به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش ساخت انیمیشن

اسامی 20 شرکت انیمیشن سازی مطرح دنیا (و نکات کاربردی)

استودیو های انیمیشن زیادی از جمله استودیو های VFX و پست پروداکشن در سراسر جهان وجود دارد. مطمئن باشید در میان استودیو های تولید فیلم و ویدیو های انیمیشن پرفروشی که به بودجه زیادی نیاز دارند و یا شرکت ‌های کوچک ‌تر غیرانتفاعی تولید ویدیو، یک استودیو انیمیشن متناسب با سبک و بودجه شما پیدا می شود.

این روز ها فناوری در حال تغییر و تحول است و بر اساس ترند های منحصر به فردی پیش می رود.

ونکوور یکی از جاهایی است که چندین استودیو انیمیشن دارد که فیلم های انیمیشنی با کیفیت بالا تولید می کنند. استودیو های انیمیشن از تولید فیلم های پرفروش گرفته تا تبلیغات و ویدیو های شرکتی، از طریق داستان سرایی ویدیویی پیام های معناداری را به مخاطب منتقل کرده اند.

۹ اپلیکیشن برتر برای ساخت انیمیشن (اندروید آیفون)

شرکت های زیادی هستند که ویدیو های توضیحی، ویدیو های آموزشی، ویدیو های شرکتی و سایر ویدیو های داستان سرایی متحرک را برای مشاغل مختلف تولید می کنند.

ترکیبی از یک متن خلاقانه و ویدیو های داستان محور به شما در ارتباط با مخاطبان تان در سطح پرسونای آن ها و انتقال بهتر پیام تان به شیوه ای واضح و مختصر کمک می کند.

دلایل زیادی وجود دارند که شرکت ها و سازمان های برجسته تولید انیمیشن امروزی به دنبال استخدام یک شرکت حرفه ای انیمیشن ویدیویی هستند؛ اما ایجاد ویدیویی که پیام برند شما را همان طور که می خواهید بیان کند، بسیار چالش برانگیز است.

انیمیشن سازی

شما به یک ویدیوی توضیحی برای کسب و کارتان نیاز دارید. اما اولین قدم این است که بدانید چه طور از این محتوا به طور موثر استفاده کنید.

امروزه بازاریابی ویدیویی بیش از هر زمان دیگری محبوب شده است. ویدیو های توضیحی متحرک عالی جواب می دهند زیرا می توانند داده های پیچیده را به تصاویری قابل درک تبدیل کنند.

در استودیو انیمیشن به دنبال چه چیزی باشیم؟

آیا آن ها نمونه کار خوبی دارند؟

تقریبا همه استودیو های انیمیشن یک نمونه کار آنلاین دارند. کار های سابق یک شرکت را مرور کنید تا ذهنیتی نسبت به نوع کاری که می توانید از استودیو انتظار داشته باشید، پیدا کنید. شما به راحتی می توانید با نگاه به نمونه کار یک شرکت انیمیشن سازی پتانسیل آن ها را قضاوت کنید. برخی از استودیو ها بر روی سبک های انیمیشن خاصی مثل VFX، انیمیشن کارتونی دو بعدی، انیمیشن وایت بُردی ، استاپ موشن، انیمیشن سه بعدی، موشن گرافیک و انیمیشن ترکیبی تمرکز می کنند.

اکثر شرکت ها روند کامل نحوه رضایت مشتری را با ارائه خدمات باکیفیت در یک جدول زمانی خاص مشخص می کنند.

روند تولید استودیو ها چگونه است؟

شما می توانید چرخه تولید، از ابتدا تا انتهای سازندگان انیمیشن های مختلف را برای قضاوت در مورد سطح تخصص یک استودیو خاص مقایسه کنید. بررسی کنید که آیا شرکت تولید انیمیشن ویدیویی موافقت می کند که مرتبا آپدیت هایی از کارتان را به شما ارائه دهد و مایل است تا تمام تغییرات مورد نیازتان را اعمال کند.

برنامه های ساحت انیمیشن

آیا آن ها می توانند با بودجه شما کار کنند؟

هر شرکتی قیمت های متفاوتی را برای فیلم انیمیشن ها به مشتریانش ارائه می دهد. هزینه های تولید ویدیوی توضیحی به ماهیت و طول ویدیوی متحرک شما بستگی دارد. با این حال، مهم است تا شرکتی را انتخاب کنید که خدماتی متناسب با بودجه شما ارائه بدهد.

آیا آن ها مهارت های لازم را دارند؟

برخی از استودیو های انیمیشن متخصصانی دارند که می توانند روی ایده های پیچیده کار کنند و ویدیویی رضایت بخش ارائه دهند. مطمئنا می توانید در بین شرکت ‌های کوچک تولید ویدیو گرفته و شرکت های حرفه ای و بزرگ که روی یک فیلم پر فروش کار می ‌کنند، استودیو مناسبی را پیدا کنید که مناسب ‌ترین گزینه برای تولید پروژه شما باشد. محتوا پادشاه است، بنابراین بهترین انیمیشن هم نمی تواند داستان بد نگارش شده شما را نجات بدهد. اگر شرکت انیمیشن سازی مورد نظرتان نمی تواند فیلم نامه ویدیویی عالی بنویسد، از یک متخصص تولید محتوا کمک بگیرید. یک فیلم نامه ویدیویی عالی حتی زمانی که انیمیشن متوسط ​​باشد، نتایج بهتری به شما می دهد.

آیا آن ها می توانند پروژه را به موقع تحویل بدهند؟

اغلب استودیوی انیمیشن ها می توانند یک ویدیو با کیفیت بالا، در حد بودجه و بازه زمانی مورد نیاز شما بسازند. وقتی که سازنده ویدیوی انیمیشن مناسب را انتخاب می‌کنید، حتما نظرات و رتبه‌بندی ‌های مشتریان دیگر را بررسی می ‌کنید تا بفهمید استودیو به موقع کارتان را تحویل می ‌دهد یا خیر. بهترین راه برای پیدا کردن یک استودیو انیمیشن قابل اعتماد، بررسی میزان پروژه های تکمیلی آن ها است.

انتخاب استودیو برای پروژه انیمیشن سازی

بهترین استودیوی انیمیشن را برای پروژه تان انتخاب کنید

هر استودیوی انیمیشن برای پروژه شما ایده آل نیست. شما باید تعیین کنید که آیا نوع ویدیو، بودجه، در دسترس بودن استودیو به بهترین وجه با نیاز های شما مطابقت دارد یا خیر. برخی از استودیو ها فقط با شرکت های تولید فیلم و بودجه های میلیون دلاری کار می کنند. اگر تنها چیزی که نیاز دارید یک ویدیوی توضیحی متحرک است، می توانید استودیو های کوچک تری را پیدا کنید.

از آنجا که کارآفرینان، شرکت ‌ها و کسب ‌و کار ها به دنبال بهترین شرکت‌ های تولید ویدیوی تبلیغاتی برای ایجاد ویدیوی توضیحی هستند، معمولا استودیویی را انتخاب کنند که تجربه کافی در ایجاد ویدیو های متحرک موفق در حوزه فعالیت خاص آن ها را دارد. به این ترتیب شانس بیشتری برای ساخت ویدیوی موفق وجود خواهد داشت.

۴ تا از بهترین و جدیدترین برنامه های ساخت انیمیشن برای اندروید

تعجب خواهید کرد اگر بدانید که اکثر استودیو های برتر انیمیشن چقدر تلاش می کنند تا تمام پروژه ها را در زمان مشخص شده و بدون افت کیفیت انجام دهند. این شرکت فرآیند را با پرسیدن چند سوال در مورد هدف ویدیوی متحرک شما آغاز می کند.

راه های زیادی برای ایجاد یک ویدیوی توضیحی وجود دارد. یک استودیوی انیمیشن که واقعا علاقه مند به دانستن محتوایی باشد که می خواهید در ویدیوی تان تبلیغ کنید، بهترین قالب را برای ویدیوی متحرک شما توصیه می کند.

انواع ویدیو های متحرکی که معمولا استودیو های برتر انیمیشن ارائه می دهند؛ به این صورت هستند :

 • انیمیشن شخصیت دو بعدی
 • ویدیو های وایت بردی
 • نقاشی متحرک
 • انیمیشن سه بعدی
 • لایو اَکشن
 • استاپ موشن

صرف نظر از ماهیت ویدیوی شما، هدف هر ویدیوی متحرک این است که برند شما را به مصرف کنندگان نزدیک تر کند یا اطلاعات مفیدی را به مخاطبان تان آموزش بدهد. اطمینان حاصل کنید تا شرکتی که انتخاب می ‌کنید بر ارائه پیام تان از طریق یک ویدیوی متحرک حرفه ‌ای تمرکز می ‌کند.

بهترین استودیو های انیمیشن چه ویژگی هایی دارند؟

چند ویژگی اصلی استودیو های برتر انیمیشن به شرح زیر است:

ارائه کار اورجینال

استودیو های خوب انیمیشن ایده ها را کپی نمی کنند و محتوای استودیو های دیگر را نمی دزدند. آن ها از آزمایش ایده های جدید ترسی ندارند و همیشه مشتری را در اولویت قرار می دهند. بهترین بخش در مورد کار با یک استودیوی انیمیشن باکیفیت این است که می توانید پیشرفت را بررسی کنید و مطمئن شوید که همه چیز طبق برنامه و به خوبی پیش می رود. مشتریان می توانند سبک انیمیشن را انتخاب کنند که به بهترین وجه با نیاز ها، بودجه و مخاطبان شان مطابقت دارد.

یک نمونه کار انیمیشنی داشته باشید

ارائه صوتی یا تصویری که کار یک شرکت را برای یک مشتری بالقوه به نمایش می گذارد، به عنوان دموریل یا Demo reel شناخته می شود . این ارائه به شما یک ذهنیت درست در مورد نوع کاری که یک استودیو انیمیشن در گذشته انجام داده است، می دهد. چند نکته وجود دارد که باید در دمو ریل بررسی کنید: کیفیت انیمیشن، اصالت کار، وضوح تصویر، نگارش داستان، اسکریپت، و اجرای کلی در داستان سرایی.

همچنین مهم است که نقش استودیوی انیمیشن در هر پروژه را بدانید؛ زیرا اکثر استودیو ها روی پروژه ها به صورت مشترک کار می کنند. با این وجود، استودیو های برتر انیمیشن تضمین می کنند که کار تولید و انیمیشن شان را به صورت ریل نمایش می دهند.

تنوع نمونه کار ها

با این که برای برخی از شرکت ‌های انیمیشن خوب است که در یک حوزه خاص کار کنند، اما بهترین استودیو های انیمیشن تیمی دارند که در هر زمینه ای کار می کنند. وجود چندین ویدیو از صنایع مختلف گواهی بر تخصص یک شرکت است و میزان موفقیت آن را مشخص می کند.

کیفیت عالی

کیفیت انیمیشن تنها عامل سنجش موفقیت یک استودیوی انیمیشن نیست . در واقع انیمیشنی‌ با کیفیت و حرفه ‌ای است که پیام را بهتر منتقل کند. استودیوی های باکیفیت طرح های معاصر و بدیع را همراه با فیلمنامه های خوب به صورت بی عیب و نقص تولید می کنند.

این فقط در مورد عناصر بصری نیست. صدا هم باید واضح و صدا گذاری حرفه ای باشد. استودیو های معروف انیمیشن حق کپی رایت را رعایت می کنند تا مجبور نباشید که با هیچ مشکلی در مورد موسیقی متن فیلم ویدئویی تان دست و پنجه نرم کنید.

تولید فیلم هایی که بازدید را بالا ببرند

باز هم، هدف واقعی ویدیو های توضیحی این است که ترافیک شما را به طور ارگانیک افزایش دهد و توجه مخاطبان را به خودش جلب کند. ویدیو های توضیحی می توانند کار به تصویر کشیدن فرهنگ شرکتی، ارزش های کاری و ترویج محصولات تان را به خوبی انجام دهند.

تجربه و تخصص

همه شرکت ‌های انیمیشن برای تولید محتوای ویدیویی شرکتی با کیفیت که با نیاز های شما سازگار باشد، مناسب نیستند. اما شرکت ‌های ویدیوی انیمیشن خوب با یک تیم مجرب از داستان ‌نویسان و انیماتور ها کار می ‌کنند. به همین دلیل، آن ها نتایج حرفه ای به ارمغان می‌ آورند که حتی سخت گیرترین مشتریان را هم راضی می کند.

ارتباط قوی

استودیو های انیمیشن زمانی که نتوانند درک کنند که یک شرکت در تلاش است که از طریق یک ویدیو چه کاری انجام دهد، هیچ نتیجه قابل قبول و چشم گیری ارائه نمی دهند. استودیو های معروف انیمیشن حرفه ایِ خوب؛ مهارت های ارتباطی استثنایی دارند تا بفهمند مشتری واقعا چه می خواهد.

گفت و گو و پرداختن به مهم ترین نکات مورد نظر در ویدیویِ درخواستی شما خیلی اهمیت دارد و باعث می شود تا در پایان، اصلاحات کمی نیاز باشد.

در جریان گذاشتن به موقع مشتری

اکثر استودیو های برتر انیمیشن به تمام سوالات به سرعت پاسخ می دهند تا هیچ چیزی در ابهام باقی نماند. استودیو های حرفه ای همیشه شما را در مورد پیشرفت کار مطلع می کنند و تغییرات را با توجه به نظر شما اعمال می کنند تا هیچ کاری با چالش رو به رو نشود.

دانلود: ۶ تا از بهترین و جدیدترین جزوه های رایگان آموزش انیمیشن سازی

ارائه خدمات تبلیغاتی

مصرف کنندگان پر مشغله امروزی معمولا به دنبال یک استودیوی انیمیشن هستند که ویدیو های آن ها را در پلتفرم های مختلف تبلیغ کند. تبلیغ بد یک ویدیو حتی اگر کیفیت بالایی هم داشته باشد، آن را به سمت تاریکی سوق می دهد.

به همین دلیل است که برخی از برترین استودیو های انیمیشن تبلیغات ویدیویی را هم ارائه می دهند.

ویدئو های چند منظوره

برترین استودیو های انیمیشن سازی در ایجاد انواع مختلف ویدیو های توضیحی برتری دارند. چند نوع ارائه شده توسط این سازندگان انیمیشن به این صورت است:

 • ویدئو های پشت صحنه: ویدئو هایی برای نمایش تولید، زنجیره تامین و سایر فرآیند ها هستند.
 • ویدئو های مشتری : تمرکز بر روی یک مشتری که به شرکت یا خدمات شما وفادار بوده است. داستان منحصر به فرد مشتری در این ویدئو ها ساخته می شود.
 • ویدیو های صفحه فرود: این ویدیو ها بازدیدکنندگان شما را تشویق می کنند تا ثبت نام کنند.

بهترین شرکت های انیمیشنی در تمام دنیا

در این بخش لیستی از استودیو انیمیشن های معروف در ونکوور را معرفی خواهیم کرد. البته این لیست کامل نیست، زیرا استودیو های بسیار بیشتری وجود دارد که می توانید خودتان به صورت آنلاین آن ها را پیدا کنید . هر استودیوی انیمیشن روی یک حوزه کاری خاص از ویدیو های توضیحی، تبلیغات تلویزیونی، فیلم های بلند گرفته تا سریال های تلویزیونی و موارد دیگر تمرکز دارد .

 1. Creamy Animation
 2. Animal Logic
 3. Arcana Studios
 4. Atomhawk
 5. Atomic Cartoons
 6. Bardel Entertainment
 7. Big Bad Boo
 8. Bron Studios
 9. DHX Media
 10. Flying Kraken
 11. Giant Ant
 12. Global Mechanic
 13. Harbour Block Production
 14. Kickstart Productions
 15. MiMo Films
 16. Modeling Café
 17. Nitrogen Studios
 18. Ocean Productions
 19. EH-Okay Entertainment
 20. Rainmaker Entertainment

عوامل متعددی وجود دارد که یک استودیوی انیمیشن خوب را تعریف می کند. تخصص، تجربه ، مهارت های ارتباطی، سابقه پروژه های کار شده و کیفیت کار از عوامل مهمی هستند که در ارزیابی میزان موفقیت یک شرکت مورد توجه قرار می گیرند. اما این 20 شرکت در تمام این فاکتور ها عالی هستند:

1-Creamy Animation

Creamy Animation یکی از بزرگ ترین استودیو های انیمیشن سازی در ونکوور است. این شرکت یک تیم بسیار خلاق دارد که در هشت سال گذشته پروژه های انیمیشنی با کیفیت تولید کرده اند.

2- Animal Logic

Animal Logic به عنوان یکی از پیشرو ترین استودیو های انیمیشن مستقل جهان در ونکوور قرار دارد. این شرکت بیش از دو دهه است که طرح های برنده جایزه، انیمیشن و جلوه های بصری تولید می کند.

3- Arcana Studios

این شرکت سرگرمی مشهور، کانادایی است . از زمان آغاز به کارش در سال 2004، آثار قابل توجهی از جمله The Clockwork Girl and Kagagi: The Raven and Pixies را تولید کرده است.

4- Atomhawk

Atomhawk از یک تیم بسیار خلاق از توسعه دهندگان بازی های خبره و طراحان محصول برخوردار است. این شرکت از سال 2009 فعالیتش را آغاز کرده است.

۴ تا از بهترین نرم افزارهای ساخت انیمیشن دوبعدی کم حجم

5- Atomic Cartoons

این استودیو که برنده جایزه هم بوده است ، خدمات انیمیشنی جامعی ارائه می دهد و در منطقه شلوغ انیمیشن ونکوور مستقر است . این استودیو در ساخت چندین سبک انیمیشنی مهارت دارد و به خاطر کیفیت کارش در سطح جهانی شناخته شده است.

6- Bardel Entertainment

باردل همچنان در ارائه خدمات انیمیشن پیشرو است. این شرکت از شهرت فوق العاده ای برخوردار است و بیش از سه دهه است که در این تجارت فعالیت می کند.

7- Big Bad Boo

این شرکت پیشرو استودیو انیمیشن در کانادا است . این شرکت که برنده جوایز مختلفی بوده، انیمیشن های دو بعدی فوق العاده ای تولید کرده است . برنامه های این استودیو در بیش از 120 کشور اجرا می شود.

8- Bron Studios

این شرکت رسانه ای بر تولید محتوای با کیفیت برای رسانه دیجیتال تمرکز دارد. این استودیو دفاتری در نیویورک و لس آنجلس هم دارد و در پروژه های متعددی با فیلم سازان مشهور همکاری داشته است.

9-DHX Media

DHX Media به عنوان یک شرکت جهانی که متعهد به ایجاد محتوای کودکانه باکیفیت است، فعالیت می کند. این شرکت با داشتن پروژه ‌های پر مخاطبی مثل Teletubbies ، Peanuts و Strawberry Shortcake در کارنامه اش، صاحب بزرگ ترین کتابخانه مستقل محتوای کودکان در جهان است.

10- Flying Kraken

این استودیو به تولید انیمیشن باکیفیت و اورجینال و محتوا های دیگر معروف است. این شرکت در سال 2011 از سوی پیشکسوتان این صنعت تحسین شد.

11- Giant Ant

Giant Antیک شرکت انیمیشن سازی و موشن گرافیک و یکی از بهترین استودیو های انیمیشن ونکوور است که به خاطر داستان سرایی و ویدیو های موشن گرافیک معروف است. این شرکت در نوشتن، تولید و ارائه برخی از بزرگ ترین داستان های رک و بی پرده در این صنعت تخصص دارد.

12- Global Mechanic

این استودیو که در سال 2000 تاسیس شد، صد ها ساعت محتوای مورد تحسین منتقدان را برای تبلیغات ، فیلم ها و رسانه های دیجیتال تولید کرده و این استودیو نامزد جوایز امی و اسکار هم شده است.

13- Harbour Block Production

این شرکت پشتیبانی فیلم، تلویزیون و رسانه های جدید بیش از سه دهه است که در این تجارت فعالیت می کند. این شرکت از تیمی از متخصصان خبره و متعهد برخوردار است که چیزی جز کار باکیفیت تولید نمی کنند.

14- Kickstart Productions

این شرکتِ فیلم سازی در سال 1998 تاسیس شد. از آن زمان، این شرکت به یک استودیوی تولید انیمیشن مشهور در ونکوور تبدیل شده است . این شرکت دفاتری در چین و هنگ کنگ هم دارد.

15- MiMo Films

این استودیو متعهد به تولید نسل جدیدی از سرگرمی های دیجیتال است. این شرکت که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته ، چندین جایزه هم کسب کرده است.

16- Modeling Café

این شرکت پروژه های مدل سازی متنوعی را بدون در نظر گرفتن ژانر و سبک نمایش تولید کرده است . این استودیو به دلیل فرآیند طراحی مفهومی اورجینال و خدمات حرفه ای انیمیشن شناخته شده است.

17- Nitrogen Studios

این استودیوی انیمیشن توسط گرگ تیرنان و نیکول استین که یک زن و شوهر هستند، تأسیس شده است. در سال 2017 استودیو Cinesite این شرکت را تصاحب کرد.

18- Ocean Productions

این استودیوی فیلم سازی بخشی از شرکت های Ocean Group است. این شرکت در حال توسعه، تولید پروژه های مختلف جهانی و تولید مشترک بوده است.

19- EH-Okay Entertainment

این شرکت سرگرمی خلاق، خدمات فوق العاده حرفه ای ارائه می دهد و از تمام مراحل تولید از فیلمنامه تا فیلم برداری پشتیبانی می کند.

20- Rainmaker Entertainment

این استودیویِ سرگرمی به خاطر پروژه های چند وجهی اش شناخته شده است. استودیوی انیمیشن آنلاین به تولید محتوای استثنایی اختصاص دارد و دارای تیمی از متخصصان بسیار با استعداد است.

پست مشابه: معرفی ۴ نرم افزار برتر دنیا برای ساخت انیمیشن+نمونه انیمیشن های برتر

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا