آموزش اینستاگرام

نحوه اجرای چندین اکانت اینستاگرام در یک دستگاه اندروید

امروزه بسیاری از کاربران در دستگاه های اندرویدی خود از برنامه اینستاگرام استفاده می کنند.اینستاگرام یک برنامه اندرویدی جالب است که شما هر روز سلفی های جالب خود را در آن به اشتراک می گذارید و همانطور که می دانیم توسط شبکه اشتراک عکس فیسبوک پشتیبانی می شود و برای وارد شدن به آن نیاز به حساب کاربری فیسبوک شما است.با ترفندی که ما یاد می دهیم می توانید از چندین حساب انیستاگرام روی دستگاهتان استفاده کنید.بنابراین برای ادامه به روش هایی که در زیر برایتان قرار داده ایم نگاهی بیاندازید.

این روش بسیار ساده و آسان هست و برای انجام آن شما نیاز به اطلاعات کمی در مورد روت کردن و برنامه ای که به شما اجازه استفاده از چندین حساب اینستاگرام را می دهد دارید.بنابراین مراحل زیر را دنبال کنید.

نحوه اجرای چندین اکانت اینستاگرام در یک دستگاه اندروید

مرحله اول : اول از همه، شما باید اندروید خود را روت کنید.سپس برنامه Switvhme app را روی دستگاه روت شده خود نصب کنید.

مرحله دوم : حالا یک حساب کاربری جدید در برنامه ایجاد کنید.این حساب به شما در ورود به چندین حساب دیگر کمک می کند.

Switvhme app

مرحله سوم : حالا وارد حساب دومتان شوید.همانطور که می بینید برنامه سومی لازم نیست تا نصب کنید.

مرحله چهارم : حالا در حساب دومتان برنامه انیستاگرام را که می خواهید در دستگاه اندرویدتان استفاده شود نصب کنید.

مرحله پنجم : حالا در اکانت اولیه خود یک حساب اینستاگرام استفاده می کنید و در اکانت دوم خود حساب دیگری را.

به همین سادگی، شما موفق شدید.حالا شما قادر به استفاده از چندین اکانت اینستاگرام بر روی دستگاه اندرویدی خود هستید.

استفاده از اینستاگرام پلاس

در واقع اینستاگرام پلاس نسخه اصلاح شده برنامه رسمی اینستاگرام است که ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می کند.این برنامه بیشتر برای دانلود تصاویر به اشراک گذاشته شده روی سیستم عامل است. به هر حال شما می توانید برای اجرای چندین حساب اینستاگرام از این برنامه استفاده کنید.در صورتی که خواهان لذت بردن از چندین حساب کاربری اینستاگرام هستید باید این کار را انجام دهید.

مرحله اول: اول از همه برنامه اینستاگرام پلاس را روی گوشی هوشمند اندرویدی خود دانلود کنید. می توانید این برنامه را از لینک زیر دریافت کنید.

مرحله دوم : حالا باید به قسمت تنظیمات > امنیت > منابع ناشناس بروید و شناسایی منابع ناشناش را غیر فعال کنید.

شناسایی منابع ناشناش را غیر فعال کنید.

مرحله سوم : در مرحله بعدی باید به مکانی که اینستاگرام پلاس خود را ذخیره کردید بروید و آن را نصب کنید.

نصب اینستاگرام پلاس

مرحله چهارم : وقتی که نصب تمام شد برنامه را از قسمت منوی اندروید باز کنید و وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید.

صفحه ورود اینستاگرام

نکته جالب اینجاست که همزمان با استفاده از این برنامه می توانید نسخه رسمی اینستاگرام را نیز استفاده کنید.به این ترتیب می توانید از اینستاگرام پلاس برای اجرای حساب دوم اینستاگرام خود استفاده کنید.

با استفاده از GB اینستاگرام

خب، درست مثل اینستاگرام پلاس اینستاگرام GB نیز یکی دیگر از برنامه های جالب است که می توانید روی گوشی هوشمند اندروید خود از آن استفاده کنید. قابل ذکر است که شما همیشه می توانید علاوه بر اینستاگرام اصلی یک نسخه اضافی نیز روی دستگاهتان داشته باشید.بنابراین، در این روش ما قصد داریم از برنامه اینستاگرامGB برای اجرای دو برنامه اینستاگرام روی دستگاه شما استفاده کنیم.همچنین ما یک مقاله جداگانه برای برنامه اینستاگرام GB منتشر کرده ایم که می توانید از آن استفاده کنید.

مرحله اول : اول از همه آخرین نسخه برنامه اینستاگرام GB را از اینجا روی دستگاه هوشمند خود دانلود و نصب کنید.برای این کار می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

مرحله دوم : سپس به تنظیمات رفته و به قسمت امنیت بروید.زیر منوی امنیت گزینه منابع ناشناس را پیدا کرده و آن را غیر فعال کنید.

اجازه نصب از منبع ناشناس

مرحله سوم : حالا فایل برنامه اینستاگرام GB را بر روی دستگاه اندروید خود پیدا کنید و روی دکمه نصب ضربه بزنید.

نصب GBInsta

مرحله چهارم : حالا شما یک پیش نمایش شبیه اینستاگرام مشاهده می کنید.شما باید با یک ایمیل یا شماره تلفن به برنامه اینستاگرام GB وارد شوید.

wtpi ,vn hdksjh'vhl

همین است شما موفق شدید.حالا می توانید از دو حساب کاربری اینستاگرام روی گوشی هوشمند خود استفاده کنید.اولی باید نسخه رسمی برنامه اینستاگرام باشد و دومی برنامه اینستاگرام GB .

با استفاده از برنامه های Cloner

با استفاده از برنامه های Cloner

برنامه های Cloner مثل این بهترین راه برای اجرای چندین برنامه مشابه بر روی یک گوشی اندرویدی است.در فروشگاه گوگل پلی کمبودی از جانب برنامه های Cloner وجود ندارد.برای کلون کردن برنامه اینستاگرام می توانید از هر برنامه کلونری مانند Dual space استفاده کنید.

زمانی که کلون تمام شد، می توانید با حساب های مختلف از هر برنامه ای که می خواهید وارد شوید.ما قبلا لیستی از برنامه های سازگار با اندروید را در Techviral به اشتراک گذاشته ایم.برای کشف بهترین کلونر های برنامه موجود در فروشگاه گوگل پلی می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

آیا احتمال مسدود شدن حساب کاربری وجود دارد؟

نخیر، هیچ ریسکی برای مسدود شدن حساب کاربری با استفاده از برنامه های کلونر وجود ندارد.به هر حال در نسخه های اصلاح شده ریسک بالایی وجود دارد.

آیا می توانیم دو حساب کاربری اینستاگرام را روی دستگاه اندروید خود اجرا کنیم؟

شما می توانید با استفاده از روش های گفته شده در این مقاله دو اکانت مجزای اینستاگرام را روی گوشی هوشمند اندرویدی خود اجرا کنید.

خب، این تمام چیزی بود که در مورد چگونگی اجرای همزمان دو حساب کاربری اینستاگرام روی یک گوشی اندروید گفته شد.با این روش شما می توانید به آسانی دو یا چندین حساب کاربری اینستاگرام را روی یک دستگاه هوشمند اجرا کنید. امیدوارم این مقاله برایتان مفید بوده باشد. آن را با دوستانتان به اشتراک گذارید.

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا