به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش اینستاگرام

چرا نمیتوانم استوری اینستاگرام بزارم یا ببینم؟ حل مشکل

از میان تمام به روزرسانی هایی که اخیراً در دنیای رو به رشد رسانه های اجتماعی به وجود آمده است ، استوری های اینستاگرام به یکی از پربازدیدترین ها تبدیل شده است. اساساً آنها تکه های کوچکی از شبکه های اجتماعی هستند که می توانید چند دقیقه به آنها نگاه کنید و سپس پیش بروید.

گاهی اوقات یک استوری از نظر احساسی به شما می چسبد ، اما بعد از 24 ساعت ، دیگر از بین می رود و به سراغ استوری بعدی می روید. این یک دنیا کوچک است که رسانه های اجتماعی در مورد آن هستند. عکسهایی از زندگی مردم که برای چند ثانیه روی آنها می ایستیم و همه چیز را فراموش می کنیم.

اگر استوری های اینستاگرام بارگیری نمی شود چه کاری باید انجام دهید

معمولاً استوری های اینستاگرام بلافاصله دانلود می شود. شما آن را از نوار بالای برنامه انتخاب کرده و دانلود می شود. بدون درام و بدون انتظار. در اوج اینستاگرام یا در انتهای شبکه شما ممکن است گاهی اوقات تأخیر داشته باشید اما خوشبختانه این اتفاق نادر است.

در این قابلیت اطمینان بسیار زیاد است زیرا بدان معنی است که هر زمان که بخواهیم می توانیم به آنها دسترسی پیدا کنیم. اما هنگام دانلود غرفه ها خیلی عالی نیست. وقتی می خواهید خواهر خود را جاسوسی کنید، بیشتر احساس درد می کند و باعث می شود تا دایره چرخان (علامت loading) را ببینید.

برخی از مراحل عیب یابی وجود دارد که می توانید انجام دهید اگر این اتفاق به طور همیشگی برای شما بیفتد یا در یک مورد که هیچ چیز دانلود نمی شود ، رخ دهد.

اینترنت خود را بررسی کنید

وقتی دایره در حال چرخش را می بینید می دانید که چیزی در جریان است. بدیهی است که شما نمی توانید به مقر IG بروید و عاقبت کار آنها را عیب یابی کنید ، اما می توانید مطمئن شوید که همه چیز شما کاملاً خوب است. Wi-Fi و اینترنت خود را بررسی کنید. آیا برنامه های دیگر به سرعت دانلود می شوند؟ آیا فیسبوک به سرعت پاسخ می دهد یا می توانید از یوتیوب ویدیو پخش کنید؟ اگر پاسخ مثبت است ، به احتمال زیاد مشکل از اینترنت شما نیست.

بررسی اتصال به اینترنت

اگر از 4G استفاده می کنید ، اگر عملی است ، به Wi-Fi بروید و سعی کنید استوری را دانلود کنید. آیا بهتر است یا تغییری ایجاد نمی شود؟ اگر استوری سریعتر دانلود شود ، می تواند از اینترنت شما باشد. اگر تغییری ایجاد نشود ، ممکن است

استوری یا اینستاگرام با مشکلی روبرو شود. در این مورد به خصوص اگر برنامه های دیگر خوب دانلود شوند و بتوانید از یوتیوب ویدیو پخش کنید ، درست است.

۶ روش دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل

اپلیکیشن را دوباره راه اندازی کنید

اگر اینستاگرام مشکلی ایجاد کند یا بی عیب و نقص کار نکند ، همیشه ارزش راه اندازی مجدد آن را دارد. همانطور که از اندروید استفاده می کنم ، اینگونه برنامه را دوباره راه اندازی می کنم:

 1. تنظیمات و برنامه ها را در تلفن خود باز کنید.
 2. در صورت موجود بودن گزینه اینستاگرام و Force Close را انتخاب کنید.

راه اندازی مجدد اینستاگرام

اگر هنگام دانلود استوری ، برنامه همچنین خراب باشد و هنگ کند، ممکن است گزینه Force Close در دسترس نباشد. اگر چنین باشد خاکستری می شود. در غیر این صورت ، Force Close را فشار دهید ، دستور را تأیید کرده و اینستاگرام را دوباره راه اندازی کنید و دوباره امتحان کنید.

در iOS ، به صفحه اصلی بروید و اینستاگرام را بالا بکشید تا بسته شود. برنامه کاملاً بسته خواهد شد. فقط کافیست آن را دوباره از کشوی برنامه خود باز کنید و دوباره آزمایش کنید.

تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید

دانلود نکردن استوری های اینستاگرام نباید خطای تلفن شما باشد اما فقط چند ثانیه طول می کشد ، ارزش امتحان آن را دارد. راه اندازی مجدد کامل تلفن خود را انجام دهید و سپس استوری را دوباره امتحان کنید. اگر به طور تصادفی مشکلی با تلفن شما وجود داشت ، اکنون باید برطرف شود.

چرا فیلترهای اینستاگرام کار نمیکند؟ 5 راه حل ساده

حافظه پنهان برنامه را پاک کنید

باز هم ، پاک کردن حافظه پنهان برنامه اینستاگرام نباید هیچ تفاوتی در

دانلود استوری ها ایجاد کند اما یک آزمایش غیر مخرب است بنابراین ارزش آزمایش دارد. iPhone گزینه “Clear Cache” را ندارد اما عملکرد

“Offload app” را دارد که داده های غیرضروری را از برنامه تخلیه می کند. در اینجا نحوه انجام این کار در هر مدل آورده شده است:

در اندروید :

 1. تنظیمات و برنامه ها را باز کنید
 2. اینستاگرام را روی دستگاه خود انتخاب کنید.
 3. فضای ذخیره سازی را انتخاب کنید.
 4. Clear Data و Clear Cache را انتخاب کنید.

در iPhone :

 1. تنظیمات را باز کنید و روی «General» و «iPhone storage» ضربه بزنید
 2. « اینستاگرام » را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید
 3. روی «Offload App» ضربه بزنید

اینستاگرام را به روز کنید یا دوباره نصب کنید

نسخه منسوخ شده برنامه نیز بعید است باعث باز نشدن استوری ها شود اما ارزش بررسی دارد. برنامه را در Play Store یا Apple Store به روز کنید. در صورت عدم موفقیت ، می توانید برنامه را فقط حذف و نصب مجدد کنید.

در اندروید :

 1. تنظیمات و برنامه ها را باز کنید
 2. اینستاگرام را روی دستگاه خود انتخاب کنید.
 3. Uninstall را انتخاب کنید.
 4. اینستاگرام جدید را از اینجا دانلود و نصب کنید.

در iPhone :

 1. تنظیمات و General را باز کنید.
 2. iPhone Storage را انتخاب کرده و اینستاگرام را انتخاب کنید.
 3. Delete App را انتخاب کرده و انتخاب خود را تأیید کنید.
 4. App Store را باز کنید و اینستاگرام جدید را دانلود کنید از اینجا.

تاریخ و زمان تلفن خود را بررسی کنید

این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد ، اما در واقع می تواند دلیل بسیاری از مشکلات شما باشد. تاریخ و زمان شما باید به طور خودکار به روز شود اما گاهی اوقات آن را تغییر می دهیم یا اشکال در سیستم باعث می شود عملکرد نامناسب را نشان دهد. خواه از iPhone یا دستگاه اندروید استفاده می کنید ، تنظیمات تاریخ و زمان خود را بررسی کنید تا مشکل برطرف شود.

در اندروید :

 1. تنظیمات را باز کنید و روی “General Management” ضربه بزنید – این دستورالعمل ها ممکن است بسته به سازنده متفاوت باشد، بنابراین می توانید از آیکون جستجو استفاده کنید و “تاریخ و زمان” را تایپ کنید تا مستقیماً به تنظیمات بروید.
 2. روی «Date and Time» ضربه بزنید سپس به حالت خودکار تغییر دهید یا منطقه زمانی خود را به روز کنید.

بررسی تایم و تاریخ در گوشی اندروید

در iPhone:

 1. تنظیمات را باز کنید و روی «General» ضربه بزنید.
 2. روی «Date and Time» ضربه بزنید.
 3. روی منطقه زمانی تنظیم شده خودکار تنظیم کنید.

اینها تنها راههای مناسبی هستند که من می دانم وقتی استوری های اینستاگرام دانلود نمی شود و در حلقه در حال چرخش است، عیب یابی می کنم.

6 علت بلاک شدن در اینستاگرام و روش ساده حل مشکل

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا