آموزش واتساپ

خواندن پیام واتساپ بدون خوردن تیک آبی (ساده ترین روش)

خواندن پیام WhatsApp با نشان دادن تیک های آبی به فرستنده، وضعیت آن را از “تحویل” به “دیده شده” تغییر می دهد. این اتفاق برای افرادی که مشغله کاری زیادی دارند به مشکلی تبدیل می شود، زیرا شما مجبورید وقتی پیام را دیدید، آن را پاسخ دهید. امروز، ما یک ترفند ساده برای شما آورده ایم که با استفاده از آن می توانید پیام WhatsApp را بدون داشتن تیک های آبی بخوانید و متناسب با راحتی کار خود، این تنظیمات را بازگردانید.

چگونه پیام Whatsapp را بدون خوردن تیک های آبی بخوانیم؟

ساده ترین راه برای خواندن پیام های WhatsApp بدون نشان دادن تیک های آبی، استفاده از ویژگی حفظ حریم خصوصی WhatsApp است. می توانید بخش خواندن را در تنظیمات حریم خصوصی غیرفعال کنید تا دیگران دیگر ندانند که آیا شما پیام آن ها را خوانده اید یا خیر.

tap on setting

۱- WhatsApp را روی تلفن خود باز کنید.

۲- روی منوی سه نقطه در بالا سمت راست کلیک کنید و گزینه Settings یا تنظیمات را انتخاب کنید.

tap on privacy

۳- اکنون، بخش Account یا حساب را انتخاب کرده کرده و به قسمت حریم خصوصی بروید.

۴- در اینجا، بخش “Read Receits” را خاموش کنید.

خودشه؛ از این به بعد، زمانی که شما پیام های آن ها را بخوانید، برای مخاطبین شما دو تیک خاکستری نشان داده می شود، یعنی حتی پس از مشاهده پیام های آن ها، وضعیت تیک ها تغییری نمی کند. آن ها نمی توانند بدانند که شما پیام ها را خوانده اید یا نه.

بهترین روش تغییر شماره واتساپ بدون حذف اطلاعات

با این حال، یک مشکل وجود دارد؛ خاموش کردن زمانی که شما آن گزینه را غیرفعال می کنید، این گزینه برای شما نیز غیرفعال می کند. این بدان معنی است که وقتی دیگران پیام های شما را می خوانند، به شما اطلاع داده نمی شود و برای شما هم تیک آبی نمی خورد. همچنین، این ویژگی برای چت های گروهی کار نمی کند.

علاوه بر این، شما می توانید آنلاین بودن خود را از دید دیگران پنهان کنید تا دیگران از آخرین باری که در WhatsApp فعال بوده اید، مطلع نشوند. برای انجام همین کار، به بخش Privacy یا حریم خصوصی بروید، روی Last Seen یا آخرین بازدید کلیک کرده و آن را به Nobody یا هیچکس تغییر دهید.

غیرفعال کردن last seen واتساپ

روش دیگر این است که پیام های WhatsApp را از طریق اعلان ها بخوانید، چه در Android یا iOS. به سادگی اعلان را گسترش دهید و متن را مشاهده کنید. این پیام به عنوان خوانده شده، در واتس آپ علامت گذاری نخواهد شد، و می توانید وقت دیگری را برای پاسخ دادن اختصاص دهید.

چطور تیک آبی واتساپ را در آیفون غیرفعال یا فعال کنیم؟

یک راه دیگر این است که می توانید از حالت هواپیما برای خواندن پیام ها بدون ایجاد تیک های آبی استفاده کنید، اما این برای همیشه امکان پذیر نیست، زیرا فعلاً فعالیت های آنلاین دیگر را متوقف می کند.

نتیجه

بنابراین، این یک ترفند سریع برای خواندن پیام WhatsApp بدون اطلاع دادن به فرستنده بود. اکنون شما آزاد هستید که بدون اطلاع دیگران، پیام های آن ها را بخوانید و به افرادی که می خواهید، پیام دهید.

به هر حال، آیا در مورد همان مورد تردید یا سوالی دارید؟ در صورت تمایل می توانید از طریق نظرات سوالات خود را از ما بپرسید. برای دریافت نکات و ترفندهای بیشتر در مورد واتس اپ، نوتیفیکیشن را روشن کنید و ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

نکات کاربردی واتساپ: ۱۰ ترفندی که هر کسی نمی داند!

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا