به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش اینستاگرام

۸ نکته برای افرادی که به تازگی وارد اینستاگرام شده اند

هنگام شروع کار در اینستاگرام چند نکته و ترفند وجود دارد که باید برای اینکه مطمئن شوید که در مسیر درستی قرار دارید به آن ها دقت کنید. این برنامه محبوب دو بخش دارد. بخشی از سایت به اشتراک گذاری عکس و بخشی دیگر شبکه اجتماعی است. پیدا کردن تعادل مناسب در مورد نحوه استفاده از آن و پیروی از قوانین خاصی شما را به یک کاربر محبوب و جذاب تبدیل می کند.

حتما بخوانید: روش ساده برای دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام در گوشی

پس از انجام اصول اولیه و پیروی از نکات اینستاگرام که در مورد چگونگی استفاده بیشتر از این برنامه و کنار آمدن با آن بریتان شرح خواهم داد، چند نکته دیگر وجود دارد که می توانید از آنها برای بدست آوردن لایک و فالوور بیشتر استفاده کنید.

نکات تست شده اینستاگرام را برای گرفتن لایک های زیاد ببینید و فراموش نکنید که اینستاگرام فقط یک برنامه عکاسی نیست بلکه یک محیط اجتماعی است. این برنامه کارهایی فراتر از ارسال عکس های شما انجام می دهد – اینستاگرام به شما کمک می کند در سطح وسیعی تعاملات اجتماعی داشته باشید و نکاتی که در پایین به آن ها اشاره شده به شما کمک می کند تا راه خود را به سمت این جامعه پیدا کنید.

فاصله زمانی مناسبی بین پست های خود داشته باشید

یکی از اولین نکات اینستاگرام که در هر شبکه اجتماعی دیگری یا پلتفرم وبلاگ نویسی یا سرویس محتوا نویسی مورد استفاده قرار می گیرد این است که باید فاصله زمانی مناسب بین پست های خود را رعایت کنید. نباید روش پست گذاشتنتان به این صورت باشد که به مدت یک هفته فراموش کنید و ناگهان روزانه با ده عکس فالوورهای خود را خسته کنید. تعداد فالوورتان هر چقدر هم که باشد نباید بیش از دو بار در روز پست بگذارید، در غیر این صورت حتی اگر عکسهایتان عالی باشند ممکن است فالوورهایتان از دیدن پست های زیادتان دلزده شوند.

با دقت از هشتگ ها استفاده کنید

چیزی آزاردهنده تر از جستجوی هشتگ و یافتن آن در عکس هایی که به موضوع مربوط نیستند وجود ندارد. مخصوصا زمانی که هشتگی که برای توصیه محتوا استفاده می شود را می بینیم. بنابراین هرگز نباید از هشتگ هایی استفاده کنید که به عکس شما ربطی ندارند و حتما باید هشتگهایی را انتخاب کنید که عکس شما را در معرض دید بیشتر قرار می دهند. استفاده از هشتگ راه بسیار خوبی برای جلب توجه در اینستاگرام است و اگر محتوا و عکس هایتان با هم مطابقت داشته باشند مطمئنا لایک، فالوور و نظرات بیشتری به دست می آورید.

از قانون ۱-۲-۳ استفاده کنید

یک قانون محبوب در بین کاربران قدیمی اینستاگرام قانون ۱-۲-۳ است. قانون ۱-۲-۳ به این معنی است که برای هر ۱ عکسی که پست می کنید، باید در مورد عکس های ۲ نفر دیگر اظهار نظر کنید و ۳ تا از عکس های دیگران را لایک کنید. این قانون اغلب توسط کاربرانی استفاده می شود که به دنبال محبوبیت بیشتر در اینستاگرام هستند، مانند انجمن محبوب جوش جانسون و یا حساب اینستاگرام مونوارت.

حتما بخوانید: ۱۵ نکته و ترفند درباره استوری اینستاگرام برای اینکه کاملا مسلط شوید

از گذاشتن تعداد زیادی عکس شخصی خودداری کنید

پست کردن چند عکس شخصی از خودتان هیچ اشکالی ندارد اما طوری پست نگذارید که صفحه فید (فید در اینستاگرام اولین صفحه‌ای است که هنگام وارد شدن به اینستاگرام با آن روبرو می‌شوید. در این صفحه می‌توانید جدیدترین استوری‌ و پست‌های فالوورهایتان را مشاهده کنید. در حقیقت این فید در صفحۀ home شما نشان داده می‌شود ) دوستانتان پر از عکس های شما شود! و اگر می خواهید عکس هایی از خود (یا دوستانتان) ارسال کنید به خاطر خدا هم که شده از گرفتن عکس های صورت اردکی که جدیدا بین نوجوانان در همه شبکه های اجتماعی مرسوم شده خودداری کنید!

نکات ضروری برای تازه واردان اینستاگرام

جلب توجه نکنید

به هر قیمتی از دیگران نخواهید که به شما توجه کنند. این یک قانون اساسی برای هر شبکه اجتماعی است و حتما باید در اینستاگرام نیز رعایت شود. جلب توجه یا درخواست از کاربرانی که فالوور های زیاد دارند باعث می شود این کاربران از شما ناامید شوند. اگر می خواهید در اینستاگرام مورد توجه قرار بگیرید، بگذارید برای محتوا و عکس های خوب شما باشد و نه به این دلیل که از کسی خواسته اید به شما توجه کند.

حتما بخوانید: معرفی ۳۰ تا از پربازدیدترین پیج های اینستاگرام (کاملا جدید)

انتظار جبران لطفتان را نداشته باشید و وقتی می توانید کمک خود را دریغ نکنید

در هر شبکه اجتماعی که فعالیت می کنید نباید انتظار داشته باشید لطفی که به دیگران می کنید را تلافی کنند. در صورت عدم بازگشت لطف، یک کاربران را آنفالو نکنید. همچنین نباید احساس کنید که مجبورید فالوور های خود را فالوو کنید، با این حال اگر کسی درباره عکس شما نظری داد می توانید به صفحه شخصی اش بروید و لطفش را جبران کنید – اگر شخصی یک یا دو تا از عکس های شما را لایک کرد، یک عکس یا دو تا از عکس های آنها را پیدا کنید و لایک کنید. اما این کار را در صورتی انجام دهید که واقعا از آن عکس ها خوشتان آمده است. می توانید از رابط مبتنی بر وب اینستاگرام استفاده کنید تا این کار را راحت تر انجام دهید.

بیش از اندازه عکس های سایر کاربران را لایک نکنید

بسیاری از کاربران اینستاگرام عادت را دارند که از اول تا آخر مطالب فید را لایک کنند. در عین حال که این امر چاپلوسانه نظر می رسد، می تواند کمی ناامید کننده باشد، به خصوص اگر اعلان های اینستاگرام را در تلفن خود روشن کرده باشید. به جای این کار دو یا سه عکس را انتخاب کنید که واقعا از آن ها خوشتان می آید. در غیر این صورت، این کارتان می تواند این طور به نظر بیاید که انتظار دارید در عوض لایک کردن آنها هم عکس هایتان را لایک کنند.

لایک پست در اینستاگرام

حتما بخوانید: ۱۰ تا از مهم ترین و کاربردی ترین ترفندهای اینستاگرام که همه باید بدانند!

بهترین مطالب و عکس های خود را پست کنید

اینستاگرام به کاربران اجازه نمی دهد آلبوم بسازند یا عکسهای خود را به هر روشی سازماندهی کنند. از آنجایی که تمام مطالب شما از طریق فید قابل مشاهده است – حتما همیشه بهترین موارد خود را ارسال کنید. در هر شبکه اجتماعی یا سایت به اشتراک گذاری عکس هم که می خواهید بهترین باشید وسواس به خرج می دهید و در اینستاگرام هم باید همین گونه باشد.

وقتی چندین عکس را از یک مکان یا یک موضوع در اختیار دارید، یک یا دو مورد از آن ها را که احساس می کنید مناسبند انتخاب کنید و آن ها را پست کنید. پس از مدتی، هنگامی که به فید اینستاگرام خود سر می زنید، از عکس های زیبایتان لذت می برید.

بقیه نکات کاربردی

  • پروفایل کاربری: ابتدا پروفایل خود را به طور کامل تکمیل کنید. این شامل افزودن عکس پروفایل، نام کاربری، بیوگرافی و اطلاعات تماس است.
  • پیدا کردن دوستان: از بخش “جستجو” اینستاگرام برای پیدا کردن دوستان، خانواده و مشخص کردن صفحاتی که علاقه‌مند به دنبال کردن آنها هستید، استفاده کنید.
  • پست‌ها و استوری‌ها: آشنایی با نوع پست‌ها (عکس، ویدئو، ویدئوهای IGTV و …) و همچنین ایجاد استوری‌ها (عکس‌ها و ویدئوهای ۲۴ ساعته) از جمله مهارت‌های اصلی است.
  • فعالیت در کامنت‌ها و پیام‌ها: ارسال کامنت‌ها و پیام‌ها به دوستان و صفحات مورد علاقه، برقراری ارتباط با دنیای اطراف و ایجاد تعامل بیشتر است.
  • استفاده از فیلترها و افکت‌ها: اینستاگرام امکانات متنوعی برای ویرایش عکس و ویدئوها فراهم کرده است. از فیلترها، افکت‌ها و ابزارهای ویرایش استفاده کنید تا محتوای جذابی ارائه دهید.

ویدیوی آموزش کامل اینستاگرام

 

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا