به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
اندروید

3 روش ساده نصب دو نسخه از یک برنامه در اندروید

سیستم عامل اندروید گزینه ای را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند بسیار مفید باشد: نصب دو نسخه از یک برنامه مشابه روی یک دستگاه.

به عنوان مثال، می توانید دو بار واتساپ را نصب کنید تا دو شماره روی واتساپ داشته باشید یا از واتساپ پلاس استفاده کنید. یا فیسبوک را دوبار نصب کنید و دو اکانت داشته باشید. برای انجام این کار 3 روش وجود دارد.

تنها 3 روش موجود برای نصب دو نسخه از یک برنامه

  1. استفاده از قابلیت‌های گوشی: برخی از گوشی‌های اندروید این قابلیت را دارند که به صورت پیش‌فرض از نصب دو نسخه از یک برنامه پشتیبانی کنند. این گزینه به عنوان “Dual Apps” یا “App Cloning” در تنظیمات گوشی شما ممکن است وجود داشته باشد. با فعال کردن این گزینه، می‌توانید دو نسخه از یک برنامه را به صورت همزمان بر روی گوشی خود نصب کنید.
  2. استفاده از برنامه‌های شخص ثالث (4 برنامه معرفی شده در پایین): برخی از برنامه‌های شخص ثالث برای نصب دو نسخه از یک برنامه در اندروید وجود دارند. این برنامه‌ها عموماً به عنوان برنامه‌های “مدیریت چند حساب” یا “برنامه‌های موازی” شناخته می‌شوند. با استفاده از این برنامه‌ها، می‌توانید نسخه‌های جدید از برنامه‌های مورد نظر خود را نصب کنید و از آن‌ها همزمان استفاده کنید.
  3. استفاده از محیط‌های مجازی (در گوشی‌های Root شده): در گوشی‌های Root شده، می‌توانید از محیط‌های مجازی یا محیط‌های جعبه شنی استفاده کنید تا دو نسخه از یک برنامه را همزمان اجرا کنید. این روش اغلب به عنوان “Containerization” شناخته می‌شود و نیاز به دسترسی Root دارد.

توجه: استفاده از برنامه‌های شخص ثالث و محیط‌های مجازی ممکن است باعث نقض شرایط استفاده از سرویس‌ها و برنامه‌های مختلف شود. قبل از استفاده، مطمئن شوید که این روش‌ها با قوانین و شرایط استفاده از برنامه‌ها و سرویس‌های مورد نظر شما سازگار هستند.

بهترین برنامه های شخص ثالث (روش 2 گفته شده در بالا)

1-برنامه App Cloner (پر امتیازترین)

برنامه App Cloner

App Cloner به شما اجازه می دهد یک برنامه را برای بار دوم بارگیری کنید، نماد را تغییر دهید، نام جدیدی به آن بدهید و آن را از برنامه اصلی متمایز کنید.

این اپلیکیشن برنامه مورد نظر شما را طوری نصب می کند که انگار یک برنامه متفاوت است. به این ترتیب برنامه دوم می تواند کاملا مستقل از نسخه اصلی کار کند. اما یکی از نقاط ضعف App Cloner این است که به شما اجازه نمی دهد به روزرسانی های برنامه کلون شده را نصب کنید. شما فقط می توانید یک برنامه مشابه را دو بار کپی کنید.

روش کار با این برنامه:

 

2-برنامه Go Multiple

برنامه Go Multiple

Go Multiple به شما اجازه می‌ دهد نسخه دوم یک برنامه را طوری نصب کنید که انگار برنامه دیگری است. برای تمایز نسخه دوم از نسخه اصلی، آیکون توسط یک کادر سفید احاطه می شود. این نسخه دوم، داده های مربوط به حساب کاربری را جداگانه نگه می دارد. شما می توانید Go Multiple را از Play Store دانلود کنید.

22 اپلیکیشن که هر ایرانی باید روی گوشی خود داشته باشد

3-برنامه Lucky Patcher

برنامه Lucky Patcher

تنها نکته منفی این اپلیکیشن عدم سازگاری آن با برخی اپلیکیشن های اندرویدی است، می توانید شانس خود را امتحان کنید. روش کار این اپلیکیشن بسیار ساده است. کافی است برنامه ای که می خواهید کلون کنید را انتخاب کنید. یک منو ظاهر می شود که در آن باید گزینه Clone Application را فشار دهید. به این ترتیب یک کپی جدید از برنامه در کارت SD دستگاه ایجاد می شود.

4-برنامه Parallel Space (یکی از بهترین ها)

برنامه Parallel Space

Parallel Space فضایی موازی در گوشی هوشمند شما ایجاد می کند تا بتوانید برنامه ها را کپی کنید و با حساب های کاربری مختلف مورد استفاده قرار دهید. پس از نصب نسخه دوم برنامه طوری نصب می شود که انگار یک برنامه جدید است.

ویدیوی کار با این برنامه:

 

یک مثال از این روشها: چگونه روی یک گوشی دو واتساپ داشته باشیم؟

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا