آموزش اینترنت

شبکه اجتماعی Reddit چیست؟ روش ثبت نام و شروع

خوب، این شبکه بیش از ۱٫۵ میلیارد کاربر دارد و پنجمین سایت پر بازدید در ایالات متحده است – این بدان معنی است که نسبت به اینستاگرام ، توییتر،eBay ، لینکدین یا نتفلیکس، تعداد بیشتری از مردم از ردیت بازدید می کنند.

اما ردیت چیست؟

چرا تعریف ردیت تا حدودی سخت تر است؟ منظورمان این است که، حتی اگر از لینکدین استفاده نکنید، احتمالاً می دانید که لینکدین چیست و چه کاربردی دارد. ردیت گیج کننده است زیرا در نوع خودش منحصر به فرد می باشد.

این پلتفرم رسانه ای است که مجموعه ی ترندها، اجتماعات و فرهنگ های کوچک و نیز شوخی های داخلی را در بر گرفته است – و این همان چیزی است که باعث جذابیت آن می شود.

ردیت محتوای وب، اخبار اجتماعی ، یک انجمن و یک شبکه اجتماعی را در یک سیستم عامل غول پیکر ترکیب می کند. اعضای ثبت نام شده می توانند با افزودن محتوایی مانند تصاویر، متن، فیلم و لینک ها در سایت مشارکت کنند. کلیه مطالب موجود در سایت با رأی اعضای دیگر بالا و پایین می شود.

شبکه اجتماعی Reddit

این سیستم شایسته سالاری تضمین می کند که محتوای جالب بالاتر از محتوایی قرار می گیرد که اعضا نسبت به آنها بی علاقه هستند. در نتیجه ردیت زادگاه بسیاری از الگوهای رفتاری اینترنتی و احساسات وایرال شده است.

ردیت واقعاً دنیای دیگری است.

 Reddit

ساب ردیت چیست؟

همانطور که گفته شد ردیت کمی شبیه به یک انجمن کار می کند.

ساب ردیت یک اجتماع کوچک تر در ردیت بوده و مبتنی بر یک موضوع خاص است – و برای هر چیزی یک ساب ردیت وجود دارد. به این ترتیب در می یابید که مباحث معمول با ساب ردیت هایی مانند زیر پوشش داده شده است:

 • صنایع دستی: r/SomethingIMade یا r/Crafts
 • سفر: /r/travel یا /r/backpacking
 • تجارت: r/enterpeneur یا r/smallbusiness
 • تناسب اندام: r/fitness یا r/GYM/
 • آشپزی: r/cooking یا r / AskCulinary

اما ساب ردیت ها در این جا متوقف نمی شوند.

یک ساب ردیت در مورد هرچه که بتوانید به آن فکر کنید، وجود خواهد داشت. در مورد این مسئله حاضرم قسم بخورم؛ اگر باور نمی کنید، خوب، می توانید بررسی کنید.

یک ساب ردیت اختصاصی برای افراد وجود دارد که تصاویر فتوشاپ شده ی پرندگان با اسلحه های انسانی را به اشتراک می گذارند: r/birdswitharms// یک ساب ردیت دیگر وجود دارد که در آن مردم داستانهای کاملاً به معنای واقعی کلمه، بی معنی را به اشتراک می گذارند: / /r/pointlessstories

ساب ردیت جالب birdswitharms

نظرتان در مورد ساب ردیت r/CatsStandingUp چیست؟ همان طور که از نامش مشخص است مردم تصاویر و ویدئوی گربه هایی را که روی دو پا ایستاده اند، در این ساب ردیت به اشتراک می گذارند.

ساب ردیت r/CatsStandingUp

این انجمن های منحصر بفرد هر کدام قوانین، آئین نامه، مشترکان و پست های خاص خود را دارند.

می توانید قوانین ساب ردیت را در نوار کناری سمت راست مشاهده کنید:

قوانین ساب ردیت

در بالای هر صفحه ی ساب ردیت، می توانید از منوی کشویی برای مرتب کردن پست ها استفاده کنید. در واقع پست ها را می توانید بر اساس موارد دلخواه مرتب نمایید:

 • داغترین ها (Hot) : پست هایی که هم اکنون محبوب هستند
 • جدیدترین ها (New) : پست هایی که اخیراً به اشتراک گذاشته شده اند
 • بحث برانگیزها (Cntroversial): پستهایی که مقدار نسبتاً مساوی از رأی های مثبت و رآی های منفی دریافت می کنند.
 • بالاترین ها (Top): محبوب ترین پست های یک ساب ردیت
 • در حال افزایش (Rising): پستهایی که در حال حاضر تعداد رأی های مثبت زیادی دریافت می کنند.

مرتب کردن پست های ردیت

در کار کردن با ردیت چند آیتم وجود دارد که از اهمیت اساسی برخوردار هستند: جوامعی که در حوزه های مختلف فعالیت می کنند؛ رأی گیری روی محتوا و امکان فیلتر کردن پست ها بر اساس منویی که در قسمت قبل معرفی شد. این ویژگی ها به پست های جالب توجه اجازه می دهد که به سرعت کشش و توجه گسترده ای را بدست آورند.

اگرچه بسیار بعید به نظر می رسد، اما اگر در مورد موضوعی؛ یک ساب ردیت وجود نداشت، همیشه می توانید سابردیت خود را ایجاد کنید.

آیا ردیت یک شبکه اجتماعی است؟

یک وب سایت رسانه ی اجتماعی معمولاً به عنوان پلتفرم شبکه ای تعریف می شود که افراد برای به اشتراک گذاری و تبادل اطلاعات و ایده ها ی شان در جوامع مجازی از آن استفاده می کنند. ردیت این معیارها را رعایت می کند.

اما آیا ردیت واقعاً یک رسانه اجتماعی است؟

در اکثر پلتفرم های رسانه های اجتماعی ، کاربران دارای پروفایل ها و فیدهای شخصی هستند و به طور عمده از رسانه های اجتماعی برای رشد روابط خود با دیگر افراد استفاده می کنند.

ردیت دقیقاً مطابق با این توضیحات نیست.

در عوض، ردیت بیشتر شبیه تالار گفتگو است، لذا محتوایی که در مرحله مرکزی گردآمده است و کاربردهای آن معمولاً ناشناس است.

تیم اسکوییرل که دکترای تحقیق دارد؛ به زیبایی این سایت را این طور خلاصه می کند: “اگر در فیسبوک افرادی هستند که می شناسید و چیزهایی را به اشتراک می گذارند که به آنها زیاد اهمیت نمی دهید، در ردیت چیزهایی به اشتراک گذاشته می شود که برای شما اهمیت دارد اما توسط افرادی که شما آنها را نمی شناسید.”

reddit 2

خب، اکنون چه می گویید؟ آیا ردیت یک شبکه اجتماعی است؟

به طور خلاصه، بله، اما اساساً با اغلب رسانه های اجتماعی که می شناسید متفاوت است.

تفاوت اصلی در ارزشهای جامعه ردیت نهفته است. ردیت به همکاری در جامعه و تجربه دیگران نسبت به افراد؛ ارزش می دهد. هدف، ایجاد ارزش به عنوان بخشی از جامعه ای است که در یک ساب ردیت وجود دارد.

به عبارت دیگر: در مورد ردیت، موضوع اصلی در مورد شما نیست و در مورد یک جامعه کوچک است.

آیا ردیت یک شبکه اجتماعی است؟

به عنوان مثال، می توانید یک سلفی بی شرمانه؛ یا تصویری از صبحانه خود در اینستاگرام پست کنید. با این حال ، اگر این کار را در ردیت انجام دهید ، باید انتظار موج موج کامنت های بد و نظرات منفی را داشته باشید.

برخی ممکن است بگویند که در جهان دو نوع افراد وجود دارد: کسانی که از ردیت استفاده نمی کنند یا آن را نمی شناسند و ردیتور ها – طرفداران سفت و سخت وب سایت ردیت.

بنابراین ، چگونه می توانید یک ردیتور شوید؟ چگونه از ردیت استفاده کنیم

اکنون که ما به این سؤال ” ردیت چیست؟” پاسخ دادیم؛ اجازه دهید به خود ردیت بپردازیم.

اول از همه : ردیت روی ناشناس بودن و گمنامی؛ شکوفا می شود.

اکثر کاربران از نام های واقعی یا سال تولد واقعی خود در نام کاربری خود استفاده نمی کنند، و این بسیار دلسرد کننده است.

از این گذشته، معمول است که کاربران چندین “حساب اصلی” و چندین “حساب غیر اصلی” دارند که از آنها برای موقعیت ها یا ساب ردیت های خاص استفاده می کنند. این یک پدیده عجیب و غریب ایجاد می کند.

ناشناس بودن گسترده در واقع پایه و اساس بی پردگی و آزادی را فراهم می کند – به عبارت دیگر ، تقریباً هر چیزی در ردیت پیش می رود. شما می توانید آزادانه به اشتراک بگذارید و تعامل کنید. علاوه بر این، این ناشناس بودن با شفافیت بررسی می شود.

همه کاربران می توانند کل تاریخچه ی ارسال و اظهار نظر های یکدیگر را مشاهده کنند. این امر باعث می شود تا اجتماعات ساب ردیت و مدیران بتوانند خودشان را به پلیس بسپارند و یاد بگیرند که شخص براساس پست های قبلی و “Reddit karma (کارمای ردیت)” قابل اعتماد خواهد بود. بنابراین ، هنگام ایجاد حساب کاربری ، باید از یک نام کاربری ناشناس استفاده کنید.

ایجاد یک حساب کاربری آسان است. شما فقط به یک آدرس ایمیل ، یک نام کاربری که در استفاده دیگران نباشد و یک رمز عبور نیاز دارید.

زمانی که برای اولین بار در ردیت ثبت نام کرده و وارد می شوید؛ ردیت، ساب ردیت های محبوب را به شما پیشنهاد می کند تا در آنها عضو شوید. سپس می توانید برای جستجوی ساب ردیت های بیشتر به reddit.com/subreddits مراجعه کنید.

در این بخش می توانید سربرگ های بالای صفحه را ببینید که از آنها برای حرکت به ساب ردیت ها استفاده می شود.

subreddit

کارمای ردیت چیست؟

به دلیل ناشناس بودن افراد، ردیت از “کارما” برای اطمینان از اعتبار کاربران استفاده می کند. پروفایل هر کاربر تعداد امتیازات کارمایی را که جمع آوری کرده است؛ نشان می دهد.

karma reddit

با افزایش کارمای شما ، تأثیر شما در سایت نیز بیشتر دیده می شود. هرچه کارمای بیشتری داشته باشید، سایر کاربران نیز شما را جدی تر می گیرند.

با این حال ، دو نوع کارما وجود دارد:

 • کارمای پست از طریق رأی های مثبتی است که در پست هایی که به اشتراک می گذارید به دست می آید.
 • کارمای نظرات از رأی گیری در مورد نظرات شما در پست ها بدست می آید.

ممکن است شما کارمای خود را از دست بدهید؛ اگر سایر کاربران به پست ها و نظرات شما؛ نمره ی منفی بدهند کارما پایین تر می آید. بنابراین ، چگونه می توانید کارما را در ردیت رشد دهید؟

اول از همه باید مطمئن شوید که در ساب ردیت هایی عضو بشوید که احساس می کنید می توانید به طور فعال در آن شرکت نمایید. علایق و سرگرمی های شما چیست؟ آیا شما دانش ، تجربه و مهارت خاصی دارید؟ پس از آن باید سعی کنید به صورت فعال در ساب ردیت هایی که انتخاب کرده اید، شرکت نمایید.

در حالت ایده آل، شما باید پست های با کیفیت عالی را به اشتراک بگذارید و مرتباً درباره پست های دیگران اظهار نظر کنید.

ask reddit

اکنون شروع به پست کردن مطالب و کامنت گذاشتن در ردیت نمایید

ردیت در واقع به تعاملات متکی است.

مشارکت های فردی در ساب ردیت ها، پست ها و بحث ها، منبع حیات و ادامه ی زندگی سایت است. پست کردن مطالب و کامنت گذاشتن در ردیت نیز به این صورت است که شما رأی های مثبت را افزایش می دهید تا کارما را متعاقباً افزایش بدهید.

برای به اشتراک گذاشتن یک پست جدید ، فقط لازم است که به یک ساب ردیت بروید و روی ” Creat Post (ایجاد پست)” در زیر عنوان و توضیحات ساب ردیت کلیک کنید.

Creat Post

سه نوع پست اصلی وجود دارد که می توانید در ردیت به اشتراک بگذارید:

 • پست مطالب: چیزی بنویسید و با دیگران به اشتراک بگذارید.
 • تصویر و فیلم: فایل های رسانه ای را با عنوان ساده به اشتراک بگذارید.
 • لینک: یک لینک را با عنوان ساده به اشتراک بگذارید تا بازدید کنندگان را به یک صفحه وب یا مطالب دیگری منتقل کنید.

انواع پست ها در ردیت

شایان ذکر است که ساب ردیت ها گاهی اوقات شما را تنها به ارسال یکی از این سه نوع پست محدود می کند.

قبل از اشتراک گذاری در ردیت جستجو کنید

قبل از اینکه چیزی را به اشتراک بگذارید ، اطمینان حاصل کنید که از ویژگی جستجوی ردیت استفاده کرده اید تا بررسی کنید که چیزی را که قبلاً به اشتراک گذاشته شده است را مجدداً به پست نکنید- ردیتور ها از این امر استقبال نمی کنند.

برای جستجوی دقیق تر می توانید از کدهای کوتاه استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید کلمه “Cats (گربه ها)” را در عنوان پست ها جستجو کنید ، عبارت “title:Cats” را جستجو کنید.

در اینجا لیستی از برخی از سؤالات جستجوی ردیت وجود دارد که می توانید آنها را جستجو کنید:

نویسنده: کاربری که پست را ارسال کرده است را جستجو می کنید.

به عنوان مثال، با جستجوی عبارت author:PresidentObama جستجو می کنید که رئیس جمهور اوباما چه مواردی پست کرده است.

NSFW: پست های NSFW (مخفف عبارت not safe to work) که به پست هایی که غیر ایمن شناخته می شوند اطلاق می شود.

برای آن که پست های NSFW ارسال و دریافت شود؛ باید آن را روی yes تنظیم کنید. در غیر این صورت، روی شماره قرار دهید. ۱ و ۰ نیز پشتیبانی می شوند.

به عنوان مثال ، nsfw: no یا nsfw: 0 (یعنی پست های nsfw دریافت نشود) و اگر بگذارید nsfw:yes یا nsfw: 1 یعنی پست های nsfw دریافت نشود.

Selftext: برای پست های شخصی ، بدنه ی پست.

به عنوان مثال، selftest:cats (یعنی پست هایی که اصل آنها به گربه ها مربوط می شود)

سایت Site: دامنه URL ارسالی.

به عنوان مثال، site: example.com

ساب ردیت: ساب ردیت ارسالی

به عنوان مثال، subreddit: Cats (یعنی ساب ردیت های مربوط به گربه ها)

عنوان (Title) : عنوان ارسال.

به عنوان مثال title:cats (عنوان هایی را که حاوی کلمه گربه ها باشد خواهید دید)

URL: URL ارسالی (آدرس وب سایت).

به عنوان مثال url:cats

همچنین می توانید چندین فیلد را به طور همزمان جستجو کنید ، با جستجوی عبارت “cats subreddit:pics site:imgur.com”. می توانید تصاویری که در ساب ردیت ها از گربه منتشر شده است و نیز سایت imgure.com را جستجو کنید.

در آخر ، سعی کنید اطمینان حاصل کنید که هر آنچه را که به اشتراک می گذارید، چیز جدید و جالبی را برای ساب ردیت ارائه می دهد …

… مگر اینکه شما در حال ارسال پستی در  /r/pointlessstories باشید که محل پست کردن مطالب بی معنی است.

زبان و اصطلاحات ردیت را بیاموزید

بعد از آن که مدتی را به مرور پست های ردیت و خواندن کامنت ها گذراندید، متوجه می شوید که ردیتور ها اصطلاحات مربوط به خود را توسعه داده اند.

متن های اختصاری و کلمات ویژه ی بسیاری وجود دارد که برای برقراری ارتباط در ردیت استفاده می شود.

هنگام شروع کار، یادگیری این لغات و اصطلاحات به شما کمک می کند تا اصول اولیه را یاد بگیرید. بنابراین، در اینجا واژه نامه ای از اصطلاحات رایج ردیت آورده ایم تا به شما در شناخت و کشف این دنیای جدید کمک کند.

واژه نامه اصطلاحات ردیت

AMA: ” مخفف Ask me anything به معنای (از من چیزی بپرسید).” که از ردیتورها دعوت می کند که هر گونه سؤالی را بپرسند و امیدوار باشند که پاسخ را دریافت می کنند. مطرح کردن این اصطلاح غالباً با عبارت I am a… شروع می شود و شما یک چیزی که فکر می کنید در موردتان جالب باشد؛ بیان می کنید و سپس می گویید: AMA، از من سؤالی بپرسید. برای دیدن مثال های بیشتر  r/AMA را چک کنید.

 r/AMA

AMAA: “تقریباً هر سؤالی را می توانید از من بپرسید.”

IAMA : درواقع عبارت I AM A… (به معنی …. هستم) می باشد و پستی با این عبارت آغاز می شود که در آن پست؛ با افراد مهم در جامعه ی ردیت مصاحبه شده است. که مهمانان سرشناسی مانند رئیس جمهور اوباما ، اسنوپ داگ و نیل دگراسه تایون هستند. همچنین ساب ردیت / r / IAMAبه این موضوع اختصاص داده شده است.

Brave یا So Brave: برای رد طعنه آمیز اظهار نظر یا حمایت از شخصی که در کنار افکار عمومی قرار دارد، مورد استفاده قرار می گیرد.

Cake Day: تاریخی که کاربر به ردیت پیوسته است – مانند روز تولد. زمانی که کاربر به این روز برسد؛ در پروفایل وی نمایش داده می شود.

Cake Day

DAE: ” مخفف عبارت Does Anyone Else (به معنای آیا کسی دیگری است)” که از کاربران درخواست می شود که اگر احساس یا وضعیت مشترکی را تجربه کرده اند؛ اعلام حضور کنند. همچنین ساب ردیت / r / DAEبه این موضوع مربوط می شود.

EDIT: نشانه ای مبنی بر اینکه شخصی بعد از ارسال اولین کامنت خود؛ آن را تغییر داده است.

ETA: “مخفف Edited to add something (برای افزودن چیزی ویرایش شده است) “.

ELI5: ” مخفف Explain like I`m 5 یعنی به صورتی توضیح بدهید که انگار من ۵ ساله هستم “درخواست برای توضیح چیزهایی به زبان ساده. همچنین ساب ردیت /r/explainlikomfive به این موضوع اختصاص داده شده است.

FTFY: ” مخفف عبارت Fixed that For you (این برای شما اصلاح شده است)”. هنگامی که کاربر ویرایش کوچکی روی اظهار نظر قبلی انجام می دهد که معنی را به روشی کارآمد یا طنزآمیز تغییر می دهد.

IIRC: “اگر به درستی به یاد بیاورم.”

MIC: “ادامه در کامنت”

Novelty Account: حسابی که به طور خاص برای اهداف طنز ستفاده می شود. اغلب برای به اشتراک گذاشتن شوخی های مربوط به آن نام کاربری حساب استفاده می شود.

OP: “Original Poster” (پست کننده اصلی) شخصی که برای اولین بار پستی را ارسال کرده است که درباره آن نظر داده می شود.

Power User: یک کاربر ردیت با نمره کارمای بالا که برای بسیاری از افراد ردیت شناخته شده است.

RTFA: ” مخفف عبارت Read the F**ing Article (یعنی مقاله لعنتی را بخوانید)”

THIS: نشانه ای که شما صمیمانه با یک کامنت موافق هستید و می خواهید توجهات را به آن جلب کنید. این نظرات اغلب مورد تأیید قرار گرفته اند. TIL: “امروز من یاد گرفتم.” چیزی که یک کاربر یاد گرفته است و می خواهد به اشتراک بگذارد. ساب ردیت r / TodayILearnedنیز به این موضوع می پردازد.

TL؛ DR: “خیلی طولانی؛ مطالعه نکنید”. توضیحی کوتاه از متن طولانی تر. می تواند توسط کامنت گذار اصلی یا کاربر دیگری به اشتراک گذاشته شده باشد.

Whoooosh: نشان می دهد که یک شوخی “از درک کسی فراتر رفته” است و آنها آن را درک نکرده اند.

X-Post نشانه ای مبنی بر اینکه قبلاً این پست در ساب ردیت دیگری ارسال شده است.

اینها فقط موارد متداولی است که معمولاً به کار می رود.

چگونه از ردیت برای کسب و کار استفاده کنیم؟

ردیتور ها آماده هستند که سریعاً به هرکسی که مشغول تبلیغ، بازاریابی ، کوتاه کردن URL و هر نوع دیگر از تبلیغات باشد یا به نوعی به نظر برسد که از ردیت به عنوان محلی برای فروش چیزی استفاده می کند؛ حمله کنند.

به یاد داشته باشید، این پلتفرم کلاً در مورد جامعه است.

بنابراین، در حالی که ممکن است وسوسه شوید که سعی کنید به صورت پنهانی محصولات خود را در ساب ردیت هایی مانند r / shutupandtakemymoney بفروشید، همیشه این احتمال وجود دارد که این حرکت تان باعث صدمه زدن به نام تجاری شما شود.

r / shutupandtakemymoney

به این ترتیب سریع ترین راه برای استفاده از ردیت برای کسب و کار استفاده از  Reddit ads (تبلیغات ردیت) می باشد.

 Reddit ads

این تبلیغات تحمل می شود زیرا قصد تبلیغ کنندگان که ارتقاء مشاغلشان می باشد؛ نیز مقدم است. به علاوه ، آنها بجای مسدود کردن فیدهای ساب ردیت با محتوای تبلیغاتی، از فضای اختصاصی برای تبلیغات استفاده می کنند.

تبلیغات ردیت به شما امکان می دهد افراد را بر اساس ساب ردیت هایی که در آنها مشترک هستید هدف قرار دهید. این بدان معناست که می توانید پیام های بازاریابی خود را مستقیماً به اهداف مد نظرتان ارسال کنید.

Reddiquette: به قوانین پایبند باشید یا با پیامدها روبرو شوید

 • “Reddiquette” نامی است که به قوانین خاص ردیت داده می شود – که احتمالاً تاکنون متوجه شده اید بسیار گسترده نیز می باشد.
 • این بسیار مهم است که برای جلوگیری از “مسدود شدن” به Reddiquetteپایبند باشید.
 • به دلیل ناشناس بودن و استفاده گسترده یک نفر از چندین حساب ، ردیت به مسدود کردن حساب هایی می پردازد که قوانین را نقض کنند.
 • در صورت شکستن قوانین – بدون اطلاع کاربر – عملکرد حساب وی مسدود می شود و حساب او ممنوع الفعالیت خواهد شد.
 • پست ها و نظرات کاربران مسدود شده برای آنها نشان داده می شود، اما افراد دیگر آنها را نمی بینند.
 • این کار باعث می شود کاربرانی که از این قوانین سوء استفاده می کنند، به سادگی نتوانند یک حساب کاربری دیگر تنظیم کنند و رفتار نادرست خود را ادامه دهند.
 • با این حال، پروفایل کاربران مسدود شده یک صفحه ی خطا را نشان می دهد.

Reddiquette

به علاوه ، اگر فکر می کنید مسدود شده اید، می توانید از حساب تان خارج شوید و پروفایل تان را بررسی کنید. و اگر احساس می کنید که به طرز ناعادلانه ای مسدود شده اید، می توانید این راهنمایی ها را دنبال کنید.

بنابراین ، چگونه می توانید از مسدود شدن جلوگیری کنید؟

مشخص است که زورگویی ، توهین ، حمله شخصی ، فعالیت غیرقانونی ، ترول زدن و ارسال اطلاعات شخصی دیگر در ردیت، شما را در معرض مسدود شدن قرار خواهد داد.

به عبارت دیگر ، فقط درست رفتار کنید.

هر وقت در سایت مشغول کار هستید، همیشه اول افراد دیگر و جامعه را در نظر بگیرید. باید هدف تان مشارکت باشد. همچنین، به یاد داشته باشید که دستورالعمل های فردی هر ساب ردیت را بررسی و دنبال کنید.

خلاصه

ردیت نوعی نادر از شبکه های اجتماعی است. این شبکه، به جامعه و مشارکت بیش از فردیت؛ ارزش اختصاص می دهد. و این مکان برای کشف ترندهای جدید، الگوها و رفتارهای اجتماعی و احساسات وایرال شده است؛ قبل از اینکه بقیه دنیا درباره آنها بشنوند.

حقایق جالب ردیت

 • ردیت با ناشناس بودن کاربران شکوفا شده است ، و جایی است که تقریباً به هر چیزی پرداخته می شود.
 • یک جامعه ی تقریباً شلوغ است که به نظر می رسد هر علاقه یا موضوعی را پوشش داده است.
 • بهترین راه برای استفاده از ردیت؛ یافتن راه هایی برای مشارکت در ساب ردیت ها و اعلام نظرات در مورد موضوعات است.
 • افزایش امتیاز کارما می تواند زمان بر باشد ، اما همانطور که کارما را افزایش می دهید، تأثیر شما روی ردیت رشد می کند.
 • یک اصول اخلاقی دقیق در ردیت وجود دارد و نقض قوانین بسیار جدی گرفته می شود.
 • امن ترین راه استفاده از ردیت برای تجارت، استفاده از تبلیغات ردیت است.
 • مطمئن باشید که برای اهداف خودتان؛ از جامعه سوء استفاده نمی کنید.

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا