به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش های متنوع دیگر

60 بهترین سایت برای تبلیغات بنری در ایران (آپدیت 2024)

اگر می خواهید کالا، خدمات یا هرگونه محصولتان را در سطح اینترنت به طیف وسیعی از کاربران اطلاع رسانی و تبلیغ کنید، بهترین راه استفاده از بنرهای تبلیغاتی در وب سایت های پربازدید و مرتبط با محصول شماست. در این پست بیش از ۵۰ تا از بهترین وب سایت ها برای تبلیغات بنری را به شما معرفی می کنیم. این مجموعه حاصل چندین روز جستجو و پرسش از افراد مختلف در این زمینه است!

نکات مهم تبلیغات در سایت ها

می دانید که تبلیغ در وبسایت هایی با بیشترین تعداد آی پی یکتا بیشترین بازده را برای شما خواهد داشت. (این سایت ها در همین مطلب معرفی شده اند-باید با کمک الکسا چنین سایت هایی را پیدا نمود که ما ان را اماده کرده ایم)

همچنین توضیح دادیم که تبلیغ در سایت های اینچنینی بازده بسیار بالاتری نسبت به اینستاگرام و تلگرام و شبکه های اجتماعی دارد به این دلایل.

بطور خلاصه تجربه بنده ثابت کرده است که تبلیغ در سایت های پربازده (که در همین مطلب معرفی شده اند) یا در این سایت های رایگان (شماره ۱ همین صفحه) و سپس اینستاگرام و تلگرام پربازده تر است. در سایت ها هزینه اندکی می پردازید و بنرتان را در آن تبلیغ می کنید یا لینک اینستاگرام و تلگرام تان را در سایت ها تبلیغ می کنید تا مشتریان و اعضای کانال تان افزایش یابند. بهتر است همه این موارد را در کنار هم انجام دهید.

در تلگرام به کانال های مختلف درخواست تبلیغات بدهید (هزینه ش اندک است) و در اینستاگرام زیر پست های افراد مشهور یا پیج های شبیه به کار خودتان اول از همه کامنت بگذارید یا اینکه تا می توانید همه را فالو کنید تا بتوانید فالوور جذب کنید و بعد کالای تان را بفروشید.

نمونه تبلیغ در سایت

چه نوع وب سایتی برای تبلیغ پربازده تر است و چرا؟

 • موضوع عادی یا جدید بودن وب سایت. تحقیقات مختلف ثابت کرده است که هر چقدر یک وب سایت برای شما تکراری تر و مرسوم تر باشد، توجه شما به تبلیغات و موضوعات جنبی آن کمتر است. یعنی چه؟ فرض کنید وب سایت مورد علاقه ای در زمینه اخبار ورزشی دارید. هر زمان که به این وب سایت مراجعه می کنید، چون ساختار وب سایت را کاملا بلد هستید، مستقیما بدون توجه به جزئیات دیگر، به سراغ خواندن خبرها در بخش مورد علاقه خود می روید. در این میان به احتمال زیاد هیچ توجهی به تبلیغات تکراری آن که هراز چندگاهی عوض می شوند، نخواهید کرد! طبیعی ست چون برای شما این محیط پر از تبلیغات تکراری شده است. پس جزئیات و تبلیغات موجود در چه وب سایتی برای شما موثرتر است؟ جواب کاملا واضح می باشد، وب سایتی که شما برای اولین بار از طریق گوگل با آن آشنا می شوید یا اصلا برای اولین بار یا دومین بار آن را مشاهده می کنید. ضمنا توجه کنید که افرادی که به وب سایت های شلوغ مراجعه می کنند افراد تکراری هستند ولی وب سایت های با سئو قوی، به مراتب تبلیغ شما را به افراد غیرتکراری نشان خواهند داد! (همین لیست همه سایت های مفید معرفی شده اند)
 • بحث قیمت تبلیغات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آیا به همان میزان که پول می دهید، مخاطب دریافت می کنید؟ بنابراین ما در اینجا وب سایت هایی را معرفی می کنیم که نه تنها میزان تبلیغات در آنها کم است بلکه بیشترین ترافیک خود را به واسطه گوگل دریافت می کنند و اکثر مخاطبان آنها، آن وب سایت ها را برای بار اول مشاهده می کنند. همچنین بهترین قیمت برای تبلیغات را ارائه می کنند.
 • مخاطبان و نوع آنها نیز در این زمینه بسیار مهم هستند. مثلا بهیچوجه به شما پیشنهاد نمی کنیم که تبلیغات خود را در وب سایت ها دانلود نرم افزار قرار دهید. چرا؟ مشخص است چون اکثر کاربران این وب سایت ها بدنبال کالای رایگان و دانلود می باشند و نه بدنبال یافتن کالای جدید! ضمنا کالایی که ارائه می کنید سعی کنید در وب سایتی با موضوع مشابه باشد چون نوع مخاطبان شما در آن وب سایت ها بسر می برند.

9 وبسایت پیشنهادی ما در ایران برای تبلیغ پربازده به طور کلی

قبل از اینکه به سراغ دسته بندی سایت و معرفی بهترین سایت در هر دسته خاص برویم خیلی ساده و خلاصه 9 وبسایت پیشنهادی مان را برای تبلیغ معرفی می کنیم (روی اسم هر سایت کلیک کنید تا وارد صفحه تبلیغات و مشاهده قیمت ها و شرایط شوید):

 • سایت جالب آموز (بیش از 60 هزار بازدید یکتا روزانه!)- بالاترین بازده ممکن طبق تجربه شخصی
 • سایت دیجیاتو (بیش از 56 هزار بازدید یکتا روزانه!)- بازده عالی در صورتی که تعداد بنرهای موجود در سایت کمتر شود
 • سایت هنرفردی (بیش از 60 هزار بازدید یکتا روزانه!)- بالاترین بازده در زمینه کسب و کار، هنری و آموزشی
 • سایت طرفداری (بیش از 80 هزار بازدید یکتا روزانه!) بازده عالی البته در حال حاضر کمی تعداد بنرها زیاد است
 • سایت سریع آسان (بیش از 65 هزار بازدید یکتا روزانه!)- بالاترین بازده در زمینه آموزشی، نرم افزار و موارد مشابه
 • سایت آفتاب (بیش از 90 هزار بازدید یکتا روزانه!) بالاترین بازده در زمینه خبری و تازه ها
 • سایت سازی ها (بیش از 25 هزار بازدید یکتا و 24 هزار غیر یکتا!) بازده عالی در زمینه آموزش موسیقی، دانلود، فیلم و سینما و هنری
 • سایت خبر فارسی (بیش از 87 هزار بازدید یکتا) بازده عالی در زمینه خبری آموزشی و تازه ها
 • سایت بهترین کودک (بیش از 25 هزار بازدید یکتا و بیست هزار غیر یکتا!) بازده عالی در زمینه کودک، بارداری، پزشکی و موارد مربوط

۱-وب سایت های نیازمندی ها

website-icon-18  وب سایت دیوار: این وب سایت کاملا برای درج تبلیغات شما تهیه شده است و همه می توانند تبلیغات خود را بصورت رایگان یا صرف مقدار اندکی پول در معرض دید عموم قرار دهند.

website-icon-18  وب سایت راهنما: این وب سایت هم از سری وب سایت های نیازمندی ها می باشد که شما می توانید کالای خود را بصورت رایگان یا با قیمت اندکی برای تبلیغات قرار دهید.

website-icon-18  وب سایت شیپور: از سری وب سایت های بدردبخور نیازمندی ها می باشد که اگر تبلیغی عمومی و با قیمت کم می خواهید در اینترنت قرار دهید اینجا هم مثل دو گزینه بالا یکی از بهترین هاست.

۲-در زمینه اخبار مختلف

website-icon-18  وب سایت کلیک: در زمینه تکنولوژی یکی از بهترین ها برای قرار دادن تبلیغات شماست زیرا هم محیط ساده و کم تبلیغاتی دارد و هم اکثر مخاطبان آن بواسطه گوگل دریافت می شوند.

website-icon-18  جالب آموز: همین سایت حاضر که می بینید تعداد تبلیغاتی که در آن قرار می گیرند معمولا کمتر از 3 تاست و با توجه به اینکه آمار بازدید روزانه آن بسیار بالاتر از سایت های مشابه است (روزانه حدود 60 هزار آی پی یکتا) ماهیانه نزدیک به دو میلیون نفر تبلیغ شما را حتما مشاهده می کنند و پربازده ترین در قسمت تکنولوژی و آموزش های مشابه است.

website-icon-18  دیجیاتو: وب سایتی معروف است که ترجیحا برای تبلیغات شما در صورتی که وب سایت کلیک را ترجیه نمی دهید پیشنهاد می شود. هم رنکینگ الکسای بالایی دارد و هم نسبتا دارای سئو و دریافت مخاطب از گوگل بالایی می باشد.

website-icon-18  فرهنگ نیوز: وب سایت خبری فرهنگ نیوز از خبرگذاری هایی است که معمولا تبلیغات را خیلی زیاد در وب سایت خود قرار نمی دهد ولی تبلیغات در آن بسیار موثر هستند نمونه اش وب سایت آوینی که در فرهنگ نیوز قرار گرفته است…

website-icon-18  خبربان: آی پی های یکتای مناسبی نسبت به سایر سایت های خبری دارد و موضوعات آن عمومی ست و اگر تبلیغ و خدمات شما مخاطب عام دارد گزینه مناسبی ست.

website-icon-18  آفتاب نیوز: آی پی های یکتای مناسبی نسبت به سایر سایت های خبری دارد و موضوعات آن عمومی ست دقیقا مانند خبربان. اما هزینه ها بسیار بیشتر است.

۳- ورزشی

website-icon-18 ورزش ۳: احتمالا این سایت را می شناسید. کاربران وفاداری دارد اما برای رزرو تبلیغات ممکن است کمی منتظر بمانید. هر چند کسانی که در این سایت تبلیغات داده اند نتیجه را رضایت بخش اعلام کرده اند.

website-icon-18 طرفداری: دقیقا مثل ورزش ۳ است با این تفاوت که هم هزینه تبلیغات و هم تعداد آنها کمتر است و در بین سایت های ورزشی به شخصه این سایت را پیشنهاد می کنم.

website-icon-18 وب سایت نود: ترافیک یکتای کمتری دارد ولی تبلیغات مرتبط با ورزش در آن کاملا پربازده است

۴- هنر و آشپزی و فنی

website-icon-18  هنرفردیدارای آمار بالا و ورودی زیاد از گوگل است. تعداد تبلیغات در آن بسیار کم است و به علت تنوع در موضوعات، طیف گسترده ای از مردم تبلیغات شما را خواهند دید.

website-icon-18  آکا ایران: مانند وب سایت های بالا دارای آمار بازدید بالا از گوگل، محیط کم تبلیغات، مخاطبان متنوع در زمینه سرگرمی هنری و قیمت های نسبتا مناسب تبلیغات می باشد.

website-icon-18  آلامتو:  در زمینه هنر و سرگرمی یکی دیگر از این وب سایت ها، آلامتو می باشد که محیط ساده و توجه پذیری برای تبلیغات دارد و نوع مخاطبان آنها، مخاطبان متنوع و مشتاقی هستند که برای سرگرمی بدنبال وب سایت ها و کالاهای جدید می باشند.

۵- تکنولوژِی، موبایل، لپتاب و کامپیوتر

website-icon-18 زومیت: قطعا می شناسید. اخبار تکنولوژی را در اختیار کاربران ایرانی قرار می دهد. کاربران وفاداری دارد هرچند معمولا تبلیغات زیادی درج می شود و ممکن است تبلیغ شما در چشم نباشد یا هزینه آن زیاد باشد.

website-icon-18 جالب آموز: همین وبسایتی که در حال مطالعه این مطلب هستید. با بیش از 60 هزار بازدید روزانه و سیمیلاروب رو به رشد. مخاطبان ما همه در حال یادگیری و به دنبال آموزش تکنولوژی، موبایل و اینترنت هستند (بر خلاف زومیت و دیجیاتو که اخبار ارائه می کنند) و مطمئن باشید بازده مناسبی با توجه به قیمت مناسب تبلیغات ما به دست خواهید آورد. (۰۹۱۹۱۸۱۰۰۰۸)

website-icon-18 دیجیاتو: مشابه زومیت در زمینه اخبار تکنولوژی فعال است و ترافیک قابل قبولی دارد. احتمالا اگر تبلیغات و جایگاه های موجود پر باشند باید مدتی منتظر بمانید.

website-icon-18 موبایل دات آی آر: یکی از بهترین ها (فقط در زمینه موبایل و موضوعات مربوط به آن) هزینه تبلیغات زیادتر ولی پربازده.

website-icon-18 کلیک: هم آموزش و هم خبر. ترافیک کاربران غیر تکراری مناسب است ولی هزینه ها کمی بالاتر از حد متوسط می باشد.

۶- مجله اینترنتی و سرگرمی

website-icon-18 نمناک: مجله اینترنتی با بازدیدکنندگان متنوع و زیاد. هزینه تبلیغات بنری در این سایت بالاست و معمولا تعداد بنرهایی که در سایت هست هم زیاد است ولی نسبت به سایر مجلات اینترنتی و سرگرمی بازدید کننده بیشتری دارد. (الکسای ۵ ایران با کاربر غیر تکراری عمدتا)

website-icon-18 بیتوته: این سایت سرگرمی را بیشتر برای موضوعات مربوط به سرگرمی و تفریحی و تبلیغات مرتبط با آن پیشنهاد می کنیم. بنرهای شما در این سایت بازدید خوبی خواهند داشت.

website-icon-18 هنرفردی: یکی از بهترین سایت های موجود برای درج تبلیغات بنری که کاربران آن حدود ۹۰ درصد کاربر غیرتکراری هستند و بنر شما با توجه به اینکه دو یا سه بنر هم بیشتر در سایت (با هزینه اندک) بیشتر درج نمی شود کاملا موثر خواهد بود. بخصوص موضوعات مربوط به اشتغال، فنی، هنری

website-icon-18 ستاره: اگر دنبال مجله اینترنتی برای تبلیغات با موضوعات جنسی، زناشویی، مشاوره در عین حال سرگرمی هستید ستاره را پیشنهاد می کنیم.

۷-در زمینه ویدیو و مالتی مدیا

website-icon-18   نماشا: وب سایتی ساده و کم تبلیغات با ترافیک بالا! بله وب سایت نماشا را قطعا به جای آپارات به شما پیشنهاد می کنیم چون نه تنها تا سر و مغز آن پر از تبلیغات نیست بلکه مخاطبان خاص و جدیدتری دارد و تعرفه تبلیغات آن هم خیلی بالا نیست.

website-icon-18  نمایش: اگر بتوانید کمی بیشتر هزینه کنید، وب سایت نمایش محل خوبی برای قرار دادن تبلیغات شماست. نه تنها بازدید مناسبی دارد بلکه محیط آن کاملا استاندارد و به لحاظ بصری جلب توجه کننده است.

۸- آموزشی

website-icon-18  سریع آسان و فرادرس: بهترین ها در زمینه آموزش نرم افزار. قطعا وبسایت سریع آسان به دلیل کاربران یکتای روزانه در درجه اول پیشنهاد است.

website-icon-18 چرب زبان: بهترین در زمینه آموزش زبان های خارجی، مهاجرت و … که باز هم با توجه به نسبت قیمت به کاربران یکتا، چرب زبان در اولویت است.

website-icon-18 بهترین کودک: در زمینه آموزش کودکان، والدین، سرگرمی و … اگر کالا یا محصولی دارید در این سایت به صورت بنری تبلیغ کنید. بازده نسبت به قیمت عالی ست.

website-icon-18  کتابناک: وب سایتی که همه می شناسید و با رنکینگ و الکسای قوی، ترافیک نسبتا خوبی از گوگل گرفته و محیط آن هم خیلی شلوغ نیست. هر چند قیمت تبلیغات در آن مانند وب سایت های پربازدید دیگر کمی بالاست اما در زمینه کتاب به صرفه است.

۹-در زمینه مذهبی

website-icon-18  شهید آوینی: یک وب سایت پربازدید و کم تبلیغات است که ترافیک زیادی در زمینه موضوعات مذهبی دارد و اگر کالا و محصول شما در زمینه مشابه می باشد اینجا را به شما پیشنهاد می کنیم.

website-icon-18  هدانا: اگر قرار است جایگزینی برای وب سایت آوینی پیدا کنید ما هدانا را پیشنهاد می کنیم به دلیل الکسای خوب و ترافیک زیاد و همچنین محیط کاربر پسند و ساده همچنین قیمت های مناسب.

۱۰-وب سایت های متفرقه

website-icon-18  سرویس وبلاگ نویسی فارسی بلاگ: یک سرویس ارائه دهنده ساخت وبلاگ است که ترافیک نسبتا مناسب، محیط خوب، کاربران فعال و قیمت های مناسبی دارد.

website-icon-18  سرویس وبلاگ نویسی رویابلاگ: مانند پارسی بلاگ، این وب سایت هم امکانات ساخت وبلاگ را دارد و مخاطبان آن عمومی و در زمینه های مختلف هستند. اگر کالایی عمومی دارید، سرویس های وبلاگ ساز محل خوبی برای تبلیغات شما هستند.

website-icon-18  استخدامی:  استخدام یکی از پربازدید ترین وب سایت ها برای افراد جویای کار می باشد که پیشنهاد ما به شما برای تبلیغ کالاهای اشتغال زا و … است که برای این مخاطبان مفید می باشد. قیمت ها نیز معقول می باشند.

website-icon-18 سازی ها: در زمینه آموزش موسیقی، خوانندگی و … بهترین سایت موجود در ایران با بیشترین آی پی یکتای روزانه و قیمت مناسب

website-icon-18  ایرانگردی وجهان گردی: وب سایت همگردی را قطعا در این زمینه به شما پیشنهاد می کنیم.

۱۱- سایر سایت های با الکسای مناسب برای تبلیغات بنری

Khabarban.com Sid.ir
Samanbourse.com Daftareshoma.com
Chap.sch.ir Fipiran.com
Bki.ir Lendo.ir
Noornegar.com Digimoviez.bid
Salamcinama.ir Exchange24.ir
Karanmovie.org Piroozinews.com
Technolife.ir Par30games.net
Radcom.co Drdr.ir
Naghshealmas.com Elitland.com
Wp-parsi.com Pec.ir
Rahbordemoaser.ir Vananews.com
Baztab.ir Farachart.com
Subf2m.co Khabarbebar.com
Inre.ir Akharinkhabar.ir
۴kia.ir Gajmarket.com

اگر وب سایت بهتری در این زمینه میشناسید در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا