به مدت محدود! اپلیکیشن "چرب زبان" با قیمت سال گذشته به فروش می رسد! (بهترین اپ آموزش زبان)

(اینجا کلیک کنید)
آموزش اینترنت

پیدا کردن نام و عکس صاحب شماره موبایل با 4 اپلیکیشن گوشی

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که تلفنتان زنگ بخورد، اما نتوانید شماره را ببینید و متوجه شوید تماس گیرنده چه کسی است؟ این موقعیت می تواند بسیار آزاردهنده باشد، به خصوص اگر شخص مورد نظر با تماس های مداوم شما را مورد آزار و اذیت قرار دهد.

من قبلا بارها این مشکل را تجربه کرده ام. بنابراین، به دنبال بهترین برنامه ها برای پیدا کردم نام و اطلاعات صاحب شماره تلفن گشتم. انتخاب های زیادی در بازار وجود دارد، از جمله چند گزینه رایگان و پولی. در این مقاله بهترین اپلیکیشن ها برای پیدا کردن نام و اطلاعات مربوط به تماس گیرنده برای اندروید و آیفون را معرفی می کنیم.

ابتدا بهترین اپلیکیشن های اندروید (پایین تر هم بهترین اپلیکیشن های آیفون)

اجازه دهید با دستگاهی که از آن استفاده می ‌کنم، یعنی سامسونگ a51 شروع کنم. از آنجایی که نمی ‌خواستم پولی بپردازم، ابتدا به دنبال یک برنامه رایگان برای اندروید گشتم در نهایت موفق شدم یک مورد را پیدا کنم که واقعا خوب است. من دو مورد دیگر را توصیه می کنم که می توانید برای بررسی بیشتر به آنها مراجعه کنید.

1-Truecaller (بهترین)

Truecaller

یکی از بهترین ها که در ایران هم در موارد بسیاری جواب می دهد. ضمنا به این برنامه معتاد خواهید شد، زیرا این برنامه کاری فراتر از شناسایی تماس گیرندگان برای شما انجام می دهد. می ‌توانید آن را طوری تنظیم کنید که به ‌طور خودکار بازاریابان تلفنی یا هر کسی که سعی می‌ کند تلفن شما را با تماس های مکرر اسپم کند، مسدود کند. همچنین پوشه SMS شما را برای شما سازماندهی می کند به این ترتیب می توانید پیام های تجاری و شخصی را از هم جدا کنید.

ویژگی دیگری که لازم به ذکر است رابط کاربری آسان آن است. شما می توانید سابقه تماس خود را مرور کنید و ببینید چیز مهمی را از دست داده ‌اید یا نه. تنها نقطه ضعف این برنامه این است که باید با تبلیغات در نسخه رایگان آن کنار بیایید.

قیمت: رایگان

جوانب مثبت

 • امکان مسدود کردن بازاریابان تلفنی
 • پوشه SMS را سازماندهی می کند
 • استفاده آسان
 • ارائه سابقه تماس

جوانب منفی

 • نسخه رایگان دارای تبلیغات بسیار زیادی است

2- Mobile Number Locator

Mobile Number Locator

برخی از ویژگی های این برنامه واقعا برایم جالب بود. به عنوان مثال، شماره های کشورهای مختلف را شناسایی می کند. به این ترتیب علاوه بر شناسایی تماس گیرنده می توانید لوکیشن او را هم شناسایی کنید.

این برنامه نقشه ای را با مختصات GPSارائه می کند. شما می توانید یک شماره را وارد کنید، آن را جستجو کنید و ببینید به چه کسی تعلق دارد. اگرچه نقشه همیشه درست کار نمی کند!

قیمت: رایگان

جوانب مثبت

 • کشورهای مختلف را شامل می شود
 • موقعیت یابی جهانی

جوانب منفی

 • نقشه شناسایی شماره همیشه دقیق نیست

3- Caller ID – Phone Number Lookup, Call Blocker (جدید و پرامتیاز)

Caller ID - Phone Number Lookup, Call Blocker

این اپلیکیشن هم رایگان است و بعد از تروکالر عرضه شده و امتیاز بالایی دارد. در تست هایی که انجام دادیم بسیاری از شماره ها حتی داخل ایران راه نیز شناسایی می کند.

قیمت نسخه آزمایشی: رایگان

نسخه iOS: در دسترس نیست

جوانب مثبت

 • امکان ضبط تماس ها

جوانب منفی

 • همیشه خوب کار نمی کند

اپلیکیشن های جالب گوشی اندروید که باید نصب کنید

بهترین اپلیکیشن ها برای آیفون

با وجود اینکه من گوشیiOS ندارم، دوستان زیادی دارم که از آیفون استفاده می کنند. به همین دلیل بهترین برنامه ها برای پیدا کردن نام و اطلاعات تماس گیرنده برای آیفون را هم معرفی می کنم.

دقت کنید برای آیفون می توان گفت بهترین همان اپلیکیشن Truecaller است (لینک دانلود از اپ استور)

1- Hiya (یکی از محبوب ترین های آیفون)

Hiya

اکثر دوستان من Hiya را به عنوان یکی از بهترین برنامه های شناسایی تماس گیرنده برای آیفون توصیه می کنند. این برنامه به سرعت اطلاعات ارزشمندی در مورد اینکه چه کسی و از کجا با شما تماس گرفته ارائه می کند. حتی یک لیست سیاه وجود دارد که می توانید با استفاده از آن مانع ارسال پیام یا تماس مجدد از طرف شماره های خاص شوید.

اگر یک بازاریاب تلفنی با شما تماس بگیرد، می ‌توانید گزارشی را به Hiya ارسال کنید تا به پایگاه داده برنامه اضافه شود و از تماس او با افراد دیگری که از این اپلیکشن استفاده می کنند جلوگیری شود. مهمترین ویژگی این برنامه رایگان بودن آن است همچنین نیازی به تحمل تبلیغات نخواهید داشت.

قیمت: رایگان

جوانب مثبت

 • لیست سیاه
 • امکان گزارش تماس ها به توسعه دهنده
 • رایگان و بدون تبلیغات

جوانب منفی:

 • ابزارهای دقیق برای ارائه اطلاعات بیشتر درباره تماس گیرنده در نسخه Premium ارائه می شوند

2- Showcaller

Showcaller

اگر به دنبال یک کلون Truecaller برای آیفون هستید، توصیه می کنم Showcaller را امتحان کنید. از نظر ذخیره سازی سبک است و فضای زیادی را اشغال نمی کند. ویژگی‌های استاندارد مسدود کردن و شناسایی تماس هم در برنامه وجود دارند.

البتهShowcaller پایگاه داده کوچکتری نسبت به Truecaller دارد. برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که برخی از تماس‌های هرزنامه علیرغم اینکه در پایگاه داده فهرست شده ‌اند، همچنان به آنها دسترسی پیدا کرده‌اند.

قیمت: رایگان

جوانب مثبت

 • سبک و کم حجم
 • امکان مسدود کردن تماس ها

جوانب منفی

 • پایگاه داده کوچک

3- Me – Caller ID

Me – Caller ID

یکی دیگر از برنامه‌ های کاربردی برای شناسایی شماره و اطلاعات تماس گیرنده Me – Caller ID است که به شما اجازه می ‌دهد شماره ‌ها را جستجو کنید و ببینید متعلق به چه کسانی هستند و آنها را مسدود کنید. حتی اگر مخاطب را در تلفن خود ذخیره نکنید، هم مشکلی نخواهید داشت. اگر شخصی شماره شما را در دستگاه خود ذخیره کند، اعلان هشدار دریافت خواهید کرد.

یکی از نقاط ضعف این برنامه این است که برای اینکه ویژگی های اصلی کار کنند شما باید به WiFi متصل باشید.

قیمت: رایگان

جوانب مثبت

 • به ذخیره شماره ها در تلفن خود نیاز ندارید
 • وقتی شخصی که شماره شما را ذخیره می کند هشدار دریافت می کنید

جوانب منفی

 • عملکرد جستجو به WiFi نیاز دارد

۲۵ سایت جالب و سرگرم کننده برای رفع بی حوصلگی

بهترین برنامه های تغییر اطلاعات تماس گیرنده (تغییر کالر آی دی)

تصمیم گرفتم این مقاله را با مطلب کوتاهی در مورد بهترین برنامه های تغییر کالر آی دی تکمیل کنم.

1- Fake Call & SMS

Fake Call & SMS

از آنجایی که بسیاری از افراد Fake Call & SMS را به عنوان بهترین برنامه برای ارسال پیام‌ و برقراری تماس‌های جعلی معرفی می ‌کنند، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم. می توانید برخی از جزئیات را سفارشی کنید تا واقعی تر به نظر برسد، اما مدت زمان تماس قابل دستکاری نیست. این برنامه به شما اجازه می دهد برای مخاطبین خود پیامک ارسال کنید.

قیمت: رایگان

جوانب مثبت

 • امکان ارسال پیامک به مخاطبین جعلی
 • امکان دریافت تماس های جعلی

جوانب منفی

 • مدت زمان تماس قابل تنظیم نیست

2- Fake Caller ID (پیشنهادی)

Fake Caller ID

این برنامه ویژگی های مشابهی را ارئه می کند و رابط کاربری خیره کننده ای دارد. همچنین می توانید تماس های جعلی را برای یک زمان خاص برنامه ریزی کنید.

قیمت: رایگان

جوانب مثبت

 • رابط کاربری کاربر پسند
 • امکان برنامه ریزی تماس جعلی

3- Number Fake Call ID

Number Fake Call ID

Number Fake Call ID که برای دستکاری کالر آی دی و همچنین شوخی با دوستان طراحی شده است، با ارائه آهنگ زنگ شخصی، از سایر برنامه های موازی پیشی می گیرد. تم ها و طرح های مختلفی وجود دارند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. اگر ظرف مدت 25 ثانیه به تماس پاسخ ندهید به عنوان یک تماس از دست رفته عمل می کند و می توانید آن را رد کنید.

قیمت: رایگان

جوانب مثبت

 • ارائه تم های مختلف
 • تماس از دست رفته

جوانب منفی

 • ویژگی آهنگ زنگ شخصی گاهی اوقات خوب کار نمی کند

پاسخگویی به تماس‌های بازاریاب‌های تلفنی یا هرزنامه‌ها آزاردهنده است، و برخی از ما آنقدر مهربان هستیم که نمی ‌توانیم تماس آن ‌ها را قطع کنیم. به جای اینکه یک ساعت وقت خود را تلف کنید یا توسط کسی مورد آزار و اذیت قرار بگیرید، بهتر است یکی از برنامه های موجود در این لیست را دانلود کنید. من شخصا از Truecaller بسیار راضی هستم.

اگر باز هم نشد: ۱۰ سایت برای پیدا کردن افراد از طریق نام، شماره موبایل، ایمیل

 

چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

میلاد حیدری

کتاب بخون، بخند و خوب باش تا همه مون در آرامش باشیم... سالهاست در زمینه آموزش رایگان در زمینه های اینترنت، کامپیوتر و دنیای تکنولوژی فعالیت می کنم و هدفم ارتقای سطح علمی هموطنان عزیز در سراسر دنیاست. سوالات خود را مطرح کنید در حد توان پاسخ خواهم داد...

نوشته های مشابه

‫12 دیدگاه ها

 1. سلام آقا میلاد.از شخصی مبلغی پول طلب دارم. وهیچ ادرس و نشانی ازش ندارم. تنها شماره تماسی هم که از او دارم مدتیه که خاموش کرده. من چطوری میتونم فقط با یک خط خاموش این شخص رو پیدا کنم؟ آیااصلا این امکان وجود داره؟

  1. شخصی در فضای مجازی تلگرام کاری انجام دهدو برای انجام مبلغی را به شماره کارت شخص واریز کردم در 4 مرحله وبا ایرانسل چند بار با هم صحبت کردیم شماره ایشان ایرانسل بودالان تلفن جواب نمیده وکسی را که قرار بود به من معرفی کند تلگرام صحبت کردم ولی شماره ای ندارد چگونه میتونم ادرس و تلفن از ایشان پیدا کنم

   1. فقط با شماره ایرانسل قابل پیگیری هستش با تلگرام به شرطی که شماره تلگرام طرف قابل رویت باشه قابل پیگیری هست

   2. سلام دوست عزیز باید بروید بانک ار اون شماره کارتی که پول واریز کردی پرینت حساب بگیری که به این شماره کارت پول اشتباه واریض کردم یا در مقابل خرید جنسی پول واریز کردم و جنس به دستم نرسید میری با پرینت بانک شورای حل اختلاف شکایت کرده و از اونجا با نامه میری بانک مقصد که پول زدی به حساب بانک شماره ادرس خونه و اسم طرف همه بهت میده

  2. 😮😮😮😮
   سلام دنبال گرفتن اطلاعات،دیتا،هک و….میگردی؟؟
   مثلاً شماره همراهی که مزاحمت ایجاد می‌کنه وشماادرس ومشخصاتشومیخوای؟یا اینکه یه ماشین بهت زده ودررفته وشما فقط شماره پلاک داری و دنبال آدرس ومشخصاتشی؟وکارایی ازاین قبیل،همین الان به آیدی تلگرام که اینجا هست پیام بده تا سه سوت واست دربیاره کارش واقعا بیسته و۲۴ساعته پاسخگویه»»»Radicali2022@😮😮😮

 2. اقایون و خامومهای عزیز اولن تو ایران همچین برنامه ای نیست الکی وبت خودتون‌ رو نگیرید من الان چند ساله حتی با یه برنامه نویس تو خارج کشور صحبت کردم قرار شد یه پولی بهش بدم و این برنامه رو درست کنه ولی هر تلاشی کرد گفت نمیشه و اگر هم میخوای این کارو کنی باید برنامه نویسی بلد باشی و هکر باشی بتونی شماره اونو از طریق حالا نمیگم سایت فلان‌ ردیابی کنی اونم هکر کار بلد نه مثل من درپیت گرفتین روز خوش کسی از شما کلاه برداری کرد حالا خاله بود دختر خاله بود پول نزن مرد حسابی تو ادم ندیده چرا پول میزنی همین تو حالا یک نفر بگه که یه هزارتومن بهم‌ بده نمیدی حالا دادی همین دوست ما گفت که برو شورا حل اختلاف حرف دقیق و قشنگی زده راهش فقط اینه کسی هم با تو کاری نداره جرم‌ که نکردی کلاه سره تو رفته میترسی بری دادگاه الله اکبر به حق چیزهای ندیده

  1. من سه سال پیش داشتم شماره هرکیومیخواستم میزدم ولی فقط نام و نام خانوادگی و بعضی وقتا شهرشم میگفت اما عکس نه خدایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا