معرفی و آموزش ترفندهای تلگرام

معرفی بهترین کانال تلگرام طراحی، دیزاین، دکوراسیون داخلی و معماری

یکی از بهترین روش های تقویت خلاقیت، مشاهده هر روزه نمونه کارهای زیبای طراحی، دیزاین، چیدمان منزل، طراحی اطاق، آشپزخانه و … می باشد. در این کانال که توسط یک گروه ماهر طراحی اداره می شود، شما بصورت روزانه ایده هایی زیبا از دکوراسیون داخلی و طراحی را در گوشی خود خواهید داشت!

در واقع در این کانال سعی بر این است که به کمک ایده های جدید دکوراسیون و چیدمان منزل، ایده های ناب معماری و طرح های زیبا، فکرهای جدید در دیزاین منزل و معماری به شما معرفی شود. 

تصویر کانال تلگرام طراحی

  • معماری آفرینش فضاست، فضایی که در عین زیبا و خاطره انگیز بودن ، عملگر و کارآمد نیز باشد.
  • بنابراین با کمی تامل در این تعاریف به این نتیجه می رسیم که در واقع طراح با تنیدن اصول فنی و تخصصی معماری داخلی با حس زیبایی شناسی ، فضایی را طراحی می کند بیانگر هویت ، نیاز ، درک و خواسته های مخاطبش است.
  • دکوراسیون داخلی حلقه اتصال بین دو علم معماری و طراحی داخلی است . این رشته از یک طرف مانند علم معماری با ساختمان و اجزا و عناصر تشکیل دهنده آن ارتباط دارد و از طرف دیگر همانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تمرکز می کند.

برای پیوستن به این کانال تلگرام مفید روی تصویر زیر کلیک کنید:

لیک عضویت در کانال تلگرام


اگر ایده های دکوراسیون و بطور کلی دیزاین، بصورتی جذاب و جالب برای شما مطرح شوند، نه تنها ماندگاری زیادی در ذهن شما دارند، بلکه حالتی فرح بخش به شما خواهند داد.

همانگونه که همیشه هم توصیه می شود: روزانه حداقل یک تصویر زیبا ببینید. پیشنهاد می کنیم در این زمینه اگر کانال بهتری سراغ دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا