را افزایش می دهید.

۶- استیکرها را به Stories Instagram اضافه کنید

برچسب های استوری اینستاگرام یک جورایی عناصر تعاملی هستند که می توانید به Stories خود اضافه کنید.

این پست از Driveway Art ، شرکتی که شابلون هایی را می فروشد که می توانید از این پیج ایده های قشنگی بگیرید، نمونه ای عالی از نحوه افزودن برچسب به استوری اینستاگرام است.

وقتی بینندگان روی Stencil Paw Driveway Art کلیک می کنند، آنها به یک صفحه محصول منتقل می شوند که می توانند محصولاتی که در استوری به نمایش درآورده می شود را خریداری کنند. آن ها همچنین یک استیکر دارند که باعث اعتبار بخشیدن به پیج و محصولاتشان می شود.

 بهترین روش تبلیغ در اینستاگرام جهت حداکثر کارایی +نکات مهم

در اینجا لیستی از استیکر هایی تعیین شده که شما می توانید برای پیشرفت پیجتان از آن استفاده کنید. در اینجا چند برچسب محبوب برای بازاریابان آورده شده است:

  • محصول: مانند آنچه Driveway Art استفاده کرده است.
  • مکان: برچسب جغرافیایی به شما کمک می کند تا با مخاطبان محلی ارتباط برقرار کنید.
  • مسابقه: برچسب تعاملی که به پیروان شما امکان می دهد به سوالاتی که میپرسید، پاسخ دهند.
  • هشتگ: به همان روشی است که هشتگ ها در پست ها کار می کنند.

برچسب ها استوری ها را جذاب و مفیدتر می کنند. این کار برای برندها از آنجایی اهمیت دارد که ۶۲٪ از کاربران IG می گویند پس از دیدن کالایی در Stories، علاقه بیشتری به آن پیدا می کنند.

۷- محتوای ایجاد شده توسط کاربر را به اشتراک بگذارید

در اینستاگرام، محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) محتوایی است، مانند فیلم ها و عکس ها. زمانی که آن ها محصولات شما را دریافت می کنند، ممکن است برای شما عکس ها و فیلم هایی از آن محصول بفرستند؛ بنابراین بهتر است آن فیلم ها و عکس ها را در استوری یا پست های خود قرار دهید.

اگر کسی نام تجاری شما را در یک پستی تگ کرد، آن را در نمایه خود به اشتراک بگذارید. به اشتراک گذاشتن پست های دارای تگ به افراد کمک می کند تا نظر فالوئرهایتان در مورد نام تجاری شما را ببینند و می تواند منجر به ایجاد روابط قوی تر با تأثیرگذاری بسیار زیادی شود. ناگفته نماند، این محتوای رایگان برای پر کردن فید شماست.

Reshare_Post_In_StoryInsta4

با نشان دادن این که فالوئرهایتان از استفاده از محصولات شما لذت می برند، کاری می کنید که دیگران نیز ترغیب شوند که از پیج شما خرید کنند. فقط مطمئن شوید که همیشه قبل از به اشتراک گذاشتن این عکس ها، از آن ها اجازه می گیرید. این کار مودبانه است و به فالوئرهایتان اجازه می دهد تا بدانند که چقدر از آن ها برای به اشتراک گذاشتن استوری خود قدردانی می کنید.

۸- در پیجتان مسابقه برگزار کنید

اینستاگرام به شما امکان می دهد از طریق پست ها و استوری های خود مسابقاتی را اجرا کنید. برای انجام این کار، شما به سادگی در ازای کاری که شما از آن ها می خواهید که انجام دهند، جایزه ای را به آن ها خواهید داد. مانند اظهار نظر درباره یک پست یا تگ کردن دوستان در بخش کامنت.

مسابقه در پیج

برای ورود به این مسابقه، از فالوئرها خواسته شد تا حساب های اینستاگرامی که تگ شده اند را در پست خود تگ کنند. این بدان معناست که این دو برند در شبکه هر شخصی که وارد مسابقه می شود قابل مشاهده خواهد بود. بعلاوه، هر دو مارک تجاری UGC جدید زیادی برای اشتراک در حساب های شخصی خود خواهند داشت.

مسابقات در اینستاگرام همچنین یک روش عالی برای جذب بیشتر فالوئر برای پست های شما است. و تعامل یکی از عواملی است که الگوریتم اینستاگرام برای اولویت بندی پست ها در فید شما استفاده می کند.

۱۵ پیج اینستاگرام با بیشترین فالوور در دنیا و ایران

جایزه مناسب مسابقه شما چیست؟ باید به اندازه ای ارزشمند باشد که علاوه بر اینکه افراد را ترغیب به شرکت در مسابقه کند، بلکه به طور خاص برای مخاطبان شما نیز انتخاب شده باشد. به این ترتیب، افرادی که وارد پیج شما می شوند بیشتر به آنچه می فروشید علاقه مند می شوند.

۹- یک بیوگرافی جذاب بنویسید

بیوگرافی شما جایی است که می توانید اطلاعات ارزشمندی در مورد نام تجاری خود مانند پیوند به وب سایت خود یا توصیفی از آنچه که ارائه می دهید، نمایش دهید. یا حداقل مثل بیو زیر بطور کامل شرح کار خود را توضیح دهید یا خود را معرفی کنید:

بیو اینستاگرام

قرار دادن هشتگ برند و پیوند به صفحه اصلی در بیو نیز ایده خوبی است. اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد از طریق پست بتوانید لینکی قرار دهید، بنابراین بیوگرافی شما فرصتی برای ارسال افراد به صفحه اصلی شما است.

همچنین توجه داشته باشید که LEGO چگونه بیوگرافی خود را کوتاه و دقیق نگه می دارد؟ نمایه اینستاگرام شما باید بر روی یک هدف متمرکز باشد، مانند معرفی نام تجاری خود یا هدایت دنبال کنندگان به وب سایت خود.

۱۰- شخصیت زیادی نشان دهید

در اینستاگرام، شخصیت برند شما از طریق هر عکس و نظری که منتشر می کنید، مشخص می شود. اطمینان حاصل کنید که این شخصیتی است که می خواهید فالوئرهایتان ببینند.

فست فودهای زنجیره ای وندی یک نمونه کلاسیک از یک برند بزرگ است که از بیان شخصیت خود ابایی ندارد.

۱۱- زمانی که داستانی را تعریف می کنید، کپشن را طولانی تر بنویسید

عکس های خیره کننده و خلاقانه ممکن است راهی برای جلب توجه کاربران اینستاگرام باشد، اما عنوان عالی باعث می شود کاربر بسیار مجذوب آن شود.

در این پست، این شخص داستان زیبایی را برای کاربران خود نوشته است.

کپشن مناسب اینستاگرام

روش های زیادی برای نوشتن کپشن خوب وجود دارد، و کپشن های کوتاه تر در اکثر مواقع، عالی هستند. اما گاهی اوقات می توانید بازدیدکنندگان را بیشتر و بیشتر با یک داستان عالی درگیر کنید.

به یاد داشته باشید تا زمانی که دکمه ” more” یا “بیشتر” را نزنید، فقط ۱۲۵ حرف اول در تلفن قابل مشاهده هستند؛ بنابراین مهمترین اطلاعات را در بالای عنوان خود قرار دهید.

۱۲- بهترین زمان ارسال را مشخص کنید

مردم در طول روز ساعاتی در اینستاگرام هستند. بهترین زمان برای ارسال به فعالیت مخاطبان شما در اینستاگرام بستگی دارد.

البته باید بگوییم که بعضی محتواها در ساعات معینی از روز طرفداران بیشتری را دارند. به عنوان مثال، استوری ها در ساعات پرطرفدار دنبال کنندگان بیشتری خواهد داشت، در حالی که پست ها می توانند در طی چند روز مورد توجه قرار می گیرند و کاربران هر زمانی که بخواهند، می توانند آن را ببینند. البته بهترین زمان پست گذاشتن در ایران را در این مطلب بطور کامل توضیح داده ایم

۱۳- برندهای دیگر را فالو کنید و با آن ها در تعامل باشید

حتی با داشتن یک حساب کاربری در اینستاگرام، می توانید برند های دیگر را دنبال کنید و درباره پیج های آنها نظر دهید.

در اینجا پستی را می بینید که این شخص، چگونه این کار را انجام داده است.

word image 176

با ارسال نظر درباره پست ویترووی، هیلما برای بیش از ۱۰۰ هزار مخاطب ویترووی قابل مشاهده شد. این افراد می توانند پیج این شخص را ببینند و در صورتی که دوستش داشتند، به راحتی او را فالو کنند و با او در ارتباط باشند.

این استراتژی چقدر خوب کار می کند؟ سیا کوپر، یا همان Diary of a Fit Mommy در اینستاگرام، از آن استفاده کرد تا ده ها هزار دنبال کننده جدید به حساب اینستاگرام خود اضافه کند.

۶ برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک واقعی (اندروید)

۱۴- از IGTV برای فیلم هایی با مدت زمان زیاد استفاده کنید

Instagram TV بخشی است که در آن می توانید محتوای ویدیویی طولانی تر از ۶۰ ثانیه مجاز در فید را نشان دهید.

سازنده عینک Warby Parker از IGTV برای جلوه بسیار عالی استفاده می کند.

word image 177

در این ویدئو، صحبت های مهم واربی پارکر را در جامعه LGBTQ نشان می دهد، که تعهد خود را نسبت به مسائلی که برای آن ها و پیروانشان مهم است بیان می کند.

سپس آن بینندگان می توانند فیلم های اضافی مارک را جستجو کرده و محتوای بیشتری را که دوست دارند پیدا کنند یا برای اطلاعات بیشتر در مورد مارک مستقیماً به نمایه Warby Parker مراجعه کنند.

IGTV به شما امکان می دهد بدون محدودیت زمانی، نام تجاری خود را در معرض نمایش کاربران قرار دهید، بنابراین آنها واقعاً ارزش حساب شما را درک می کنند و احتمالاً آن را دنبال می کنند.

۱۵- حتما لایو بگیرید

اینستاگرام به شما امکان می دهد یک نفر دیگری را به لایوهایتان اضافه کنید، به شما این امکان را می دهد تا با افراد تأثیرگذار در فضای خود به تولید محتوای مشترک بپردازید.

Sweety High، نشریه ای برای دختران نوجوان و جوان، میزبان یک لایو با بازیگر جرمی ری تیلور بود.

word image 178

Sweety High با استفاده از اسپلیت اسکرین لایو توانست هم میزبان و هم یک مهمان را در حین مصاحبه قابل مشاهده نگه دارد و یک نوع ویدئو دلپذیرتری را برای بینندگان ایجاد کند. بعلاوه، بینندگان می توانند در آن زمان نظر دهند و سوالات خود را بپرسند، و به آنها راهی می دهند تا با افراد مشهور و متخصصانی که چند سیستم عامل دیگر ارائه می دهند ارتباط برقرار کنند.

همچنین می توانید مهمانان را تشویق کنید که قبل از پخش ویدیوی زنده، این رویداد را با فالوئرهای خود به اشتراک بگذارند و به شما این امکان را می دهد تا مخاطبان آ نها و همچنین مخاطبان خود را انتخاب کنید تا در آن لایو باشند.

با توجه به اینکه ۸۰٪ از کاربران اینستاگرام می گویند ترجیح می دهند یک ویدیوی جداگانه را تماشا کنند تا یک پست از یک برند را بخوانند، ارزش دارد راه هایی از این قبیل پیدا کنید تا این کارها برای افراد جذاب تر کنید. بیشتر می خواهید؟ در اینجا هشت روش عالی برای جذب کاربران جدید اینستاگرام وجود دارد که می توانید از Live Video Instagram استفاده کنید.

۱۶- لوکیشن را به پست های خود اضافه کنید

لوکیشن اینستاگرام برچسب مکانی است که می توانید به پست یا استوری خود اضافه کنید. لوکیشن در بالا، در زیر نام اینستاگرام شما نشان داده می شود. لوکیشن ها به افراد کمک می کند تا حساب شما را هنگام جستجوی در اینستاگرام بر اساس مکان پیدا کنند.

به حساب GoPro بروید، خواهید دید که آن ها از لوکیشن ها در بسیاری از پست های خود استفاده می کنند.

word image 180

وقتی کاربر در یک پست دیگر بر روی برچسب جغرافیایی Trolltunga، نروژ کلیک کند یا آن مکان را در اینستاگرام جستجو کند، آن پست در آن بخش از لوکیشن را می بیند. این یک روش رایگان برای دیده شدن پست های شما به روشی متفاوت است.

برچسب های جغرافیایی همچنین به مشاغلی که فروشگاه دارند نیز کمک می کند تا به مشتریان محلی خود دسترسی پیدا کنند و برندهای جهانی افراد را در مکان های انتخاب شده هدف قرار دهند. بنابراین، اگر محصول جدیدی را در بازارهای منتخب عرضه می کنید، می توانید با گذاشتن پست در اینستاگرام، همراه با لوکیشن، مشتریان بیشتری را پیدا کنید.

در استوری ها، می توانید برچسب های مکان قابل کلیک را اضافه کنید، عملکردی که تقریباً مشابه برچسب های جغرافیایی است.

۱۷- در بخش کپشن پست، افراد را تگ کنید

تگ کردن شخصی، زمانی اتفاق می افتد که شما آن شخص را روی چست خود، یا در استوری خود ذکر کنید.

مارک چمدان مسافرتی Away این کار را به خوبی انجام می دهد. نگاهی به این مثال بیندازید.

word image 181

Away با تگ کردن در کپشنش، اولیویا موری، در این پست او را تشویق می کند تا این پست را با فالوئرهای خود به اشتراک بگذارد. به این ترتیب، هم Away و هم موری از مخاطبان یکدیگر می توانند استفاده کنند. نه تنها این شخص، بلکه موری نیز در بخش نظرات برای او نظرات خودش را نوشت.

همه این تعاملات اضافی باعث می شود تا شانس فرد در افزایش تعداد فالوئر بیشتر شده و طرفداران بیشتری را به خود جذب کند.

18- استوری های خود را هایلایت کنید

استوری های اینستاگرام بعد از ۲۴ ساعت پاک می شوند، اما شما می توانید آن استوری را در پیج خود هایلایت کنید تا همیشه قابل دیدن باشد، بنابراین تمامی فالوئرهای شما می توانند هر زمانی که بخواهند، استوری های شما را ببینند.

به صفحه نمایه Airbnb نگاهی بیندازید، و خواهید دید که چگونه آنها از Story Highlights برای تبلیغ برند خود و تعامل با فالوئرهای خود استفاده می کنند.

word image 182

Airbnb با استفاده از ویژگی هایلایت استوری های خود، فالوئرهای خود را مورد توجه قرار می دهد، نکات مهمی را به اشتراک می گذارد و بسیاری از تجربیاتی که می توانید از طریق سیستم عامل آنها رزرو کنید را ارتقا می دهد.

فالوئرها بیشتر با استوری های اینستاگرامی شما درگیر خواهند شد. این موضوع به شما کمک می کند به روزرسانی های به موقع را انجام دهید و داستان های طولانی تری در مورد نام تجاری خود ایجاد کنید. هایلایت کردن استوری هایتان، به شما کمک می کند تا بتوانید تمامی اطلاعات مهم را در آنجا قرار دهید تا همه بتوانند این موارد را ببینند.

19- کاستوم AR Story Filters را ایجاد کنید

فیلترهای واقعیت افزوده (AR) جلوه هایی هستند که می توانید روی عکس هایی که به اینستاگرام اضافه می کنید، اعمال کنید. در حالی که فیلترهای AR برای کاربران سرگرم کننده هستند، شما می توانید فیلترهای سفارشی خود را ایجاد کرده و کاربران زیادی ر ابه خود جذب کنید.

به این مثال که برای پیج این شخص است نگاه کنید.

word image 183

وقتی کسی از فیلتر پرادا استفاده می کند، در گوشه بالا سمت راست برند مورد نظر نمایش داده می شود. بعلاوه، اگر استوری برای هرکسی نمایش داده شود، آن شخص می تواند آن فیلتر را امتحان کند.

از نظر پرادا، این کار یک نوع پتانسیلی است که با استفاده از آن می توانند برندشان را به نمایش بگذارند.

20- و آخرین مورد؛ پست کردن عکس ها به صورت مداوم

خضور شما در اینستاگرام و بودن شما در پیجتان بسیار مهم است. بنابراین منطقی است که شما باید پست های بیشتری را به اشتراک بگذارید، بنابراین این کار شما، باعث بیشتر دیده شدنتان توسط کاربران می شود.

Fitbit را به عنوان مثال در نظر بگیرید.

word image 184

Fitbit به طور متوسط ​​هر روز یک بار در صفحه اینستاگرام خود پستی را قرار می دهد. این کارش باعث شده تا بتواند به راحتی بیش از ۷۰۰ هزار فالوئر بدست آورد. اگرچه دلایل مختلفی برای محبوبیت صفحه Fitbit وجود دارد، اما گذاشتن پست به صورت مداوم اهمیت بالایی دارد.

توچطور میتوانی از این موضوع مطمئن باشی؟ زیرا تحقیقات نشان می دهد برند هایی که پست بیشتری را در صفحه خود قرار می دهند، لایک و نظر بیشتری می گیرند. از آنجا که تعامل یک عامل اصلی در الگوریتم اینستاگرام است، گذاشتن پست در اینستاگرام به صورت مداوم می تواند خیلی به نفع شما باشد.

با به دست آوردن دنبال کنندگان بیشتر در اینستاگرام، ارزش برند خود را بالا ببرید.

از این استراتژی ها استفاده کنیدتا بتوانید تعداد فالوئرهای بیشتری را کسب کرده و محبوبیت بالایی را در میان آن ها بدست آورید. مخاطبان بیشتر بدان معنی است که شما می توانید اطلاعات محصولات خود را با مشتریان واقعی بیشتری به اشتراک بگذارید.

ناگفته نماند، تعداد قابل توجهی از فالوئرها باعث می شوند که کسب و کار شما نزد کاربران معتبر به نظر برسد، بنابراین ممکن است به خوبی افراد را ترغیب کنند تا در پیج شما حضور داشته باشند و صفحه شما را دنبال کنند.

 ۸ نکته بسیار کاربردی برای افرادی که به تازگی وارد اینستاگرام شده اند!

هنگامی که دنبال کنندگان بیشتری به دست آوردید، این قدرت را دارید که به طور قابل توجهی میزان معروفیت پیجتان را افزایش دهید. شما می توانید اطلاعات محصولات خود را همزمان با بسیاری از مشتریان حاضر در پجتان به اشتراک بگذارید و نظرات آن ها درباره محصولاتتان را بدانید و ۀن نظرات را به اشتراک بگذارید.

 

ناگفته نماند، تعداد قابل توجهی از فالوئرها باعث می شوند که کسب و کار شما نزد کاربران معتبر به نظر برسد، بنابراین ممکن است به خوبی افراد را ترغیب کنند تا در پیجتان بگردند و شما ر افالو کنند.

با استفاده از استراتژی های ذکر شده در این مقاله، به سرعت فالوورهای بیشتری در اینستاگرام دریافت خواهید کرد و می توانید از این مخاطبان زیاد برای افزایش آگاهی آن ها و تبدیل آن ها به مشتری ثابت، استفاده کنید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا