اندروید

چطور برای هر مخاطب یک زنگ متفاوت و خاص بگذاریم؟ (گوشی اندروید)

تا بحال در مکان عمومی با زنگ های پیش فرض مواجه شده اید و صاحبان موبایل نمیتوانند بدون نگاه کردن به گوشی از زنگ خوردن یا نخوردن آن مطلع شوند. این موضوع میتواند گیج کننده باشد. با این همه صدای مشابه تشخیص تماس بسیار مشکل خواهد بود. انتخاب زنگی متفاوت برای مخاطبین خاص میتواند به شما کند تا بلافاصله از تماس آن ها مطلع شوید.

شاید این کار ساده به نظر برسد، اما خیلی آن ها را نادیده میگیرند یا از آن بی اطلاع هستند، و شاید به همین علت باشد که حتی امروزه هم زنگ های خاص برای مخاطبین خاص به گوشتان نخورد. انتخاب زنگ خاص برای افراد خاص میتواند ” دویدن به سمت گوشی و بررسی تماس گیرنده” را برای شما کم کند.

از دست ندهید: روش افزودن صدای زنگ، پیامک و نوتیفیکیشن های خودمان به گوشی اندروید

ویدیوی آموزشی ۱ دقیقه ای

 

همچنین توضیحات نوشتاری در ادامه:

قدم اول: تنظیمات زنگ خور شخصی را پیدا کنید

اکثر گوشی های اندروید از نرم افزار Google’s Contacts برای مدیریت مخاطبین خود استفاده میکند، لذا با توضیحات در مورد این نرم افزار شروع میکنیم. اگر از گوشی سامسونگ استفاده میکنید پاراگراف بعدی را برای اطلاعات بیشتری در مورد گوشی خود بخوانید.

برای اکثر گوشی های موبایل، کار را با باز کردن نرم افزار مخاطبین خود شروع کنید، و بعد شخصی که میخواهید برای او آهنگ زنگ شخصی بگذارید را انتخاب کنید. یک بار بروی لاک آنها ضربه بزنید تا جزئیات آن را نشان داده شود. منوی سه نقطه را از قسمت بالای سمت راست انتخاب کنید و گزینه انتخاب زنگ (Set ringtone) را انتخاب کنید. اگر چند نرم افزار انتخاب زنگ دارید برنامه ای را انتخاب کنید که بیشتر از آن استفاده میکنید.

حتما بخوانید: ۸ ترفند بسیار کاربردی برای همه کاربران گوشی های اندروید 

اگر از نرم افزار مخاطبین استفاده میکنید، فردی را که مایل به تنظیم زنگ برایش هستید انتخاب کنید. روی ویرایش(edit) در پایین صفحه بزنید و به انتهای صفحه جدید بروید و گزینه view more را انتخاب کنید. مجددا به انتهای صفحه بروید و گزینه ringtone را انتخاب کنید و اگر از شما اجازه دسترسی به محل ذخیره را خواست به آن اجازه بدهید(allow).

قدم دوم: زنگ متفاوتی را انتخاب کنید

انتخاب کننده زنگ نمایش داده میشود و تمام زنگ هایی که قابل استفاده است را نمایش میدهد. کافی است زنگی که میخواهید استفاده کنید را انتخاب کنید و save را انتخاب کنید.

ممکن است در ابتدا تنها بتوانید زنگ های پیش فرض خود را انتخاب کنید.

و تمام! برای تمام مخاطبان مهم خود زنگ متفاوت انتخاب کنید. میتوانید خلاقیت به خرج دهید و برای هر کس آهنگی با توجه به روحیات خودش انتخاب کنید.

Barnamenevisi-min
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن