به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش اینستاگرام

Boost post در اینستاگرام یعنی چی؟ و پاسخ به سوالات رایج

Boost post در اینستاگرام یکی از بهترین کار هایی است که به بهتر دیده شدن کسب و کار های مختلف کمک می کند. با این حال از آن جایی که محبوبیت اینستاگرام همیشه در حال افزایش است، ماندگاری یک پست بسیار کم خواهد بود. با محتوای جدیدی که در هر ثانیه آپلود می شود، پست شما در بین انبوهی از عکس ها و ویدئو ها گم می شود. با این اوصاف، باید مطمئن شوید که پست ‌های شما مرتبا بالا می ‌مانند. این جا است که بوست کردن پست در اینستاگرام اهمیت پیدا می کند. این مقاله شما را با اصول اولیه بوست کردن پست در اینستاگرام، مزایا و بهترین شیوه های آن آشنا می کند. با ما همراه باشید!

پست بوست شده در اینستاگرام چیست؟

بیشتر قرار دادن یک پست اینستاگرامی در معرض دید که از قبل در پروفایل تان هست، در واقع همان بوست کردن است. این کار به سادگی ارتباط برقرار کردن با سایر کاربران اینستاگرام است. شما می‌ توانید یک پست قدیمی را تبلیغ کنید و مخاطبانی که دوست دارید آن را ببینند را انتخاب کنید. پست بوست شده در صفحه اصلی مخاطب هدف شما در اینستاگرام نمایش داده می شود . رسیدن به مخاطبان بیشتر هدف اصلی چنین پست هایی در اینستاگرام است. می‌ توانید فالوئر های فعلی ‌تان، افرادی که اخیرا با پست ‌های شما تعامل داشته ‌اند یا کسانی که علایق مشترکی نسبت به برند شما دارند را هدف قرار بدهید تا برای آن ها نشان داده شود.

پست بوست شده در اینستاگرام

حتما بلد باشید از بوست هم موثرتره: تبلیغات پروموشن در اینستاگرام: روش کار 

وقتی در حال تقویت و بوست یک پست هستید، می توانید برایش هدف تعیین کنید. همچنین می ‌توانید مخاطبان هدف تان را انتخاب کنید، بودجه روزانه و مدت زمان مد نظرتان را برای بوست هر پست انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که پست های تقویت شده به عنوان تبلیغات در نظر گرفته می شوند. این کار و روش به شما این اختیار را می دهد تا استراتژی تان برای هر پست را مطابق با نیاز تان تعیین کنید.

چه کسی از بوست کردن یک پست اینستاگرامی سود می برد؟

تقویت پست اینستاگرام می تواند برای هر کاربری مفید باشد. به طور مثال اگر شما اینفلوئنسری باشید که فالوئر های زیادی دارد، می توانید از تقویت پست به عنوان راهی برای افزایش دسترسی و جذب افراد بیشتر برای دیدن پست های تان استفاده کنید.

اگر یک کسب و کار کوچک هستید، می توانید از تقویت پست به عنوان راهی برای شناخت بیشتر برند و هدایت ترافیک به وب سایت یا صفحه محصول تان استفاده کنید. به‌ علاوه، پست ‌های تقویت ‌شده می توانند با افزایش آگاهی و شناخت برند، به شما در بالا بردن ایمپرشن کمک کنند. افرادی که به دنبال افزایش نرخ تبدیل‌ کلیک هستند هم از این قابلیت سود می برند.

۶ روش دیدن استوری اینستاگرام بدون فهمیدن شخص مقابل

علاوه بر این، آن دسته از برند هایی که می خواهند به صورت ارگانیک وفاداری نسبت به برند شان از جانب مخاطب بالا برود هم می توانند پست های اینستاگرام را بوست کنند. آن ها می توانند از محتوای موجود بدون دردسر ایجاد تبلیغات جدید، بهره ببرند و تعامل کاربر را افزایش دهند. در کنار این ها، کمک گرفتن از اینفلوئنسر ها و تقویت پست های مرتبط با محصولات برای کسب و کار ها هم مفید خواهد بود. در واقع کسب و کار تعامل بیشتری خواهند داشت و اینفلوئنسر ها بیشتر در معرض دید قرار می گیرند.

چه طور یک پست را در اینستاگرام بوست کنیم؟

بوست کردن پست در اینستاگرام خیلی پیچیده نیست. اما برای تنظیم روش های پرداخت اول باید یک حساب تبلیغاتی اینستاگرام ایجاد کنید. بعد از آن، می توانید هر پستی را در پروفایل اینستاگرام تان بوست کنید. برای تقویت پست در اینستاگرام باید چند کار انجام بدهید.

اولین قدم این است که به پروفایل اینستاگرام تان بروید. سپس باید روی پستی که به بوست نیاز دارد، ضربه بزنید و انتخابش کنید . اینستاگرام توصیه می ‌کند که پست ‌های بزرگ ‌تر از 8 مگابایت را برای این کار انتخاب نکنید. بعد از انتخاب پست ، گزینه Boost Post را از زیر پست انتخاب کنید.

چه طور یک پست را در اینستاگرام بوست کنیم

بعد از انتخاب گزینه Boost Post، از شما خواسته می شود تا اهداف تان را مشخص کنید. می توانید از بین اهداف از پیش تعیین شده یکی را انتخاب کرده یا هدف دلخواه تان را معین کنید. بعد از تعیین هدف، از شما خواسته می شود که اطلاعات بیشتری در مورد پست تان ارائه بدهید. شما باید اطلاعاتی مثل مخاطب هدف، مکان (کشور ، منطقه زمانی ، و غیره)، بودجه و مدت زمان را وارد کنید.

در اینستاگرام چگونه تیک آبی بگیریم؟ (آپدیت 2022)

اگر پیش از این پروفایل فیسبوک تان را به اینستاگرام متصل نکرده اید، در این مرحله از شما درخواست می شود تا بررسی کنید که آیا می خواهید حساب فیسبوک تان را متصل کنید یا خیر. با این حال، اگر نمی خواهید این کار را انجام بدهید، می توانید خیلی راحت روی “Skip” کلیک کنید . در نهایت، آخرین مرحله این است که روی Create Ad ضربه بزنید. اینستاگرام تبلیغ شما را بررسی می کند تا مطمئن شود که با مقررات مربوط به تبلیغات مطابقت دارد یا خیر. بعد از تایید آگهی ، یک نوتیفیکیشن دریافت خواهید کرد و اینستاگرام کارش را آغاز خواهد کرد. در صورت تایید نشدن آگهی یا پایان دوره بوست هم به شما اطلاع داده می شود.

مزایای بوست کردن پست در اینستاگرام

بوست کردن پست های اینستاگرام نسبتا سرراست و آسان است و در عین حال مزایای زیادی برای بازاریابی شبکه های اجتماعی دارد. بیایید دقیق تر آن ها را بررسی کنیم.

بر تعداد بیشتری از کاربران تأثیر می گذارد

بزرگ ترین مزیت بوست کردن پست اینستاگرام این است که کاربران زیادی را تحت تاثیر قرار می دهد. دسترسی ارگانیک یک پست به طور کلی توسط شبکه اجتماعی محدود شده است اما به راحتی می توان آن را برای دسترسی بیشتر بوست کرد. این به کسانی که فالوئر صفحه شما نیستند هم اجازه می دهد مطالب تان را مشاهده کرده و اطلاعات بیشتری در مورد کسب و کارتان پیدا کنند.

گروه بندی مخاطب

می ‌توانید از این قابلیت برای جدا کردن مخاطبان و تمرکز بر روی پست‌ های خاص برای جلب علاقه آن ها استفاده کنید. این کار باعث می شود تا محتوای شما در معرض دید مخاطبی که باید قرار بگیرند، نه این که در دسترس کسانی قرار بگیرند که علاقه ‌ای به آن چه ارائه می ‌دهید، ندارند.

افزایش تعامل

جذب کردن مشتریان به محتوای یک کسب و کار و درگیر کردن آن ها یکی از دشوار ترین کار ها در رسانه های دیجیتال است. با این حال، پست های بوست شده احتمالا بیشتر مخاطب را درگیر نگه می دارند و تعامل را بالا می برند . این در واقع یکی از اهداف اصلی این استراتژی است.

افزایش تعامل در اینستاگرام

تبدیل مخاطب به مشتری بالقوه

با بوست کردن یک پست، محتوا به ‌موقع به مخاطبان ارائه و فرصت ‌های تجاری بیشتری فراهم می شود. با این حال، شما باید یک استراتژی مشخص داشته باشید، پست های مناسب را برای بوست انتخاب کرده و مخاطب هدف را شناسایی کنید. هدف پست ‌های بوست شده، ایجاد مشتری بالقوه از طریق درگیر کردن آن ها با استفاده از محتوای آموزنده ‌تر است.

تقویت وجهه برند

یکی از اهداف تقویت پست ها، بالا بردن وجهه ای است یک شرکت در فضای مجازی دارد . برای موفقیت در بازار رقابتی امروز، باید توسط مشتریان تان شناخته شوید. می ‌توانید از پست ‌های بوست شده برای کمک به کشف شدن، جلب اعتماد، ارتباط با مخاطبان ، ارزیابی شدن و متمایز شدن از رقبا استفاده کنید.

آموزش ساخت کاور اینستاگرام (و 8 نکته برای طراحی بی نظیر)

بهترین شیوه برای بوست کردن پست در اینستاگرام

 

اول از همه، هدف تان را مشخص کنید. با بالا بردن پست تان می خواهید به چه چیزی برسید؟ آیا می خواهید ترافیک وب سایت را افزایش دهید، مشتری بالقوه ایجاد یا دیگران را نسبت به برندتان آگاه کنید؟ بعد از شناسایی مخاطبان هدف ، بهترین زمان را برای بوست پست انتخاب کنید. در نهایت ، شما باید بر عملکرد پست های بوست شده تان نظارت داشته باشید. با بررسی بیشتر می فهمید که چه قدر توسط مخاطبان دیده شده است، چه تعداد ایمپرشن گرفته و کلیک خورده است. اگر به نتایج دلخواه تان نرسیدید، می توانید تغییراتی در پست بوست شده ایجاد کنید . شما باید این کار را ادامه بدهید تا زمانی که به بهترین نتیجه برسید و کارتان را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید.

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا