آموزش ترفندهای موبایلی

۸ اپلیکیشن برتر برای پیاده روی/دویدن (آیفون اندروید)

Ready for Charb gif

آیا شما هم کنجکاو هستید که در مورد بهترین برنامه های پیاده روی که در کاهش وزن ، دویدن ، پیاده روی آهسته، و دوچرخه سواری کمک می کند، بدانید؟ با بررسی دقیق این قسمت از سایت می توانید به راحتی اطلاعاتی کسب کنید.

کاهش وزن

کاهش وزن بیشترین مسئله ای است که کل دنیا در سراسر اینترنت به دنبال آن هستند. پیاده روی به عنوان نوش دارو در بالای لیست قرار می گیرد. بسیاری اظهار می کنند که پیاده روی جزو بهترین فعالیت های بدنی محسوب نمی شود، به ویژه در مواقعی که می خواهید چند کیلو وزن کم کنید.

با این حال، پیاده روی می تواند یک نوع فعالیت بدنی بسیار قوی باشد، صرف نظر از اینکه تناسب اندام داشته باشید یا خیر. ما برخی از برنامه های کاربردی تلفن های هوشمند را برای پیشنهاد داریم که به طرز تحسین برانگیزی اطلاعات مربوط به پیاده روی شما را ذخیره می کنند و در رسیدن به اهداف تان به شما کمک خواهند کرد .

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

Best Apps For Walking

اکثریت قریب به اتفاق ما به تلفن هوشمند دسترسی داریم. شما هرگز فکرش را نمی کردید که می توانید با گوشی هوشمند خود چنین کار بزرگی را انجام دهید، این طور نیست؟ اگر احساس می کنید که باید از تناسب اندام و قدرت بدنی بالایی برخوردار باشید، بهترین برنامه ها برای پیاده روی وجود دارند که به شما کمک می کنند تا وضعیت سلامتی خود را مشاهده کنید، تمرینات ورزشی خود را دنبال کنید و همچنین میزان تغذیه یا کالری مصرفی تان را ثبت کنید.

اگر باید به طور فزاینده ای پویا و فعال باشید و برای این منظور می خواهید بیشتر راه بروید، برنامه های هوشمند گام شمار قدرتمندی وجود دارد که به وضوح می تواند شما را برای پیشرفت های بیشتر سوق دهد. در این جا ما بهترین برنامه های پیاده روی موجود برای Android و iPhone را با هم دسته بندی و بررسی خواهیم کرد.

بهترین برنامه های پیاده روی برای پیگیری قدم های شما:

۱-اپلیکیشن GPS Walkmeter

تمام اپلیکیشن های کمک به پیاده روی، دارای GPS هستند. لیست زیر بصورت تصادفی برنامه های مفید برای پیاده روی را به شما پیشنهاد می دهد. هر یک از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فرد متفاوتی با مجموعه موافقان و مخالفان خاص خود هستند. یک نگاهی به صفحه بیاندازید تا بهترین برنامه ی پیاده روی مناسب خود را پیدا کنید. یک برنامه ی انگیزشی مناسب پیاده روی، که برای هر فردی که زیاد راه می رود یا می دود، فوق العاده است.

Best Apps For Walking

در این برنامه شما می توانید گزینه Race-Compete را فعال کنید تا این امکان را داشته باشید که زمانی را برای خود تعیین کنید تا داده های پیاده روی را با سرعت های مختلف در یک دوره ی مشابه مقایسه کنید. این یک ویژگی واقعاً جالبی برای پیش بردن عادت پیاده روی شما می باشد. برنامه Walkmeter GPS در لیست بهترین برنامه های مناسب برای پیاده روی که باید دانلود کنید، شماره ۱ را به خود اختصاص داده است.

۲- اپلیکیشن Pedometer ++ (پیشنهاد ما)

این اپلیکیشن مخصوص IOS است (نسخه اندروید خیلی زود راه اندازی می شود) با یک برنامه ساده و چند گزینه عالی. همان طور که از نام آن مشخص است، هدف اصلی آن پیگیری و ثبت قدم های برداشته شده توسط کاربر می باشد.

word image 182

فرد قادر است تا به طور روزانه برای پیاده روی و قدم های خود، هدف تعیین کند و روند پیشرفت خود را برای رسیدن به آن محاسبه کند. شما نیز می توانید با تعداد نشان هایی که کسب می کنید و نمودارها و چارت های مختلف در داخل برنامه، پیشرفت خود را بررسی کنید. یکی از بهترین ویژگی های این اپلیکیشن این است که حتی اگر برنامه در حالت فعال یا روشن نباشد، این برنامه قادر به محاسبه کردن قدم های شما خواهد بود، بنابراین هرگز قدم های خود را از دست نخواهید داد.

از آن جا که این برنامه از GPS شما استفاده نمی کند، بنابراین باعث صرفه جویی در مصرف باتری می شود. این برنامه دارای تم های زیادی می باشد که می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید. این برنامه همچنین دارای گزینه ی “حالت آموزش” است که می توانید موارد مختلف را برای آموزش انتخاب کنید.. بدون شک Pedometer بهترین برنامه برای پیاده روی و دویدن است. برنامه Pedometer ++ در لیست بهترین برنامه ها برای پیاده روی که باید دانلود کنید، شماره ۲ را به خود اختصاص داده است.

۱۵ تا از بهترین برنامه های جدید اندروید که حتما باید روی گوشی تان نصب کنید

۳- اپلیکیشن هوشمند Fitbit

از برنامه Fitbit می توان برای پیگیری تمرینات پیاده روی با GPS همراه با شمارش روزانه ی قدم ها و استفاده از سنسور حرکت روی تلفن استفاده کرد. پس از دانلود برنامه، گزینه ی No Fitbit Yet را برای قرار دادن این برنامه به عنوان پیش فرض بر روی تلفن همراه خود انتخاب کنید

https://technicalustad.com/wp-content/uploads/2019/11/best-apps-for-walking-and-hiking.jpg

به دنبال هر تمرین، می توانید قدم ها، سرعت، زمان لازم، مسیر ها، زمان تقسیم کیلومتر و کالری مصرف شده در طول تمرین را بررسی کنید . به این ترتیب می توانید دوستان خود را با مسابقات مجازی نیز به چالش بکشید. در حال حاضر، اپلیکیشن هوشمند Fitbit برای پیاده روی را می توانید به طور کاملا رایگان دانلود کنید. این اپلیکیشن در حال حاضر بهترین برنامه برای پیاده روی می باشد. Fitbit Smart App در لیست بهترین برنامه ها برای پیاده روی که باید دانلود کنید، شماره ی ۳ را به خود اختصاص داده است.

۱۰ اپلیکیشن کاملاً کاربردی که هر کاربر اندروید در ایران به آنها نیاز دارد!

۴- اپلیکیشن MapMyWalk (بهترین به انتخاب کاربران جهانی)

این برنامه هوشمند به شما این امکان را می دهد تا مدت زمان پیاده روی، مسافت طی شده، و سرعت پیاده روی را همراه با داده های کالری از دست رفته بررسی کنید که آن را به بهترین برنامه برای پیاده روی و کاهش وزن تبدیل می کند.

https://technicalustad.com/wp-content/uploads/2019/11/best-app-for-walking-and-weight-loss.jpg

به محض این که پیاده روی تان تمام شد، این برنامه به شما اجازه می دهد تا اطلاعات پیاده روی خود را انتقال داده و آن ها را هم در برنامه و هم در وب سایت اصلی مشاهده کنید. اگر به شبکه های اجتماعی علاقه دارید، می توانید دوستان خود را دعوت کنید و اطلاعات مربوط به پیاده روی خود از جمله مسافت های طی شده و سایر اطلاعات را به اشتراک بگذارید و آن ها را هم تشویق به انجام این کار کنید. به همین ترتیب می توانید مسافت های ذخیره شده را دوباره طی کنید، یا مسافت هایی را که افراد در نزدیکی شما طی کرده اند را انتخاب کنید. این اپلیکیشن با برنامه های مختلفی از جملهMyFitnessPal, Jawbone, Garmin, Fitbit MapMyWalk سازگار است. MapMyWalk همچنین رتبه ی ۴ را در لیست بهترین برنامه هایی که باید دانلود کنید، به خود اختصاص داده است.

۱۰ تااز بهترین و جدیدترین اپلیکیشن های آیفون که باید همین الان دانلود کنید!

۵- اپلیکیشن Footpath Route Planner

این برنامه به طور موثری در مورد مسیرها شما را راهنمایی می کند. کافی است یک مسیر یا مسافتی را روی صفحه ی لمسی نقشه دنبال کنید، و این برنامه هوشمند پیاده روی تمام مسیر ها و خیابان هایی را که امکان می دهد پیاده روی خود را به پایان برسانید، به شما نشان می دهد. این ویژگی آن را به بهترین اپلیکیشن برای پیاده روی و دوچرخه سواری تبدیل کرده است.

best app for walking and cycling

همچنین می تواند مسافتی را که باید طی کنید محاسبه کند، و این امکان را برای شما فراهم می کند تا مسیرهای فروشگاهی را برای پیاده روی بعدی ذخیره و به اشتراک بگذارید. یکی از ویژگی های خوب برنامه این است که می توانید از آن به صورت آفلاین نیز استفاده کنید. برنامه Footpath Route Planner در لیست بهترین اپلیکیشن ها برای پیاده روی که باید دانلود کنید ، شماره ۵ را به خود اختصاص داده است.

دانلود ۵ اپلیکیشن برتر برای تغییر صدا (برای گوشی اندرویدی)

۶- اپلیکیشن Viewranger

با این نرم افزار، تلفن هوشمند یا تبلت خود را به دستگاه GPS تبدیل کنید. افراد می توانند به نقشه های Open Street دسترسی پیدا کنند یا همچنین می توانند نقشه های Ordnance Survey را دانلود کنند. نقشه های کشورهای مختلف نیز قابل دسترسی است . از این برنامه برای ضبط مسیرهای مختلف هنگام پیاده روی می توانید استفاده کنید. این برنامه، منطقه و ارتفاع را نشان می دهد . همچنین می توانید مسیرهای موجود در سایت برنامه را با استفاده از کامپیوتر خود بررسی کرده و برای آن ها برنامه ریزی کنید و سپس از طریق تلفن هوشمند خود به آن ها مراجعه نمایید .

شما همچنین می توانید برای یک رقابت سالم و آگاهی از پیشرفت روزانه ی خود، مسیر ها و نقشه ها را با افراد دیگر در گروه تبادل کنید. یکی دیگر از ویژگی های باورنکردنی این برنامه، این است که می تواند در حالت آفلاین کار کند، یعنی بدون پوشش اینترنت، زیرا همه نقشه ها به صورت محلی بر روی دستگاه ذخیره می شوند که آن را به بهترین برنامه برای پیاده روی در شهر ها تبدیل کرده است .

این برنامه نقشه ها را به شما نشان می دهد، تمام مسیرها را ثبت می کند، شما را به کندوکاو بیشتر ترغیب می کند و نقاط کانونی مسیر های مورد علاقه تان را در اختیارتان قرار می دهد. وقتی که به اینترنت وصل شدید، این برنامه موقعیت کنونی شما را نیز نشان می دهد. به همین ترتیب می توانید مسیر های خود را به اشتراک بگذارید و ذخیره کنید. برنامه Viewranger در لیست بهترین اپلیکیشن های مناسب پیاده روی که باید دانلود کنید، رتبه ۶ را به خود اختصاص داده است.

نتیجه گیری

در چند سال گذشته شاهد تغییرات شدید عادات راه رفتن در افراد بوده ایم . ورود به دنیای مدرن و تکنولوژیکال باعث ایجاد صدها برنامه و ابزار برای پیاده روی شده است.

عادت قدیمی این بود که فرد برای در نظر گرفتن عملکرد جسمی رضایت بخش باید دقیقاً ۱۰٫۰۰۰ قدم در روز راه برود، اما در حال حاضر ما می فهمیم که این تعداد تا حدی اختیاری است.

۵ اپلیکیشن برتر برای خرید اینترنتی (نو و دست دوم)

در حالی که استفاده از برنامه ی مسافت سنج برای همه مناسب نیست، استفاده از برنامه گام شمار در تلفن همراه می تواند یک روش مفید برای پیگیری عملکرد شما در طول روز باشد. اگر کسی هستید که اهل زیاد پیاده روی کردن می باشد، با نصب این برنامه ها ممکن است از اینکه چند کیلومتر را طی کرده اید، شگفت زده شوید.

به این ترتیب ، صرف نظر از این که شما به صورت حرفه ای پیاده روی می کنید، یا شخصی هستید که فقط برای گذراندن وقت پیاده روی می کنید، این ها بهترین برنامه ها برای پیاده روی هستند که باید هرچه سریع تر دانلود کنید.

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا