آموزش اینستاگرام

ثبت لوکیشن دلخواه در اینستاگرام با 2 روش ساده

با افزایش روز افزون ترندهای اینستاگرام که با سرعت و گستردگی بالایی به پیش می روند، استفاده از یک «موقعیت مکانی ساختگی در اینستاگرام» برای عقب نیفتادن از این قافله ضروری به نظر می رسد. این موضوع اهداف متعددی می تواند داشته باشد از جمله رشد محصولات یک شرکت، اشتراک تصاویر، افزایش بازدیدکنندگان یک سایت، ایجاد لوکیشن های مختلف برای تبلیغ یک برند و خیلی موارد دیگر.

قابلیت استفاده از لوکیشن ساختگی همچنین به شما اجازه می دهد تا بتوانید سایر لوکیشن های تگ شده را تگ، شِیر و حتی فالو کنید. وجود این چنین ویژگی هایی، نقش مهم یادگیری و اجرای این روش در شکوفایی یک برند را به خوبی نشان می دهد.

در اینستاگرام چگونه تیک آبی بگیریم؟ (آپدیت 2021)

مطالب این مقاله به شما کمک می کند تا نحوه انجام این روش را یاد بگیرید. ما قصد داریم شما را با نرم افزار شگفت انگیز iMyFone AnyTo آشنا کنیم، نرم افزاری که تمام مشکلات شما در این زمینه (ایجاد لوکیشن ساختگی) را یکجا حل می کند.

مزایای ایجاد یک لوکیشن ساختگی (جعلی) اینستاگرامی

استفاده از یک لوکیشن ساختگی در اینستاگرام مزایای زیادی هم برای خودتان و هم برای فعالیت شغلی تان دارد. بد نیست برخی از این مزایا را با یکدیگر مرور کنیم:

 • هدف اصلی استفاده از لوکیشن یا هشتگ ها فراهم کردن شرایط مطلوب برای کاربرانی است که در جستجوی پست هایی با موضوع سفر (سیاحتی یا اکتشافی) هستند. به کمک این روش، تمام پست ها و استوری هایی که لوکیشن یا هشتگ مورد نظر را دارند به این افراد مرتبط می شود و با یک جستجوی ساده به راحتی قابل مشاهده و دسترسی هستند.
 • استفاده از یک لوکیشن ساختگی همچنین برای کسب و کارهای مجازی هم مناسب است و به صاحبین این مشاغل اجازه می دهد بازدیدکنندگان بیشتری برای برندهای خود در اکانت اینستاگرامشان به دست آورند. شما می توانید با استفاده از این ترفند، موقعیت مکانی بیزینس خود را هر جای نقشه که خواستید، قرار دهید و این کار باعث می شود کاربران شبکه های اجتماعی خیلی راحت تر برند شما را پیدا کنند.
 • قابلیت ایجاد لوکیشن ساختگی در اینستاگرام همچنین ابزار مناسبی برای جذب مشتریان محلی به سمت مشاغل نوپایی است که شما قصد راه اندازی آنها را دارید. برای مثال، فرض کنید که یک کافی شاپ جدید اجاره کرده اید. اگر بخواهید برای شغل جدیدتان صفحه ای بیزینسی در اینستاگرام درست کنید، با استفاده از یک لوکیشن ساختگی برای این پیج می توانید دسترسی جستجوگران کافی شاپ ها را به مغازه خودتان در محدوده مدنظر خود تسهیل کنید. با این روش کاربران تمامی فیدهای صفحه شما را مشاهده می کنند و شانس شما برای امتحان یک فنجان قهوه از کافی شاپتان توسط آنان افزایش می یابد.
 • مزیت دیگر این قابلیت افزایش تعداد بازدیدکنندگان از پست های فید اینستاگرام شما است.
 • همچنین این فرصت در اختیار شماست تا بتوانید برند یا کسب و کارتان را به شکلی بهتر تبلیغ کنید. تگ های مشتریان از بیزینس شما مانند آتشی غیر قابل مهار به سرعت در همه جا پخش می شوند و این امر تعداد فالورهای شما را افزایش می دهد.
 • شما می توانید از لوکیشن ساختگی برای تگ کردن دوستان یا شوخی کردن با آنها یا خانواده هایشان استفاده کنید.

نحوه اضافه کردن یک لوکیشن ساختگی در اینستاگرام با استفاده از نرم افزار iMyFone AnyTo

ساده ترین روش برای اضافه کردن یک لوکیشن جعلی در اینستاگرام دستکاری GPS دستگاه تان است. این کار با استفاده از ابزار iMyFone AnyTo (لینک دانلود) به راحتی قابل انجام است. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا GPS سیستم آی او اس خود را دستکاری کنید. و برای کسانی که قصد به کارگیری یک لوکیشن غیر واقعی را دارند، گزینه مناسبی محسوب می شود.

با انجام چند مرحله ساده می توانید به کمک این ابزار پست های اینستاگرامی با لوکیشن دلخواه خودتان ایجاد کنید و حتی این کار را در فیسبوک یا مپ اسنپ چت هم انجام دهید.

قبل از شروع کار با اپلیکیشن iMyFone AnyTo، بهتر است با بعضی از ویژگی های ممتاز این نرم افزار آشنا شوید.

 • به کمک این نرم افزار به راحتی می توانید موقعیت GPS گوشی آیفون خود را تغییر دهید و حتی می توانید این لوکیشن تقلبی را در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، واتساپ، فیسبوک و … به اشتراک بگذارید.
 • همچنین می توانید فقط با زدن یک کلیک ساده و بی دردسر، موقعیت خود را در واتساپ تغییر دهید و وانمود کنید که جای دیگری هستید.
 • با استفاده از این نرم افزار می توانید برای اینکه وانمود کنید GPS شما ثابت نیست و حرکت می کند یک مسیر دلخواه غیر واقعی ایجاد کنید. استفاده از این ویژگی برای سرکار گذاشتن دوستانتان به شدت جواب می دهد!
 • همچنین می توانید با این ابزار حرکت و توقف های زیادی از خودتان روی نقشه ایجاد کنید تا تمام شک و تردیدها درباره حقه بازیتان را منحرف و به یقین تبدیل کنید.
 • یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار قابلیت ذخیره کردن لوکیشن های ساختگی تگ شده و استفاده از آنها در مواقع موردنیاز است.

خب حالا نحوه کار با این نرم افزار را بررسی می کنیم:

1- قدم اول دانلود برنامه و اجرای آن است. برای انجام این کار کافیست نرم افزار iMyFone AnyTo را روی کامپیوتر خود دانلود و مراحل نصب آن را کامل کنید. برنامه را باز کنید و روی دکمه Get Started کلیک کنید.

iMyFone AnyTo

2- حالا گوشی آی او اس خود را با یک کابل USB به کامپیوتر متصل کنید. قفل آی او اس را باز کنید و ملاحظه می کنید که کادری روی صفحه ظاهر می شود و از شما درخواست تأیید این اتصال را دارد. روی دکمه Trust کلیک کنید. بعد برای تأیید نهایی باید passcode خود را وارد کنید.

iMyFone AnyTo

3- بعد از اینکه با موفقیت متصل شدید، روی صفحه مانیتور تصویر یک نقشه ظاهر می شود. شما می توانید موقعیت کنونی دستگاه خود را روی این نقشه تعیین کنید.

4- حالا نوبت به مرحله فعال کردن حالتTeleport  است. این گزینه را می توانید در قسمت بالا و سمت راست صفحه مانیتور مشاهده کنید. این گزینه سومین گزینه از سمت چپ روی نوار گزینه هاست. اکنون می توانید هر موقعیت غیر واقعی که مدنظرتان است روی نقشه انتخاب کنید. یک نوار جستجو هم در قسمت بالای صفحه وجود دارد که از آن برای پیدا کردن نقاط مشخص روی نقشه می توانید استفاده کنید.

iMyFone AnyTo

5- حالا زمان تغییر دادن لوکیشن است. روی گزینه Move که در سمت چپ کادر کنار صفحه قرار دارد، کلیک کنید. با این کار موقعیت GPS دستگاه شما تغییر می کند.

iMyFone AnyTo

6- نقشه را بررسی کنید تا از تغییر لوکیشن خود مطمئن شوید. لوکیشن دستگاه متصل به کامپیوتر هم به همین ترتیب تغییر پیدا می کند. به کمک این ابزار می توانید تمام لوکیشن های ساختگی قبلی را ذخیره و مرور کنید. بعد از اتمام موفقیت آمیز عملیات، این تغییر لوکیشن برای همه اپلیکیشن های روی دستگاه آی او اس شما که با GPS کار می کنند اعمال خواهد شد. و حالا وقت آن رسیده است که نحوه اضافه کردن این لوکیشن غیر واقعی را به یک پست اینستاگرامی آموزش دهیم.

iMyFone AnyTo

1- اینستاگرام را باز کنید. روی دکمه Add Post (اضافه کردن پست) ضربه بزنید. عکس دلخواهتان را انتخاب و سپس روی Next (بعدی) را بزنید.

2- روی گزینه Add Location (اضافه کردن مکان) ضربه بزنید. با این کار، کادری از چند نمونه لوکیشن پیشنهادی برای انتخاب لوکیشن فعلی دستگاه که در واقع همان لوکیشن غیر واقعی است برای شما باز می شود. لوکیشن مدنظرتان را انتخاب کنید و آن را برای پست خود تعیین کنید.

Get a custom location Instagram with iMyFone AnyTo

نحوه استفاده از اکانت فیسبوک برای ایجاد لوکیشن در اینستاگرام

حتماً در جریان هستید که برنامه اینستاگرام به تازگی تحت مالکیت بنیان گذار فیسبوک، مارک زاکربرگ در آمده است. در صورتی که بنا به هر دلیلی نتوانستید از طریق اینستاگرام لوکیشن جعلی خود را ثبت کنید، می توانید این کار را با اکانت فیسبوکتان انجام دهید. اکنون نحوه انجام مراحل استفاده از اکانت فیسبوک برای اضافه کردن یک لوکیشن جعلی در پست های اینستاگرام را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

همچنین می توانید در اینجا درباره یادگیری همه چیز در مورد لوکیشن های ساختگی مجاز فقط با یک کلیک، و روش های مفید برای رفع مشکل Couldn’t Refresh Feed در اینستاگرام را مطالعه کنید.

1- اپلیکیشن فیسبوک دستگاه آی او اس خود را باز کنید. روی دکمه Check-In کلیک کنید.

Use Facebook to create location Instagram.

2- حالا فیسبوک لیستی از لوکیشن های دور و برتان را به شما پیشنهاد می دهد. حالا اگر می خواهید یک لوکیشن جعلی اضافه کنید، روی نوار جستجو بروید و آیکن X را بزنید.

3- پیام بعدی که مشاهده می کنید به این شکل است: «Not able to find what you’re looking for» (عدم پیدا کردن مورد جستجو شده شما)، در کنار این پیام دکمه ای وجود دارد که با استفاده از آن می توانید لوکیشن ساختگی خود را اضافه کنید. روی دکمه Add ضربه بزنید.

Use Facebook to create location Instagram.

4- در مرحله بعدی، باید مشخص کنید دسته بندی لوکیشن هایی که می خواهید اضافه کنید به چه صورت است. این مرحله خصوصاً برای اشخاصی که به دنبال بیزینس در شبکه های اجتماعی هستند از حساسیت بالایی برخوردار است. شما می توانید با انتخاب درست دسته بندی های این مرحله در فید اکانت بیزینسی اینستاگرام خود اشخاص مشتاق بیشتری را به سمت کسب و کارتان جذب کنید.

Use Facebook to create location Instagram.

5- خب چیزی به پایان عملیات باقی نمانده است. در این مرحله، تنها کاری که باید انجام دهید وارد کردن دستی لوکیشن داخل نقشه است. برای این کار کافیست علامت نمایشگر لوکیشن را بگیرید و روی هر آدرسی از نقشه که مدنظرتان است رها کنید. سپس روی دکمه Create ضربه بزنید. در صورتی که محل نشان داده روی نقشه همان لوکیشن مورد نظرتان است فقط کافیست دکمه رو به روی «I’m currently here» را روشن کنید تا آن لوکیشن انتخاب شود.

Use Facebook to create location Instagram.

6- در نهایت، اینستاگرام را باز کنید. روی دکمه Add Post (اضافه کردن پست) ضربه بزنید. عکسی که می خواهید پست کنید را انتخاب کرده و سپس Next (بعدی) را بزنید و دست آخر روی Add Location (افزودن مکان) ضربه بزنید. حالا لوکیشن جعلی ای که قبلاً مشخص کرده بودید، در لیست پیشنهادی اینستاگرام نمایان می شود. حالا می توانید روی آن ضربه بزنید تا این لوکیشن به پست شما مرتبط شود.

7- حالا این لوکیشن غیر واقعی برای پست اینستاگرامی شما فعال شده است و شما می توانید برای پست های بعدی خود در این برنامه از همین روش استفاده کنید.

پخش فیلم ضبط شده در لایو اینستاگرام (2 روش ساده تر)

پنج لوکیشن مهم و پرطرفدار تگ شده در سال 2020 در اینستاگرام

لیست موردنظر به این شرح است:

london# (بیش از 131 میلیون بار تگ شده)

#london (posts over 131 million)

italy# (بیش از 121 میلیون بار تگ شده)

#italy (posts over 121 million)

newyork# (بیش از 98.4 میلیون بار تگ شده)

#newyork (posts over 98.4 million)

california# (بیش از 81.3 میلیون بار تگ شده)

#california (posts over 81.3 million)

france# (بیش از 77.6 میلیون بار تگ شده)

#france (posts over 77.6 million)

در صورتی که کسب و کارتان در نزدیکی یکی از این لوکیشن ها قرار دارد، می توانید از این هشتگ های پر طرفدار به عنوان لوکیشن جعلی خود استفاده کنید. با این کار عنوان کسب و کار شما در نتایج جستجوی کاربران در جایگاه بالاتری قرار می گیرد و به راحتی می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید.

آموزش ساخت کاور اینستاگرام (و 8 نکته برای طراحی بی نظیر)

جمع بندی مطالب مربوط به نحوه ایجاد لوکیشن (جعلی) در اینستاگرام

استفاده از یک لوکیشن جعلی در اینستاگرام باعث رونق بیشتر اکانت بیزینسی شما برای تبلیغ یک برند یا بیشتر نشان داده شدن فعالیت های روزانه افراد می شود. ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی مناسب درباره ایجاد لوکیشن (جعلی) در اینستاگرام به شما آموزش دهیم تا با استفاده از آن کسب و کار خود را رونق بدهید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا