آیفون و ios

دانلود ۱۵ بهترین اپلیکیشن پرکاربرد اپل واچ (رایگان)

هنگام فکر کردن به اپل واچ به احتمالا یاد اپلیکیشن ها نمی افتید اما بسیاری از شرکت ها تلاش می کنند تا تجربه های جدیدی را در کوچک ترین صفحه های اپل به وجود آورند. این اپلیکیشن ها اغلب سرعت کارها را افزایش می دهند. در این جا ۱۰ تا از بهترین اپلیکیشن ها برای اپل واچ آورده شده است که می توانید آن ها را دانلود کنید.

۱-اپلیکیشن Things

اپلیکیشن Things

Things یکی از بهترین برنامه های مدیریتی روی آیفن و اپل واچ است که راه رفتن روزانه را برای شما آسان می کند. صفحه ی اولیه در Things کارهای روزانه ی شما را در مقابلتان قرار می دهد، کارهایتان را می توانید روی صفحه اپل واچ چک کنید.می توانید روی هرکدام از این کارها کلیک نمایید تا جزئیات بیشتری از آن را بدست بیاورید یا این کار را به روز دیگری موکول کنید.

به عنوان یک بازخورد بصری کوچک ، دایره ای زیر کلمه Today وجود دارد که نشان دهنده ی تعداد کارهایی است که کامل کرده اید.اضافه کردن یک آیتم کار بسیار آسانی است. فقط کافی است که روی دکمه + بزنید و با ساعت خود صحبت کنید.کاری که آن انجام می دهد این است که با کلیک کردن روی آن می توانید تاریخی را شروع یا تمام کنید.

۲-اپلیکیشن Overcast

اپلیکیشن Overcast

Overcast به شما این اجازه را می دهد که پلی بک پادکست را روی سیستم آیفون اپل واچ کنترل کنید. می توانید نگاهی به پادکست هایتان بیندازید تا چیز جدیدی را پخش یا پلی کنید. همه ی آن ها را به دقت بررسی نمایید.play یا پخش،pause یا مکث، جلو عقب کردن،باز کردن لیست آهنگ ها و پیشنهاد آهنگ های مختلف، همه ی این ها در صفحه ی یکسانی وجود دارد، این در حالیست که شلوغی به وجود نمی آید.

قابلیت دیگری که overcast جدیدا اضافه کرده است، همگام سازی دانلود اپیزودها یا قسمت های مختلف روی اپل واچ می باشد. این قابلیت این امکان را برای شما فراهم می کند که هنگامی که آیفون خود را به همراه ندارید ، از قسمت های مختلف پادکست بتوانید استفاده کنید.فقط کافی است که به overcast بگویید قسمت خاصی را برای شما بفرستد و بعد از چند دقیقه، قسمت مورد نظر به طور مستقل از ساعت شما ازطریق هدفون بلوتوث یا اسپیکر اپل واچ قابل شنیدن است.

چگونه گوشی آیفون خود را از راه دور با اپل واچ کنترل کنیم؟

۳-اپلیکیشن Dark Sky

Dark Sky

Dark Sky برنامه ای است که به شما کمک می کند تا شرایط آب و هوایی را پیش بینی کنید و یک ساعت قبل از شروع بارش برف و باران به شما هشدار می دهد.

این اپلیکیشن به شما می گوید که چقدر باران و دقیقا در چه روزهایی در آینده می آید.دربه روزترین نسخه ی این برنامه در واچ، مثل آیفون و آی پد شما می توانید تمام موارد موردنظر خود را در یک صفحه، آن هم نه به صورت قطعات جداگانه و فقط با بالا و پایین بردن صفحه می توانید،ببینید و اطلاعات موردنیاز خود را بدست بیاورید.

۵-اپلیکیشن Spark

Spark

Spark یکی از برنامه های مورد علاقه ی ما در آیفون است و هنوز برای صفحه های بسیار کوچک بهترین ترجمه ها را دارد.در حالی که خیلی از برنامه های دیگر سعی می کنند تا تقویم و ایمیل را به طور فشرده کنار هم قرار دهند،Spark کار را بسیار ساده کرده است و توجه ویژه ای به ایمیل دارد و تلاش می کند که شما با آن به بهترین شکل بتوانید کارهای مربوط به ایمیل تان را انجام دهید.

مزیتی که Spark روی اپل واچ نسبت به همتای خود در آیفون دارد، این است که می توانید با یک نگاه ایمیل های شخصی یا اخبار را بخوانید.هرکدام از این قسمت ها دکمه ی رنگی بزرگی دارند که هنگام داشتن پیام روشن می شوند.می توانید هر ایمیل را باز کنید و بخوانید،بعد می توانید reply یا پاسخ دهید، snooze یا به تاخیر بیندازید،آرشیو ،delete یا پاک کنید.علاوه بر این انتخاب ها می توانید ، تمام inbox یا صندوق ورودی خود را ببینید، ایمیل ها،آرشیو یا پیام های ارسالی راpin یا سنجاق کنید.

۶-اپلیکیشن Carrot Fit

Carrot Fit

در میان اپلیکیشن های Carrot، اپلیکیشن Carrot Fit سعی می کند تا شما را به ورزش وادار کند. و برای این کار روبات خشنی را قرار دادیم تا سر شما فریاد بزند و شما را (نوعی ربات)“meatbag”صدا بزند. این اپلیکیشن “برنامه های ورزشی هفت دقیقه ای” که شامل برنامه های ورزشی دشوار ترکیبی است برای شما درهفت دقیقه قرار داده است.

کافی است که دکمه ی بزرگ قرمز Start یا شروع را بزنید و ورزش هفت دقیقه ای خود را آغاز نمایید.Carrot حمله یا توهین خواهد کرد و اگر حالش خوب باشد ، سعی می کند برای بهتر نتیجه گرفتن شما رشوه دهد. می توانید تعیین کنید که هر تمرین چقدر طول می کشد، وهمچنین چقدر از آن باقی می ماند. وقتی که تمرین ها را با موفقیت انجام دادید، به مرحله بعدی رفته و جایزه ی بامزه ای می گیرید.

راهنمای کامل: چطور از اپل واچ استفاده کنیم؟ بهمراه ترفندهای کاربردی

۷-اپلیکیشن Water Minder

WaterMinder

Water minder برنامه ای است که در داشتن تناسب اندام نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، و شمارا کمک می کند تا هیدراته بمانید.شاید برایتان پیش آمده است که مسیر طولانی را بدوید و بعد به زمین بیفتید، این اتفاق به این دلیل است که فراموش کرده اید که بدن انسان به آب نیاز دارد.Water Minder به شما کمک می کند که همواره آب مورد نیازتان را، فقط با لمس دکمه ای در اپل واچ تامین شود.

Water Minder براساس اطلاعاتی که از سلامتی شما دارد، تعیین می کند که در روز چقدر باید آب بخورید. در وروی برنامه می توانید پیشرفت خود را در مسیر رسیدن به هدف ببینید. این برنامه دکمه های پیش فرضی دارد که ۱۴،۸،یا ۱۷ اونس پر شده است و شما می توانید برنامه ای را ترتیب دهید که از این میزان کمتر یا بیشتر آب بخورید.

۸-اپلیکیشن AutoSleep

AutoSleep برنامه ای است که نه تنها به شما می گوید که چقدر خوابیده اید، بلکه شما را از کیفیت خواب تان با خبرمی کند. فقط کافی است که در زمان خواب اپل واچ را به دست خود بسته باشید و بدانید که هیچ کار دیگری لازم نیست که انجام دهید. هنگامی که از خواب بیدار می شوید و صفحه آیفون خود را باز می کنید، AutoSleep اعلان یا Notification در مورد خواب شب گذشته برایتان می فرستد.شما می بینید که چقدر خوابیده اید،چقدر بیدار بوده اید و میزان متوسط ضربان قلب شما در هنگام خواب چقدر بوده است.

اگر ساعت را نبندید،AutoSleep تنها می تواند به شما بگوید که چقدر خوابیده اید. در صبح هنگامی ساعت را برمی دارید اپ متوجه می شود که شما بیدار شده اید.

۹-اپلیکیشن Just Presss Record

با برنامه Just Press Record بدون نیاز به باز کردن آیفون، هرچیزی که لازم دارید را Record یا ضبط کنید.کافی است که اپلیکیشن را باز کنید، دکمه بزرگ قرمز را به همراه میکروفن بزنید تا ضبط شروع شود.می توانید ضبط های اخیرتان را پیدا کنید و صدای جدیدی را ضبط کنید.حتی می توانید زمانی که به آیفون خود متصل نیستید ، ضبط کنید. هنگامی که دوباره متصل شدید، فقط روی outbox یا صندوق خروجی بزنید و ضبط های خود را به گوشی منتقل کنید.

یک بار که این کار را در آیفون انجام دهید ، هرچیزی که روی اپل واچ ضبط کرده اید را می توانید با iCloud یکی کنید، بنابراین می توانید به این اطلاعات از طریق آی پد یا مک نیز دسترسی داشته باشید.

چطور برنامه های حذف شده اپل واچ را مجددا نصب کنیم؟

۱۰-اپلیکیشن Fantastical

Fantastical روی اپل واچ یک برنامه ساده و واضحی است که شما را مجاب می کند که آن را به تقویم ترجیح دهید. دراپلیکیشن calendar یا تقویم اپل می توانید وقایع را ببینید و پاک کنید، ولی Fantastical به شما این اجازه را می دهد تا موارد بیشتری را ایجاد کنید، و تعداد دفعاتی که نیاز است تا گوشی را از جیب تان در بیاورید را کاهش می دهد.

اگر از اپلیکیشن Apple’s Reminders به طور منظم استفاده می کنید، Fantastical برای ساختار Reminders بسیار عالی است و کارهای مختلف را می توانید روی آن انجام دهید.

۱۱-اپلیکیشن ۱Password

اپلیکیشن ۱Password برنامه خوبی است و همراهی خیلی خوبی را روی سیستم آیفن و اپل واچ ایجاد می کند.

هنگامی که اپل واچ را درمچ دست خود بسته اید و این برنامه را در آن دارید، ۱Password، یک بار به شما login key یا کلید ورود به سیستم را برای account ها یاحساب هایی که از two-factor authentication یا رمز دوم استفاده می کنند، را نشان میدهد. اگر که شما با این حساب ها خیلی کارداشته باشید،۱Password همان اپلیکیشنی است که به آن نیاز دارید.

۱۲-اپلیکیشن Strava

Strava یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای تمرینات ورزشی است و به شما کمک می کند که زندگی سالم همراه با تحرک داشته باشید.

با Strava می توانید بدوید،دوچرخه سواری کنید،شنا کنید وخیلی از ورزش های دیگر را انجام دهید.این برنامه می تواند بدون اینترنت عمل کند ، بنابراین برای استفاده از آن به آیفون نیازی ندارید. اطلاعاتی مثل مسافت و آهنگ حرکت به طور مستقیم روی ساعت ضبط می شود و هنگام انجام حرکات ورزشی می توانید آن را ببینید.با فشاردادن یک دکمه می توانید تمرین خود را ذخیره کنید و همه ی این ها با آیفون شما هم گام سازی می شود.

۸ تا از جالب ترین برنامه های گوشی آیفون که حتما باید داشته باشید!

۱۳-اپلیکیشن Cheatsheet

آیا هر زمان که می خواهید رمز وای فای را به مهمان خود دهید، متوجه می شوید که آن را فراموش کرده اید؟ یا این که اسم هتلی را که در آن هستید فراموش می کنید؟ یا این که تا به حال برایتان اتفاق افتاده که کد امنیتی برای ورود به محل کارتان را فراموش کنید؟ در موقعیت های این چنین که نیاز به اطلاعات جزئی دارید، برنامه Cheatsheet بسیار کاربرد دارد.اطلاعات ریزی که به خاطر سپردن آن ها دشوار است.

Cheatsheet نوعی ویجت ساده است که شما می توانید لیست کوچکی از یادداشت هایتان داشته باشید و سپس آن ها را داخل اپل واچ خود قرار دهید. به طور معمول می توانید یادداشت های خود را با نگاه انداختن به این برنامه در اپل واچ چک کنید و آن ها را همواره به همراه داشته باشید.هرکدام از این یادداشت ها می توانند با یک آیکن شناخته شوند تا شناسایی آن ها سریع و آسان شود. فقط اطلاعات خیلی مهم مثل رمز ورود به سیستم و نام کاربری را در اختیار این برنامه قرار ندهید زیرا این برنامه امنیت ندارد.

۱۴-اپلیکیشن PCalc

word image 1

با وجود این که اپل واچ اخیرا برنامه calculator یا ماشین حساب را در مدل های WatchOS6 اضافه کرده است اما، ما همچنان معتقدیم که PCalc انتخاب بهتری است زیرا کارایی خیلی بیشتری دارد.

PCalc در اپل واچ می تواند به شما کمک کند تا محاسبات خیلی ساده را انجام دهید و حتی انعام گارسون ها را نیز در موقع شام حساب کنید.این برنامه می تواند عملیات بسیار زیاد دیگری از جمله تبدیل واحدها،مقادیر ثابت،trig/log(تریژنومتری یا لوگاریتم)، و حتی توابع را انجام دهد. همه ی این ها در یک برنامه ی ماشین حساب روی آیفن و اپل واچ شما قرار می گیرد.

۱۵-اپلیکیشن Citymap

واضح است که مسافرت کردن یا بیرون رفتن برای انجام کارهای روزمره با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی خیلی راحت تر از رانندگی کردن است. به همین خاطر ، خوب است که برنامه ی Citymapper همیشه همواره شما باشد.

اپلیکیشن اپل واچ Citymapper به شما این امکان را می دهد که مسیرهای اطراف خود را پیدا کنید.شما می توانید مقصدی را برای آن تعریف کنید، سپس این برنامه شما را قدم به قدم تا رسیدن به مقصد راهنمایی می کند. می توانید مقصدهای مورد علاقه ی خود را ذخیره کنید، یا برای دسترسی سریعتر منزل و محل کارتان را به آن اضافه کنید.این اپلیکیشن به شما می گوید که چقدر با ایستگاه اتوبوس یا مترو فاصله دارید،و چه زمانی اتوبوس یا مترو می آید . اگر در شهر بزرگی زندگی می کنید، داشتن این برنامه از ملزومات است.

۳۸ کاربرد اپل واچ که در زندگی روزمره به شما کمک می کند

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا