آموزش اینترنت

۳ روش پیدا کردن شماره سریال/کرک هر نرم افزاری در گوگل

در اینجا روشی ارائه شده است که با استفاده از آن می توانید به آسانی شماره سرایل نرم افزار های ۲۰۱۹ موجود بر روی اینترنت را پیدا نمایید. بیشتر این ها نرم افزار های دسته سوم هستند. و سریال محصول در مقابل برای کاربر پرداخت شده است و در پایان روز نرم افزار تنها برای چند روز رایگان است. اما روشی وجود دارد که با استفاده از آن شما می توانید از نرم افزار به صورت رایگان استفاده نمایید.

امروزه نرم افزار های متعددی وجود دارد که به صورت تماما هزینه آنها پرداخت نشده است اما به صورت رایگان در اینترنت برای دانلود قرار گرفته اند. اما برخی از این نرم افزار ها نیازمند سریال کالای جدید برای دسترسی به سرویس های نرم افزار می باشد.

روش پیدا کردن شماره سریال نرم افزار

در واقع سایت هایی موجود است که شماره سریال نرم افزار هایی که شما می خواهید فعال کنید را ارائه می دهد. اما مساله اساسی این است که شما نمی توانید به صورت مستقیم با جستجوی این سایت ها با کلمات کلیدی نرمال به آنها دسترسی پیدا کنید. به دلیل این که این سایت ها به اندازه ای اولویت داده نشده اند تا شما آن ها را به سادگی در گوگل ببینید.

بنابراین در این حقه ی جستجوی داده ی گوگل، من به شما تکنیک مشخصی از جستجو را ارائه خواهم داد تا شما با استفاده از آن قادر خواهید بود تا شماره سریال و یا شماره ی محصول هر نرم افزاری را به صورت رایگان دریافت نمایید. تنها کافی است تا روش زیر را دنبال نمایید.

روش ۱: با استفاده از یک نرم افزار یک مگابایتی!

crag

نرم افزار Craagle یک موتور جستجوی مستقل به منظور یافتن فعالساز نرم افزارهای مختلف می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید انواع فعالساز های یک نرم افزار از قبیل crack, serial, key, keygen و سایر فایل های فعالسازی یک برنامه را بیابید.

نکته حائز اهمیت در مورد این نرم افزار این است که شما به صورت مستقیم به فعالساز مورد نظر دسترسی خواهید داشت و نیازی نیست که به سایت منتشر کننده آن مراجعه کنید. همچنین این برنامه کاربردی حجمی کمتر از یک مگابایت دارد و به صورت پرتابل می باشد. این نرم افزار از بیشتر سایت های منتشر کننده فعالساز نرم افزارها پشتیبانی میکند و شما با یک جستجو می توانید به تمام آنها دسترسی داشته باشید.

روش ۲: در سایت های خارجی

۱- اول از همه گوگل را باز کنید.

۲- در آنجا اسم نرم افزار خود را با “۹۴FBR” تایپ کنید

۳- (برای مثال “Nero express 94FBR”)

google search results

۴- اکنون شما در نتایج جستجو، به صورت مستقیم شماره سریال محصول خود را خواهید دید؛ فقط کافی است تا آن را در قسمت مخصوص موجود در نرم افزار خود کپی پیست نمایید.

۵- همینه! کار تمام شد! اکنون شما قادر هستید تا شماره سریال همه نرم افزار هایی را که می خواهید دریافت کنید.

با استفاده از این روش، شما می توانید به آسانی محصول و شماره سریال محصول را دریافت و فعال کنید و به صورت رایگان از نرم افزار پرداخت شده استفاده نمایید. و نیازی و بالا پایین کردن سایت های مختلف و وقت تلف کردن در آن وبسایت ها نیست. امیدوار هستم که از مطلب خوشتان آمده باشد و فراموش نکنید که آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و ما را از تجربه ی استفاده از این تکنیک ها مطلع سازید.

روش ۳: جستجو در سایت های ایرانی

کافی ست نام نرم افزار را در گوگل سرچ کنید و یک کلمه دانلود به آن اضافه کنید. مثلا: Nero 2024 دانلود

صدها سایت فارسی خواهید یافت که اکثر آنها کرک/سریال مربوط به آن نرم افزاررا به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده اند. فقط دقت کنید که نسخه دقیق نرم افزار را تایپ کنید.

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا