اندروید

4 روش ساده برای نصب دو نسخه از یک برنامه در اندروید

Ready for Charb gif

سیستم عامل اندروید گزینه ای را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند بسیار مفید باشد: نصب دو نسخه از یک برنامه مشابه روی یک دستگاه.

به عنوان مثال، می توانید دو بار واتساپ را نصب کنید تا دو شماره روی واتساپ داشته باشید یا از واتساپ پلاس استفاده کنید. یا فیسبوک را دوبار نصب کنید و دو اکانت داشته باشید. برای انجام این کار نصب یکی از برنامه های زیر ضروری است.

1-برنامه App Cloner (پر امتیازترین)

word image 12

App Cloner به شما اجازه می دهد یک برنامه را برای بار دوم بارگیری کنید، نماد را تغییر دهید، نام جدیدی به آن بدهید و آن را از برنامه اصلی متمایز کنید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

این اپلیکیشن برنامه مورد نظر شما را طوری نصب می کند که انگار یک برنامه متفاوت است. به این ترتیب برنامه دوم می تواند کاملا مستقل از نسخه اصلی کار کند. اما یکی از نقاط ضعف App Cloner این است که به شما اجازه نمی دهد به روزرسانی های برنامه کلون شده را نصب کنید. شما فقط می توانید یک برنامه مشابه را دو بار کپی کنید.

روش کار با این برنامه:

 

2-برنامه Go Multiple

word image 13

Go Multiple به شما اجازه می‌ دهد نسخه دوم یک برنامه را طوری نصب کنید که انگار برنامه دیگری است. برای تمایز نسخه دوم از نسخه اصلی، آیکون توسط یک کادر سفید احاطه می شود. این نسخه دوم، داده های مربوط به حساب کاربری را جداگانه نگه می دارد. شما می توانید Go Multiple  را از Play Store دانلود کنید.

22 اپلیکیشن که هر ایرانی باید روی گوشی خود داشته باشد

3-برنامه Lucky Patcher

word image 14

تنها نکته منفی این اپلیکیشن عدم سازگاری آن با برخی اپلیکیشن های اندرویدی است، می توانید شانس خود را امتحان کنید. روش کار این اپلیکیشن بسیار ساده است. کافی است برنامه ای که می خواهید کلون کنید را انتخاب کنید. یک منو ظاهر می شود که در آن باید گزینه Clone Application را فشار دهید. به این ترتیب یک کپی جدید از برنامه در کارت SD دستگاه ایجاد می شود.

4-برنامه Parallel Space (یکی از بهترین ها)

word image 15

Parallel Space فضایی موازی در گوشی هوشمند شما ایجاد می کند تا بتوانید برنامه ها را کپی کنید و با حساب های کاربری مختلف مورد استفاده قرار دهید. پس از نصب نسخه دوم برنامه طوری نصب می شود که انگار یک برنامه جدید است.

ویدیوی کار با این برنامه:

 

یک مثال از این روشها: چگونه روی یک گوشی دو واتساپ داشته باشیم؟

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا