به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش ترفندهای موبایلی

10 اپلیکیشن گوشی برای رفع قرمزی چشم در عکس

تصور نمی شود که قرمزی چشم برای یک فرد عادی خوب باشد. این تصور می شد که یک شیطان چشم قرمز دارد. هیچ کسی در زندگی واقعی یا عکس، چشم قرمز را دوست ندارد. رنگ چشم انسان به تغییرات ژنتیکی بستگی دارد. گاهی متوجه میشوید که در واقعیت چشمی عادی دارید اما در عکس چشمانی قرمز دارید. این چشم های قرمز ممکن است انواع مختلف و دلایل داشته باشند.

به سادگی می توان گفت که با چراغ قوه گوشی هوشمند شما تولید می شود. برای از بین بردن این مورد می توانید از برنامه های نور فلش خوب در تلفن هوشمند خود استفاده کنید یا می توانید نور معمولی فلش را نیز از تلفن هوشمند خود خاموش کنید. به همراه این برنامه همچنین می توانید از برنامه های حذف قرمزی چشم در دستگاه اندرویدی و iOS خود استفاده کنید. این برنامه ها به شما کمک می کنند تا به راحتی قرمزی چشم را از عکس خود پاک کنید.

۶ اپلیکیشن اندرویدی عکس نوشته ساز (بهترین ها)

افراد می توانند با روش های مختلف از شر قرمزی چشم خلاص شوند. آنها می توانند نور فلاش را در دوربین خود خاموش کنند ، از بسیاری از بهترین برنامه های پاک کننده چشم قرمز یا گزینه دیگر استفاده کنند. همه این روش ها به شما کمک می کند تا به راحتی قرمزی چشم را از عکس خود پاک کنید. اگر به دنبال بهترین برنامه های حذف قرمزی چشم برای دستگاه آندروید یا iOS خود هستید ، در این مقاله می توانید آن را دریافت کنید. در اینجا ما 10 برنامه برتر و محبوب را برای از بین بردن قرمزی چشم از عکس شما ذکر کرده ایم. همچنین می توانید با استفاده از این برنامه ها در تلفن هوشمند خود ، رنگ چشم خود را تغییر دهید تا از عکس خود جلوه جدیدی از چشم خود ایجاد کنید.

1.1 Adobe Photoshop Express

1.2 Visage

1.3 Pixlr

1.4 Eye Color Studio

1.5 Cymera

1.6 Eye Color Changer

1.7 PicShop Lite

1.8 Eye Lens Color Changer

1.9 BeautyPlus

1.10 Facetune

1- Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express Adobe Photoshop Express یکی از بهترین برنامه های حذف قرمزی چشم برای کاربران اندروید و iOS است. این برنامه رایگان و آسان برای استفاده است که به شما کمک می کند تا به راحتی قرمزی چشم را از هر عکس پاک کنید. این یک برنامه ویرایشگر عکس و سازنده کلاژ است که در آن می توانید عکس خود را نیز ویرایش کنید. به راحتی می توانید فایلی را از گالری ، دراپ باکس ، فیس بوک ، گوگل درایو یا سایر فضای ذخیره سازی خود بارگذاری کنید و به راحتی عکس را با برنامه های جایگزین فتوشاپ به صورت رایگان ویرایش کنید. همچنین به شما کمک می کند عکس خود را شخصی سازی کنید و همچنین آن را در دستگاه های ذخیره سازی مختلف ذخیره کنید.

2- Visage

Visage

Visage یک برنامه مناسب تنظیم چهره است که به شما کمک می کند تا به راحتی قرمزی چشم را از یک عکس پاک کنید. این یک برنامه دوربین سلفی زیبایی است که توسط VicMan LLC برای کاربران اندروید و iOS توسعه یافته است. این برنامه کاملاً خودکار رتوش چهره است که گزینه های مختلف آرایش صورت را دارد. برای شروع آرایش عکس می توانید به راحتی هر یک از این گزینه ها را انتخاب کنید. همراه با پاک کننده قرمزی چشم همچنین می تواند سفید کردن دندان ، تقویت رنگ ، جلوه های مختلف هنری ، آرایش پوست و سایر موارد را داشته باشد.

3- Pixlr (پیشنهاد ما)

Pixlr Pixlr یکی از محبوب ترین برنامه های کلاژ عکس و جلوه های عکس است که توسط 123RF برای اندروید و iOS توسعه یافته است. به شما امکان می دهد از طریق انتخاب های متنوع برای چیدمان ، پس زمینه ، فاصله و سایر موارد ، کولاژ را به راحتی شروع کنید. همچنین این گزینه از بین بردن قرمزی چشم است که به راحتی می توانید قرمزی چشم را از عکس ها بردارید و یک عکس جدید در گوشی هوشمند خود بسازید. در کنار اینها همچنین می توان با ابزارهای مختلف ویرایشگر عکس مانند مداد ، جوهر ، برس رنگی و سایر موارد ، تصویر شیکی ایجاد کرد.

بهترین برنامه های فتوشاپ گوشی

4- Eye Color Studio

Eye Color Studio Eye Color Studio یکی از محصولات ModiFace است که برای کاربران آندروید و iOS برای تغییر رنگ چشم در تلفن هوشمند شما تولید شده است. این گزینه رنگ چشم مختلفی دارد به طوری که می توانید چشم های قرمز خود را با رنگ چشم های دیگر جایگزین کنید تا تصویری جدید و زیبا ایجاد کنید. این دو گزینه رایگان و برنامه خرید با ویژگی های مختلف و گزینه ای برای استفاده برای از بین بردن قرمزی چشم دارد. یکی از بهترین ویژگی های این برنامه این است که اجازه می دهد رنگ چشم خود را ایجاد کنید و از آن برای از بین بردن قرمزی چشم از تصویر استفاده کنید.

5- Cymera

Cymera Cymera برنامه محبوب ویرایشگر عکس و سازنده کلاژ است که توسط ارتباطات SK برای اندروید و iOS توسعه یافته است. این یک برنامه ویرایش عکس همه فن حریف است که می تواند به عنوان برنامه های حذف قرمزی چشم نیز استفاده شود. به راحتی می توانید از این برنامه در دستگاه اندروید و iOS خود برای ویرایش عکس به صورت رایگان استفاده کنید. همچنین می تواند به عنوان برنامه های تصویر کارتونی، برای ساختن یک عکس کارتونی از دوست ، خانواده یا عضوی دیگر استفاده شود. در کنار اینها ، تعداد زیادی جلوه عکس و کلاژ سازی مختلف نیز دارد. به راحتی می توانید هرکدام را انتخاب کرده و پس از ویرایش شروع به ساختن کولاژ با تصاویر کرده و چشم های قرمز را از روی عکس ها بردارید.

5 روش حذف پس زمینه عکس (آنلاین فتوشاپ موبایل)

6- Eye Color Changer (ساده ترین)

Eye Color Changer Eye Color Changer یکی دیگر از برنامه های محبوب حذف چشم قرمز با مجموعه زیادی از رنگ لنزهای چشم است. به راحتی می توانید هرکدام از آنها را انتخاب کرده و چشم های قرمز را از عکس خود پاک کنید. این یک ویژگی منحصر به فرد به عنوان اثر مردمک جادویی است که به شما کمک می کند تا چشم های قرمز خود را تغییر دهید. این برنامه رایگان ، ساده و آسان برای استفاده برای کاربران اندروید و iOS است به طوری که هر کسی می تواند به راحتی رنگ گوشی خود را از تلفن هوشمند خود تغییر دهد. یکی از بهترین ویژگی های این برنامه این است که برای همه به عنوان نوزادان ، کودکان و بزرگسالان برای از بین بردن قرمزی چشم کار می کند.

7- PicShop Lite

PicShop Lite

PicShop Lite یک برنامه جادویی برای ویرایش عکس با جلوه های مختلف ویرایشگر عکس است. این 8 برس مختلف را برای ویرایشگر عکس و گزینه های فیلتر برای ویرایش عکس ذکر کرده است. همچنین می توانید از آن برای از بین بردن چشم قرمز رنگ عکس و جایگزینی چشم قرمز با سبک و رنگ چشم متفاوت استفاده کنید. در کنار اینها همچنین گزینه ای برای افزودن تصویر ، آزمایش و لایه های مختلف روی عکس برای توجه بیشتر وجود دارد. یکی از بهترین ویژگی های این برنامه گزینه سفید شدن دندان است که به شما امکان می دهد توان لبخند را با یک لمس روی عکس تقویت کنید.

8- Eye Lens Color Changer

Eye Lens Color Changer

Eye Lens Color Changer یک برنامه جادویی حذف قرمزی چشم برای اندروید و iOS است که تعداد زیادی از رنگ لنز چشم را ذکر کرده است. به راحتی می توانید قرمزی چشم را با هر لنزی که در این برنامه قرار دارد تغییر دهید و به صورت رایگان یک تصویر جدید بسازید. استفاده از برنامه پاک کننده قرمزی چشم آسان است که به شما کمک می کند تا به راحتی میزان تیرگی چشم را تنظیم کرده و قرمزی چشم را از عکس پاک کنید. به شما امکان می دهد به راحتی هر تصویری را از گالری خود ، یا سایر برنامه های ذخیره سازی رسانه بارگذاری کنید و عکس را به صورت رایگان ویرایش کنید. بعد از ویرایش عکس می توانید آن را ذخیره کرده و با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

تشخیص سن شما از روی عکس و ویدیو (ابزار جدید مایکروسافت)

9- BeautyPlus

BeautyPlus

BeautyPlus یک برنامه ویرایش عکس است که به شما کمک می کند به راحتی هر عکسی را در دستگاه اندروید یا iOS خود ویرایش کنید. این به شما کمک می کند تا به راحتی عکس و فیلم زیبا و طبیعی در تلفن هوشمند خود ایجاد کنید. شما همچنین می توانید از این برنامه به عنوان یک برنامه سلفی کامل استفاده کنید و همچنین چشم های قرمز ، روشن شدن چشم ، دندان های سفید کننده ، کانتور پوست و غیره را به راحتی از عکس خود پاک کنید. این گزینه های ویرایش عکس نامحدود را فراهم می کند و همچنین می تواند از آن به عنوان برنامه مدل مو برای مدل های مختلف در گوشی های هوشمند شما استفاده شود.

10- Facetune

Facetune

Facetune یکی دیگر از برنامه های مناسب ویرایشگر سلفی برای کاربران اندروید و iOS است که به شما کمک می کند عکس های خود را به راحتی در تلفن های هوشمند ویرایش کنید. این یک برنامه ویرایشگر عکس حرفه ای با گزینه های مختلف ویرایشگر عکس است. با استفاده از این برنامه می توانید قرمزی چشم را نیز از عکس خود پاک کنید. یکی از بهترین ویژگی های این برنامه این است که به شما امکان می دهد جوش ها یا چین و چروک های پوست را فوراً از بین ببرید و روی آن بکشید. با استفاده از این برنامه می توانید براق شدن پوست چرب را نیز از بین ببرید. در کنار اینها همچنین می توانید سایه ها یا تابش خیره کننده را از عکس خود پاک کنید.

و یک روش ساده تر…

می توانید خیلی راحت وارد سایت Fotor شوید (کلیک کنید) و سپس دکمه Upload photo و بعد هم دکمه Apply را بزنید. نهایتا با دکمه Export آن را ذخیره کنید:

word image 47

یک چیز جالب: ۴ سایت برای پیدا کردن عکس شخص همزاد و شبیه شما

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا