به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
ریپورتاژ تبلیغاتی

9 تا از بهترین افزونه تیکت وردپرس؛ یک تجربه شخصی

اهمیت پشتیبانی پس از خرید بسیار بالاست طبق بررسی های انجام شده 90درصد مردم آمریکا قبل از خرید خدمات پشتیبانی شرکت ها را بررسی می کنند و 58 درصد از خریداران به دلیل خدمات ضعیف پشتیبانی، شرکت خود را تغییر می دهند. کاربران با وجود اینکه قبل از خرید در مورد محصول تحقیق می کنند و محصولات و سایت های مختلف را بررسی می کنند پس از خرید ممکن است سوالاتی در مورد نحوه کار کردن با محصول برایشان ایجاد شود یا محصول خریداری شده دارای ایراد فنی باشد و نیاز به راهنمایی برای برگرداندن محصول یا حل مشکل دارند.

 افزونه تیکت وردپرس

سیستم تیکیت و پشتیبانی کمک می کند تا کاربرانی که محصول شما را خریداری کرده اند به سوالات شان پاسخ دهید و این اطمینان را به آن ها دهید که تا حل شدن مشکلشان همراهشان هستید. با توجه به اهمیت یکی از پروژه هایی که داشتم برای خرید افزونه های مختلف مانند افزونه اسلایدر، افزونه تیکت، افزونه امنیت و تمام آنچه برای داشتن یک سایت حرفه ای نیاز بود سرچ زیادی انجام دادم اگر یک سایت وردپرس دارید و به دنبال راه اندازی سیستم تیکت و پشتیبانی هستید تا آخر همراه من باشید در ادامه با بررسی هایی که انجام دادم بهترین افزونه تیکت را معرفی می کنم تا راحت تر بتوانید انتخاب کنید.

افزونه Support Ticket System

با افزونه Support Ticket System می توانید به راحتی سیستم تیکت را در سایتتان راه اندازی کنید و امکان ارسال نوتیفیکیشن از طریق ایمیل به مدیران و کاربران را فراهم می کند و میتوانید برای تیکت ها وضعیت های مختلف مانند معمولی، متوسط و ضروری را اضافه کنید و تیکت های مهم تر را در اولویت پاسخ گویی قرار دهید و وضعیت هر تیکت را در حالت های مختلف مانند در حال انجام، پاسخ داده شده و یا بسته قرار دهید. با دارا بودن شورتکدهای اختصاصی می توانید در هر قسمت از سایت از این افزونه استفاده کنید علاوه بر این کاربران می توانند در صورت نیاز فایل های موردن یاز را پیوست کنند و قبل از ارسال تیکت سوالات متداول با پاسخ های از پیش آماده برای کاربران قرار دهید.

افزونه Support Ticket System

معرفی افرونه Support Ticket Management

در معرفی افرونه Support Ticket Management امکان افزودن نامحدود پشتیبان و مدیر وجود دارد و کاربران میهمان هم امکان ارسال درخواست پشتیبانی را دارند و کاربران می توانند از طریق ایمیل به تیکت ها پاسخ دهند.

افزونه تیکت و پشتیبانی SupportCandy

این افزونه با امکاناتی که دارد امکان مدیریت تیکت ها را به خوبی فراهم می کند و می توانید بی نهایت تیکیت، کارشناس و وضعیت تیکت را اضافه کنید همچنین امکان فیلتر تیکت ها توسط پشتیبان ها و مشتریان وجود دارد. در پنل تنظیمات افزونه SupportCandy امکان تغییر استایل بخش های مختلف افزونه وجود دارد، همچنین وضعیت و اولویت تیکت قابل تغییر است.

در افزونه کندی ساپورت کاربران می توانند فایل ارسال کنند و حجم و فرمت فایل ارسالی کاربران مانند jpg، jpeg، png، gif، pdf، doc، docxرا می توانید مشخص کنید همچنین امکان افزودن کپچا برای کاربران هنگام درج تیکت وجود دارد که به افزایش امنیت کمک می کند کاربران می توانند تیکت را ببندند یا مشخص کنید که بعد از چه مدتی تیکت ها بسته شوند.

افزونه Fluent Support Pro

اگر قصد دارید یک سیستم تیکت قوی ایجاد کنید با نصب افزونه تیکت و پشتیبانی Fluent Support Pro می توانید امکاناتی مانند افزودن پاسخ های ذخیره شده، ثبت یادداشت برای تیکت ها، امکان ادغام با تلگرام، دیسکورد و اسلک، امکان ارسال تیکت توسط کاربران مهمان، افزودن نوتیفیکیشن از طریق ایمیل به کاربر و مشاهده پاسخ تیکت را از طریق ایمیل فراهم کنید تا تجربه راحتی برای پشتیبانی کاربران فراهم کنید. این پلاگین با سایر افزونه ها سازگار است و با دانلود گرویتی فرم و ساخت فرم های مختلف می توانید خدمات بیشتری را به کاربران ارائه دهید.

افزونه تیکتا

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردم بعد از بررسی های افزونه های مختلف برای خرید بهترین افزونه تیکت به یک محصول ایرانی برخورد کردم که مجموعه ای از قابلیت های افزونه های مختلف را با هم ادغام کرده و یک سیستم تیکت حرفه ای را ایجاد کرده است با افزونه تیکتا می توانید بی نهایت پشتیبان ایجاد کنید، برای کاربران پیامک و ایمیل ارسال کنید در حالی که در بقیه افزونه ها امکان ارسال ایمیل وجود داشت.

در افزونه تیکتا امکان ارسال پیام صوتی وجود دارد و این روند پشتیبانی را سریع تر می کند و ابهامات کمتری برای کاربران ایجاد می کند. سایر امکانات این افزونه تیکت شامل محاسبه مدت پاسخ گویی، افزودن یادداشت برای تیکت ها، قابلیت درج امضا برای پشتیبان ها، پاسخ های ذخیره شده و ثبت امتیاز برای پاسخ دهنده است همچنین می توانید امکان درج تیکیت را برای کاربرانی که فقط عضو هستند فعال کنید . با این افزونه تمام آنچه برای راه اندازی سیستم تیکت نیاز دارید به صورت حرفه ای وجود دارد .

افزونه Rima Panel

اگر به دنبال یک افزونه تیکیت و پشتیبانی هستید که دارای قابلیت های اضافی دیگر باشد با افزونه ریما پنل علاوه بر ایجاد سیستم تیکت می توانید مواردی مانند ورود دور مرحله ای کاربران، ارسال پیام های عمومی وخصوصی به کاربران را فراهم کنیدو برایکاربران پنل کاربری ایجاد کنید.

افزونه TotalDesk

در افزونه توتال دسک می توانید سوالات متداول را در صفحه تیکت برای کاربران قرار دهید تا کاربران سوالات رایج را مشاهده کنند و در صورت نیاز تیکت ارسال کنند علاوه بر این دارای چت آنلاین است و باعث می شود سریعتر به کاربران پاسخ دهید. گزارش گیری از تعداد تیکت های پاسخ داده شد، ارسال ایمیل اطلع رسانی برای کاربران، تعیین وضعیت برای تیکیت ها، ایجادپاسخ های ذخیره شده، ارسال اعلان ها از طریق ایمیل و دسکتاپ برای زمانی که وضعیت تیکت تغییر کند یا پاسخ داده شود، امکان چت زنده با کاربران، تعیین اینکه چه کاربرانی می توانند تیکت ارسال کنند و تنظیمات متنوع دیگر در افزونه total desk باعث شده یکی از بهترین افزونه های تیکت و پشتیبانی باشد و بتوانید به کاربران خدمات کاملی را ارائه دهید.

افزونه TotalDesk

افزونه ارسال تیکت Awesome Support

افزونه Awesome Support یکی از افزونه های سازگار با زبان فارسی است که با وجود اینکه نسخه رایگان دارای امکانات خوبی است با 28افزودنی های متنوع می توانید امکانات بیشتری به سیستم تیکت سایتتان اضافه کنید. این افزونه ارسال تیکت در حال حاضر دارای 10000 نصب فعال است و در نسخه رایگان امکان پشتیبانی برای تعداد نامحدود محصول، کاربر، دپارتمان و پشتیبان را دارد. امکان نمایش تاریخچه تیکت ها، سفارشی سازی ایمیل های نوتیفیکیشن، امکان ارسال بینهایت فایل و ایمپورت تیکت ها از جمله امکانات افزونه Awesome Support است که باعث شده یکی از بهترین افزونه های تیکت و پشتیبانی رایگان باشد اما دقت کنیدکه برای امکانات بیشتر نیاز هست تا افزودنی ها را خریداریکنید.

افزونه Zendesk for WordPress

یکی از بهترین افزونه های تیکیت و پشتیبانی افزونه Zendesk for WordPress است دارا بودن امکان چت زنده با کاربران همچنین این افزونه این قابلیت را دارد که پیام های وبلاگ را به طور خود کار به تیکت تبدیل کند.

از جمله امکانات افزونه Zendesk دارا بودن داشبورد حرفه ای است و می توانید خدمات انجام شده برای کاربران را بررسی کنید و تمامی فایل های آپلود شده، نظرات و پاسخ های پشتیبان ها را مشاهده کنید. این افزونه رایگان است و امکان مدیریت تیکت ها از پیشخوان وردپرس را فراهم می کند.

با توجه به این که 89 درصد از مصرف کنندگان پس از یک تجربه مثبت از خدمات مشتری احتمال دارد خرید دیگری انجام دهند بنابراین یکی از اقدامات برای تبدیل خریداران فعلی به مشتریان وفادار و ترغیب آن ها به خرید دوباره ارائه پشتیبانی به کاربران است امیدوارم از موارد معرفی شده بتوانید بهترین افزونه تیکت و پشتیبانی را انتخاب کنید و این سیستم را در سایتتان راه اندازی کنید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا