بازی های آیفون

بهترین بازی های آیفون و آیپد برای کودکان طبق نظر کارشناسان جهانی

گوشی‌های هوشمند و تبلت ها جزو وسیله‌های کاربردی برای بزرگ‌سالان و نوجوانان است و اگر کودکان استفادهٔ درستی از آن داشته باشند، آنها نیز می‌توانند از این وسیله‌ها استفاده کنند. در حال حاضر هزاران برنامه و بازی با هدف سرگرم کردن و آموزش کودکان در بازار موجود است. اگر قصد دارید برای کودکانتان آیپد بخرید، توصیه می‌کنیم بازی‌های زیر را نصب کنید. تمامی این بازی‌ها هم در آیپد و هم در آیفون قابل‌اجرا است.

۱-بازی پرندگان خشمگین Angry Birds

Angry Birds جزو بازی‌های پرطرفدار جهان است و محبوبیت آن به‌قدری است که حتی فیلم آن ساخته‌شده است. این بازی برای کودکان طراحی‌شده است و بازی کردن آن بسیار راحت است. به دلیل استفاده از رنگ‌های شاد و طرح‌های کارتونی، این بازی توانسته نظر کودکان و بزرگ‌سالان را به خود جلب کند و دارای چندین بازی با صدها مرحلهٔ رایگان است.

۲- بازی‌های کمپانی Duck Duck Moose

Duck Duck Moose نام یکی از کمپانی‌های سازندهٔ بازی در آی تونز است و بیشتر بازی‌های آن آموزشی است. بازی‌های Word Wagon، Fish School، ChatterPix، Moose Math و Build A Truck جزو بازی‌های محبوب این کمپانی است. بازی‌های این کمپانی ساختار ساده و راحتی دارند و از رنگ‌های روشن و شاد در طراحی بازی استفاده کرده‌اند و بازی‌های آنها بیشتر مناسب کودکان و نوجوانان است تا بزرگ‌سالان. اکثر بازی‌های این شرکت رایگان‌اند و خریدهای درونی برنامه‌ای ندارند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

۳- بازی‌های کمپانی Intellijoy

Intellijoy نیز نام یکی از کمپانی‌های سازندهٔ بازی در آی تونز است و بیشتر بازی‌های آن جنبهٔ آموزشی دارند، مثل بازی‌های آموزش الفبای انگلیسی، آموزش خواندن، اعداد، ریاضی و اشکال مختلف. این بازی‌ها هم در آیپد و هم در گوشی‌های آیفون قابل‌اجرا هستند و مثل بیشتر بازی‌های کودکانه، رنگ‌های شادی دارند و به‌راحتی قابل یادگیری‌اند. بازی‌های این کمپانی مناسب ردهٔ سنی ۲ تا ۷ سال است و بچه‌های بزرگ‌تر ممکن است از این بازی‌ها زود خسته شوند.

۴- بازی‌های کمپانی Lego

سازندگان لگو فقط به ساخت اسباب‌بازی اکتفا نکرده‌اند و بازی‌های لگو را نیز طراحی کرده‌اند، مثل بازی‌های Lego DC Superheroes،Lego Scoopy-Doo Escape،the NEXO knights،the Ninjago و کلی بازی دیگر. بازی‌های لگو بیشتر از اینکه جنبهٔ آموزشی داشته باشند، جنبهٔ سرگرمی و تفریح دارند و مناسب کودکان بالاتر از ۷ سال است و کودکان زیر ۷ سال ممکن است حین بازی کمی گیج شوند. بیشتر بازی‌های لگو رایگان‌اند و بازی‌های پولی آن قیمت بالایی ندارند.

۵- بازی Preschool and Kindergarten

این بازی شامل بازی‌های کوتاهی است که تمامی آن‌ها جنبهٔ آموزشی دارند، مثل بازی‌های حافظه‌ای، شکل و رنگ، حروف، شمارش اعداد و پیدا کردن اعداد گمشده. این بازی‌ها مناسب کودکان دبستانی و پیش‌دبستانی هستند، البته ممکن است برای بچه دبستانی‌ها خسته‌کننده باشد. بیشتر بازی‌های این بازی رایگان‌اند.

۶- بازیهای PBS Kids

این بازی مناسب کودکان است و شخصیت‌های زیادی دارد و مانند بیشتر بازی‌های کودکانه، جنبهٔ آموزشی دارد و بسیار راحت است، مثل بازی‌ها رنگ‌آمیزی، مارپیچ، لباس پوشاندن به شخصیت‌ها و آموزش اعداد و خواندن. این بازی رایگان است و خرید درون برنامه‌ای ندارد.

۷- بازیهای Puzzingo

این بازی جذاب شامل صدها پازل، آموزش نقاشی و تقلید صدا است و بازی‌های آن هم جنبه سرگرمی دارد و هم جنبه آموزشی. این بازی جزو بازی‌های پولی است، اما کیفیت بسیار بالایی دارد و در آیفون و آیپد قابل‌اجرا است.

حتما بخوانید: بهترین بازیهای رایگان و غیر رایگان گوشی آیفون تا سال ۲۰۲۰ (نظر کاربران جهانی)

۸- بازی‌های کمپانی Toca Boca

توکا بوکا نام یکی از کمپانی‌های سازندهٔ بازی در آی تونز است. بهترین بازی‌های توکا بوکا عبارت‌اند از:Toca Kitchen 2، Toca Hair Salon 3 و Toca life: Vacation. همچنین این کمپانی چند نرم‌افزار برای بازی طراحی کرده است که قیمت مناسبی دارند. بازی‌های این مجموعه بسیار آسان، جالب است و تقریباً جنبهٔ آموزشی دارد و هیچ‌کدام از بازی‌های آن رایگان نیست.

هورایش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا