به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش ساخت انیمیشن

روش ساخت انیمیشن کوتاه (و 7 نرم افزار برتر)

یادگیری یک نرم افزار سه بعدی از اول قطعا خیلی کار جذابی نیست، بسیار فنی است و منحنی یادگیری واقعا سختی دارد. هر عملکرد می تواند ده ها پارامتر و گزینه داشته باشد، اما اگر تسلیم نشوید و به تلاش تان ادامه بدهید به نقطه خاصی در منحنی یادگیری می رسید. به محض این که از این نقطه عبور کردید، واقعا می توانید ایده هایتان را عملی کنید.

ایده ساختن یک فیلم کوتاه برای من درست پس از تماشای دوره آموزشی کنت ترامل در CG COOKIE شکل گرفت. در این دوره، کنت کل گردش کار را برای ساخت یک انیمیشن کوتاه سه بعدی توضیح می دهد.

با این دوره ذهنیاتم عوض شد ، من برای اولین بار متوجه شدم که ساخت یک انیمیشن سه بعدی فقط برای استودیو های بزرگ انیمیشن نیست، من هم می توانم آن را به تنهایی و با منابع بسیار محدود انجام دهم.

و حالا این کار هر چه قدر سخت و طولانی باشد، من تصمیم گرفتم فیلم کوتاه خودم را بسازم و اسمش را “چیکو” بگذارم.

نکات ساخت انیمیشن کوتاه (بسیار مهم)

ایده تان را روی کاغذ بیاورید

داستان

معمولا مهم ترین چیز برای هر فیلم احتمالا داستان آن است، حالا چه کوتاه باشد و چه بلند. من شخصا هیچ وقت چنین چیزی ننوشتم، اما مغزم همیشه به دنبال خلق داستان های تخیلی بود و من بسیار هیجان زده بودم که این چالش جدید را امتحان کنم.

با این حال، داشتن ایده در ذهن شما یک چیز است اما روی کاغذ آوردن آن، یک چیز دیگر. بیشتر اوقات متوجه می ‌شدم که ایده ‌های من بسیار ابتدایی هستند، مطلقا جالب نبودند و به هیچ وجه نمی‌توانستم آن ها را به داستانی جذاب تبدیل کنم. این جا است که دوره ” هنر داستان سرایی ” پیکسار واقعا به من کمک کرد. این دوره به من فهماند که یک داستان خوب از چند مرحله یا قوس تشکیل شده است، یک موضوع و یک پیام دارد.

تم یا موضوع که من واقعا آن را دوست دارم، تغییر شکل افراد در مواجهه با موقعیت های پیچیده است. در فیلم من عنصر اصلی داستان تحولات چیکو است. او یک جوجه کوچک است که توسط هم نوعانش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد و در ادامه داستان باید با خطر بزرگی روبرو شود ، اما در نهایت آن اتفاقات او را به فردی بسیار قوی تر تبدیل می کند.

علاوه بر این من می خواستم این فیلم انیمیشن دو پیام داشته باشد: شجاعت و استقلال.

شخصیت ها

همه‌ ما فیلمی را می ‌شناسیم که می‌توانست عالی باشد، اما در حد متوسط ​​یا حتی بد بوده، زیرا یکی از بازیگران بد بازی کرده یا برای نقش مناسب نبوده است . در انیمیشن 3 بعدی فرقی نمی کند، برای این که داستان خوب از آب در بیاید، به شخصیت های خوب نیاز دارید.

ساخت انیمیشن-1

ساخت انیمیشن-2

این قسمت بسیار دشوار است زیرا به دو دسته تقسیم می شود:

1-ویژگی های شخصیت باید ببینیم آن کاراکتر کیست؟ اهل کجا است؟ چند سال دارد؟ چه چیزی را دوست دارد؟ و خیلی چیز های دیگر . . . شما باید به شخصیت، تمام خصوصیات آن و همه چیز در داستان فکر کنید.

2- طراحی شخصیت ظاهر بسیار مهم است زیرا چیز های زیادی در مورد خود شخصیت، زندگی و شخصیت آن می گوید. اگر فرصت دارید با یک تصویرگر کار کنید، خود من قطعا برای تصویر سازی بهترین نیستم ، اما همیشه طراحی را دوست داشتم و کار بر روی طراحی شخصیت برایم بسیار سرگرم کننده بود.

محیط پیرامون

اساسا سؤال این است که یک عمل در کجا و چه زمانی انجام می شود؟ انتخاب محیط بسیار مهم است زیرا به طور مستقیم بر حال و هوا ، اتمسفر و ظاهر کلی فیلم تأثیر می گذارد.

طراحی محیط در ساخت انیمیشن

به محض شروع کار روی محیط، به اهمیت داشتن یک کارگردانی هنری خوب پی بردم. مدتی طول کشید تا این را بفهمم، اما باید از خودم می‌پرسیدم : به دنبال چه نوع جهتی هستم؟ آیا می ‌خواهم فیلم به سبک فتو رئالیستی باشد یا کاملا کارتونی؟

این فاکتور برای من 50-50 بود. من می خواستم محیط به اندازه کافی واقع گرایانه باشد تا بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید، اما قطعا عکس واقعی نیست . بعد از تست های زیاد و ساعت ها تماشای فیلم های انیمیشن بالاخره تعادل و سبکی را پیدا کردم که از آن راضی بودم.

فیلم نامه مصور

در این مرحله نوشتن داستان را تمام کردم، خوشحال شدم شخصیت هایم و محیط کارم تکمیل شده اند. زمان آن فرا رسیده بود که همه چیز را در یک استوری بورد یا فیلم نامه مصور جمع کنیم و “Storyboarder” یک ابزار عالی برای این کار بود.

word image

حقیقت این است که من آدم بسیار حساسی هستم و دوست دارم وقتی همه چیز کامل و بی عیب و نقص باشد، اما با استوری بورد مجبور شدم کمال گرایی ام را کنار بگذارم . آنچه در این تمرین اهمیت دارد کیفیت نقاشی ها نیست، بلکه احساس شما و این که چه طور همه چیز با هم هماهنگ می شوند، است.

یادم نیست چند بار یک چیز را کشیدم و پاکش کردم. این روند تماما یعنی شکست بخورید و باز تکرار کنید. اما در نهایت وقتی استوری ‌برد خوب شد، خودتان حس می‌کنید و می‌دانید که آماده‌اید ادامه دهید.

تبدیل ایده به طرح سه بعدی

مدل سازی

این بخش به وضوح بخش مورد علاقه من در کل فرآیند است ، مدل سازی واقعا سرگرم کننده است. توصیف آن بسیار سخت است، اما مثل مونتاژ یک لگو بسیار چالش برانگیز یا ساختن یک قطعه مبلمان IKEA بسیار پیچیده است. ممکن است گهگاهی آزار دهنده و پیچیده باشد، اما نمی ‌توانید از انجام آن دست بردارید، و وقتی کارتان را تمام کردید، به خودتان افتخار می‌ کنید.

مدل سازی

اگر چه مدل سازی کار جذابی است، اما بخش جدی از این فرآیند است. اگر مدل سازی اشتباه باشد، در مراحل بعدی مشکلات زیادی خواهید داشت و من هم آن را به سختی یاد گرفتم. من تا رسیدن به نتیجه نهایی، چهار ده نسخه چیکو را ساختم.

سر هم بندی یا Rigging

سر هم بندی یا Rigging

به نظر من این قطعا بدترین بخش کار است. سرهم بندی یا مفصل بندی تکه های مختلف کاراکتر بسیار سخت اما در عین حال بسیار مهم است.

اگر بخواهم مقایسه ای انجام بدهم ، Rigging مثل موتوری برای یک ماشین است. پنهان است، شما هیچ وقت آن را نمی بینید و بسیار پیچیده است، اما اگر آنجا نباشد هیچ چیز کار نمی کند.

درست مثل انسان ها، برای این که بتوان شخصیت های سه بعدی را به حرکت درآورد، به پی ریزی از داخل و ساختن استخوان نیاز است. با اتصال تمام آن استخوان ها به یکدیگر در پیکربندی های مختلف، شخصیت به یک عروسک خیمه شب بازی تبدیل می شود و می تواند هر کاری که شما می خواهید را انجام دهد.

من ساعت های زیادی را صرف کار بر روی مفصل بندی چیکو کردم اما هنوز کامل نبود. این تمرین واقعا دید من را نسبت به فیلم های انیمیشن تغییر داد و من همه افرادی که در استودیو های بزرگ و کوچک به طور انحصاری روی Rigging کار می کنند را تحسین می کنم.

بافت دهی یا Texturing

در طول این فرآیند متوجه شدم که چشم انسان در توجه به جزئیات کوچک بسیار خوب است . اگر چیزی بد به نظر برسد، چشم شما بلافاصله متوجه آن می شود و مغزتان کاملا توجه اش را روی این جزئیات متمرکز می کند. وقتی فیلمی می سازید قطعا نمی خواهید این اتفاق بیفتد.

به همین دلیل Texturing بسیار مهم است و فقط به شخصیت ها مربوط نمی شود ، بلکه به همه چیز هایی که جلوی دوربین قابل مشاهده اند، مرتبط است. تک تک عناصر باید واقعی به نظر برسند یا حداقل این طور حس شود که درست و متناسب با محیط هستند.

بافت دهی یا Texturing

با وجود این که من عاشق Blender هستم، تصمیم گرفتم از نرم افزار دیگری برای بافت دهی استفاده کنم و “Substance Painter” را انتخاب کردم . این نرم افزار رایگان نیست اما کاملا شناخته شده است. بافت دهی یا این نرم افزار واقعا سرگرم کننده است و نتایجی که به دست می آورید شگفت انگیز است.

انیمیشن یا پویا نمایی

انیمیشن یا پویا نمایی

قبل از شروع این پروژه همیشه می شنیدم که پویا نمایی یا به حرکت در آوردن عناصر داستان یکی از سخت ترین و طاقت فرساترین مراحل این پروسه است. و آنچه من شنیدم کاملا درست بود. ایجاد حرکات واقعی و باور پذیر بسیار سخت است.

در یک انیمیشن خوب همه چیز در مورد مرجع ها و زمان بندی است، و من متوجه شدم که ساخت یک انیمیشن واقعی بدون Reference یا مرجع بصری غیرممکن است. اگر بازیگران خوبی را در اطراف تان می شناسید، از آن ها بخواهید که داستان را بازی کنند و همه چیز را ضبط کنید. متأسفانه این چیزی است که من زمان کافی را برای آن صرف نکردم و واقعا پشیمان هستم.

۹ اپلیکیشن برتر برای ساخت انیمیشن (اندروید آیفون)

قبلا در مورد اهمیت مدل سازی و مفصل بندی صحبت کردم. وقتی شروع به کار بر روی انیمیشن می کنید، در نهایت متوجه می شوید که چرا این دو مرحله بسیار مهم هستند. اگر مدل سازی شما ضعیف باشد و مفصل بندی بد اجرا شده باشد، در طول انیمیشن واقعا به ضررتان تمام خواهد شد.

نماپردازی یا Rendering

وقتی این پروژه را شروع کردم، نمی دانستم باید با چند کامپیوتر یک مزرعه رندر (Render-farm) در اتاقم درست کنم. ممکن است بپرسید این همه کامپیوتر برای چیست ؟ برای رِندِرگیری!

این یکی از آخرین مراحل است و مثل بقیه مراحل بسیار مهم است. به‌ طور پیش‌فرض، میدان دید نرم‌افزار سه ‌بعدی کار شما را با کیفیت پایین نمایش می‌دهد تا هر چه راحت ‌تر اجرا شود، اما به محض این که همه چیز کامل شد، باید رِندِر را اجرا کنید تا تصویر نهایی را با کیفیت بالا دریافت کنید . بسته به پیچیدگی صحنه، قدرت کامپیوتر شما و بسیاری از پارامتر های دیگر، رندر می تواند سریع یا یک فرآیند بسیار طولانی باشد.

نماپردازی یا Rendering

یکی از راه های افزایش سرعت رندر استفاده از مزرعه رندر است و به همین دلیل من تصمیم به ساخت آن گرفتم. تا جایی که می توانید چندین کامپیوتر تهیه کنید، آن ها را به هم متصل کنید و تا هر کامپیوتر بتواند بخشی از آن را رندر کند. هر چه کامپیوتر های بیشتری داشته باشید و قدرتمندتر باشند، رندر سریع تر انجام می شود.

برای اجرای وظایف مزرعه رندرم از “Flamenco ” استفاده کردم که یک مدیر رندر برای نرم افزار Blender است.

ترکیب بندی

هنگامی که رندر به پایان رسید، اساسا تمام قطعات پایانی مثل یک پازل در اختیارتان است . ترکیب بندی یا Composing مرحله ای است که در آن همه چیز را دوباره کنار هم جمع می کنید و جزئیات نهایی را تکمیل می دهید تا همه چیز عالی به نظر برسد.

یک بشقاب با نان، گوجه فرنگی ، کاهو، پیاز، ترشی، پنیر و گوشت گاو را تصور کنید. البته در کل خوب به نظر می رسد اما تک به تک چیز خاصی در مورد آن مواد وجود ندارد. با این حال، اگر آن ها را با هم ترکیب کنید، یک چیز برگر خوشمزه ساخته می شود. ترکیب بندی تقریبا همین است.

۴ تا از بهترین و جدیدترین برنامه های ساخت انیمیشن برای اندروید

نرم افزار های ترکیب بندی زیادی در مارکت وجود دارد اما برای راحتی من تصمیم گرفتم از Blender استفاده کنم. یک نکته جالب در مورد ترکیب بندی اینست که شما تغییرات کارتان را از اول تا نتیجه نهایی می بینید که جالب است.

بهترین نرم افزارهای ساخت انیمیشن کوتاه

1-نرم افزار Visme

animation software - Visme-logo Visme یک ابزار طراحی آنلاین مبتنی بر ابر است که به تمام افراد اجازه می ‌دهد تصاویر متحرک رسانه ‌های اجتماعی، اینفوگرافیک‌ ها، ارائه ‌ها، تبلیغات ، بنر ها و سایر تصاویر را بسازند.

ویژگی‌ های پویا نمایی و تعاملی دارد که به شما کمک می ‌کند طرح‌ های چشم‌ نوازی بسازید تا چیزی بیشتر از تصاویر استاتیک باشد.

نرم افزار پویا نمایی Visme به شما امکان می دهد به هزاران الگوی از پیش ساخته شده، کتابخانه ای از عکس ها و ویدیو های استوک رایگان، شخصیت های از پیش متحرک قابل تنظیم، تصاویر و ژست ها و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

ویژگی ها:

 • ویرایشگر Drag & drop و کاربر پسند.
 • هزاران قالب متحرک در دسته بندی های مختلف.
 • ویژگی های از پیش متحرک قابل تنظیم مثل شخصیت ها، تصاویر و ژست ها.
 • جدول زمانی انیمیشن سازی برای سفارشی کردن صحنه ها و هم گام سازی صدا.
 • دارای بیش از 14 نمودار، گراف و نقشه متحرک مختلف.
 • انیمیشن سفارشی پیشرفته که می تواند بر روی هر شیئی اعمال شود.
 • لینک های تعاملی ، دکمه های دعوت به عمل و افکت های شناور.

animation software - Visme-editor

 • کتابخانه ‌های قابل جستجو از بین عکس ‌ها، فیلم‌ ها، نماد ها و اشکال رایگان.
 • وارد کردن تصاویر ، فیلم ها و فونت های تان.
 • جاسازی ویدئو ها و سایر محتوای آنلاین در طرح های تان.
 • قابلیت همکاری تیمی که می توانید پروژه های تان را به اشتراک بگذارید.
 • برخورداری از کیت برند: رنگ‌ ها، فونت ‌ها و لوگو های برند خودتان را برای استفاده بعدی ذخیره کنید.
 • تجزیه و تحلیل هوشمندانه که باعث می شود برای مشاهده پروژه به نمودار ها و آمار دسترسی پیدا کنید.
 • فرمت های دانلود متحرک آفلاینGIF، ویدئو MP4 و HTML5.
 • انتشار و اشتراک گذاری آنلاین : از یک لینک استفاده یا یک کد جاسازی ایجاد کنید.

word image 1

مزایا: ابزار طراحی یکپارچه با ویژگی های انیمیشنی و تعاملی ، عالی برای غیر طراحان و طراحان، دارای میلیون ها ویژگی گرافیکی رایگان در ویرایشگر.

معایب : گزینه ‌های طراحی و سفارشی ‌سازی متنوع که می‌تواند یادگیری را سخت تر کند.

ایده آل برای: بازاریابان ، تیم های شرکتی، معلمان، مربیان، استفاده شخصی.

2-نرم افزار Adobe Animate

adobe-animate-logo

Adobe Animate نسخه جدید و تقویت شده Adobe Flash Professional است . این نرم افزار به شما امکان می دهد گرافیک های وکتور تعاملی و انیمیشن های دو بعدی برای فیلم ها ، تبلیغات، بازی ها، تلویزیون و غیره بسازید. با استفاده از کنترل ‌های جدول زمانی می ‌توانید شخصیت ‌ها، آواتار ها، اشکال و سایر دارایی‌ ها را متحرک کنید.

ویژگی ها:

 • دارای قلم مو های برداری با تنظیمات اندازه، صافی ، فشار و سرعت.
 • دارای کنترل های جدول زمانی بصری با تنظیمات انیمیشن پیشرفته.
 • برخورداری از ویژگی دوربین مجازی که به شما امکان می دهد تا جلوه های حرکتی، بزرگ نمایی و سایر افکت ها را اضافه کنید.
 • صدا را با انیمیشن هایتان هم گام کنید و حلقه های صوتی ایجاد کنید.
 • ادغام Typekit به شما امکان دسترسی به فونت های وب برتر را می دهد.
 • خروجی گرفتن به صورت Flash،HTML5 Canvas ،WebGL ، SVG و موارد دیگر.

Adobe Animate

مزایا: دارای گزینه هایی برای خروجی گرفتن و اشتراک گذاری به صورت جامع و گسترده برای انتشار انیمیشن های تان آن هم تقریبا در هر قالب و پلتفرمی.

معایب: مثل هر نرم افزار Adobe دیگری، Animate منحنی یادگیری سختی دارد ، مخصوصا برای مبتدیان.

ایده آل برای: طراحان بازی، یوتیوبر ها، سازندگان کارتون.

پست مشابه: معرفی ۴ نرم افزار برتر دنیا برای ساخت انیمیشن+نمونه انیمیشن های برتر

3-نرم افزار شماره Adobe Character Animator

Adobe Character Animator

Adobe Character Animator یکی دیگر از مجموعه نرم افزار های انیمیشن Adobe است. اما Character Animator برخلاف Adobe Animate، به شما این امکان را می ‌دهد که از تصویربرداری حرکتی برای ایجاد انیمیشن ‌های زنده از شخصیت ‌های دو بعدی تان استفاده کنید . به طور مثال می توانید یک کاراکتر را در Illustrator یا Photoshop ایجاد کنید ، آن را وارد Character Animator کنید، با Tagها وضعیتش را مشخص کنید و بعد با استفاده از حرکات صورت تان با استفاده از وب کم متحرکش کنید.

ویژگی ها :

 • ضبط حرکت بی وقفه و ردیابی خودکار صورت.
 • امکان دانلود کاراکتر ها از Creative Cloud Market.
 • یکپارچه سازی با فتوشاپ و ایلاستریتور .
 • حرکت دادن اندام های کاراکتر با موس.
 • دارای پنل تایم لاین برای ضبط و ویرایش صحنه ها.

Adobe Character Animator

مزایا: به راحتی می توان حرکات و حالات واقعی را با ردیابی صورت کپی کرد. گزینه های بسیاری هم برای ورودی و خروجی گرفتن وجود دارد .

معایب: این نرم افزار به عنوان بخشی از پکیج تمام برنامه ها در دسترس است و یک محصول مستقل نیست. همچنین برای استفاده از قابلیت تصویر برداری حرکتی باید وب کم و میکروفون داشت.

ایده آل برای : وبلاگ نویسان، بازاریابان، هنرمندان، مربیان.

4- نرم افزار Blender

نرم افزار Blender

Blender یک نرم افزار ویرایش ویدیو منبع باز است که به شما امکان می دهد کنترل کاملی روی انیمیشن های تان داشته باشید . این ابزار از قابلیت های خط فرمان و برنامه نویسی پیشرفته برای رندرگیری ، مدل سازی و ایجاد انیمیشن های سه بعدی برخوردار است. این نرم افزار در سیستم عامل های مختلف کار می کند، بنابراین می توانید از آن در لینوکس ، ویندوز و مک استفاده کنید.

ویژگی ها:

 • دارای ابزار های قدرتمند رندرگیری ، مدل سازی و مجسمه سازی.
 • برخورداری از پویا نمایی پیشرفته و ابزار مفصل بندی.
 • قابلیت ویرایش و ترسیم در حالت سه بعدی.
 • ویرایش ویدئو و VFX، از جمله ردیابی حرکت ، نقاب گذاری و ترکیب بندی.
 • ابزار های قدرتمند و واقعی شبیه سازی.
 • دارای رابط برنامه نویسی نرم افزار گسترده پایتون برای اسکریپت نویسی و سفارشی سازی.
 • دارای رابط کاربری قابل تنظیم ، طراحی پنجره ای و میانبر ها.

نرم افزار Blender

مزایا: استفاده از Blender هیچ هزینه ای ندارد. همچنین ابزار های پیشرفته پویا نمایی و رندرگیری، استفاده از آن را هم برای کاربران مبتدی و هم متخصص مناسب می ‌سازد.

معایب: دارای منحنی یادگیری بسیار شیب دار و سخت است زیرا ویژگی های بسیار زیادی است. احتمالا کار با آن برای مبتدیان دشوار خواهد بود و ممکن است قبل از درست کردن آن نیاز به ساعت‌ ها وقت جهت آموزش داشته باشند.

ایده آل برای: انیماتور ها، مهندسان، دانشمندان ، هنرمندان، دانشجویان.

5- نرم افزار Crello

animation software - crello-logo

Crello علاوه بر این که یک نرم افزار برای انجام طراحی های ابتدایی انیمیشن سازی است ، کتابخانه گسترده ای از قالب های متحرک و هزاران شیء و شخصیت از پیش متحرک دارد . این ابزار به شما امکان می دهد تبلیغات متحرک، ویدیو های مربعی و حتی کاور های فیس بوک را بدون داشتن مهارت طراحی بسازید.

همچنین می ‌توانید ویدیو ها و GIF‌های متحرک را با تصاویرتان مثل پس‌ زمینه متحرک، ترکیب کنید تا پست ‌های ویدیویی کوتاه و چشم‌ نوازی برای رسانه ‌های اجتماعی ساخته شود.

ویژگی ها:

 • هزاران قالب متحرک برای استفاده و سفارشی سازی.
 • دسترسی به بیش از 140 میلیون عکس استوک.
 • برخورداری از کتابخانه ای از فیلم ها و انیمیشن ها برای استفاده در طراحی ها.
 • امکان آپلود فونت ، گرافیک و انیمیشن ها.
 • دانلود با فرمت ویدئویی MP4.
 • قابلیت به اشتراک گذاری ویدیوی متحرکتان مستقیما در رسانه های اجتماعی.

crello-animation software - editor

مزایا: ایجاد آثار هنری ویدئویی متحرک در قالب های مختلف به طور مثال برای داستان ها ، نمایش ها و رسانه های اجتماعی . دارای یک اپلیکیشن موبایل برای ایجاد طرح در حال حرکت.

معایب: فقط می توانید با فرمت MP4 دانلود کنید. برای تبدیل ویدیوی تان به GIF باید از Crello GIF maker یا ابزارهای شخص ثالث استفاده کنید .

ایده آل برای: بازاریابان ، صاحبان مشاغل کوچک، مترجمان آزاد.

۴ تا از بهترین نرم افزارهای ساخت انیمیشن دوبعدی کم حجم

6- نرم افزار Adobe Spark

animation software - Adobe-Spark-logo

اگر به دنبال یک نرم افزار انیمیشن بسیار ساده و ابتدایی برای ایجاد پست های ویدیویی برای رسانه های اجتماعی هستید ، Adobe Spark می تواند به شما کمک کند تا این کار را مستقیما از طریق تلفن همراه تان انجام دهید.

از برنامه Adobe Spark Post iOS برای ایجاد ویدیو های کوتاه با متن و عکس های متحرک از طریق انتخاب یک الگو و سفارشی کردن آن به کمک سبک های انیمیشن سازی موجود ، استفاده کنید. در حال حاضر، فقط می توانید به ویژگی انیمیشن در تلفن همراه تان دسترسی داشته باشید، نه در برنامه دسکتاپ.

ویژگی ها:

 • می توانید به قالب های قابل تنظیم در فرمت های مختلف دسترسی داشته باشید.
 • طرح های تان را در چند دستگاه همگام سازی کنید.
 • با برنامه iOS حتی در حال حرکت پست های متحرک بسازید.
 • برخورداری از هزاران تصویر و آیکون رایگان.
 • دانلود به عنوان یک ویدیوی MP4 یا به اشتراک گذاری آنلاین.

animation software - Adobe-Spark-editor

مزایا: با برنامه موبایل iOS در حال حرکت، پست های رسانه های اجتماعی متحرک ایجاد کنید. به خاطر وجود رابط کاربری ساده و کاربردی می توانید با حسابAdobe تان وارد شوید.

معایب: عدم وجود ویژگی های پیشرفته برای پویا نمایی . انیمیشن ها فقط در برنامه iOS در دسترس هستند ، نه برای نسخه اندروید یا وب.

ایده آل برای: فریلنسر ها، بازاریابان ، وبلاگ نویسان.

7- نرم افزار PosterMyWall

animation software - postermywall-logo

این نرم افزار انیمیشن سازی ساده وکار با آن فوق العاده آسان است . برای ویرایش یک الگو، حتی نیازی به ثبت نام ندارید. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا با استفاده از کتابخانه بزرگ قالب ها و ویدئو ها، پوستر ها، گرافیک ها و ویدئو های تبلیغاتی ، طراحی کنید.

چیزی که PosterMyWall را در میان ابزار های دیگر متمایز می کند این است که به شما امکان می دهد طرح های تان را به عنوان ویدیو های با کیفیت بالا از جمله 4K و Full HD دانلود کنید.

ویژگی ها:

 • مجموعه بزرگی از قالب های ویدئویی متحرک.
 • هزاران ویدیوی استوک برای استفاده در طرح های تان .
 • چاپ عمده طرح های شما بر روی متریال های مختلف.
 • ویدیوهای تان را با کیفیت 4K و Full HD دانلود کنید.
 • فایل های MP4 و GIF را با کیفیت بالا ذخیره کنید .
 • طرح های تان را با یک لینک به اشتراک بگذارید یا روی بستر آنلاین قرار دهید.

animation software - postermywall-editor

مزایا: ساخت فیلم های متحرک با کیفیت بالا 4K و Full HD. می توانید ویرایش یک قالب را در مرورگرتان شروع کنید.

معایب: برای دانلود در طرح رایگان باید هزینه کنید . امکانات محدودی هم برای انیمیشن سازی دارد.

ایده آل برای: کسب و کار ها، استفاده شخصی.

دانلود: ۶ تا از بهترین و جدیدترین جزوه های رایگان آموزش انیمیشن سازی

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا