آموزش اینستاگرام

۶ برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک واقعی (اندروید)

Ready for Charb gif

آیا فالوور و لایک های بیشتری می خواهید؟ برنامه هایی هستند که فالوورها و لایک های اینستاگرام را افزایش می دهند. این برنامه ها را دانلود کنید و روی تلفن هوشمند اندرویدی خود نصب کنید.

۱- اپلیکیشن real followers (پیشنهاد ما)

instagram followers/likes apps

این برنامه ای است با ایده های هوشمندانه برای هشتگ ها که فالوورها و لایک های شما را افزایش می دهد. این برنامه بهترین ایده های هشتگی اینستاگرام را به شما می دهد که در پست های خود استفاده کنید. آن را دانلود کنید و از آن استفاده کنید.

۲- اپلیکیشن get more likes+hashtags android

best instagram likes/followers app 2020

این برنامه ایده هایی درباره ی عکس های جدید و به اشتراک گذاشتن آن ها و مدیریت دیگران و تعامل با بینندگان تان و افزایش فالوورهایتان به شما می دهد.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

این برنامه افزایش ۱۰۰۰ فالوور و ۱۰۰۰ لایک را در هر روز به شما تضمین می دهد. برنامه ای فوق العاده با راهکارهای عالی برای گرفتن لایک و فالوور بیشتر است.

۳- اپلیکیشن Fame Boom

Best Instagram followers/likes Boosting Apps 2020

این برنامه ی رایگان محبوبیت زیادی در بین کاربران IG پیدا کرده است. یکی از مهم ترین ویژگی های این برنامه این است که معروف ترین گرایش ها را در هشتگ ها به شما ارائه می کند و به شما توصیه می کند به مضامینی درباره ی همان گرایش ها فکر کنید.

۴- اپلیکیشن ins master

Best Instagram followers/likes Boosting Apps 2020

Turbo Followers یکی دیگر از برنامه هایی است که با تجارت فالوور و لایک کار می کند. این برنامه تجربیات یکپارچه ی کاربر را در Android و iOS ارائه می دهد و فالوورهای واقعی برای شما فراهم می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از این برنامه اقلام خاصی از پست ها را لایک کرده و امتیاز کسب کنید که این امتیازات می توانند تعداد فالوورها را در اکانت IG شما افزایش دهند.

۵- اپلیکیشن Freelike4like

instagram likes apps

این آپ یکی دیگر از بهترین آپ های افزایش فالوور و لایک برای گوشی های اندروید است و متاسفانه در iOS موجود نیست. کاربران اندروید می توانند آن را از وبسایت رسمی دانلود کنند. این آپ دو نوع است. یکی برای لایک و دیگری برای فالوور. شما با افزایش لایک و فالوور سکه ی رایگان می گیرید. شما می توانید با فالو کردن و لایک کردن دیگران و تماشای تبلیغات سکه ی بیشتری بگیرید.

۶- اپلیکیشن magic likes

best followers/likes apps

این یک آپ ارائه ی خدمات برای فالوور و لایک نیست، بلکه فقط جزئیات کاملی درباره ی کسی که شما را آن فالو کرده و چیزهای دیگر به شما می دهد.

با این آپ شما می توانید فالوورهای خود را برگردانید و آن ها را افزایش دهید. فقط اکانت اینستاگرام خود را با آن وصل کنید و بعد آماده اید. لیست را نگاه کنید و کسانی که فالو کردن شما را متوقف کرده اند، برگردانید.

نتیجه گیری

در این پست، بهترین برنامه های افزایش فالوور و لایک رایگان اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ به شما معرفی شد. سریع ترین برنامه ها برای گرفتن لایک و فالوور. کافی است که فقط برنامه را باز کنید، اکانت اینستاگرام خود را وصل کنید و بعد همه چیز آماده است .

استفاده از این برنامه ها و روش های ارائه شده برای افزایش فالوور و لایک بسیار آسان است.

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا