آموزش واتساپ

چطور از بلاک واتساپ خارج شویم؟ (روش جدید رفع بلاک)

آیا می دانستید که از طریق دیلیت کردن حساب واتساپ می‌ توانید خودتان را از بلاک خارج کنید ؟ اگر شما هم به انجام این کار علاقه دارید و یا در مورد این موضوع کنجکاو هستید، تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

تنها کاری که هم اکنون می‌ توانم به شما پیشنهاد دهم، این است که همیشه بکاپ واتساپ خود را بگیرید.

اگر می خواهید از بلاک شخص دیگر در آخرین ورژن واتساپ ۲۰۲۰ خارج شوید ، می‌ توانید با در پیش گرفتن مراحل کاملاً ساده، این کار را انجام دهید . این رفع بلاک ۱۰۰% تضمین شده است . این فرایند می‌ تواند هم برای واتساپ روی کامپیوتر و موبایل انجام شود . چیزی که باید به یاد داشته باشید، این است که ممکن است خودتان را رفع بلاک کنید اما مطمئن نیستید که او برخورد خوبی با شما دارد یا نه.

گاهی اوقات یک ثبت نام جدید در واتساپ می‌ تواند بهترین گزینه پیش رو باشد تا بتوانید خودتان را از حساب دیگران آنبلاک کنید اما این ویژگی در آپدیت آخرین ورژن ۲.۲۰ در دسترس نمی باشد . اگرچه که راهکارهای ساده آنبلاک کردن نیز می تواند راه های متنوعی را پیش روی شما بگذارد .

حقایقی در مورد آنبلاک شدن شماره در واتساپ

اول آخرین ورژن واتساپ را نصب کنید و همیشه آن را آپدیت کنید.

قبلا اگر واتساپ خود را پاک می‌ کردید و دوباره آن را نصب می کردید، تمام مشکلات پایان پیدا می‌ کرد اما در ورژن جدید واتساپ نمی توانید با این کار خودتان را از بلاک در بیاورید . اما اگر اخیراً مشاهده کرده اید که پیام های شما تحویل داده نمی شود و عکس پروفایل مخاطب خود را نمی بینید، بهترین کاری که باید انجام دهید، این است که مطمئن شوید بلاک هستید . برای اطمینان، با آن فرد تماس بگیرید. اگر هیچ بوقی نشنیدید، پس مطمئن شوید که از حساب بلاک شده اید.

در یک کلام باید گفت که پاک کردن حساب واتساپ در چنین شرایطی کمک کننده نخواهد بود. در حقیقت سه گزینه دیگر پیش روی شما وجود خواهد داشت.

این اتفاق دقیقا زمانی افتاد که در یک گروهی بودم که فردی از آن گروه قصد داشت پیامک‌ های ناشایستی ارسال کند. من نیز ادمین گروه نبودم . زمانی که شخصی را بلاک کردم، چند لحظه بعد دوباره متوجه شدم که همان پیام‌ های او برای من داخل گروه ارسال می شود. وقتی که دوباره لیست افراد بلاک شده را بررسی کردم ، این شخص هنوز هم آن جا بود.

در واقع می‌ توان گفت که هنوز کم و کاستی هایی در واتساپ وجود دارد که می توانید از آن به نفع آنبلاک شدن خودتان استفاده کنید.

چت کردن با فرد بلاک شده در واتساپ با استفاده از برنامه های دیگر

اگر نمی توانید در گروه واتساپ با او چت کنید ، می توانید به جای آن از یک روش دیگر استفاده کنید . فرقی ندارد که گوشی شما اندروید باشد یا آیفون. این روش صد در صد برای همه افراد تضمینی خواهد بود. اپلیکیشن های زیر جایگزین های خوبی برای واتساپ هستند:

۱-برای آیفون: برنامه Dual space

مرحله ۱: برای استفاده از dual space، فقط باید وارد برنامه اپ استور اپل شوید و سپس آن را روی گوشی خود نصب کنید.

مرحله ۲: اکنون داخل برنامه ثبت نام کنید و سپس واتساپ را جزء برنامه های دوتایی قرار دهید .

مرحله ۳: زمانی که از این فضای دوتایی استفاده می‌ کنید، باید فقط یک شماره جدید در قسمت واتساپ وارد کنید. این شماره ها می توانند فقط برای استفاده واتساپ در نظر گرفته شده باشند.

مرحله ۴: اکنون واتساپ جدید شما آماده است و می توانید شروع به چت کردن با کسی کنید که از مخاطبان آیفون خود، شما را بلاک کرده است. در واقع با این روش بدون هیچ محدودیتی می توانید به چت کردن با او بپردازید.

۲-برای اندروید: برنامهParallel space

مرحله ۱: اول از همه برنامه parallel space را نصب کنید.

مرحله ۲: سپس روی دکمه استارت کلیک کنید.

مرحله ۳: اکنون اعلان دسترسی شما به برنامه ارسال می‌ شود.

مرحله ۴: سپس واتساپ را انتخاب کنید و گزینه Add to Parallel Space’ را بزنید تا واتساپ شما در این قسمت کپی شود.

مرحله ۵: اکنون یک واتساپ جدید ساخته شده است. فقط کافی است که آن را باز کنید و با شماره تلفن جدید ثبت نام نمایید.

مرحله ۶: روی گزینه AGREE AND CONTINUE’. کلیک کنید.

مرحله ۷: شماره موبایل را وارد کنید و روی گزینه NEXT بزنید تا این پروسه کامل شود.

مرحله ۸: حال می توانید با هر کس که می خواهید در لیست مخاطبان خود چت کنید.

*توجه: استفاده از این فرایند ها باعث می شود که بتوانید دوباره با همان فرد چت کنید و یا به او درخواست دهید که شما را از بلاک حساب قبلی تان خارج کند. این پروسه باعث می شود که محدودیت های شما برای ارسال پیام از بین برود.

آیا می توان به طور اتوماتیک از واتساپ آنبلاک شد؟

همانطور که می دانید، می توانید این دو کار را داخل واتساپ انجام دهید.

این که نصب واتساپ خود را غیر فعال کنید و یا حساب واتساپ خود را به طور کامل پاک کنید.

به یاد داشته باشید که با پاک کردن کامل حساب واتساپ، همه جزئیات را به سرعت از واتساپ پاک نخواهد کرد. بنابراین زمان می برد که اطلاعات پاک شود. این زمان نامشخص است و نمی‌ توان زمان مشخصی را برای آن تعیین کرد.

زمانی که همه دیتاها پاک شدند، می‌ توانید دوباره ثبت نام کنید و از آن استفاده کنید. هم اکنون برای آنبلاک شدن شما از حساب شخصی دیگر، کافی است دستورالعمل های زیر را پیروی کنید.

چگونه داخل واتساپ آنبلاک شوم؟

زمانی که پیامی را از شخص مورد نظر دریافت نمی کنید و پیام های شما نیز به او تحویل داده نمی‌شود ، به این فکر کنید که ممکن است قبلا اشتباها خودتان آن شخص را بلاک کرده باشید.

در چنین حالتی می توانید به راحتی او را آنبلاک کنید. برای انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- واتساپ را باز کنید. سپس آیکون سه نقطه را پیدا کنید. روی آن کلیک کنید .

۲- اکنون گزینه تنظیمات را می‌ بینید. کافی است روی آن کلیک کنید تا واردش شوید.

۳-بخش پروفایل را باز کنید. در این قسمت گزینه اکانت را خواهید دید. روی آن کلیک کنید.

۴- وارد privacy یا حریم خصوصی شوید.

۵- سپس لیست مخاطبان بلاک شده را مشاهده خواهید کرد که تمام مخاطبان را که قبلا بلاک کرده بودید را نشان می‌ دهد.

۶- روی شماره ای که می خواهید او را آنبلاک کنید، کلیک کنید. زمانی که روی آنبلاک بزنید، آن فرد از بلاک در خواهد آمد.

۷- زمانی که فرد را از بلاک خارج کردید، دوباره می توانید او را در لیست مخاطبان خود مشاهده کنید.

۸- روی گزینه بازگشت ضربه بزنید. سپس مشاهده خواهید کرد که تعداد افراد بلاک شده شما کاهش پیدا کرده است.

آنبلاک کردن خودتان در گروه واتساپ (ورژن جدید)

اگر از ورژن جدید واتساپ روی آیفون یا اندروید استفاده می کنید، حتماً باید برای آنبلاک شدن، یک گروه جدید بسازید.

ورژن جدید واتساپ این ویژگی را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید به راحتی با شخصی که شما را بلاک کرده، چت کنید. در این قسمت آن را مرحله به مرحله توضیح خواهیم داد:

همینطور که می دانید در یک زمان مشخص می توانید با چند نفر صحبت کنید و این ویژگی تنها در گروه‌ های شبکه‌های اجتماعی امکان پذیر می باشد اما در واتساپ، اگر شخصی که شما را بلاک کرده باشد و در هر کدام از این گروه ها وجود داشته باشد و شما هم داخل گروه باشید، قضیه فرق خواهد کرد.

می توانید پیام‌های این فرد را داخل گروه مشاهده کنید. پیام های او را لایک کنید و او نیز پیام های شما را ببیند. فقط مشکل اینجاست که نمی توانید عکس پروفایل واتساپ او را مشاهده کنید. همچنین اگر بخواهید پیام شخصی برایش ارسال کنید، فایده نخواهد داشت. فقط می توانید داخل گروه با او صحبت کنید.

 • اما مشکلی که وجود دارد، این است که خودتان نمی توانید این فرد را به گروه دعوت کنید.
 • در این شرایط باید از دوست صمیمی و مشترکتان درخواست کنید که یک گروه بسازد.
 • سپس از او بخواهید که شما و فردی که شما را بلاک کرده را فقط عضو گروه کند.
 • سپس اگر خواستید از دوستتان درخواست کنید که از گروه خارج شود.

اگر فقط شما و این فرد داخل گروه هستید، در این گروه می‌ توانید مانند یک صفحه چت شخصی با یکدیگر صحبت کنید.

در این حالت هر دو می توانید پیام های یکدیگر را ببینید و به یکدیگر پیام ارسال کنید.

*توجه: اگر می خواهید گروه را حذف کنید، باید از همان دوستتان که این گروه را ساخته، درخواست کنید که شما را ادمین گروه کند و سپس خودش از گروه خارج شود. در این صورت می توانید تا هر زمان که خواستید گروه را نگه دارید و با آن فرد چت کنید.

ویدیوی آموزش رفع بلاک

 

چطور کسی را از بلاک واتساپ خارج کنیم؟

روی سه نقطه بالا سمت راست کلیک کنید. بعد گزینه account (حساب کاربری) و بعد privacy (حریم خصوصی) را انتخاب نمایید. در پایین صفحه گزینه blocked contacts وجود داره. هر مخاطبی رو می خواین از بلاک در بیارین روش کلیک کنید و unblock کنید.

بسیار کاربردی برای واتساپ

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫48 دیدگاه ها

  1. شخصی من را بلاک کرده.الان یک دقیقه متوجه شدم که انبلاک شدم.حتی اخرین بازدید هم مشخص بود..بعددوباره بلاک شدم.یعنی خودش بلاک کرده یا واسه عوض کردن پروفایل بوده

   1. سلام من دیروز وات خودمو پاک کردم یه نفر بهم پیام داده و بعدش منو بلاک کرده الان اگ منتظر بمونم پیامش برام میاد؟ چونکه نوشته منتظر باشم تا آنلاین شه? و اینکه پیامای بقیه برام اومد وقتی آنلاین شدن اما این شخص منو بلاک کرده میخام ببینم میان یا ن؟

 1. سلام اگر واتساپ را دلیت اکانت کنم و بعد از دو روز دوباره نصب کنم مخاطب های مسدود من انبلاک میشوند

   1. سلام ببخشید تو واتساپ توسط شخصی بلاکم چندین بار هم حذف اکانت کردم متاسفانه از بلاک خارج نشدم میشه راهنمایی کنین چکار کنم

 2. اگر بعد از نصب این نرم افزار و اضافه کردن واتساپ به آن،بخواهیم برای راه اندازی واتساپ از شماره جدید استفاده کنیم که فایده نداره،اگر شماره جدید استفاده شود اصلا نیازی به این نرم افزار ها نیست,یه واتساپ دیگر نصب میکنیم و با شماره جدید وارد میشویم

  1. اون نرم افزارها جایگزین هایی برای استفاده از واتساپ بلاک شده هستند نه برای رفع بلاک. تنها روش رفع بلاک همون شماره جدید هست

   1. سلام ببخشید اگه یکی بلاکمون کنه تغییر شماره بدیم در واتساپ آیا هنوز بلاک هستیم؟!
    میتونیم پیام بدیم به طرف یا نه؟؟؟
    ممنون میشم پاسخگو باشید منتظرم?

 3. سلام وقت بخیر. من حساب واتساپ را حذف کردم و دوباره با همان وارد شدم اما هنوز از بلاک شدنم بیرون نیامدم.شخصی بلاکم کرده راهکار چیست؟

 4. سلام من توسطه فردی بلاک شدم
  اکانتمو حذف کردم بازم انبلاک نشدم
  اون برنامرو هم نصب کردم اما بازم عکسه پروفه و بیوی شخص برام نشون داده نمیشه
  چیکار کنم

 5. اگه از اون‌برنامه استفاده کنبم و واتس اپ جدید بسازیم ایا استاتوس هامون برا شخص کی بلاکمون کرده میره

 6. سلام من خارج از ایران هستم لطفا من رو راهنمایی کنید شخصی من رو بلاک کرده و میخواهم آن بلاک بشم فقط دوستانی که راهنمایی شمارو انجام دادند نوشتند که موفق نشده اند لطفا راهنمایی کنید ممنون

  1. روی سه نقطه بالا سمت راست کلیک کنید. بعد گزینه account و بعد privacy را انتخاب نمایید. در پایین صفحه گزینه blocked contacts وجود داره. هر مخاطبی رو می خواین از بلاک در بیارین روش کلیک کنید و unblock

 7. سلام بنده شماره بنده از طریق خود وتساپ مسدود شده، الان نمیتوانم باشماره خودم پیام بدم یا بگیرم موقع باز کردن واتساپ پیام میدهدکه ازطرق واتساپ مسدود شده اید.
  الان بنده چه کنم که با همان شماره در واتساپ باشم.همین .
  باتشکر

 8. سلام دوستان، خب نمیشه ورژن قدیمی بزارین که با ورژن قدیمی وارد اکانتمون بشیم و دلت اکانت بزنیم و از بلاک خارج بشیم؟ من چن تا ورژن قدیم نصب کردم اما نمیتونم وارد شم مشکل تنظیم زمان میخواد

 9. سلام من اکانتمو حذف کردم ولی دوباره ازبلاک خارج نشدم
  چکارکنم
  حساب کاربریو حذف کردم ودوباره با همون شماره وارد شد ولی باز مسدودهستم.. لطفا راهنمایی کنین

 10. سلام
  اگر حساب واتساپ خود را حذف کنیم دوباره وارد شویم گروه هایی که توش هستیم پاک می‌شود لطفا پاسخ بدید

 11. سلام لطفا پیام من را داخل سایت نگذارید و قرار ندهید اما برای من دعا کنید که وقتی واتساپ ام را دیلیت اکانت کردم و دوباره ریختم و نصب اش کردم از بلاکی افراد دیگر خارج شده باشم و دعا کنید که همچین چیزی به واتساپ اضافه شه که مثلا با دیلیت اکانت از بلاکی طرف مقابل خارج شویم و امیدوارم که به یک خواسته دیگر هم برسم و شماره یک نفر هم پیدا کنم و حفظ اش کنم و دیگر هیچ وقت از یاد نبرم! دعا کنید که به این خواسته هام حتما برسم ممنونم از شما ای کاش که بشه…!

  1. سلام دوستان من هم مسدود شدم دوستان فقط و فقط دو را برای رفع بلاک وجود داره 1باید خودطرف رفع بلاک کند یا این که یک شماره جدید بگیرید اگر طرف دوباره اونم مسدود نکنه دیگه هیچ راهی نیست برای رفع بلاک اما دوستان کسی که مسدود کرده شماها کاری به کارش نداشته باشید قول میدم یک روزی پشیمان میشود خودش بهتون پیام میدهد اونوقت شما انومسدود نکنید ولی بهشم جواب ندید

 12. سلام شخصی منو بلاک کرده بود قبلا ولی الان انبلاک شدم و پروفایلش برام بالا میاد یعنی خودش انبلاک کرده یا دلیت اکانت زده ک من انبلاک شدم

 13. سلام شخصی منو بلاک کرده بود قبلا ولی الان انبلاک شدم و پروفایلش برام بالا میاد یعنی خودش انبلاک کرده یا دلیت اکانت زده ک من انبلاک شدم

 14. !سلام شخصی منو بلاک کرده بود قبلا ولی الان انبلاک شدم و پروفایلش برام بالا میاد یعنی خودش انبلاک کرده یا دلیت اکانت زده ک من انبلاک شدم

 15. سلام من میخوام واتساپ خودمو دیلیت کنم اما با هر فیلتر شکنی وارد میشم نمیشه شما چی پیشنهاد میکنید

 16. من شمارم رو تغییر دادم کسی ک شماره قبلی رو بلاک داشت این شماره جدید رو هم بلاک داره یا آن بلاک میشم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا