آموزش ترفندهای موبایلی

۵ تا از بهترین اپلیکیشن های بدنسازی در خانه (اندروید و آیفون)

قطعا زمان هایی در زندگی هست که اصلا وقت یا شرایط رفتن به باشگاه را ندارید. اکنون کاری که باید انجام دهید، این است که یک اپلیکیشن را در گوشی خود باز کنید، لباس مخصوص بپوشید، و شروع به حرکت و فعالیت کنید.

اما انتخاب بهترین اپلیکیشن های رایگان برای استفاده کمی چالش برانگیز است. زیرا گزینه های بسیار مختلفی در دسترس است و باید آن ها را تست کرده و بهترینش را انتخاب کنید. خب، ما این کار را برای شما انجام دادیم. در این قسمت از سایت بهترین اپلیکیشن های رایگان برای انجام ورزش در منزل را جمع آوری کرده ایم که ۱۰ مورد از آن ها را برای انجام یوگا، دو و فیتنس عمومی به شما آموزش می دهیم.

۱۰ تااز بهترین و جدیدترین اپلیکیشن های آیفون که باید همین الان دانلود کنید!

این برنامه ها از لحاظ رابط کاربری و هم از لحاظ کیفیت جزء بهترین ها هستند. بیشتر آن ها گزینه پولی هم دارند اما محتوایی که در نسخه رایگان آن ها در دسترس قرار می گیرد، هم می تواند به اندازه کافی مطلوب و کاربردی باشد.

استفاده از بیشتر این برنامه ها و انجام حرکات ورزشی بدون تجهیزات خاصی در منزل راحت است. بعضی از آن ها نیز ممکن است به تجهیزات خاصی یا وزنه نیاز داشته باشد که از قبل آن را به شما اطلاع می دهد. اما تنها چیزی که برای استفاده از این برنامه ها نیاز دارید، این است که یک فضای کافی در منزل داشته باشید (مانند تشک یوگا)، کفش راحت ، و یک دستگاه تلویزیون که بتواند انگیزه شما را برای ورزش و مشاهده حرکات ورزشی برنامه بالا ببرد.

خب، پس بطری آب خود را بردارید و آماده عرق ریختن شوید!

بهترین اپلیکیشن های بدنسازی و فیتنس در منزل (رایگان)

۱-اپلیکیشن Seven (پر طرفدارترین در دنیا-پیشنهاد ما)

Seven یکی از بهترین برنامه های رایگان برای مدت زمان کوتاه است. زیرا روی تمرین های ورزشی قابل دسترس، آسان و ماندگار تمرکز می کند و رابط کاربری عالی هم دارد. هر کدام از تمرین های داخل این برنامه تقریبا ۷ دقیقه زمان می برد ، بنابراین هیچ بهانه ای برای در رفتن از زیر ورزش در این اپلیکیشن نیست.

زمانی که تمرین ورزشی خود را انجام می دهید، شخصیت های متحرک به شما نشان می دهند که هر تمرین باید از چه طریقی انجام شود. همچنین یک تایمر هم زمان را برای رفتن به تمرین بعدی محاسبه می کند. با نسخه رایگان این اپلیکیشن، به تمرین های مستقیمی دسترسی خواهید داشت و فرصت دارید که یک برنامه تمرینی مخصوص خودتان را داشته باشید ، همچنین می توانید در تمرین های گروهی هم شرکت کنید.

این تمرین های اینتروال با شدت بالا (HIIT) به سرعت قابل انجام هستند، هر تمرین ۳۰ ثانیه و استراحت بین آن ۱۰ ثانیه زمان می برد. تنها وسیله ای هم که نیاز دارید، فقط یک عدد صندلی است.

۲-اپلیکیشن adidas Training (پر امتیازترین در بین کاربران)

از آن جایی که گزینه های مختلفی در دسترس است، اما برنامه تمرینی Adidas یکی از بهترین اپلیکیشن های ورزشی است. زمانی که در این برنامه عضویت داشته باشید، می توانید برنامه های تمرینی دیگر را همراه با ویژگی های بیشتر در اختیار داشته باشید.

می توانید از تمرین های پیشنهادی و راهنماهایی های پیشنهادی در این برنامه استفاده کنید. برنامه تمرینی خودتان را ایجاد کنید یا اجازه دهید که این اپلیکیشن یک برنامه تمرینی مخصوص خودتان را به شما ارائه دهد. مثلا گزینه های ورزشی مثل ” فعال و انرژی زا ” و ” ایجاد سیکس پک در ۶ هفته ” در دسترس شما خواهد بود.

۱۰ اپلیکیشن کاملاً کاربردی که هر کاربر اندروید در ایران به آنها نیاز دارد!

هر تمرین ورزشی شامل ویدئو هایی از افراد است که در حال انجام فعالیت ها هستند و تمرین هایی را از گرم کردن تا سرد کردن انجام می دهند و شما نیز می توانید همراه با آن ها خودتان را به چالش بکشید.

زمانی که یک برنامه تمرینی را شروع می کنید، این اپلیکیشن از شما سوال می کند که چند وقت یک بار تمرین می کنید، وزن و قد شما چقدر است، و هدف شما از انجام این تمرین ها چیست. سپس می توانید تعداد تمرین هایی را که می خواهید در هفته انجام دهید را مشخص کنید. این برنامه می تواند یک برنامه تمرینی را برای شخص خود شما طراحی کند و در اختیارتان قرار دهد.

اپلیکیشن آدیداس همچنین بخشی مربوط به سلامت و تغذیه نیز دارد که برای اشتراک در آن باید مبلغی را پرداخت کنید اما محتوای رایگان آن هم، از کیفیت خوبی برخوردار است.

۳-اپلیکیشنDaily Workouts (ساده ترین ولی عالی)

اپلیکیشن Daily Workouts در بین تمام اپلیکیشن های تست شده، از همه ساده تر است. اگر فقط برای انجام تمرین های ورزشی به راهنمایی نیاز دارید و باید بدانید که چه مدت زمانی آن را انجام دهید، این اپلیکیشن مناسب شما خواهد بود . هیچ گزینه log-in در آن وجود ندارد، بنابراین می توانید به سادگی برنامه را باز کرده و شروع به ورزش کنید . البته این برنامه تبلیغات درون برنامه ای هم دارد که باعث شده است به عنوان یک اپلیکیشن رایگان در اختیار شما قرار بگیرد.

از بین شکم ، بازو، باسن، کاردیو، ساق پا، یا کل بدن یکی را انتخاب کنید و بعد مدت زمانی را که می خواهید ورزش کنید، مشخص نمایید . بعد از آن به سادگی گزینه start یا شروع را بفشارید. این اپلیکیشن یک ویدئو از کسانی را به شما نشان می دهد که در حال انجام دادن این تمرین ورزشی هستند و همراه با آن توضیحات و نکته هایی را هم در مورد چگونگی انجام هر کدام از این ورزش ها برای شما نوشته است.

۴-اپلیکیشن FitOn (متنوع برای هر منظوری)

اگر عاشق شرکت در کلاس های فیتنس هستید و دوست دارید که یک مربی بالای سرتان باشد، احتمالا از این اپلیکیشن خوشتان می آید. این برنامه بهترین اپلیکیشن رایگان برای تمرین های گروهی است. می توانید در آن تمرین های ارائه شده معروف ترین مربی ها را ببینید و یا حتی دوستانتان را هم به این تمرین های گروهی دعوت کنید.

از ۲۲ دسته بندی مختلف شامل فضای کوچک، barre، اینتروال با شدت بالا، کاردیو، و غیره یکی را انتخاب کنید که برایتان مناسب ترین است. سپس این تمرین با ویدئو همراه با خود مربی، برای شما نمایش داده می شود و نکات این تکنیک ها و پوزیشن بدن در کل تمرین به شما آموزش داده خواهد شد.

۸ اپلیکیشن برتر برای پیاده روی/دویدن (آیفون اندروید)

همچنین می توانید از برنامه فیتنس هم استفاده کنید که متناسب با خودتان بر اساس اهدافی که دارید، تنظیم می شود. ” فعال بودن “، ” ساخت عضله ” و ” کاهش استرس ” همگی جزء اهداف ورزشی هستند. زمانی که یک هدف داشته باشید، می توانید برنامه ای برای مدت زمان ورزش، مدت زمان برای هرکدام از تمرین ها و تعداد تمرین هایی که در هفته انجام می دهید را در ذهن داشته باشید.

اپلیکیشن FitOn همچنین بخشی مربوط به توصیه هایی از مقاله ها و ویدئو ها را برای سلامت بدن و تناسب اندام در اختیار شما قرار می دهد. گزینه عضویت و اشتراک نیز دارای بخش رسپی غذا و وعده غذایی شخصی برای هر فرد به صورت جداگانه و مجزا است.

۵-اپلیکیشنKeelo (بهترین برای بدنسازی سنگین)

Keelo بهترین برنامه ورزشی برای افرادی است که از رقابت لذت می برند. می توانید در آن طیف وسیعی از گزینه های ورزشی را در دسترس داشته باشید و برای هر تمرین ورزشی در راندهای مختلف به رقابت بپردازید. این تمرین های اینتروال با شدت بالا شما را به چالش می کشند و در مواقعی که خسته هستید، نمی توانید آن ها را انجام دهید.

ویدئو های راهنمای ورزشی به شما کمک می کند که هر تمرین را به شکل صحیح به انجام برسانید. بعضی از آن ها تایم دارند و بعضی دیگر باید بر اساس تعداد تکرار های شما تکمیل شوند. بعضی از آن ها نیز یک زمان مشخص در اختیار تان قرار می دهند و باید ببینید که در آن تایم مشخص شده، چند راند را کامل می کنید.

معرفی ۷ تا از بهترین اپلیکیشن های یوگا (اندروید و آیفون)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا