به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش اینستاگرام

8 نکات نوشتن بیوگرافی خوب برای اکانت اینستاگرام

برای به دست آوردن فالوور بیشتر دانستن این که چطور بهترین بیوگرافی اینستاگرام را بنویسیم ضروری است. در دنیای رسانه های اجتماعی، بیوگرافی اینستاگرامتان مشخص می کند که چه کسی هستید. این مرحله به فالوورهایتان می فهماند که چه انتظاراتی از شما داشته باشند.

در اصل نوشتن بیوگرافی اولین قدم برای گذاشتن یک تاثیر خوب در جامعه اینستاگرام است. و فراموش نکنید نام کاربری اینستاگرامتان هم به همان اندازه مهم است.

حتما بخوانید: ۵۰ عکس با معنی برای پروفایل اینستاگرام، فیسبوک و تلگرام شما

داشتن یک بیوگرافی اینستاگرام خوب باعث می شود کاربر بدون فکر کردن روی گزینه “فالوو” کلیک کند. چگونه یک بیوگرافی خوب بسازید ؟ کافی است۱۰ نکته ای که در اینجا توضیح می دهم را بخوانید!

خب، به جای هدر دادن وقت بیایید در مورد چگونگی نوشتن بیوگرافی خوب در اینستاگرام صحبت کنیم.

بهترین نکات بیوگرافی اینستاگرام

شماره ۱: خودتان را معرفی کنید

بهترین بیوگرافی های اینستاگرام همیشه شامل توضیح مختصری درباره این است که به عنوان یک شخص یا برند تجاری چه کسی هستید. چندین روش و ایده متفاوت برای چگونگی انجام این کار وجود دارد. خب، بیایید به چند مورد از آن ها بپردازیم.

یکی از ایده های خوب در نوشتن بیوگرافی اینستاگرام نوشتن کلمات خاصی است که شما را در یک خط توصیف می کند و با اسلش (/) از هم جدا شده اند. این روشی محبوب برای معرفی سریع خود به طرفدارانتان است. برای اینکه نمونه ای از این شیوه نوشتن را ببینید به حساب اینستاگرام زیر نگاه بیندازید:

profile sample

این ایده ازین جهت خوب است که تنها یک خط را در بر می گیرد و خیلی واضح شما را به عنوان یک برند توصیف می کند. در مثال بالا، این شخص خودش را به عنوان “کمدین / بازیگر / نویسنده / کارگردان” توصیف می کند.

نکته مهم

در مثال بالا این شخص ویژگی های زیادی برای توصیف دارد. در نظر داشته باشید که در ابتدا به آنچه که بیشتر از همه به آن علاقه مندید و یا به آن شناخته شده اید اشاره کنید.

به عنوان مثال، اگر بازیگری هستید که دوست دارد کارگردانی و نوشتن را هم انجام دهد ، “بازیگر” را در اول توضیحات خود قرار دهید. (بازیگر / کارگردان / نویسنده)

شماره ۲: یک راه برقراری ارتباط ایجاد کنید

اگر در اینستاگرام یک تجارت یا برند تجاری دارید، در بیوگرافی اینستاگرام خود اقدام به ایجاد یک راه برقراری ارتباط با مشتری کنید. گنجاندن سؤال در توضیحات برای علاقه مند کردن کاربران به خدمات یا محصولتان بسیار مناسب است.

نگاه کنید که حساب اینستاگرام زیر چطور از طرح سوال برای علاقمند کردن کاربران به کسب اطلاعات بیشتر درباره شرکتش استفاده کرده:

نوشتن لینک صفحات ارتباطی یا سایت دیگر شما در بایو اینستاگرام

نکته مهم

بهترین بیوگرافی اینستاگرام برای مشاغل شامل یک جمله کوتاه است که به وضوح توضیح می دهد که تجارتتان چه کاری انجام می دهد. برای ایده گرفتن حساب اینستاگرام بالا را به دقت ببینید.

شماره ۳: چیزی را تعریف کنید که شما را منحصر به فرد می کند

برای اشخاص و اینفلوئنسر ها (به افراد شناخته شده و تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی اینفلوئنسر می‌گویند.)، یک ایده خوب در نوشتن بیوگرافی اینستاگرام شامل عبارات توصیفی است که به شما کمک می کند شخصا با طرفدارانتان ارتباط برقرار کنید.

می خواهید به عنوان یک فرد تأثیرگذار در شبکات اجتماعی به مخاطبان خاصی برسید که شما را به عنوان یک برند می شناسند. چه چیزی شما را منحصر به فرد می کند؟ چه چیز خاصی در مورد شما وجود دارد که باعث می شود افراد بخواهند شما را فالوو کنند؟

بیایید در مورد این موضوع یک مثال ببینیم. حساب کاربری زیر تعلق به یک فرد تاثیرگذار است که در ایالت یوتا زندگی میکند. بیوگرافی اینستاگرام او سرگرم کننده و قابل اعتماد است:

نوشتن نقاط منحصر به فرد در بایو

اطلاعات شخصی کمی از جمله ” نوشیدن همیشگی قهوه” به توصیف شخصیت شما کمک می کند. به علاوه ، به سایر کاربران کمک می کند تا با شما ارتباط برقرار کنند.

شماره ۴: در بیوگرافی خود یک لینک قرار دهید

اینستاگرام به همه کاربران خود این امکان را می دهد که یک لینک در بیوگرافی اینستاگرام خود داشته باشند. این کار را حتما انجام دهید! اگر وب سایت دارید لینک آن را قرار دهید! ویژگی “link in bio” یا همان ” لینک در بیوگرافی ” اینستاگرام یک راه عالی برای تبلیغ وب سایت یا وبلاگ تجاری شما است.

من این کار را همیشه انجام می دهم. هر زمانی که بخواهم وبلاگم را با فالوورهایم به اشتراک بگذارم تصویری از آن را در اینستاگرامم پست می کنم و در قسمت توضیحات توضیح می دهم که مقاله جدیدم در مورد چیست، چگونه این مقاله می تواند به خوانندگان کمک کند، و به آنها می گویم که چگونه آن را در وب سایتم پیدا کنند.

نگاه کنید:

در بیوگرافی خود یک لینک قرار دهید

از آنجا که نمی توانید لینک ها را در پست های اینستاگرام قرار دهید، میتوانید در توضیحات عکس ها از عباراتی نظیر :” برای رفتن به وبسایت به لینکی که در بیوگرافی نوشته شده بروید ” استفاده کنید. در اینجا من به مردم توضیح می دهم که برای خواندن مقالات و پست های دیگرم به وبسایتم مراجعه کنند.

شماره ۵: سایر حسابهای رسانه های اجتماعی تان را وارد کنید

بیایید دوباره بیوگرافی اینستاگرام قبلی را بررسی کنیم. خواهید دید که وی حساب توییتر خود را در بیوگرافی اینستاگرامش نوشته است:

سایر حسابهای رسانه های اجتماعی تان را وارد کنید

در واقع این ایده خوبی برای بهتر کردن بیوگرافی اینستاگرام است. بهترین بیوگرافی های اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد که بدانند در کدام رسانه اجتماعی دیگری می توانند شما را فالوو کنند. این روشی عالی برای افزایش فالوور در رسانه های اجتماعی مختلف است.

نکته مهم

پس اگر چندین حساب رسانه اجتماعی دارید همه آنها را اضافه کنید!

حتما بخوانید: کاربردی ترین ترفندها از شروع تا حرفه ای شدن در اینستاگرام

شماره ۶: در نوشتن بیوگرافی از شکلک ها استفاده کنید

اضافه کردن شکلک به متن روشی عالی برای ایجاد حس در بیوگرافی اینستاگرامتان است. این شکلک ها می توانند برای توصیف نام تجاری به جای کلمات استفاده شوند. حساب زیر نمونه ای عالی از چگونگی اضافه کردن شکلک ها برای ایجاد حس و زیبا ساختن بیوگرافی اینستاگرام است:

استفاده از شکلک در بایو اینستاکرام

نکته مهم

استفاده از شکلک راهکار خوبی است چرا که در تعداد کلماتی که در بیوگرافی می نویسید محدودیت دارید. از آنها استفاده کنید تا بیوگرافی خود را تغییر دهید یا حتی به جای برخی کلمات از شکلک مربوط به آن را استفاده کنید!

شماره ۷: استفاده از نقل قول در بیوگرافی اینستاگرام

استفاده از نقل و قول در بیوگرافی اینستاگرام روش بی نظیری است و برای برقراری ارتباط با فالوورهایتان مناسب است. نگاهی به بیوگرافی اینستاگرام زیر بندازید:

نقل قول در بیوگرافی اینستاگرام

در بیوگرافی این حساب اطلاعات زیادی در مورد اینکه چه کسی است گفته نشده، اما وی در ایجاد حس کنجکاوی در مخاطبانش موفق بوده.

نقل قول او فوق العاده قدرتمند، قابل اعتماد و الهام بخش است. نقل قول های مانند این می توانند به راحتی احساس عاطفی کاربران اینستاگرام را برانگیزند. به علاوه باعث می شود افراد بیشتری بخواهند او را فالوو کنند.

نکته مهم

برانگیختن احساس در دیگران در ایجاد ارتباط بین کاربران اینستاگرام تاثیر زیادی دارد ( و در نتیجه تعداد فالووهایتان زیاد می شود ). بر روی اصیل و قابل اعتماد بودن تمرکز کنید!

شماره ۸: در بیوگرافی اینستاگرامتان از فاصله استفاده کنید

یکی دیگر از مواردی که می توانید برای جذاب کردن بیوگرافیتان استفاده کنید اضافه کردن فاصله بین جملات است. این کار باعث می شود بیوگرافی اینستاگرام شما مرتب و منظم به نظر برسد. البته اگر اطلاعات زیادی در بیوگرافیتان دارید فاصله تاثیری نخواد داشت.

به عنوان مثال یکبار دیگر به بیوگرافی اینستاگرام جیمی چین نگاهی بیندازید:

در بیوگرافی اینستاگرامتان از فاصله استفاده کنید

به دلیل تعداد زیاد عناوین و شغل ها، فاصله در بیوگرافی اینستاگرام تاثیر خاصی ندارد.

با این حال استفاده او از دو اسلش (//) در بین هر کلمه، روشی عالی برای درج اطلاعات زیاد و در عین حال مرتب نگه داشتن بیوگرافی اینستاگرامش است.

نمونه ای از استفاده از فاصله در بیوگرافی اینستاگرام:

بیایید یک بار دیگر به بیوگرافی قبلی نگاه کنیم. فاصله ها در بیوگرافی این حساب تاثیر خوبی داشته و باعث شده بیوگرافی او تمیز و ساده به نظر برسد. خب، چطور این کار را انجام می دهید؟

نمونه بایوکگرافی و پروفایل در اینستاگرام

ایجاد فاصله بین جملات در بیوگرافی اینستاگرام بسیار ساده است. به صفحه پروفایل اینستاگرام خود بروید و روی دکمه “Edit Profile” که در سمت راست عکس قرار دارد کلیک کنید.

سپس روی “Bio.” کلیک کنید.

edit profile

در گوشی آیفون، بر روی دکمه “۱۲۳” کلیک کنید تا دکمه “#” در گوشه سمت راست پایین به دکمه “Return” تبدیل شود.

حتما بخوانید: ۱۶ ترفند مخفی اینستاگرام برای داشتن موفق ترین اکانت

توجه: ممکن است این کار در گوشی های اندروید لازم نباشد. در گوشی های گوگل، کلید برگشت همان است.

برای مرتب کردن بیوگرافی اینستاگرام خود نیازی به انجام ویرایش های فانتزی ندارید. به سادگی با زدن “Return” روی صفحه کلید یک خط جدید در بیوگرافی شما ایجاد می شود.

click th 123 on keyboard to change the # to return use Return to creat a new line

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا